Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 406 άτομα (34 μέλη και 372 επισκέπτες)

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
εντωμεταξυ ολοι οι ασχετοι (δημοσιογραφοι και λοιποι ασχετοι) μιλανε για υποτιθεμενο 15λεπτο, που να ξεραν οτι μετα το περας του 10-12 λεπτου αρχιζει και βαραει η πορτα...

οξω μπουστιδες
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Μου προκαλούν αηδία.
     Φαρσοκωμωδίες είναι τα ψευδορεπορτάζ της κάθε "Εσπρέσσο" και του κάθε " Πρώτο Φλέμμα". Κωμικοποιούν μέσω επικοινωνιακών πυροτεχνημάτων τους πελάτες των οίκων και τις συνευρέσεις μας.
Άκου "φαρσοκωμωδία"...
Καλλιεργούν εντυπώσεις παίζοντας με την ποταπή αισθητική του μέσου Έλληνα. Καλλιεργούν και το έδαφος για νέο κλείσιμο των οίκων λόγω ενδεχόμενων αντιδράσεων της κοινωνίας με τα ειρωνικά πρωτοσέλιδα. Άνθρωποι που πληρώνονται για να ερευνούν το αν η Μενεγάκη έκανε μπότοξ και τί είπε ο Λιάγκας στη Σκορδά. Μην τους κάνετε διαφήμιση. Γνώμη μου.
    Πηγαίνοντας στην ουσία της υπόθεσης όμως και συνεισφέροντας στο νήμα παραθέτω την εμπειρία μου ότι εχθές τρίτη βάρδια στο Μετάξι στο Κολωνού 48 που είχε τη Μαρία, η τσατσά χτύπησε στο 3λεπτο. Ολογράφως: Τρίλεπτο. Γουρλώσαμε άπαντες και κοιταχτήκαμε. Δεν πέρασε κανείς.
     Το έκανε για καλό να φανταστώ για τυχόν μετάδοση του ιού. Όχι γιατί παίζει με τη νοημοσύνη των πελατών.
Αργότερα θα γράψω αναλυτικότερα περί δεύτερης κ τρίτης βάρδιας αν δεν με προλάβουν.
Να είστε καλά :hi:
   
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
εντωμεταξυ ολοι οι ασχετοι (δημοσιογραφοι και λοιποι ασχετοι) μιλανε για υποτιθεμενο 15λεπτο, που να ξεραν οτι μετα το περας του 10-12 λεπτου αρχιζει και βαραει η πορτα...

οξω μπουστιδες
μη σου πω και πιο νωρις βαραν τα κλαρινα σε καποια
 
  • Like
Αντιδράσεις: 2002

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
237
Like
146
Πόντοι
1
Οποιος κυκλοφορησει μεταμεσονυχτια (η' οποιος ξερει επισης) και πετυχει ΣΑΡΑ απο φιλιππιδου φωκαιας, ας μου στειλει ενα πμ.
Ρωτησα χθες στα αναλογα σπιτια που επαιζε μπαλα μπας και σκασει 3η βαρδια κλασσικα, αλλα ολες οι τσατσαδες μου κανανε τα παγωνια.
Thanx in advance για οποιον αξιοτιμηθει και στειλει!!!

Αρχηγε μου μας εχει παρει τα μυαλα αυτη η Σαρα...!
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
σαρα...εμενα οι αδυνατες δεν ειναι του στυλ μου..οπως η σαρα..αλλα οταν την πηρα με εκανε να περασω καλα..κατι παραπανω απο καλα θα ελεγα..την κατατασω στα πλεον vfm ...πολυ τιμια! με κεφαλαια ΤΙΜΙΑ
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Οποιος κυκλοφορησει μεταμεσονυχτια (η' οποιος ξερει επισης) και πετυχει ΣΑΡΑ απο φιλιππιδου φωκαιας, ας μου στειλει ενα πμ.
Ρωτησα χθες στα αναλογα σπιτια που επαιζε μπαλα μπας και σκασει 3η βαρδια κλασσικα, αλλα ολες οι τσατσαδες μου κανανε τα παγωνια.
Thanx in advance για οποιον αξιοτιμηθει και στειλει!!!
Σε ποιά νούμερα φίλε; Για να πάω και να ενημερώσω αν είναι :hi:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παίδες είδατε αν επέστρεψε η Μπαρμπορα;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
ωστε γυρισε η Μπιουτη.....κομπλε,

Έχω την εντύπωση, ότι όποιος πάει με την Μπιουτή, είχε αποθημένο να κάνει έρωτα με τον king kong όταν ήταν μικρός. Δεν μπορώ να βρω άλλη εξήγηση  :grin:
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά, πέρασε κάνεις χθες βράδυ από Κολωνού 27β Ν αμας πει αν. Ήταν ανοικτό και ποια κοπέλα ήταν μέσα...???
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.897
Κριτικές
101
Like
47.716
Πόντοι
21.661
Αναπτυξη  made by kouli μερος 2ο με live παλι.  
Σημερα λογω χρονου θα γραψω για αυτα που δε μπηκα χθες επειδη ηταν κλειστα... Σε οσα προλαβω.

Στη φυλης,
Στο 54 οροφος η ΝΑΤΑΛΙ-ΕΙΡΗΝΗ, το κλασσικο φολομπαζακι που απορω γιατι στον πεοντα την εχουν ακομα να δουλευει. Anyway, δεν ειναι δικια μου δουλεια, στα @@ μου και παμε παρακατω,
Στο 54 ισογειο η ΑΟΥΡΟΡΑ,
Στο 84 ισογειο η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ξανθο κοντουλικο με κανονικο σωμα και αρκετα γαμευσιμο.  Βγηκε απο το δωματιο με μασκα ομως και ξενερωσα,  γιατι ετσι θα παιζει και μπαλα λογικα. Πρωτη φορα τη βλεπω,
Στο 84 οροφος η ΟΞΑΝΑ, καστανο πολυ λεπτο και ακαμπυλωτο.  Χαμογελαστο μεν, αλλα τεζα αδιαφορο και ντεκαυλε δε. Πρωτη φορα τη βλεπω επισης,
Στο 86 οροφος η ΑΝΝΑ-ΙΛΟΝΑ (βζιιιιιιιν) με κιλακια αρκετουτσικα λογω cokouling,
Στο 71 οροφος η ΣΤΕΛΛΑ που δεχεται και αλλοδαπους πλεον, γιατι προφανως μαθευτηκε το ποσο φολιτσα ειναι και εχει πεσει αναδουλεια (γνωμη μου),
Στο 71 ισογειο η ΕΛΛΗ, μελαχρινο με κανονικο σωμα, φατσα μετρια αλλα γαμευσιμο και αυτο. Βγηκε και αυτη με μασκα επισης. Προσωπικα δε μου εκανε γιατι μυρισα τη γνωστη φολοξεπετα για την οποια φημιζεται ο οικος εδω και καιρο. Ξαναλεω οχι αδιαφορη ομως.
Το 81 κλειστο οπως και χθες το οποιο ξεχασα να γραψω.

Τα υπολοιπα της φυλης τα ιδια με χθες στο θεμα opening και σε κατι σκαλια βαρεθηκα να τα ανεβω παλι σημερα.

Αυτα για σημερα τα λιγοστα...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
εντωμεταξυ ολοι οι ασχετοι (δημοσιογραφοι και λοιποι ασχετοι) μιλανε για υποτιθεμενο 15λεπτο, που να ξεραν οτι μετα το περας του 10-12 λεπτου αρχιζει και βαραει η πορτα...

οξω μπουστιδες

Δεν είναι μάχιμοι συναγωνιστή όπως εμείς που στο θέμα τουλάχιστον αυτό έχουμε καλύτερο "ρεπορτάζ" είναι απλά ΑΣΧΕΤΟΙ όπως λες!!!   :hi:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.011
Πόντοι
216
Έχω την εντύπωση, ότι όποιος πάει με την Μπιουτή, είχε αποθημένο να κάνει έρωτα με τον king kong όταν ήταν μικρός. Δεν μπορώ να βρω άλλη εξήγηση  :grin:

Εχω ακουσει οτι η μπιουτη ειναι ρομαντικο κορασιο.πολυ ρομαντικη.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Έχω την εντύπωση, ότι όποιος πάει με την Μπιουτή, είχε αποθημένο να κάνει έρωτα με τον king kong όταν ήταν μικρός. Δεν μπορώ να βρω άλλη εξήγηση  :grin:
χαχαχαχαχαχαχαχ κλαιωω
 

tyler19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2020
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες να κανω μια ερωτηση, που μπορω να βρω ενα καλο granny? του τυπου γκομενα ανω των 45, να βλεπεται ομως μην μου παθει και κανενα εμφραγμα. θα βρω τιποτα καλο φυλης? γιατι μεταξουργα δεν παω ουτε με σφαιρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Εχω ακουσει οτι η μπιουτη ειναι ρομαντικο κορασιο.πολυ ρομαντικη.

Το επιβεβαιώνω με απόλυτη σιγουριά διότι ένα πολύ καλό φιλαράκι μου, με το οποίο τσαρκάρουμε παρέα την έχει νούμερο ένα στανταράκι του εδώ και χρόνια..!
Συνεχώς μου εξυμνεί τον καλό της χαρακτήρα, το πόσο τρυφερή είναι μέσα στο δωμάτιο, το πόσο συζητήσιμη και ΜΗ ξεπέτα είναι & σέβεται τα χρήματα και την προτίμηση του πελάτη ως προς το πρόσωπό της!
  :hi:
 

Sexymotherfucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Like
54
Πόντοι
0
Βολτα συντομη σημερα καπου στις 1 στο μεταξι στην κολωνου. Περασα στην ολγα την ρωσιδα στον 2ο οροφο που λενε περαστε πανω πολυ καλο σεξ στα ηχεια. Εχω ξαναπαει με την κοπελα αρκετες φορες ειναι πως θα την πετυχεις πιστευω. Εμεινα πολυ ευχαριστημενος για καλη μου τυχη! Καλες βολτες να εχετε μαγκες!!!

Μηπως ηταν μαζί της και η Γιουλα? ή η Ιονελα?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.897
Κριτικές
101
Like
47.716
Πόντοι
21.661
Σε ποιά νούμερα φίλε; Για να πάω και να ενημερώσω αν είναι :hi:

φιλιππιδου 11 οροφος πιο παλια,
φωκαιας 25 οροφος και σκαλακια και
φωκαιας 27 οροφος πιο προσφατα πριν την καραντινα.
παντα 3η βαρδια.

:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom