Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (18 μέλη και 267 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το χειρότερο είναι γάμος με ιερόδουλη !! Μου έχει τύχει τύπος παντρεμένος με τανα ... όπου εγώ έβγαινα με αυτή την τανα ....Ο τύπος από τα πολλά μου είπε : Ποσό καιρό θα γίνεται αυτό ; Του λέω όσο έσω όρεξη ..!! Μα ποσό καιρό θα βγαίνετε και θα γαμας κάθε μέρα ; Του λέω αφού πληρωνο τι χαλιεσαι ; Ξέρεις τι μου είπε ; Μου λέει λοιπόν : Φίλε μου με έχει παραμέληση δεν έχει όρεξη όταν έρχεται σπίτι όλο κοιματε ... μετά στο μπουρδελο και το απόγευμα μαΖι σου.... ήταν καλοκαίρι ... Του λέω : μα το Σαββατοκύριακα δεν βγαίνουμε και ξέρω πολύ καλά πως πάτε και παραλία κτλ ... το διασκεδάζεται με τα φράγκα μου του το τόνισα ....!! Ναι μου λέει και την πέρνει ο ύπνος στην παραλία .!! Χαχα έλιωσα σου λέω !!!τι πιο χειρότερο τύπε μου ;

Πιστευεις οτι τον ενοιαζε η απλα σε ντοπαρε για να συνεχιζεις - κι αρα να στα μασαει/νε;

:dunno:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καθημερινά; Για τί ποσότητες μιλάμε;
Οι οδηγίες λένε 1-2 κουταλάκια του γλυκού τη μέρα,ξεκινάς με μικρή ποσότητα στην αρχή και μετά ανεβαίνεις,κάνεις χρήση για 1 μήνα μετα διακοπή για 2 βδομάδες.Κοίτα και για τριβόλι και αυτό σρ σκόνη είναι.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα πήρα τηλέφωνο στη β 7 και μου ανέφεραν για μια κοπέλα με το Σίλβι,γνωρίζει κάποιος κάτι;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Πιστευεις οτι τον ενοιαζε η απλα σε ντοπαρε για να συνεχιζεις - κι αρα να στα μασαει/νε;

:dunno:
Αυτές είναι σχέσεις πάθους τύπε , από την μια είναι τεμπέληδες και γουστάρουν καφενείο πιωμα και να τους τα ακουμπάνε ..από την άλλη καβλωνουν με την όλη φάση δηΛαδη τις ζηλεύουν ...πολύ όμως ..!! Χαρακτηριστικά θα σου πω μια μαρτυρία μια τανας ( δεν λέμε ονόματα δεν θίγουμε υπολειψεις )!! Η κοπέλα γυρνώντας από την βάρδια της ... ο τύπος στο σπίτι της άνοιξε κουβέντα : Δεν νομίζω να γαμηθηκε σ ακαποτα πρόσεξε !!εκεινη : όχι αγάπη μου πρώτον για την υγεία μου δεύτερον μόνο εσυ μου το κανείς έτσι μόνο εσυ με δικά στο στόμα !!! Εκείνος : και κωλο μόνο εγω σε παίρνω σωστά ;; Εκείνη με τρεμάμενη φωνή ναι αγάπη εννοείται και αυτό !!εκεινως : γυρνά τώρα πίσω !! Εκείνη : μα ούτε μπάνιο δεν πρόλαβα να κάνω !!εκεινος : γυρνά τώρα !! Με μια απότομη κίνηση την γυρνάει πίσω την ξεβράκωνει της ανοιγη τα κολομερια και χωνη βαθειά την γλώσσα του στον πρωκτό της ..!! Εκείνη βγάζει μια κραυγή καθώς ο άλλος γλυφη Αχ αχ !!! Σε πληροφορο την τουλουμιάσετε την κοπέλα στο ξυλο επηδη την έτσουξε ( ναι είχε γαμηθη με πελάτες από πίσω !! Και στο τέλος την γαμησε ακαποτα χύνοντας τη μέσα στον πρωκτό !! Στο τέλος της είπε να δω τώρα αν μπορείς αύριο νΑ γαμησεις από πίσω .... εκείνη του είπε μα το έκανα για έξτρα χρήμα να παίρναμε καλά !! Εκείνος ήρεμος πια μετά από ώρα γαμησιου και ξύλου της είπε ο κωλος το στόμα και χωρίς καποτα είναι μόνο δικά μου !! Μαρτυρία από ιερόδουλη προσωπικά σε εμένα !!!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Κι ομως μυστη ζουραξ, αποτελεσε απορια αρκετων στο θρεντ που του ειχαν ανοιξει
πως εμπαινε στα μπουρδελα κι εκανε οτι εκανε. Δηλαδη δεν το χωραει ο νους μας.
Εμπαινε, γαμουσε, εφευγε, εκανε, ερανε, εριχνε κι ενα κλανιδι και δεν μιλουσε κανεις; :dunno:
μπλεξιμο πολλων μου μυριζει αν το δω λογικα.
Προσεξε τωρα, αυτο το λεω εγω κι αλλοι που παρολο τους τσακωμους μαζι του
απορουμε για να ειμαστε αντικειμενικοι μεσα μας.

Ισως καποτε μαθουμε την αληθεια, ισως ομως και οχι.

Τωρα για λοκ νταουν, οντως ετσι θα κανουμε και γυρω γυρω.

:hi:
Μύστη ΤΝΤ, για στείλε το θρεντ αν δεν σου είναι κόπος για να θυμηθώ τη φάση... :think:
Πράγματι τίμησε το δημοσιογραφικό λειτούργημα στο έπακρο! :rockon:
Πάντως κι εγώ που γαμάω το τελευταίο διάστημα ξανά στα μπουρδέλα
έχω γνωριστεί με παράγοντες κι αφεντικά της πιάτσας.
Αν ξέρεις να φέρεσαι και κερνάς και καμιά μπύρα (όπως κάνω για τους τσιλιαδόρους)
έχεις άλλη αντιμετώπιση και άλλο επίπεδο σεβασμού. :respect:
Και, μάλιστα, πραγματικού σεβασμού διότι τους αντιμετωπίζω ως ανθρώπους
κι όχι σαν εμετικά αποβράσματα. :woldman:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτές είναι σχέσεις πάθους τύπε , από την μια είναι τεμπέληδες και γουστάρουν καφενείο πιωμα και να τους τα ακουμπάνε ..από την άλλη καβλωνουν με την όλη φάση δηΛαδη τις ζηλεύουν ...πολύ όμως ..!! Χαρακτηριστικά θα σου πω μια μαρτυρία μια τανας ( δεν λέμε ονόματα δεν θίγουμε υπολειψεις )!! Η κοπέλα γυρνώντας από την βάρδια της ... ο τύπος στο σπίτι της άνοιξε κουβέντα : Δεν νομίζω να γαμηθηκε σ ακαποτα πρόσεξε !!εκεινη : όχι αγάπη μου πρώτον για την υγεία μου δεύτερον μόνο εσυ μου το κανείς έτσι μόνο εσυ με δικά στο στόμα !!! Εκείνος : και κωλο μόνο εγω σε παίρνω σωστά ;; Εκείνη με τρεμάμενη φωνή ναι αγάπη εννοείται και αυτό !!εκεινως : γυρνά τώρα πίσω !! Εκείνη : μα ούτε μπάνιο δεν πρόλαβα να κάνω !!εκεινος : γυρνά τώρα !! Με μια απότομη κίνηση την γυρνάει πίσω την ξεβράκωνει της ανοιγη τα κολομερια και χωνη βαθειά την γλώσσα του στον πρωκτό της ..!! Εκείνη βγάζει μια κραυγή καθώς ο άλλος γλυφη Αχ αχ !!! Σε πληροφορο την τουλουμιάσετε την κοπέλα στο ξυλο επηδη την έτσουξε ( ναι είχε γαμηθη με πελάτες από πίσω !! Και στο τέλος την γαμησε ακαποτα χύνοντας τη μέσα στον πρωκτό !! Στο τέλος της είπε να δω τώρα αν μπορείς αύριο νΑ γαμησεις από πίσω .... εκείνη του είπε μα το έκανα για έξτρα χρήμα να παίρναμε καλά !! Εκείνος ήρεμος πια μετά από ώρα γαμησιου και ξύλου της είπε ο κωλος το στόμα και χωρίς καποτα είναι μόνο δικά μου !! Μαρτυρία από ιερόδουλη προσωπικά σε εμένα !!!

Εγω στην ζωη μου ξερω μονο απο αποδειξεις.
Μπορει να εγινε ολο ετσι, μπορει και οχι, μπορει να ζηλευε, μπορει να την φουμαρε
μπορει αυτη να ηθελε να φερνει φραγκα, μπορει και να ηθελε
να ζει ρεαλιστικες στιγμες που και που, μπορει να στα ειπε αυτα επειδη σε εκοψε βολικο
μπορει ομως να εγινε κι αυτο, πολλα μπορει και πολλα δεν μπορει!

:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Ένας Αφροασιάτης, δύο Αφροασιάτες,τρεις...εκατό :sleeping:
Μετά το παραπάνω ποστ του σεβαστού βόρδελου, κάναμε πειραματικές μετρήσεις σήμερα στον ΗΣΑΠ Πατησίων, εγώ και τα συντρόφια μου. Μια στις 07:00 το πρωί, πριν την προπόνηση και μία προολίγου στις 12:00, μετά την προπόνηση. Αποτέλεσμα ήταν ένας αφροέλλην/αφροελληνίδα ανά 3 λεπτά.

Μετά ταύτα αποφασίζομεν να μην χύσομεν τίποτα γι αυτήν τη μπουρδελοχώρα. Ούτε αίμα, ούτε σπέρμα, ούτε καν να τους ουρήσουμε. Περαιτέρω, κάποιοι από την παρέα, που δουλεύουμε σε αφεντικό λαμόγιο με λ κεφαλαίο, έχουμε εξασφαλίσει ότι το φορολογητέο κομμάτι του μισθού κατατίθεται σε λογαριασμό που μας άνοιξε ο λ στην αδελφή Μάλτα. Άρα φόρος=0.

Ας πάει ο Κούλης και ο Αλ6ς να αγοράσουν φρεγάτες με τα δικά τους λεφτά κι ας στείλουν τα παιδάκια τους να υπερασπίσουν την αφρο-πακο-ελληνική κενωνία. Α και Σ από κει.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μύστη ΤΝΤ, για στείλε το θρεντ αν δεν σου είναι κόπος για να θυμηθώ τη φάση... :think:
Πράγματι τίμησε το δημοσιογραφικό λειτούργημα στο έπακρο! :rockon:
Πάντως κι εγώ που γαμάω το τελευταίο διάστημα ξανά στα μπουρδέλα
έχω γνωριστεί με παράγοντες κι αφεντικά της πιάτσας.
Αν ξέρεις να φέρεσαι και κερνάς και καμιά μπύρα (όπως κάνω για τους τσιλιαδόρους)
έχεις άλλη αντιμετώπιση και άλλο επίπεδο σεβασμού. :respect:
Και, μάλιστα, πραγματικού σεβασμού διότι τους αντιμετωπίζω ως ανθρώπους
κι όχι σαν εμετικά αποβράσματα. :woldman:

Συμφωνω. Εμενα δεν με νοιαζει τι ειναι ο αλλος αν φερεται ωραια και δεν το γυριζει
χωρις λογο η λεει ψεμματα και μαλακιες απο ευθυνοφοβια.
Απο κει και περα, μας εχει μεινει απορια πως οι αλλοι με τοση οργανωση
δεχονταν ολα αυτα απο εναν ανθρωπο που τους εκβιαζε. :dunno:

Οχι οτι με νοιαζει, απλως τυχαινει να μιλαω τωρα, πιανοντας αλλοι συζητηση
οπως θυμομαστε. Πισω μας ομως πολλοι αναρωτιουνται. :2funny:

Σου στελνω το θρεντ. Εντιτ: στο εστειλα με απλη αναζητηση στον γουγλη.

Παμε παρακατω ομως να μην κουραζουμε.

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μετά το παραπάνω ποστ του σεβαστού βόρδελου, κάναμε πειραματικές μετρήσεις σήμερα στον ΗΣΑΠ Πατησίων, εγώ και τα συντρόφια μου. Μια στις 07:00 το πρωί, πριν την προπόνηση και μία προολίγου στις 12:00, μετά την προπόνηση. Αποτέλεσμα ήταν ένας αφροέλλην/αφροελληνίδα ανά 3 λεπτά.

Μετά ταύτα αποφασίζομεν να μην χύσομεν τίποτα γι αυτήν τη μπουρδελοχώρα. Ούτε αίμα, ούτε σπέρμα, ούτε καν να τους ουρήσουμε. Περαιτέρω, κάποιοι από την παρέα, που δουλεύουμε σε αφεντικό λαμόγιο με λ κεφαλαίο, έχουμε εξασφαλίσει ότι το φορολογητέο κομμάτι του μισθού κατατίθεται σε λογαριασμό που μας άνοιξε ο λ στην αδελφή Μάλτα. Άρα φόρος=0.

Ας πάει ο Κούλης και ο Αλ6ς να αγοράσουν φρεγάτες με τα δικά τους λεφτά κι ας στείλουν τα παιδάκια τους να υπερασπίσουν την αφρο-πακο-ελληνική κενωνία. Α και Σ από κει.

Νομιζω οτι εχυσα με αυτο το ποστ! :kneel:

Εεε, τωρα αν φτασουμε να μπουκαρει και κανεις σπιτι μας, ΕΚΕΙ ΑΛΛΑΖΕΙ!

Ετσι μυστη μου;

:hi:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Σιγουρα υπαρχει συνηθεια. Αν γυρνας σπιτι και βρισκεις προκατ φαγητο Σκλαβενιτη
και τη αλλη να τρωει παγωτο με μασκα στο προσωπο, σκεφτεσαι που πηγε η καυλιαρα
που γνωρισες. Απο κατι τετοια, δεν παντρευεσαι ποτε μυστη μου.
Ξερεις τι εχω δει και ζησει εγω; τι νομιζεις; ολα μου ηρθαν καλα; κι εγω εχω βασανιστει.
Μονο φιλους μου να σου βαλω θα τρελλαθεις, ας τους εχει ο Θεος καλα
που την πατησαν με γαμο και πηραμε οι υπολοιποι μαθημα ζωης.
Εχω κανει ειδικη μελετη κι εχω αποφανθει οτι περαν του εξαμηνου
σαπιζουν σχεδον (πλεονασμος) ολες και θελουν πεταμα.
Πας για αλλη κρατωντας μονο τις μαγειρισσες.


:2funny:
Εξυπνάδα είναι να μαθαίνεις απ' τα λάθη σου αλλά μεγαλύτερη εξυπνάδα είναι να μαθαίνεις απ' τα λάθη των άλλων.Σωστος.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
31
Like
26.172
Πόντοι
7.046
Αυτές είναι σχέσεις πάθους τύπε , από την μια είναι τεμπέληδες και γουστάρουν καφενείο πιωμα και να τους τα ακουμπάνε ..από την άλλη καβλωνουν με την όλη φάση δηΛαδη τις ζηλεύουν ...πολύ όμως ..!! Χαρακτηριστικά θα σου πω μια μαρτυρία μια τανας ( δεν λέμε ονόματα δεν θίγουμε υπολειψεις )!! Η κοπέλα γυρνώντας από την βάρδια της ... ο τύπος στο σπίτι της άνοιξε κουβέντα : Δεν νομίζω να γαμηθηκε σ ακαποτα πρόσεξε !!εκεινη : όχι αγάπη μου πρώτον για την υγεία μου δεύτερον μόνο εσυ μου το κανείς έτσι μόνο εσυ με δικά στο στόμα !!! Εκείνος : και κωλο μόνο εγω σε παίρνω σωστά ;; Εκείνη με τρεμάμενη φωνή ναι αγάπη εννοείται και αυτό !!εκεινως : γυρνά τώρα πίσω !! Εκείνη : μα ούτε μπάνιο δεν πρόλαβα να κάνω !!εκεινος : γυρνά τώρα !! Με μια απότομη κίνηση την γυρνάει πίσω την ξεβράκωνει της ανοιγη τα κολομερια και χωνη βαθειά την γλώσσα του στον πρωκτό της ..!! Εκείνη βγάζει μια κραυγή καθώς ο άλλος γλυφη Αχ αχ !!! Σε πληροφορο την τουλουμιάσετε την κοπέλα στο ξυλο επηδη την έτσουξε ( ναι είχε γαμηθη με πελάτες από πίσω !! Και στο τέλος την γαμησε ακαποτα χύνοντας τη μέσα στον πρωκτό !! Στο τέλος της είπε να δω τώρα αν μπορείς αύριο νΑ γαμησεις από πίσω .... εκείνη του είπε μα το έκανα για έξτρα χρήμα να παίρναμε καλά !! Εκείνος ήρεμος πια μετά από ώρα γαμησιου και ξύλου της είπε ο κωλος το στόμα και χωρίς καποτα είναι μόνο δικά μου !! Μαρτυρία από ιερόδουλη προσωπικά σε εμένα !!!
Μας καβλωσες κι εσυ Σαββατιατικα.....
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Το χειρότερο είναι γάμος με ιερόδουλη !! Μου έχει τύχει τύπος παντρεμένος με τανα ... όπου εγώ έβγαινα με αυτή την τανα ....Ο τύπος από τα πολλά μου είπε : Ποσό καιρό θα γίνεται αυτό ; Του λέω όσο έσω όρεξη ..!! Μα ποσό καιρό θα βγαίνετε και θα γαμας κάθε μέρα ; Του λέω αφού πληρωνο τι χαλιεσαι ; Ξέρεις τι μου είπε ; Μου λέει λοιπόν : Φίλε μου με έχει παραμέληση δεν έχει όρεξη όταν έρχεται σπίτι όλο κοιματε ... μετά στο μπουρδελο και το απόγευμα μαΖι σου.... ήταν καλοκαίρι ... Του λέω : μα το Σαββατοκύριακα δεν βγαίνουμε και ξέρω πολύ καλά πως πάτε και παραλία κτλ ... το διασκεδάζεται με τα φράγκα μου του το τόνισα ....!! Ναι μου λέει και την πέρνει ο ύπνος στην παραλία .!! Χαχα έλιωσα σου λέω !!!τι πιο χειρότερο τύπε μου ;
Απαράδεχτος ο τύπος,ξεφτιλίκια.:2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Λιοσίων παίζει τίποτα ανοικτό; Είμαι εδώ για δουλειά. Οβερ
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Που είναι ο Κλάιν να μας πει,γάμησε τελικά την υπερμουναρα,την καθηγήτρια στο κρεβάτι τη Βιολέτα;
 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Νομιζω οτι εχυσα με αυτο το ποστ! :kneel:

Εεε, τωρα αν φτασουμε να μπουκαρει και κανεις σπιτι μας, ΕΚΕΙ ΑΛΛΑΖΕΙ!

Ετσι μυστη μου;

:hi:
Σου έχουν πει τι θα κάνεις αν μπουκάρουν σπίτι σου. Θα ξαπλώσεις όπου βρεις και θα κάνεις ότι κοιμάσαι.
Το είπαν κατάμουτρα στους πολίτες. Θα κάτσετε να γ μαλάκες. Έτσι είπαν. Και θα πληρώνετε και τους φόρους και θα κάθεστε και στο σπίτι σας και θα στέλνετε τα παιδάκια σας φαντάρους να ορκιστούν "...υποταγή στους ανωτέρους...".
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σου έχουν πει τι θα κάνεις αν μπουκάρουν σπίτι σου. Θα ξαπλώσεις όπου βρεις και θα κάνεις ότι κοιμάσαι.
Το είπαν κατάμουτρα στους πολίτες. Θα κάτσετε να γ μαλάκες. Έτσι είπαν. Και θα πληρώνετε και τους φόρους και θα κάθεστε και στο σπίτι σας και θα στέλνετε τα παιδάκια σας φαντάρους να ορκιστούν "...υποταγή στους ανωτέρους...".

Δεν προβλεπεται...

Κατι μου λεει οτι σε αυτη την περιπτωση, θα ακολουθησουμε ολοι αυτη την λογικη...


:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ub45

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μύστες γιατί τόσος χαμός με τη βιολέτα?... τι παίζει έχω χάσει επεισόδια..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom