Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ποιος γνωρίζει ας πει εμπειρία με την τατιανα από Αγίου Πέτρου είναι καλή η φόλα ;
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλησπερα.Μηπως γνωριζει καποιος αν δουλευει η Ινκα το γκιλφ στην Βεργας;ευχαριστω.
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Παιδιά καμία κάλλη που να κάνει τα πάντα στη φυλακή ξέρετε 1κ 2 βαρδυα
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Καμία πρόταση για καμιά ιερόδουλη με όμορφα πόδια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημέρα συναγωνιστές. Καμία πρόταση για καμιά ιερόδουλη με όμορφα πόδια?
Η σονια φυλής 65β , η τατιανα Αγίου Πέτρου 7 τώρα είναι εκεί και οι 2!!! Για την δεύτερη δεν ξέρω τι κάνει μέσα διότι δεν έχω πέραση κάποιος είπε πως είναι πολύ ντροπαλή και καλή κτλ!!!!! Όσο αναφορά για την πρώτη που ανέφερα είναι δοκιμασμένη και πολύ καλή !!! Ελπιζο να βοήθησα!!
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Καλημέρα συναγωνιστές
Επειδή σε λίγο θα έρθω Αθήνα έχει να προτείνεις μια καλή επιλογή;;
Ακόμα και σε milf;;
Κυρίως σε στούντιο...
Και  :tits:..
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Ποιος γνωρίζει ας πει εμπειρία με την τατιανα από Αγίου Πέτρου είναι καλή η φόλα ;
Εγώ πέρασα γαμω μαζί της
Ωραία στησιματα σφιχτο κ υγρό μουνάκι κ έκανε ότι της ζήτησα
Το μόνο αρνητικό τα απειροελαχιστα αγγλικά της
Πάντως είναι πολύ γλυκουλα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
καλησπέρα, πιπίνου 65 Ρακέλ,από Βενεζουέλα με σιδεράκια.Η Τατιάνα είναι καλή στο δωμάτιο;
Εγώ την επισκέφθηκα πριν απο μια εβδομάδα κ πέρασα καλά
Ωραίο κορμακι κ σφιχτο υγρό μουνάκι
Το πρόγραμμα απλό
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 71α Αρινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α Τζούλια/Τζουλιανα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα κωλαράκι και αυταρχικό.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Βαλερία, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 84β Συλβανα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Έλλη η Αλβανίδα, στο δωμάτιο με μισάωρο πρόγραμμα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 Μαρία, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 Βίβιαν, με πρωκτικό

Φυλής 66δ κλειστό.

Φυλής 66α Ειρήνη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Νανσυ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Νικόλ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Τζέσικα, απλό πρόγραμμα.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Εμφανισιακά η έλλη από τα 65ρια πως είναι;
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
236
Like
146
Πόντοι
1
Αλανια καλησπερα!!!
Ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η Σαρα Φιλιππιδου 11β
(αυτο με το μπαρ)
Ευχαριστω πολυ!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.778
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 15 αριστερά Μαρία ξανθιά κοπέλα με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Ντιαννα/Ντανα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα/Άννα μιλφ καστανή χοντρουλα με 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27β Σοφία ξανθια μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27γ η  Φλορα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί πολύ χοντρή 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε....

Κολωνού 27α  Καρίνα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα ψηλή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθιά κοπέλα με γυαλάκια κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Μελίνα ξανθοκαστανη χοντρή με υπέροχες 3.5-4αρες βυζοτορπιλες, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Αλινα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Νατάσα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Άννα  μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα, ωραίο κωλαράκι, 1.5-2αρι βυζι πιρσινγκ στην μύτη, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Λουμινιτσα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία  Μαρίνα ξανθιά πιτσιρικά σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 48 Ντασα η καινούργια κοπέλα, μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασιματακια (κυρίως σε μπούτια κοιλιά) 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Η Άντζελα σήμερα ρεπό αύριο κανονικά στο πόστο της.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθιά γκρανι παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Μαρία ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 53 Παολα καστανοξανθη πολύ χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Ρωξανη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι και Μαρίνα ξανθοκαστανη μιλφ με κατσαρο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Αυτή η Λουμινιτσα δίνει κανονικά κωλο η είναι όλο μη και όχι;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885

Μια ΩΔΗ στα Ρωσσίδια μου που πήγαν στην πατρίδα και γω πηδάω ότι να ναι! ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ (ΟΚ πέρα από την άδεια)
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
πέρασμα το πρωί απο 65 όροφο και δοκιμή με Ελλη. ομορφούλα με μαύρο μαλί, σώμα με πιασιματάκια μικρό βυζάκι. Στον αγώνα πίπα ανευ καλή χωρίς χέρι στην αρχή, 2 στάσεις χωρίς να δυσανασχετεί. μουνάκιόχι τόσο στενό αλλά βαθύ.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα,καταδρομικη στο πιπίνου 118 όπου ήταν η Καίτη και η Βικτώρια,νομίζω ότι τη Καίτη πριν ένα μήνα τη παρουσιάσαν σα Βίκη,εκτός αν δε θυμάμαι καλά.Πέρασα με βικτώρια που πέρασα πολύ καλά,η κοπέλα πιστεύω ότι αν σε μάθει ξεκλειδώνει.Είχα πάρει και τηλέφωνο στο Αγ.Πέτρου και μου είπαν ότι δουλεύει η Τζέσικα,δε πήγα να τσεκάρω αν όντως είναι η Τζέσικα με τη τρελή τσιμπουκάρα της.Ξέρει κάποιος κάτι? 
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Αλανια καλησπερα!!!
Ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η Σαρα Φιλιππιδου 11β
(αυτο με το μπαρ)
Ευχαριστω πολυ!!!

Τις προάλλες που είχα περάσει την πέτυχα εκεί.. τώρα εάν έχει φύγει για καλοκαίρι στην πατρίδα της ΔΕΝ το γνωρίζω τύπε μου!
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Μαγκες χρειαζομαι βοηθεια. Μηπως ξερετε μια Βικη κοκκινομαλλα γυρω στα 38(καπου εκει την εκοψα) που δουλευει? Ευχαριστω
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Λοιπόν διαβάζω καθημερινά το site χρόνια τώρα όπως κ εσείς μου αρέσει είναι, παρηγοριά,μαγεία, παρέα..
Εχω επικοινωνία με κάποιους ανθρώπους,
Αλαζουμε απόψεις, συμφωνούμε, διαφωνούμε, που δεν τους ξέρω αλλά τους συμπαθώ..
Μην ξεφεύγω από το θέμα,
λοιπόν ξέρετε τι αναρωτιόμουν στο παρελθόν κατά καιρούς έσκαγε μύτη η τάδε κοπέλα..καλή χαμός πηγαίναμε όλοι κριτικές..π.χ. Η Ελληνοουκρανη-Φώκαιας, η μπορμπορα-τροφωνιου, η βερονικα-Φυλής, η καμελια-φωκαιας ιστορία από μόνη της, μη πω την φιλότιμη Άντζελα από Αλκιβιάδου κ άλλες η σονια-Φυλής,
τώρα το τελευταίο καιρό τίποτα..
Μια μονοτονία όλο οι ίδιες κάνουμε ένα βήμα μπροστά κ δύο πίσω σε θέμα συνδιασμου νέων
αφίξεων-εμφάνισης-παροχής υπηρεσιών..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom