Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 338 άτομα (26 μέλη και 312 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.054
Πόντοι
5.435
Καινούρια κοπέλα στο διδύμου 7 το αριστερό. Ζλάτα βαπτίστηκε. Γύρω στα 25, μελαχρινή αδύνατη με ωραία πόδια, στρογγυλό κωλι και πολύ μικρό στήθος. Αν και καινούρια βγήκε ξεψαρωτη στο σαλόνι, χαμογελαστή. Φυσικά ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα. Λογικά θα την δούμε και στα υπόλοιπα μαγαζιά της μοντελοαλυσίδας. Αυτοί που γουστάρουν αδύνατες ας ρίξουν ένα βλέφαρο
 

Pitsicoco88

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
42
Like
330
Πόντοι
20
Καλησπέρα Μύστες. Εντός ολίγων λεπτών βγαίνω για τσάρκα φυλής αν ενδιαφέρεται κάνεις για συμμαχία ας στείλει inbox
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.054
Πόντοι
5.435
Πριν από λίγο

Αχαρνών 85, η γιαγιά Αλιόνα

Φυλής 54 επάνω, η καινούρια Ζλάτα

Φυλής 54 κάτω η Τατιάνα με την κωλάρα

Φυλής 56 η μουνάρα η Λίζα, όλα καλά επάνω της, κορμάρα, όμορφη κλπ κλπ... το χρώμα του μαλλιού της μεγάλη ξενέρα. Λες και έκανε βουτιά στη χλωρίνη. Έχουν ένα γούστο ώρες ώρες οι γυναίκες  :idiot:

Φυλής 66 αριστερά, η Αλίνα, πετίτ μικροκαμωμένη μελαχρινή με γυαλάκια

Πιπίνου 118, η γνωστή Σούζη και η σχετικά καινούρια Ιβάννα. Δοκιμάστηκε. Άματουρ κατάσταση που όμως το παλεύει.
7 μπορεί, 7 παίζει. Σαν τον Γεωργέα στην ΑΕΚ ένα πράμα.
Το κακό είναι ότι δεν έχει απλώς μικρό στήθος, αλλά μόνο ρόγα. Κατά τα άλλα... Ξανθιά ψηλή με λίγα πιασίματα στην μέση, ωραίο πρόσωπο. Χαμογελαστή. Πίπα συμπαθητική, πρωτοβουλίες δεν... Ότι κάνει ο πελάτης. Αλλά δεν λέει όχι. Στο σεξ, στήνεται καλά. Έχει ωραίο μουνί με μεγάλα χείλη. Και στα 4 δεν καμπουριάζει. Γενικά δείχνει ότι το παλεύει και το προσπαθεί. Για αυτούς που θέλουν άματουρ καταστάσεις νομίζω είναι καλή περίπτωση.


 

Nikolaooos123

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
μυστες αλιονα απο αχαρνων 85 ποιος εχει δοκιμασει?
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
237
Like
146
Πόντοι
1
Μαγκες Φιλιππιδου 11β Νομιζω το μαγαζι με το bar Και την ντουζιερα
η Σαρα δουλευει ακομα εκει?
αν ναι αξιζει?
Ευχαριστω εκ τον προτερων
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.057
Κριτικές
33
Like
7.155
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (1).png
    αρχείο λήψης (1).png
    5,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Bike_Chain_35tt.gif
    Bike_Chain_35tt.gif
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 22

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.057
Κριτικές
33
Like
7.155
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • whatdog.gif
    whatdog.gif
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
Εχουν χοντρυνει ολες τελευταια ή ειναι ιδεα μου;

Επισης γιατι τονιζουν καχυποπτα οτι ολα γινονται μονο με προφυλακτικο;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Έχουν χοντρύνει όλες από την αντιβίωση που έχουν πάρει φέτος για να καταπολεμήσουν τα μικρόβια που κόλλησαν από τα ακάποτα τσιμπούκια που έκαναν στους πάκηδες!

Το κακό είναι ότι τα έχουν μεταφέρει και σε εμάς τους Έλληνες!
Ότι ναναι λες τύπε μου .... δεν ξέρω με ποιες πας εσυ αλλά εγώ και γενική και καλλιέργεια ούρων ήταν πεντακάθαρες !!!  Επισης παχαίνει η αντιβίωση ; Μια 7 ήμερος αγωγή ως συνηθος μπορεί μα σου δώσει βάρος ; Θα σκίσω τα πτυχία μου ειλικρινά ...Από την πείνα παχαίνουν γιατί τρώνε 1 φορά την μέρα οι πιο πολλές το βράδυ και η τροφή είναι σουβλάκια .... και από το πρωί μέχρι απόγευμα τσιμπολόγημα πατατάκια τσιπς και ξηρούς καρπούς ...Ναι η φτώχεια παχαίνει να ξέρεις .... και δεν μειλαο για ασιτία αλλά για κακή ποιότητα τροφής λόγο οικονομικής δυσχέρειας !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εχουν χοντρυνει ολες τελευταια ή ειναι ιδεα μου;

Επισης γιατι τονιζουν καχυποπτα οτι ολα γινονται μονο με προφυλακτικο;
Το τονίζουν καχύποπτα γιατί τύπε μου για ευνόητους λόγους ... πόλοι που έχουν γαμηση ακαποτα το έχουν αναφέρει εδώ ..( βάζω και εμένα μέσα)το έχουν μάθει οι νταβάδες .... τις έχουν βάλει χέρι!!! Και με συνέπεια να το τονίζουν και οι τσατσαδες στο σαλόνι !!! Απλά τα πράγματα !!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Έχουν χοντρύνει όλες από την αντιβίωση που έχουν πάρει φέτος για να καταπολεμήσουν τα μικρόβια που κόλλησαν από τα ακάποτα τσιμπούκια που έκαναν στους πάκηδες!

Το κακό είναι ότι τα έχουν μεταφέρει και σε εμάς τους Έλληνες!
και πρόσεξε όλα όσα λέω τα λέω φιλικά και με συνέπεια !!! Δεν λέω πως όλες είναι καθαρές και με την αύξηση των αλλοδαπών σαφος και θα υπάρχουν πιο πολλά μικρόβια απλά εγώ με αυτές που πάω είμαι κομπλέ και για να μην λέω και μεγάλα λόγια ευχαριστώ και τον θεό που δεν έχω άρπαξει  τίποτα γιατί 1 φορά θα σου κάτσει και μετά τέλος !!!απλα με οσες πάω είναι πραγματικα στην πένα και μειώνονται δραματικα οι πιθανότητες να έχουν κάτι ώστε να μου το μεταφέρουν !! Τώρα το πως το καταφερνο αυτό με λιγοστά χρήματα και καθαριότητα και χρόνο κομπλέ ( ενοω στο δωμάτιο) και κυριλέ αυτό ειναι ι δικό μου θέμα και έχω φτυση αίμα στο ψάξιμο και έχω δημιουργηση καλές σχέσεις με κάποιες κοπέλες καλές πελατειακές σχέσεις με ειλικρίνεια και σεβασμό !!!! Αυτά και καλό βράδυ σε όλους !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Γιατρός είσαι για να σκίσεις τα πτυχία σου;

Για ουρολοίμωξη αγωγή 7 ημερών συστήνεις γιατρέ;
και 3 μέρη αγωγή υπαρχη, μετά διακοπή σε μια βδομάδα επανέλεγχο και αν δεν έχει καταπολέμηθει το  υπάρχον μικρόβιο δίνεται εκ νέου καινούργια αγωγή 7 ήμερος !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Γιατρός είσαι για να σκίσεις τα πτυχία σου;

Για ουρολοίμωξη αγωγή 7 ημερών συστήνεις γιατρέ;
Αδερφέ γιατρός δεν είμαι εγώ αλλά ο αδερφός μου οκ;  Από εκεί τα ξέρω όλα αυτά και η γνώση είναι δύναμη !!
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
πήρα τη ινές στο φωκ24 απόγευμα. ψηλή γεροδεμένη καστανόξανθη ρωσίδα γύρω στα 35 με ωραία μάτια. ήρθε στο δωμάτιο με όρεξη για κουβέντα, μόνο που τα μισά τα έλεγε στα αγγλικά και τα μισά στα ρώσικα οπότε η συνεννόηση ήταν λίγο δύσκολη. στα του αγώνα τώρα. έκανε λίγα προκαταρκτικά , πίπα καλούτσικη αλλά βιαστική (και αυτή ). στο σέξ συμμετείχε ικανοποιητικά. δεν πέρασα άσχημα αλλά θα περίμενα καλύτερη περιποίηση από μια γυναίκα της ηλικίας της.

στο 27 κάτω ήταν η ναταλύ. πριν λίγο καιρό μια ναταλύ σε αυτό το μαγαζί με είχε κεράσει μια περιποιημένη φόλα. δεν ξέρω αν είναι η ίδια μιας και αυτή που θυμάμαι εγώ ήταν αδύνατη, ενώ αυτή που είναι τώρα είναι κάπως τσουπωτή. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom