Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (1 μέλη και 94 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ετσι και ξεκινησει  νεα  οργανωμενη αποχη τωρα που ανοιγει ο καιρος τα τηγανοκεφαλα  θα πανε στην οικοδομη ξανα ..
 

Επισκέπτης
Χθες στη 2η βαρδια γαμησα κανουριο ρωσοφωνο ατι στο Κολωνου 11 ισογειο. Ονομα δε θυμαμαι... Ψηλη λιγνη μικροστηθη, ξεχωριζε σαν εμφανιση στα μπουρδελα των 10-20 ευρω. Στο δωματιο εκατσα 8 λεπτα χωρις ενοχληση απο την ευγενικη τσατσα. Σαν αποδοση δεν ηταν κατι αξιομνημονευτο, αλλα εκατσε και τον εφαγε αδιαμαρτυρητα...

Για ποιο λογο να πληρωσω τις ξεπετες της Φυλης οταν μπορω να γαμησω τετοιες στο Μεταξουργειο; Απο φοβο μηπως με ληστεψουν; Δεν εχω κινδυνευσει ποτε στη ζωη μου στο Μεταξουργειο στη 2η βαρδια. Λογω των βρωμικων οικων; Το Κολωνου 11 πανω και κατω, τα νεα Κολωνου 15, καθως και ακομα μερικοι οικοι ειναι τουλαχιστον ισαξιοι με το μεσο ορο της Φυλης. Ισα- Ισα δεν ειχε και αυτα τα φωτορυθμικα που βαζουν σε μερικους οικους για να μας τσιτωσουν και να πιτσιλισουμε στο πενταλεπτο. Λογω ξενων; Μα και στη 'μοντελοαλυσιδα' οπως την ονομαζει ο ιδιοκτητης της, μπαινουν Αφγανοι-Πακιστανοι οταν νιωθουν σπαταλοι. Μπορει ενας απλυτος ή ενας εσχατογερος να ξαπλωσε πριν απο εμενα.

Πραγματικα πιστευω οτι πρεπει να στηριξουμε τους καλους οικους του Μεταξουργειου ωστε να πολλαπλασιαστουν.

Η συγκεκριμενη κοπελα να σημειωσω παιρνει 15 ευρω. Ναι, χαλαω την πιατσα πληρωνοντας αυτο το ποσο, αλλα μια στις τοσες για μια κοπελα που ξεχωριζει, δεν πειραζει. Εμοιαζε με την Αννα Ιλλονα στα νιατα της. Ας φερουν και στη Φυλης καποια σαν την Ιλλονα στα νιατα της, να πληρωσουμε και εκει 15 ευρω! Η Ιλλονα στην ηλικια που ειναι, αξιζει 10.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Χθες στη 2η βαρδια γαμησα κανουριο ρωσοφωνο ατι στο Κολωνου 11 ισογειο. Ονομα δε θυμαμαι... Ψηλη λιγνη μικροστηθη, ξεχωριζε σαν εμφανιση στα μπουρδελα των 10-20 ευρω. Στο δωματιο εκατσα 8 λεπτα χωρις ενοχληση απο την ευγενικη τσατσα. Σαν αποδοση δεν ηταν κατι αξιομνημονευτο, αλλα εκατσε και τον εφαγε αδιαμαρτυρητα...

Για ποιο λογο να πληρωσω τις ξεπετες της Φυλης οταν μπορω να γαμησω τετοιες στο Μεταξουργειο; Απο φοβο μηπως με ληστεψουν; Δεν εχω κινδυνευσει ποτε στη ζωη μου στο Μεταξουργειο στη 2η βαρδια. Λογω των βρωμικων οικων; Το Κολωνου 11 πανω και κατω, τα νεα Κολωνου 15, καθως και ακομα μερικοι οικοι ειναι τουλαχιστον ισαξιοι με το μεσο ορο της Φυλης. Ισα- Ισα δεν ειχε και αυτα τα φωτορυθμικα που βαζουν σε μερικους οικους για να μας τσιτωσουν και να πιτσιλισουμε στο πενταλεπτο. Λογω ξενων; Μα και στη 'μοντελοαλυσιδα' οπως την ονομαζει ο ιδιοκτητης της, μπαινουν Αφγανοι-Πακιστανοι οταν νιωθουν σπαταλοι. Μπορει ενας απλυτος ή ενας εσχατογερος να ξαπλωσε πριν απο εμενα.

Πραγματικα πιστευω οτι πρεπει να στηριξουμε τους καλους οικους του Μεταξουργειου ωστε να πολλαπλασιαστουν.

Η συγκεκριμενη κοπελα να σημειωσω παιρνει 15 ευρω. Ναι, χαλαω την πιατσα πληρωνοντας αυτο το ποσο, αλλα μια στις τοσες για μια κοπελα που ξεχωριζει, δεν πειραζει. Εμοιαζε με την Αννα Ιλλονα στα νιατα της. Ας φερουν και στη Φυλης καποια σαν την Ιλλονα στα νιατα της, να πληρωσουμε και εκει 15 ευρω! Η Ιλλονα στην ηλικια που ειναι, αξιζει 10.
πραγματι !
υπαρχουν  διαμαντακια  στο μεταξι ... λιγο να ψαξεις βρισκεις .. :hi:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.395
Πόντοι
4.587
Η βαλέρια αξίζει για πολλές πουτσιές και δυνατό γλυφομούνι στο κολωνού  30 με το αλβανικό κασσετόφωνο που παίζει ατέρμονα "περάστε επάνω ωραίο σεξ". Έφαγε χθες δυνατό γαμισι για περίπου 15λεπτά. Η τσατσά παρά λίγο να σπάσει τη πόρτα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.132
Πόντοι
1.686

ΜΕΤΑΞΙ στο Μ. Αλεξάνδρου 28 κάτω ήταν σήμερα
δύο ρωσόφωνες, που θα σχόλαγαν 8 το βράδυ.

Μία ξανθούλα, ομορφούλα με καμπύλες
και η Χριστίνα,καστανή  όμορφη με όμορφο πρόσωπο
και ωραίο σώμα.
Πήρα τη Χριστίνα, και ήταν πολύ καλή.
Είχα πάει για την Αλεξάνδρα, αλλά και
η Χριστίνα είναι καλή μέσα.

Στη ΦΥΛΗΣ, στο Φυλής 54 κάτω ήταν η Λίζα
που θα σχόλαγε 8 το βράδυ.
Θα ξαναδουλέψει από Δευτέρα.
Ψηλή, ξανθιά, όμορφη, σαν μοντέλο λεπτή.
Ηλικία γύρω στα 22.

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.132
Πόντοι
1.686
Μπορείτε να πείτε ένα τοπ 5 για Μεταξουργείο;

κατά τη γνώμη μου,

Μ. Αλεξάνδρου 22 κάτω , Αλεξάνδρα και Χριστίνα

Κολωνού 15, πολυχώρος, υπάρχουν 3 όμορφες
ρωσόφωνες, η Ρίτα στο Α και η Αλεξάνδρα στο Β  βραδινή βάρδια
και μία άλλη το απόγευμα
που δεν θυμάμαι το όνομά της,μελαχρινή όμορφη.

Σίγουρα υπάρχουν και άλλες,
αλλά τις πιο πάνω γνωρίζω, και έχω πάρει τις 3 πρώτες.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
κατά τη γνώμη μου,

Μ. Αλεξάνδρου 22 κάτω , Αλεξάνδρα και Χριστίνα

Κολωνού 15, πολυχώρος, υπάρχουν 3 όμορφες
ρωσόφωνες, η Ρίτα στο Α και η Αλεξάνδρα στο Β  βραδινή βάρδια
και μία άλλη το απόγευμα
που δεν θυμάμαι το όνομά της,μελαχρινή όμορφη.

Σίγουρα υπάρχουν και άλλες,
αλλά τις πιο πάνω γνωρίζω, και έχω πάρει τις 3 πρώτες.
Φαντάζομαι πως εννοείς το 28 κ όχι το 22 γιατί εκεί είναι γκιλφαδικο
Να προσθέσω την Αναστασία απο ΜΑλεξανδρου 28 όπως επίσης την Όλγα κ την βαλερια απο Κολωνου 30
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.132
Πόντοι
1.686
Φαντάζομαι πως εννοείς το 28 κ όχι το 22 γιατί εκεί είναι γκιλφαδικο
Να προσθέσω την Αναστασία απο ΜΑλεξανδρου 28 όπως επίσης την Όλγα κ την βαλερια απο Κολωνου 30

Έχεις δίκιο , Μ. Αλεξάνδρου 28 κάτω.

Στο προηγούμενο ποστ είχα γράψει Μ. Αλεξάνδρου 28
αλλά φέρνοντας στο μυαλό μου τις γκόμενες
προέκυψε λάθος πληκτρολόγηση !

Στο Κολωνού 11 επίσης έχει έρθει μια ωραία
ξανθιά λεπτή αρκετά ψηλά ρωσόφωνη,
αλλά είναι πρωτάρα.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
235
Πόντοι
21
ρε σεις με αυτα που διαβαζω ψηνομαι για κολωνου 11 η 30...θα είναι .ομως ανοιχτά;;;
 
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Χθες στη 2η βαρδια γαμησα κανουριο ρωσοφωνο ατι στο Κολωνου 11 ισογειο. Ονομα δε θυμαμαι... Ψηλη λιγνη μικροστηθη, ξεχωριζε σαν εμφανιση στα μπουρδελα των 10-20 ευρω. Στο δωματιο εκατσα 8 λεπτα χωρις ενοχληση απο την ευγενικη τσατσα. Σαν αποδοση δεν ηταν κατι αξιομνημονευτο, αλλα εκατσε και τον εφαγε αδιαμαρτυρητα...

Για ποιο λογο να πληρωσω τις ξεπετες της Φυλης οταν μπορω να γαμησω τετοιες στο Μεταξουργειο; Απο φοβο μηπως με ληστεψουν; Δεν εχω κινδυνευσει ποτε στη ζωη μου στο Μεταξουργειο στη 2η βαρδια. Λογω των βρωμικων οικων; Το Κολωνου 11 πανω και κατω, τα νεα Κολωνου 15, καθως και ακομα μερικοι οικοι ειναι τουλαχιστον ισαξιοι με το μεσο ορο της Φυλης. Ισα- Ισα δεν ειχε και αυτα τα φωτορυθμικα που βαζουν σε μερικους οικους για να μας τσιτωσουν και να πιτσιλισουμε στο πενταλεπτο. Λογω ξενων; Μα και στη 'μοντελοαλυσιδα' οπως την ονομαζει ο ιδιοκτητης της, μπαινουν Αφγανοι-Πακιστανοι οταν νιωθουν σπαταλοι. Μπορει ενας απλυτος ή ενας εσχατογερος να ξαπλωσε πριν απο εμενα.

Πραγματικα πιστευω οτι πρεπει να στηριξουμε τους καλους οικους του Μεταξουργειου ωστε να πολλαπλασιαστουν.

Η συγκεκριμενη κοπελα να σημειωσω παιρνει 15 ευρω. Ναι, χαλαω την πιατσα πληρωνοντας αυτο το ποσο, αλλα μια στις τοσες για μια κοπελα που ξεχωριζει, δεν πειραζει. Εμοιαζε με την Αννα Ιλλονα στα νιατα της. Ας φερουν και στη Φυλης καποια σαν την Ιλλονα στα νιατα της, να πληρωσουμε και εκει 15 ευρω! Η Ιλλονα στην ηλικια που ειναι, αξιζει 10.
για την Ρίτα λες Δούκα
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
ΜΕΤΑΞΙ στο Μ. Αλεξάνδρου 28 κάτω ήταν σήμερα
δύο ρωσόφωνες, που θα σχόλαγαν 8 το βράδυ.

Μία ξανθούλα, ομορφούλα με καμπύλες
και η Χριστίνα,καστανή  όμορφη με όμορφο πρόσωπο
και ωραίο σώμα.
Πήρα τη Χριστίνα, και ήταν πολύ καλή.
Είχα πάει για την Αλεξάνδρα, αλλά και
η Χριστίνα είναι καλή μέσα.

Στη ΦΥΛΗΣ, στο Φυλής 54 κάτω ήταν η Λίζα
που θα σχόλαγε 8 το βράδυ.
Θα ξαναδουλέψει από Δευτέρα.
Ψηλή, ξανθιά, όμορφη, σαν μοντέλο λεπτή.
Ηλικία γύρω στα 22.
Υπόψιν ότι τα δύο αυτά κορίτσια η Λώρη και η Χριστίνα από Μ.Αλεξάνδρου δεχόντουσαν αράπακλες από Αφρική αβέρτα όπως και στα υπόλοιπα μπουρδέλα χωρίς να τρώνε πόρτα...
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο , Μ. Αλεξάνδρου 28 κάτω.

Στο προηγούμενο ποστ είχα γράψει Μ. Αλεξάνδρου 28
αλλά φέρνοντας στο μυαλό μου τις γκόμενες
προέκυψε λάθος πληκτρολόγηση !

Στο Κολωνού 11 επίσης έχει έρθει μια ωραία
ξανθιά λεπτή αρκετά ψηλά ρωσόφωνη,
αλλά είναι πρωτάρα.
δυο ρωσοφωνες εχει το 11
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
235
Πόντοι
21
ενδιαφέρον!αλλα τέτοια ώρα παμε για 3η βάρδια....προτάσεις??
 
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
124
Like
164
Πόντοι
1
Καλημέρα από το Πόρτο Ράφτη πλέον ,ήρθα εδώ να κάνω Πάσχα και ανάσταση,έφτασα πριν μια ώρα ,θα κοινωνήσω εδώ,τεσπά αρκετά με το off topic,πριν της 12 πριν φύγω από Αθήνα στο Κολωνού 27 στην πράσινη πόρτα όχι το υπόγειο το πρώτο,Μου έκανε τρομερή εντύπωση μια καινούργια που έχουν φέρει με 15 ευρώ πλέον,Ρίτα,ρινα δεν συγκράτησα όνομα ,το σαλόνι φουλ τα δωμάτια φουλ , εντύπωση μου κανε η τσατσά που είχε ένα μαστίγιο στο χέρι,όπα αυταρχικό λέω,η κοπέλα με μπότες μαύρες καστανόξανθη,αλλά με μια κωλαρα όνειρο,της έπιασα την κουβέντα,την ρώτησα για αυταρχικό είπε ναι,ουρολαγνεια κανείς της λέω? Και τι απαντά ? Ναι αλλά αυτό 60 ευρώ λέει,της είπα 50 στραβωσε και λέει οκ ,την έκανα κ δεν ξαναεπεστρεψα ,σιγά μην δώσω 60 ευρώ στο Μεταξουργείο για προγράμματα που μπορώ να βρω σε στούντιο με ίδια τιμή και ποιο ωραίες,αυτή εδώ για Μεταξουργείο ξεχωρίζει, καστανόξανθη με κωλαρα , μεταμεσονύχτια βάρδια,οποίος έχει κάνα κουσουρι με αυταρχικά αυτό το σπίτι είναι ειδικό.. Τελικά ανέβηκα στην Ρίτα Κολωνόυ 11 πρώτη πόρτα αριστερά με 15 ευρώ η Ρίτα οποίος ενδιαφέρεται κάνει ποδολαγνεία και έχει απίστευτες πατούσες,40 νούμερο πανέμορφες..Αυτά όλα μετάμεσονυχτια ...Εγώ Μεταξουργείο 50-60 ευρώ δεν δίνω για εξτρα.Αα και αυτή στο Κολωνού 27 λένε ότι είναι από Βενεζουέλα άλλα ελληνικά μιλάει άπταιστα..
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Παραδοξος τα πιο πολλα σπιτακια ανοιχτα σημερα με αρκετο κοσμο να πηγαινοερχεται.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
... Λογω των βρωμικων οικων; ...
... Μπορει ενας απλυτος ή ενας εσχατογερος να ξαπλωσε πριν απο εμενα.
...
Τύπε, είσαι άδικος που εξισώνεις τους άπλυτους με του γέρους.
Ο γέρος έχει αδύναμο ανοσοποιητικό σύστημα και νοσεί αν βρεθεί σε παθογόνο περιβάλλον.
Δηλαδή ο γέρος είναι ένα είδος σένσορα.
Όπου βλέπεις να πηγαίνουν γέροι, να πηγαίνεις κι εσύ.
Είτε είναι μπουρδέλο, είτε είναι ταβέρνα.
Γέρος = ποιότης και εμπιστοσύνη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom