Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (8 μέλη και 270 επισκέπτες)

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Αύριο με το μαλακό
μύστες μου στις αναγνωριστικές τσάρκες ε... Μη δούμε φαινόμενα σαν το μετρό του Τόκιο και της Σανγκάης    :happy:
 

Πορνερ

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Αύριο με το μαλακό
μύστες μου στις αναγνωριστικές τσάρκες ε... Μη δούμε φαινόμενα σαν το μετρό του Τόκιο και της Σανγκάης    :happy:

Καλά αύριο θα κατέβουμε σας τις ορδές των βαρβάρων! αχαχχαχα
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
639
Πόντοι
86
Πώς γίνεται αυτό βρε παιδιά, θα ανοίξουν δύο τρία μαγαζιά και τα άλλα θα είναι κλειστά? Δεν είναι αθέμιτος ανταγωνισμός?
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Είναι αλήθεια άνοιξαν τα μπουρδελα;
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Τα μπουρδέλα θα ανοίξουν τελευταία.Λογικά τέλη Αυγούστου-αρχές Σεπτεμβρίου.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Έχω καλά νέα συν-μπουρδελιαρηδες..αυριο ανοίγουν αρκετοί οίκοι στην φυλής..ετσι μου είπε άτομο πολύ χωμένο στη πιάτσα.
Καλημέρα μόλις πέρασα από Φυλής όλα τα μαγαζιά μέχρι στιγμής κλειστά τα πάντα και δεν υπάρχει ψυχη.
Το γράφω τώρα για να μην κατεβείτε τσάμπα έχει και πολύ ζεστή

Και εμένα άτομο πολύ βαθιά χωμένο στην κρατική μηχανή πιο βαθιά δεν γίνεται μου είπε προς τό παρόν δεν προβλέπεται άνοιγμα αυτών των επιχειρήσεων
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Καλημέρα μόλις πέρασα από Φυλής όλα τα μαγαζιά μέχρι στιγμής κλειστά τα πάντα και δεν υπάρχει ψυχη.
Το γράφω τώρα για να μην κατεβείτε τσάμπα έχει και πολύ ζεστή

Και εμένα άτομο πολύ βαθιά χωμένο στην κρατική μηχανή πιο βαθιά δεν γίνεται μου είπε προς τό παρόν δεν προβλέπεται άνοιγμα αυτών των επιχειρήσεων
Καλημέρα και καλή εβδομάδα ramada. Αυτοί που έγραφαν για άνοιγμα των οίκων σήμερα απλά μπερδεύουν την επιθυμία τους με την πραγματικότητα. Οι οίκοι ανοχής θα ανοίξουν τελευταίοι αφού όπως έχουμε πει πολλές φορές το συγκεκριμένο "σπορ" είναι η απόλυτη επαφή
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Έχετε άτομα παντού χωμένα σε κρατικές μηχανές ...είδη άνοιξαν σήμερα κάποια στούντιο Ελλάδαρα είσαι τι κρατικές μηχανές και παπαριές καμαρωτες!!έλεος θα ανοίξουν όλα κανονικά !
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Έχετε άτομα παντού χωμένα σε κρατικές μηχανές ...είδη άνοιξαν σήμερα κάποια στούντιο Ελλάδαρα είσαι τι κρατικές μηχανές και παπαριές καμαρωτες!!έλεος θα ανοίξουν όλα κανονικά !
Καταρχήν είσαι αγενής και εριστικός, είδες εσύ ανοιχτά στούντιο; Αν είδες σε πληροφορώ ότι θα τα κλείσει η αστυνομία και θα επιβάλει τα σχετικά πρόστιμα. Κανένα μαγαζί δεν θα λειτουργήσει νόμιμα χωρίς να δοθεί το οκ από το υπουργείο. Αν λειτουργούν παράνομα είναι άλλο θέμα
 

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
ποτε λετε να ανοιξουν?αλλοι λετε μαιο αλλοι ιουνιο αλλοι ιουλιο.τελικα τι ισχυει?
 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Έχετε άτομα παντού χωμένα σε κρατικές μηχανές ...είδη άνοιξαν σήμερα κάποια στούντιο Ελλάδαρα είσαι τι κρατικές μηχανές και παπαριές καμαρωτες!!έλεος θα ανοίξουν όλα κανονικά !

Τα Κράτη έχουν αποδειχθεί ανίκανα να αντιμετωπίσουν και το πιο απλό πρόβλημα. Εφεξής, για τα σοβαρα ζητήματα τουλάχιστον, θα επιλαμβάνονται Υπερεθνικές Εταιρίες πεφωτισμένων επιχειρηματιών.

Επί του προκειμένου, παρά τις αντιρρήσεις της Lady Gates, ο Bill βλέπει με κατανόηση το πρόβλημά μας.

Από κει και πέρα, όπως πολύ καλά ξέρετε, οι κρατικές μηχανές, με ένα κατο-δόλλαρο, κάθονται στα 4.
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
425
Like
739
Πόντοι
81
Συνάδελφοι νομίζω ότι τα πράγματα είναι πιο απλά. Τα δελλα δούλευαν ποτέ νόμιμα? Όχι. Έτσι και τώρα θα αρχίσουν να προσφερουν υπηρεσίες και όλοι θα σφυρίζουν αδιάφορα. Ο ΚΑΔ υπηρεσίες ιεροδουλων θα αργήσει να ανοίξει επίσημα. Εάν ανοίξει δηλαδή. Και μην ξεχνάτε ότι ανοίγουν και τα ξενοδοχεία σε λίγο.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
ποτε λετε να ανοιξουν?αλλοι λετε μαιο αλλοι ιουνιο αλλοι ιουλιο.τελικα τι ισχυει?
Για να μιλάμε σοβαρά και υπεύθυνα θα σού πω την επίσημη ανακοίνωση που υπάρχει αυτή την στιγμή στο ΦΕΚ (Φύλο εφημερίδος Κυβέρνησης)
Δημοσιεύτηκε η ΚΥΑ(Κοινή υπουργική απόφαση)
με την οποία καθορίζονται οι επιχειρήσεις που θα παραμείνουν κλειστές μέχρι και της 24 Μαϊου ανάμεσα σε αυτές λοιπόν είναι και οι υπηρεσίες Ιεροδουλων (ΚΑΔ 96091912)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εγώ πιστεύω πως 24/5 θα ξανά πάρουν παράταση για Ιούνιο και συνεχίζεται .....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom