Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (32 μέλη και 237 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Βρείτε γκόμενα γιατί τα μπουρδέλα δεν θα ξανά ανοίξουν ποτέ. Θα πληρώνεται 150 ευρώ για να γαμάτε τα πιο μπάζα που υπάρχουν και θα το παίζουν και θεές. Βρείτε γκόμενα όπως έκανα και γω. Γαμάω 21χρονη φοιτήτρια όποτε θέλω ακάποτα φυσικά :rockon:. Μην τον παίζετε όλη μέρα  :cum:
τυπε καποιοι δεν θελουν να βρουν γκομενα.
όπως εγω δεν γουστάρω τις γκομενες εξω μονο σε στουντιο και μπουρδελα,κανω τη τσαρκα μου και επιλεγω δινοντας το αντιτιμο χωρις να σπαταλαω χρονο,αυτο είναι σημαντικο για μενα.
εσυ εχεις βρει την 21χρονη και τη πηδας στο μηνα που εσυ πηδας την 21χρονη εγω εχω πηδηξει τουλάχιστον 10 διαφορετικες ιεροδουλες.
οποτε είναι θεμα γουστου και προτεραιοτήτων του καθενα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.616
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
τυπε καποιοι δεν θελουν να βρουν γκομενα.
όπως εγω δεν γουστάρω τις γκομενες εξω μονο σε στουντιο και μπουρδελα,κανω τη τσαρκα μου και επιλεγω δινοντας το αντιτιμο χωρις να σπαταλαω χρονο,αυτο είναι σημαντικο για μενα.
εσυ εχεις βρει την 21χρονη και τη πηδας στο μηνα που εσυ πηδας την 21χρονη εγω εχω πηδηξει τουλάχιστον 10 διαφορετικες ιεροδουλες.
οποτε είναι θεμα γουστου και προτεραιοτήτων του καθενα
[/quοte

Καλα τα λες!! :wanker: :respect:
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
τυπε καποιοι δεν θελουν να βρουν γκομενα.
όπως εγω δεν γουστάρω τις γκομενες εξω μονο σε στουντιο και μπουρδελα,κανω τη τσαρκα μου και επιλεγω δινοντας το αντιτιμο χωρις να σπαταλαω χρονο,αυτο είναι σημαντικο για μενα.
εσυ εχεις βρει την 21χρονη και τη πηδας στο μηνα που εσυ πηδας την 21χρονη εγω εχω πηδηξει τουλάχιστον 10 διαφορετικες ιεροδουλες.
οποτε είναι θεμα γουστου και προτεραιοτήτων του καθενα
Είχα έρθει Ελλάδα στις 19/01/2020 για διακοπές. Ο πατέρας μου χωρίς να με ρωτήσει μου έκλεισε ραντεβού με το γραφείο συνοικεσιων ΘΑΝΟΣ στις 24/01/2020 για να μου βρουν κοπέλα να κάνω οικογένεια.
Εκείνη τη μέρα είχα πάει πρωινή μπουρδελοτσαρκα με τον Πινόκιο. Είχαμε περάσει από Βριλησσου (κλειστά), Κατεχάκη, Κεραμεικό, και Αριστοτέλους.
Ήμουν σε άθλια ψυχολογική κατάσταση. Από τη μια δεν είχα διάθεση να κοντραριστω με τον πατέρα μου, από την άλλη δεν ήθελα να κάνω κάτι που θα με καταδίκαζε σε αιώνια δυστυχία.
Στο γραφείο αυτό πηγα μόνος μου στις 16:00. Μου είπαν ότι δεν υπήρχε κάποια Ελλεηνιδα στην Ουαλία. Από μέσα μου έτριβε τα χέρια μου.
Το απόγευμα όταν γύρισα σπίτι είπα στον πατέρα μου "Γιατί να πληρώσουμε €600 όταν μπορώ να βρω μέσω του τιντερ κάτι τοπικό και μάλιστα εντελώς δωρεάν". Έτσι η κατάσταση ηρέμησε (προσωρινά).
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Όταν γύρισα από τις διακοπές (02/02/2020) κάθε βράδυ είχα ανάκριση για το τι έκανα στην εφαρμογή αυτή.
Μάλιστα μου έλεγε "εσύ η ανίκανος η πουστης η ανώμαλος είσαι, δεν εξηγείται διαφορετικα".
Στις 06/02/2020 τελικά (βγάζοντας την αυρα της Παπαρήγα) φωναξα:
1. Δεν θέλω να κάνω οικογένεια, παιδιά, σκυλιά, γατιά.
2. Δεν με ενδιαφέρει να αγοράσω σπίτι.
Έτσι τα πράγματα καταλαγιάσανε μέχρι σήμερα.
Για μένα ευτυχία = μπουρδελοτσαρκες με μπόλικο τσατσαδοκαμακι και πεπονοτρυπητες, ζητιανοτσαρκες, ταξίδια, χαβαλές με Πινόκιο/Δανάη/Γιοντω/Τρ/Ιταλοβρετανο, ηγεμονικά σάντουιτς στην αγελάδα έναντι πληρωμής, κτλ.
Και φυσικά όχι καυγάδες στο σπίτι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.813
Κριτικές
98
Like
47.205
Πόντοι
21.511
Όταν γύρισα από τις διακοπές (02/02/2020) κάθε βράδυ είχα ανάκριση για το τι έκανα στην εφαρμογή αυτή.
Μάλιστα μου έλεγε "εσύ η ανίκανος η πουστης η ανώμαλος είσαι, δεν εξηγείται διαφορετικα".
Στις 06/02/2020 τελικά (βγάζοντας την αυρα της Παπαρήγα) φωναξα:
1. Δεν θέλω να κάνω οικογένεια, παιδιά, σκυλιά, γατιά.
2. Δεν με ενδιαφέρει να αγοράσω σπίτι.
Έτσι τα πράγματα καταλαγιάσανε μέχρι σήμερα.
Για μένα ευτυχία = μπουρδελοτσαρκες με μπόλικο τσατσαδοκαμακι και πεπονοτρυπητες, ζητιανοτσαρκες, ταξίδια, χαβαλές με Πινόκιο/Δανάη/Γιοντω/Τρ/Ιταλοβρετανο, ηγεμονικά σάντουιτς στην αγελάδα έναντι πληρωμής, κτλ.
Και φυσικά όχι καυγάδες στο σπίτι.

παιχτη εισαι καρφι για αννιτα.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Όσοι θέλετε να επιβάλετε το γκομενιλικι σε ένα τέτοιο σαιτ να πάτε στο lifo και στο cosmopolitan, το σαιτ αυτό απευθύνεται σε αιώνιους μπακουρους, ναυάγια, ανθρώπους που δεν έχουν καμία τύχη με της γυναίκες για δεκάδες λόγους (εμφάνιση, οικονομικά, ανασφάλειες, φήμη, εργασία, status, ανεργία , κοινωνικό στρώμα κλπ) εδώ ξέρω τύπους που έχουν τέτοιο πακέτο και ζορίζονται, θα βγάλει γκόμενά κάποιος που δεν έχει όλα αυτά? Μην σκέφτεστε όλοι με της δικές ικανότητες, η γκόμενές έχουν δεκάδες επιλογές σήμερα εξαιτίας των σοσιαλ μίντια οπότε δεν έχουν όλοι την ίδια τύχη , η σκληρή πραγματικότητα ότι κάποιοι θα πεθάνουν στα μπουρδελα, τι να κάνουμε    ΥΓ δούκα σε ψάχνω εσένα και τον πικερ. Θα σας βρω, εμφάνιση με ξέρεις, μούσια και άγρια φωνή

Πιο ήρεμα βρε συναγωνιστή. :2funny: Παρ'ότι αλήθεια κάποια από αυτά πονάνε και τσούζουνε λιγάκι. :grin:
 

Makis11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Γιατί τόση αρνητικοτητα περί μη ανοίγματος ξανά των μπουρδελων ή ότι θα αργήσουν υπερβολικά να ξανανοίξουν? Θεωρείτε ότι είναι εφικτό κάτι τέτοιο σε μια κοινωνία? Μεγάλο μέρος του πληθυσμού, σε όλα τα κράτη όχι μόνο στην Ελλαδα, στρέφεται προς τους οίκους ανοχής για να καλύψει τις σεξουαλικες του επιθυμίες. Οπότε καταργώντας τα απολύτως αυτόματα πολλοί άνθρωποι θα έχουν πολλά ψυχολογικά προβλήματα με ότι συνεπάγεται αυτό...
Θεωρώ ότι από αρχές καλοκαιριού αν όχι πιο νωρίς σιγά σιγά θα αρχίσουν να ανοίγουν κάτω από διαφορετικές συνθήκες αλλά έστω!
Μην βγάζετε αρνητικά vibes μάγκες τέτοιες υπηρεσίες υπήρχαν από πολύ παλιά χρόνια δεν πρόκειται να καταργηθούν έτσι απλά.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Απλά θα αργήσουν να ανοίξουν
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.180
Κριτικές
43
Like
1.705
Πόντοι
3.425
Απλά θα αργήσουν να ανοίξουν
Εμένα περισσότερο από όλα με εκνευρίζει η συντηρητικότητα των 3 ηλιθίων που κάθε μέρα στις 6 το απόγευμα μας σερβίρουν στη μάπα. Όταν αρχές Μαρτίου ανακοίνωναν το lock-down αμέσως είπαν κλείνουν οι οίκοι ανοχής κλπ... Τώρα που αρχίζει και καλά να ξεκλειδώνει η χώρα και η οικονομία και άλλες παπαριές του κώλου, μούγκα για τις υπηρεσίες αυτές. Ούξω συντηρητικούρες του κερατά. Δηλαδή να μην ξέρει μια επαγγελματίας πότε και με ποιούς όρους θα πάει να δουλέψει (αυτές δεν έχουν βιοποριστικό πρόβλημα;;;) Μήπως θα ζήσουμε στιγμές όπου ο πελάτης θα φοράει σκάφανδρο με τρύπα στο σημείο των γεννητικών οργάνων και η επαγγελματίας το ίδιο με μια extra οπή στο στόμα για τις πίπες;;; Η εναλλακτικά όπως θα μας πει ο μαλακο-έγκριτος καθηγητής της πλάκας και ο καουμπού της πολιτικής προστασίας μαζί με το καρτούν που βάλανε για υφυπουργό υγείας, ότι οι συνευρέσεις θα γίνονται από διαφορετικά δωμάτια με μια οπή στον τοίχο από όπου ο πέλάτης θα εφαρμόζει το πέος του και η κοπέλα στο διπλανό θα το περιποιείται;;. Και μετά αυστηρή απολύμανση αμφότερων. Όχι τίποτα άλλο αλλά για να ξέρουν και οι ιδιοκτήτες των οίκων να αναπροσαρμόσσουν το χώρο τους και τα χρήματα που θα ζητάνε.
 

Παρδαλός

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές,
Ακούγονται και λέγονται πολλά. Το πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα κανείς δεν ξέρει ακριβώς. Τις πρώτες μέρες της απαγόρευσης, έβλεπα, εκεί στο παλιό ΟΚΑΝΑ, καθώς περνούσα με το αμάξι 3 με 4 Βουλγάρες κάθε φορά. Έξω από το ξενοδοχείο. Εγώ από όσα έχω καταλάβει, προφανώς και η ζωή μας θα αλλάξει προς το χειρότερο γενικότερα. Και μην νομίζετε ότι όλοι όσοι πήγαιναν στα μπουρδέλα ξαφνικά θα αρχίσουν με τις πουτάνες πολυτελείας. Πήγα και με τέτοια και πέρασα χάλια. Και με τα λεφτά που ξόδεψα θα έκανα τόσα γαμήσια στο μπουρδέλο. Εδώ δεν θα έχουμε και λεφτά να ζήσουμε από εδώ και μπρος, θα έχομε για caal gilrs;
  Μην περιμένετε να ανοίξουν τα μπουρδέλα με φαμφάρες και τύμπανα, με επίσημη ανακοίνωση από τον Τσιόρδα. Απλά θα δοθεί το ΟΚ σιωπηλά. Δεν θα έκαναν ποτέ κάτι τέτοιο. Εδώ δείχνουν να έχουν χάσει εντελώς τη μπάλα σε άλλα πιο σοβαρά ζητήματα. Θα μας ξετινάξουν απλά. Έχουμε φασιστοποιηθεί. Με το που ακούει παράγγελμα ο περισσότερος κόσμος βαράει προσοχή, κι αυτό ήθελαν. Είδατε το ρεζιλίκι τους με τις μάσκες. Φάνηκε ο σκοπός τους από την  απαγόρευση κυκλοφορίας μετά τις 12 μμ.

Τα μπουρδέλα θα ανοίξουν πάλι. Υπάρχουν συμφέροντα πίσω από αυτά. Και πριν, πόσα από αυτά ήταν με κανονική άδεια; Ελάχιστα. Και τώρα το ίδιο θα γίνει. Θα ανοίξουν επίσημα στο τέλος του Ιούνη τα νόμιμα και θα ακολουθήσουν τα παράνομα.
Και μην μου πείτε ότι η τσατσά θα κρατάει βιβλίο ραντεβού. Θα χάσουν πολύ πελατεία έτσι. Δηλαδή εγώ που είμαι για παράδειγμα παντρεμένος, θα ήθελα να μαθευτεί σε ένα έλεγχο αν έχω πάει και πότε και με ποια; Δεν είμαστε καλά.
Εκείνο που πιστεύω, είναι ότι θα ανοίξουν με τον ίδιο τρόπο. Αν πάει η αστυνομία και κάνει ντου για μάσκες παράδειγμα, απλά όποιος είναι εκεί δεν θα ξαναπάει. Θα τρομάξει, γιατί ο έλεγχος προϋποθέτει αστυνομική ταυτότητα, αλλιώς τράβηγμα στο τμήμα κ.ο.κ. Και αν γίνει κάτι τέτοιο απλά εκείνοι που τα έπαιρναν δεν θα τα ξαναπαίρνουν από τους διακινητές.
Ε, γνώμη μου βέβαια, θα γεμίσουν τα πεζοδρόμια με τις ίδιες που ήταν στα μπουρδέλα αν τα κλείσει εντελώς. Όχι δεν νομίζω. Το μπουρδέλο ανά τον κόσμο είναι Ιδεολογία. Δεν πρόκειται να κλείσει. 
Την καλημέρα μου σε όλους.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
Και το Αids σκοτώνει.. αλλά μια χαρά όμως δουλευαν οι οικοι απο την αρχή της εμφανισης του και χωρίς το εμβόλιο. Τωρα αν θα κλεισουν οικοι, στούντιο, ελαιοτριβεία κτλπ.. μία και έξω, λόγω του κορωνοιού, αυτό θα είναι το πάτημα απο τους δήθεν, [για μια καθωσπρέπει κοινωνία]  :S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Όσοι θέλετε να επιβάλετε το γκομενιλικι σε ένα τέτοιο σαιτ να πάτε στο lifo και στο cosmopolitan, το σαιτ αυτό απευθύνεται σε αιώνιους μπακουρους, ναυάγια, ανθρώπους που δεν έχουν καμία τύχη με της γυναίκες για δεκάδες λόγους (εμφάνιση, οικονομικά, ανασφάλειες, φήμη, εργασία, status, ανεργία , κοινωνικό στρώμα κλπ) εδώ ξέρω τύπους που έχουν τέτοιο πακέτο και ζορίζονται, θα βγάλει γκόμενά κάποιος που δεν έχει όλα αυτά? Μην σκέφτεστε όλοι με της δικές ικανότητες, η γκόμενές έχουν δεκάδες επιλογές σήμερα εξαιτίας των σοσιαλ μίντια οπότε δεν έχουν όλοι την ίδια τύχη , η σκληρή πραγματικότητα ότι κάποιοι θα πεθάνουν στα μπουρδελα, τι να κάνουμε    ΥΓ δούκα σε ψάχνω εσένα και τον πικερ. Θα σας βρω, εμφάνιση με ξέρεις, μούσια και άγρια φωνή
Δεν θέλω να επιβάλω τίποτα από γκομενιλικι εδώ απλά λόγο συνθηκών βρήκα αυτή την κομωτρια μάλιστα της είπα για εμένα και την μπουρδελο εξάρτηση μου και με βοηθάει και την βοηθάω .......απλά τα πράγματα !!!! Μπουρδελιαρης ειμουν είμαι και θα είμαι για πάντα έως το τέλος !!!!!! Σαν να πηγαίνω σε μπουρδελο νιώθω και με αυτή την. Κοπέλα !!! Μάλιστα όταν πηγαίνω της έχω πει τι θέλω να φοράει και πως να συμπεριφέρεται σαν πορνη δηλαδή !!!! Ένα 40 αρι δινο κάθε φορά και της αγοράζω τσιγάρα και τρόφιμα !!!! Δεν είπα πως έπιασα γκομενα !!!! Είμαι ταγμένος μπουρδελιαρης !!!!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.229
Πόντοι
3.556
Δεν θέλω να επιβάλω τίποτα από γκομενιλικι εδώ απλά λόγο συνθηκών βρήκα αυτή την κομωτρια μάλιστα της είπα για εμένα και την μπουρδελο εξάρτηση μου και με βοηθάει και την βοηθάω .......απλά τα πράγματα !!!! Μπουρδελιαρης ειμουν είμαι και θα είμαι για πάντα έως το τέλος !!!!!! Σαν να πηγαίνω σε μπουρδελο νιώθω και με αυτή την. Κοπέλα !!! Μάλιστα όταν πηγαίνω της έχω πει τι θέλω να φοράει και πως να συμπεριφέρεται σαν πορνη δηλαδή !!!! Ένα 40 αρι δινο κάθε φορά και της αγοράζω τσιγάρα και τρόφιμα !!!! Δεν είπα πως έπιασα γκομενα !!!! Είμαι ταγμένος μπουρδελιαρης !!!!
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 
  • Like
Αντιδράσεις: xrusos
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
... και την μπουρδελο εξάρτηση μου και με βοηθάει και την βοηθάω .......απλά τα πράγματα !!!! Μπουρδελιαρης ειμουν είμαι και θα είμαι για πάντα έως το τέλος !!!!!! Σαν να πηγαίνω σε μπουρδελο νιώθω και με αυτή την. Κοπέλα !!! Μάλιστα όταν πηγαίνω της έχω πει τι θέλω να φοράει και πως να συμπεριφέρεται σαν πορνη δηλαδή !!!!
Θα ήθελες να διευρείνετε λίγο τους ορίζοντες σας στο θέμα των ρόλων σας;; αφου τελειώσετε με τον ρόλο του μπουρδιελιάρη και της πόρνης, να το γυρίσεις σε ρόλους τσάτσου και πόρνης και συνάμα και νταβά... Να σε βοηθήσουμε και εμείς που την βοηθάς που σε βοηθάει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Διακρίνω μια ανησυχία, όχι άδικα, από συναγωνιστές αν και πως θα ανοίξουν τα μπουρδέλα.

Ο καθένα γράφει ότι σαχλαμάρα σκεφτεί ο εγκέφαλος του, χωρίς φυσικά να στέκει.

Όποιος δεν θέλει να κοροϊδεύει τον εαυτό του, όποιος δεν θέλει να αποδράσει από την αλήθεια, μπορεί να δει, ότι τα μπουρδέλα είναι μαγαζιά αυτών που τα ανοίγουν και τα κλείνουν όποτε θέλουν, όπως όλες οι επιχειρήσεις παγκοσμίως. Δεν ξέρω, τι άλλο πρέπει να κάνουν, έστω και ο ποιο ηλίθιος να καταλάβει που βρίσκεται. Η ιδιοκτησία ως έννοια, έχει την σημασία της απόλυτης χρησιμοποίησης του αντικειμένου η της επιχείρησης από τον ιδιοκτήτη. Εάν για παράδειγμα, έχω ένα αμάξι και κάποιος άλλος ορίζει πως που και πότε θα το κινήσω, στην ουσία δεν είναι δικό μου. Στην πραγματικότητα όλα τα αντικείμενα, εργαλεία, επιχειρήσεις, χρήματα που έχουμε, δεν είναι δικά μας, με την πραγματική έννοια του όρου. Σήμερα, περισσότερο από ποτέ, είναι φανερό ότι δεν υπάρχει ιδιοκτησία. Ο παγκόσμιος ιδιοκτήτης των πάντων, ανά πάσα ώρα και στιγμή, μπορεί να πάρει οτιδήποτε έχεις την ψευδαίσθηση ότι σου ανήκει.

Ο μόνος ο οποίος ξέρει αν και πως θα ανοίξουν τα μπουρδέλα, είναι αποκλειστικά και μόνο ο ιδιοκτήτης τους, κανένας άλλος, ούτε ο Μητσοτάκης. Μην γράφουμε λοιπών πίπες, τα μπουρδέλα λογικά θα ανοίξουν και θέμα χρόνου είναι να λειτουργούν όπως πριν κλείσουν. Αυτά τα οποία γράφονται για αύξηση τιμών, εντελώς διαφορετικός τρόπος λειτουργίας κτλ είναι μυθοπλασίες.

Στην αρχή σίγουρα θα είναι διαφορετικά, όπως παντού, σιγά σιγά, όταν ο μύθος του Κορωνοιού καταρρεύσει θα ξανά γίνουν όπως πριν.

Το πότε θα γίνουν όλα αυτά, κανείς δεν ξέρει, θα το δούμε με τους νόμους που θα εκδώσουν με την σταδιακή άρση των μέτρων. Μη περιμένετε να πουν στα κανάλια πως και αν θα ανοίξουν τα μπουρδέλα, αυτό θα το δούμε στους νόμους. Όπως δεν είπαν όταν έκλεισαν, έτσι δεν θα πουν όταν ανοίξουν.

Απλά υπομονή, ασχοληθείτε με κάτι άλλο γιατί όσο το σκέφτεστε τόσο ποιο αργά περνάει ο χρόνος.  :hi:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Κάτι ευχάριστο, απο 4ς Μαίου ανοίγουν τα Μασάζ!!! ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, ορίστε με τις μαλακίες που γράφεται!!!

Αγαπητοί μας φίλοι και πελάτες,
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως από τις 4 Μαΐου θα βρισκόμαστε πάλι κοντά σας, τηρώντας κάθε μέτρο προστασίας και κάθε υγειονομική οδηγία για την προστασία όλων μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε.  :happy:  :happy:  :happy:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
853
Κριτικές
40
Like
4.228
Πόντοι
6.555
Κάτι ευχάριστο, απο 4ς Μαίου ανοίγουν τα Μασάζ!!! ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, ορίστε με τις μαλακίες που γράφεται!!!

Αγαπητοί μας φίλοι και πελάτες,
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως από τις 4 Μαΐου θα βρισκόμαστε πάλι κοντά σας, τηρώντας κάθε μέτρο προστασίας και κάθε υγειονομική οδηγία για την προστασία όλων μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε.  :happy:  :happy:  :happy:
για ποιο μασαζ αναφερεσαι?
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Έχετε δει λυσσασμένο λύκο με γάντια και μάσκα μέσα σε κοπάδι προβάτων;

Έτσι θα είμαι μόλις ανοίξουν, μέσα στο δωμάτιο δεν ξέρω αν θα παίξουν ρόλο, η θα με συγκρατήσουν οι μάσκες και τα γάντια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom