Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (34 μέλη και 244 επισκέπτες)

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Πολυ καλη ενημερωση απο Σμυρνη,μπραβο καιρο ειχαμε να δουμε τετοια ενημερωση,σχεδον ολη η jason στη ζουλα ανοικτη,η ειδηση παντως ειναι η προσπαθεια επιστροφης της Τατιανας με το εμπλουτισμενο προγραμμα στο Ι2β,πιστευω να τα καταφερει να ερθει,το προγραμμα της δυνατο και οχι μονο.!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.160
Κριτικές
1.245
Like
195.097
Πόντοι
45.465
περιμένοντας τον σχολιασμό του tnt για την βόλτα, να γράψω ότι στο 43 που δούλευαν πέντε κοπέλες υπηρεσία ήταν ο Billy ,γνωστός σε πολλούς συναγωνιστές όπου δραστηριοποιούνται εκτός από τους οίκους ανοχής και σε studio
κάποια στιγμή ο φίλος tnt πείνασε και ήθελε να φάει μήλα που νωρίτερα είχε αγοράσει , έτσι κάναμε μια στάση στο 36 για να τα πλύνει στη βρύση
36.jpg


στο 20β βγαίνοντας από την πόρτα ο γνωστός "ατρόμητος φύλακας" του οίκου
20.jpg
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Κατάθεση το πρωί σε Αλέξανδρα μιλφ από 7..ξέρετε..κ 3.. όροφος μάλλον καινούριο κ όλας..ναταλυ από Φώκαιας με κοντό μαλλί δυνατό γαμησι
 

αγγελος(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
22
Like
39
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος μια μελαχρινή Ρωσίδα με λευκό δέρμα κανονικού αναστήματος πολύ όμορφη την είχα πετύχει στον οίκο Που δούλευε η ξανθιά Λίζα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η σημερινη βολτα με τον φιλο Σμυρνη, ηταν σχεδον "κανονικη".
Παρα πολλα μπουρδελα ηταν ανοικτα ενω δεν υπηρξε ουτε ενα που να μας απαγορεψει
την εισοδο. Μην σας πω οτι μας καλουσαν οι τσατσοι/τσατσαδες να μπουμε.
Υπηρχε εντονο αγχος μην τους μπουζουριασουν αλλα ολα λειτουργουσαν ρολοι
με διπλα τσατσιλικια στην εισοδο-εξοδο και αριστη επικοινωνια μεταξυ τους.
Εχω να πω μπραβο για την οργανωση στο να μην δινουν δικαιωματα
μιας που η αστυνομια τα ξερει ολα αυτα, μην λεμε μαλακιες. :2funny:

Ας βαλω την πινελια μου για καποιες πουτανες που ειδαμε...

dikaiosini_6_0.jpg


Η Ελενη του Σμυρνη κλασσικη γνωστη μιλφ ενω η Βικυ γνωριμη απο Μ.Αλεξανδρου 15
εχει φορτωσει καμια δεκαρια κιλα. Δεν μπαινω μαζι της λογω ξεπετιασης.
Την Ιωαννα στο Ιασωνος 43 την προτεινω ως μορφονια με καλη συμμετοχη ενω σημειωνω
οτι η Μιρελα εχει χαλασει παρα πολυ και θυμιζει μπαρμπουνι με πεταχτα ματια.
Στο αριστερο 46αρι της Ιασωνος, η τροφαντη Ρωξανη δεν κανει κι ουτε εκανε στα Μ.Αλεξανδρου
που δουλευε ενω η λεπτη ομορφουλα Ολγα τρωγεται οριακα απο πιπινακηδες
αν και σφιχτη στο δωματιο.
Η πολυ κοντη Αλινα με τα γυαλακια, αντεχει σε δυνατα γαμησια και θα μπορουσαμε
να την συγκρινουμε σωματικα με την Χριστινα (νανακι) που παντρευτηκε μετα την καριερα της
στο 31 υπογειο της οδου Ιασωνος. Εχει φυγει εδω και χρονια.
Η Ζετα στο μολ, καλοσχηματισμενη προστυχοφατσα με αξιωσεις στο γαμησι αλλα με τις μερες της
ενω η χονδρη Αννα με πρωκτικο ειναι για βαρια γαμησια και γιγαντοσωμους πουτσαραδες.
Η γλυκια τσουπωτη Αλεξανδρα στο Ιασωνος 36 (με μεγαλη θητεια στο Ιασωνος 44 δεξι)
εχει χασει κιλα, διαθετοντας την νουμερο 2 χοανη μουναρα σε ολο το Μεταξουργειο.
Δεν λεει κατι στο δωματιο. Ενημερωτικα, η θεση νουμερο 1 ανηκει στην ακαζομαλλουσα Ειρηνη
των Κολωνου 48 (απουσιαζει).
Στο Ιασωνος 32 οροφο, η συμπαθητικη κι ευλυγιστη Ανναμπελ κοπανιεται καλα στον πουτσο
και δηλωνει το ελ.στοματικο με ναζι. Κορμι με ελαστικοτητα και χαρη.
Η Αλεξανδρα στο ισογειο Λεωνιδου 28, ξεμεινε στο φτωχο Μεταξουργειο
και δυστυχως αν και Φυλιανη καριεριστρια στα 66 της οδου, δεν πηγε με τις αλλες
στο οσμομασαζ. Πολυ καλυτερη θα ηταν αυτη απο οσες πηγαν.
Η ζουμερη Γαβριελα στον οροφο Ιασωνος 20 θελει στρωσιμο αλλα το δουλευει
το δεκαρικο ενω η Γιαννα ειναι για να παρει δρομο αφου ουτε θελει αλλα ουτε και μπορει.
Στον οροφο Ιασωνος 2 η γαλοπουλιτσα Λαουρα γνωστη απο Μαγνησιας, Βεργας 3 κτλ
αποτελει μια καλη λυση για δεκαρικο αφου στο εικοσαρικο δεν μπορει να σταθει σωστα.
Αναμενονται οι ικανοτατες Τατιανα, λεπτη Αννα και Νατασα οσον αφορα το μαγαζι.

Σε γενικες γραμμες υπηρχαν καποιες παρουσιες και σωματα, ικανα να καλυψουν οφθαλμικες
απαιτησεις ενω οπως παντα τα προγραμματα και τα "εξτραδακια" βασιλευουν
στην φτωχη συνοικια του Μεταξουργειου.

Καλα γαμησια στους αναζητητες της ηδονης για αλλη μια φορα...



:rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Από μεσημεριανή καταδρομική εμετική επιχειρηση με κωδική ονομασία 'γάμα και φεύγα'.

Πήγα στο γωνιακό ΚΟ και ΜΑ.
Βιολέτα ,πιτσιρικά,ασπρουλιάρα ψιλή ξανθιά, ωραίο κορμί,1.5 βυζί,συμπαθητικό πρόσωπο,ωραίο δερματακι .Φωτεινή εξαίρεση μεταξύ κονδόχονδρων γιουβαρλακίων και μεσόκοπων μιλφογκιλφών στην κατουρλοπεριοχή.
Εδώ σταματάνε τα θετικά.

Βαριόταν που ζούσε, μετά βίας περπάταγε, καμπουριάζοντας,
και μάλιστα άρχισε να φτιάχνει κοιλίτσα με προοπτικές μπάκας αν συνεχίσει.

Βάζει καπέλο αμέσως σε πεσμένο πουλί και αρχίζει το κλαρίνο. Τη χάιδεψα κάμποσο στην πλάτη ,στο λαιμό,πάω να της πιάσω λίγο το βυζί και αμέσως γυρνάει για τον αγώνα. Την έσπρωξα καμποσο στα 4 και ήρθε το τέλος.
Δεν βαριέσαι για δεκάρικο καλά ήταν. Έφυγα με την συνείδηση ήρεμη ,χωρίς ψυχολογικά προβλήματα από κανένα χονδροειδές βάζο η μεσοκοπο θρίλερ.

Σε ρόλο τσα2 μια μικρή κονδόχονδρη μονοκόμματη βυζού.

Πέρασα και από το Ι19Α να τσεκαρω μια πληροφορία. Πιο πέρα ήταν κάτι σκούροι λεχρίτες. Ρωτάω εδώ; Δεν ξέρω λέει και έφυγα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κατάθεση το πρωί σε Αλέξανδρα μιλφ από 7..ξέρετε..κ 3.. όροφος μάλλον καινούριο κ όλας..ναταλυ από Φώκαιας με κοντό μαλλί δυνατό γαμησι
Πολυ σκληρο καρυδι με φοβερες δυνατοτητες αν και χανει στο προσωπο.

:hi:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Από μεσημεριανή καταδρομική εμετική επιχειρηση με κωδική ονομασία 'γάμα και φεύγα'.

Πήγα στο γωνιακό ΚΟ και ΜΑ.
Βιολέτα ,πιτσιρικά,ασπρουλιάρα ψιλή ξανθιά, ωραίο κορμί,1.5 βυζί,συμπαθητικό πρόσωπο .Φωτεινή εξαίρεση μεταξύ κονδόχονδρων γιουβαρλακίων και μεσόκοπων μιλφογκιλφών στην κατουρλοπεριοχή.
Εδώ σταματάνε τα θετικά.

Βαριόταν που ζούσε, μετά βίας περπάταγε, καμπουριάζοντας,
και μάλιστα άρχισε να φτιάχνει κοιλίτσα με προοπτικές μπάκας αν συνεχίσει.

Βάζει καπέλο αμέσως σε πεσμένο πουλί και αρχίζει το κλαρίνο. Τη χάιδεψα κάμποσο στην πλάτη ,στο λαιμό,πάω να της πιάσω λίγο το βυζί και αμέσως γυρνάει για τον αγώνα. Την έσπρωξα καμποσο στα 4 και ήρθε το τέλος.
Δεν βαριέσαι για δεκάρικο καλά ήταν. Έφυγα με την συνείδηση ήρεμη ,χωρίς ψυχολογικά προβλήματα από κανένα χονδροειδές βάζο η μεσοκοπο θρίλερ.

Σε ρόλο τσα2 μια μικρή κονδόχονδρη μονοκόμματη βυζού.

Πέρασα και από το Ι19Α να τσεκαρω μια πληροφορία. Πιο πέρα ήταν κάτι σκούροι λεχρίτες. Ρωτάω εδώ; Δεν ξέρω λέει και έφυγα.
Βορδελιαρη σε ειχα ποιο πανω απο τις σαβουριτσες του μεταξουργειου.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Λόγω της γενικής κατάστασης εμφανισιακά καλή ήταν. Δεν λέω μουναρα για δεκάρικο καλή ήταν.

Άσε που είπα να γίνω λίγο σπάγγος.
Τωρα θα με κανεις να ξαναπαω για καταδρομικη και θα χαλαστω με αυτα που θα δω :grin: :grin:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Πολυ σκληρο καρυδι με φοβερες δυνατοτητες αν και χανει στο προσωπο.

:hi:
Μέτρια εμφάνιση αλλά έχει ένα γλυψιμο η ρουφιανα ερεθίζει..για Αναστασία πήγα γτ διάβασα πολλά καλά αλλά είχε ρεπό μεθαύριο γυρναει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Σημερα αισθανομαι καλυτερα στην υγεια μου αν και οχι τελείως καλα διοτι εχω πονους στο λαιμο.Εν τω μεταξυ πέρνω τρεις αντιβιωσεις ανα 8 ωρες και εδω και τεσσερις περιπου μερες το πουλι μου δεν ακουει τιποτα.
Παντος εγω για να ειμαι σιγουρος εχω κλεισει ραντεβουδακι σε γνωστο στουντιακη με bella.Για την Πεμπτη.Αν δω οτι το πουλι μου συνεχιζει την απεργια θα το ακυρωσω.Τωρα για Μεταξουπολη θα επισκευτω το σαββατο και δω ιδιως σομασι και την δικια σου
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.974
Κριτικές
31
Like
26.218
Πόντοι
7.046
Αν τυχον ειχε γυναικολογικο η Εβελινα, ας ειναι καλα η κοπελα.

Μου ηρθε τωρα στο μυαλο η Ελενιτσα η Πολωνεζα απο Φυλης 86 Β

που αυτη ειχε πορωση με τα μεγαλα παλαμαρια κι επαθε ζημια.

Τουλαχιστον ετσι ειχε ειπωθει.

Απο την αλλη, εκεινη την εποχη, εκαναν απιστευτα νουμερα ραντεβου.

Ακουγες 40, 50, 60 καθημερινα. Πιο κατω δεν πηγαιναν.

Απορω πως αντεχαν...

:dunno:
Δεν ξεχνιεται το ζεστο στοματακι της μουναρας Εβελινας........Πολυ καλο παιδι και πολυ ομορφη!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.974
Κριτικές
31
Like
26.218
Πόντοι
7.046
τώρα live
καλησπέρα βόλτα μαζί με το συναγωνιστή και φίλο tnt, μόλις βγήκα από το δωμάτιο όπου τιμήθηκε η Ελένη στο ΜΑ28

ΜΑ28α αριστερά Βίκυ ξανθια μιλφ με κοντό αγοροστικο μαλλί χοντρουλα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ελένη μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


ΜΑ 28 κουρτίνα Σοφία ξανθιά παχουλη μιλφ με κοντό μαλλί 2.5αρι βυζι κ Αλέξανδρα καστανή μιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν παρτουζα.


Ι 43 Ιωάννα ξανθιά ψηλή σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι με πρωκτικο, Μιρελα καστανή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι Μάγκι κοντή με κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα Μαρίνα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα και Μάγια μελαχρινή κοντή μαυριδερή με 1.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


Ι46β Ρωξανα ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα λεπτή με καστανό σκούρο μαλλί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Ι44 νέο ξανθιά χοντρή κατσαρομαλλα με 2.5αρι βυζι και Αλινα καστανή πολύ κοντή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.


Ι 39(6) Χριστίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , Άντζελα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι απλό πρόγραμμα και Μελίνα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Ι39(2) Κορινα μελαχρινή λεπτή 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ζετα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα, φουλ πρόγραμμα.


Ι 39(4) Άννα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο. Μμπελα μελαχρινή χοντρουλα 3αρι απλό.


Ι37 Ναταλιτσα καστανή κοντή λεπτή μικρό, απλό κ Άννα ξανθιά χοντρή με 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.


Ι 36 Άντριανα ξανθοκαστανη χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 3αρι βυζι απλό πρόγραμμα και Αλέξανδρα ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι και διάφορα τατουάζ πάνω από το στήθος και τεράστιο στη δεξιά ωμοπλάτη.


Ι 32 ισόγειο δεξιά Μπιανκα καστανή λεπτή με γυαλάκια μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και Λορι μελαχρινή νταρντανα με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.


Ι 32 ισόγειο ευθεία Ελένη μελαχρινή κοντή χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα


Ι 32 όροφος αριστερά Αναμπελ ξανθιά κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.


Ι 32 όροφος δεξιά Μελισα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Αντριανα μελαχρινή πολύ χοντρή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.


Ι 31α δεξιά Γιασμιν μελαχρινή μαυρηδερη με ωραίο λεπτό κορμάκι και 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα


Ι27α Τζοανα η ξανθιά χοντρή γυρολόγος με τα τατουάζ με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο και Ελένη μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.


Λ 28 ισόγειο Αλέξανδρα/Μαρία μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο σε μακρυά αλογοουρά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Ι 20β Γιάννα καστανοξανθη λεπτή με 1.5αρι βυζι, και Γαβριελα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, διάφορα τατουάζ αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.


Ι19β Ναόμι μαυρλουλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι απλό πρόγραμμα και Ρόζα μελαχρινή ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλο 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Ι10 ισόγειο Τζένη μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, Σοφία μελαχρινή χοντρή με μακρύ ίσιο μαλλί 2.5αρι συν βυζι και Παολα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 2αρι βυζι, όλες σε απλό πρόγραμμα.


Ι 2β Τζένη ξανθοκαστανη νταρντανα μιλφ με 2.5αρι βυζι και Λάουρα ξανθιά χοντρούλα μιλφογκιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Για όσους ψάχνουν τη Τατιάνα είναι Ουκρανία προσπάθησε να έρθει έκανε προσπάθεια να έρθει τη γύρισαν πίσω κ τώρα βγάζει νέο διαβατήριο για να έρθει με τη πρώτη ευκαιρία.


Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι απλό πρόγραμμα.

καλό μεσημέρι
διαβαζω το ρεπορταζ σου και μου ερχετε να κλαψω απο νοσταλγια!!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Σημερα αισθανομαι καλυτερα στην υγεια μου αν και οχι τελείως καλα διοτι εχω πονους στο λαιμο.Εν τω μεταξυ πέρνω τρεις αντιβιωσεις ανα 8 ωρες και εδω και τεσσερις περιπου μερες το πουλι μου δεν ακουει τιποτα.
Παντος εγω για να ειμαι σιγουρος εχω κλεισει ραντεβουδακι σε γνωστο στουντιακη με bella.Για την Πεμπτη.Αν δω οτι το πουλι μου συνεχιζει την απεργια θα το ακυρωσω.Τωρα για Μεταξουπολη θα επισκευτω το σαββατο και δω ιδιως σομασι και την δικια σου
Αν αυτή είχε λίγη όρεξη ,στεκόταν όρθια,δεν καμπιουριαζε και έκοβε το πιτόγυρο λόγω αραλικίου ήταν καλή περίπτωση εμφανισιακά, για δεκάρικο πάντα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Αν αυτή είχε λίγη όρεξη ,στεκόταν όρθια,δεν καμπιουριαζε και έκοβε το πιτόγυρο λόγω αραλικίου ήταν καλή περίπτωση εμφανισιακά, για δεκάρικο πάντα.
Καλα ρε συ με κοροιδευεις τωρα?Αφου ειναι ετσι οπως τα λες τι να παω να δω? :D: :D: :D: :D: :D: :D: :D:
Γκαμωτο σου εχεις γελιο ρε παιδι μου.:cheesy: Καμπουριαζε , ειχε κοιλιτσα, το παει για μπακα μπιροκοιλια,μηπως ειχε και ενα ματι? γυαλινο? κανα ξυλινο ποδι?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλα ρε συ με κοροιδευεις τωρα?Αφου ειναι ετσι οπως τα λες τι να παω να δω? :D: :D: :D: :D: :D: :D: :D:
Γκαμωτο σου εχεις γελιο ρε παιδι μου.:cheesy: Καμπουριαζε , ειχε κοιλιτσα, το παει για μπακα μπιροκοιλια,μηπως ειχε και ενα ματι? γυαλινο? κανα ξυλινο ποδι?
Πήγαινε δες μόνος σου ,λέω. Σε σχέσεις με όλες τις άλλες συρταριέρες και προγιαγές καλή είναι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μια paola θυμαμαι ητανε εκει στην Ιασωνος και αλλη μια η Ελλενη ζωον στο κρεβατι βεβαια αλλα καλης εμφανισης.Τι εγιναν αυτες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom