Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (22 μέλη και 270 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Την σέβομαι την τσέπη σου, απόλυτα...

Όσο για το Μεταξουργείο αναφέρθηκα οτι αφού λειτουργεί μόνο αυτό είναι λογικό κάποιος να βρει αποκούμπι και να βλέπει τον παράδεισο ενω ταυτόχρονα θέλει να παραβλέπει...

Αλλά εσύ με το απόφθεγμα υποστήριξες το ανάποδο...

:2funny:

Ψοφάς για ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ, για αυτο τσακώνεσαι όλη την ημέρα με το Claim, για να βρίσκεις αφορμές να πηγαίνεις να τσεκάρεις... αν τα εκτρέφουν προβλεπόμενα...

:zfuck:
Βασικά η στουδιοΛίζα με ενδιέφερε . Στο εμετάξι είπα ,πάω λόγω ανωτέρας βίας.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Υπάρχουν κάτι τρίλιζες στο εμεταξι. Εις τριπλούν
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τη Λίζα την έχω πάρει και βίζιτα. Αλλά όπως ξέρει και η Μαρία που είναι ΑΜΕΑ ο καθένας κάνει ότι του επιτρέπει η τσέπη του.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ηρεμια ρε παιδια.Ποτέ δεν εχω παρεξηγηθει με βορδελο.Αλλες φορες συμφωνω αλλες οχι οπως συμβαινει και με αλλους.
Ειναι συγκεκριμενα ατομα που παρεξηγιουνται μαζι μου.Οταν αναφερω για καγκουρες αυτους εννοω
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
@βορδελος,. Που μπορώ να δω φωτογραφίες της στούντιο Λίζας ?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πού είναι εκείνος ο ίσινας; Καλά είχε πει θα ρθει η ώρα που θα πέσει μαυρογυαλούρος σε κάποιες που την έχουν δει κάπως τώρα. Εδώ οι οσμόμενες του 20αρικου ζητάνε 120 τώρα. Πόσο μάλλον η Λιζα-Λορα.

Τώρα θα μου πεις αν κάποιος έχει να σκορπάει κάργα χρήμα. Στα παπάρια του.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αλβανιδα ξανθόκαστανή μικρό αλλά τσουπωτο κωλαρακι, ωραίο βυζι φάτσα καλουλα. Πριν το κλείσιμο των οίκων δουλευε Καλλέργη χρόνια με έναν χοντροπουστα τσατσο. Τίμια σε όλα της.

Το κυριοτερο. Σταθεροτατη σε αποδοση.

Σε χαρακτηρα...καπατσα!

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Mhn akoyw tiw malakiew poy lene gia giasmin poy telika de th lene giasmin alla telospanton.
Περιεγραψα την εμφανιση της.
Εχει κατι ασιατικο στο προσωπο της.
Δεν ειναι ασςχημο αλλα αντιθετως μια χαρα κοπελιτσα.Σαν κοπελα που βλεπεις σε ενα μπαρακι και θα γουσταρες να τη γαμησεις.
Απο βυζι μια χαρα καλοσχηματισμενο ειναι και στη θεση του οπως πρεπει.Οχι μεγαλο σαν αγελαδα αλλα ουτε και καθολου οπως αλλοι λενε.Νορμαλ βυζι εχει η κοπελα.
Σωματοτυπο επισης καλο δεν ειναι σαν το σωμα αντζελινας η μπιανκα απο στουντιο οσο αφορα το σωματουπο.
Αυτο δε σημαινει οτι ειναι χοντρο η αλοπροσαλο.Λεπτη ειναι με ομορφα καλιγραμμα ποδια και κωλο λιγο παραπανω απο οτι θα επρεπε χωρις να σημαινει κατι αντιαισθητικο.
Χρωμα δερματος ναι ειναι παραπανω μελαχρινη απο οτι συνηθιζουμε να βλεπουμε.Ναι προς τσιγγανακι χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι γυφτισσα μη τρελαθουμε κιολας.Καθαρη κοπελα ωραιο μουνακι καλο κορμακι για τα δεδομενα μου που πισυεψε με ειναι πολυ αυστηρα.
Αυτη βορδελε εαν την δεις εξω ειμαι σιγουρος θα τρεξεις να της μιλησεις.
Δεν ειναι σαν τη Ριτα απο κολωνου ( μοντελε κορασιδα ) αλλα ειναι αλλη κατηγορια γκομενας.Ειναι σαν τις νορμαλ γκομενιτσες που βλεπουμε στο δρομμο η οπου διασκεδαζουμε και θα θελαμε να της την πεσουμε.Δεν ειναι θεά δεν ειπα κατι τετοιο.
Πληρη ομως τα στανταρ που εχω για γυναικες ετσι ωστε να προχωρησω μαζι της.Νομιζω σε κατατοπησα αρκετα ποιο επεξηγηματικος δε θα μπορουσα να ειμαι.


:rockon:

(φιλικα παντα)
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν είναι είναι ο τύπος μου. THX
Και παρεπιπτόντως σ αυτές τις φωτογραφίες είναι πιο παχιά από ότι είναι τώρα. Τώρα το κωλαρακι είναι πιο μικρό και σφιχτό εκτός αν πλάκωσε τη μάσα πάλι
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σιγα μη καθομουνα να γαμαω στο μεταξυ εκει που καθονται οι λαθρο με τους βρωμοκολους τους και τα βρωμοποδαρα τους.
Με τα μπιχλομενα ποδια τους που αναμεσα στα δαχτυλα τους η λερα και χολερα κανουν παρτυ.
Εκει που ξαπλονουν με τα σκατομενα εσωρουχα που φορανε και κυκοιλφωρουνε ξυπολυτοι.
Δε διανοουμε καποιος να ξαπλωνει σε αυτα τα χαλια.Χιλιες φορες σπιτι σου με ολες τις ανεσεις και κρασακι κο9κκινο ημιγλυκο και κανε οτι θες και οπως το θες.Αμαν αυτο το μεταξυ δε μπορουσανε τουλαχιστον να παρουνε ενα κιλο στουπετσι να βαψουνε και να καθαρισουνε τους χώρους?

Οσον αφορα τους χωρους...

θα αστειευεσαι. Εκει οταν λενε ανακαινιση σημαινει οτι απλως αλλαζουν θεση στα επιπλα.

(εξαιρουνται 2-3 μπουρδελα)

:2funny:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οσον αφορα τους χωρους...

θα αστειευεσαι. Εκει οταν λενε ανακαινιση σημαινει οτι απλως αλλαζουν θεση στα επιπλα.

(εξαιρουνται 2-3 μπουρδελα)

:2funny:
Δηλαδή φέρνουν ταξιθετη και μετακινεί τα πράγματα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δηλαδή φέρνουν ταξιθετη και μετακινεί τα πράγματα.

Σιγα...

οταν το τσατσικο προσωπικο δεν σκουπιζει κι οι πουτανες αεριζουν τις τρυπες τους

ολο και κατι μετακινουν σε δωματια και σαλονι.

:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν είναι είναι ο τύπος μου. THX
Εκείνη η φωτό που είχα δείξει στον Κλάιν ,αν την πρόλαβες γιατί την κατέβασαν ήταν πιο αντιπροσωπευτική . Τουλάχιστον όταν την πήρα . Τώρα που έκοψε το στουδιο απ' την αρχή του μήνα και πάχυνε δεν ξέρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν είναι είναι ο τύπος μου. THX
Αυτή.
135_.jpeg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom