Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Διαβάζω που και που την ενημέρωση ( δλδ όταν υπάρχει ) για να ξέρω τι μου γίνεται, μπας και κάποιος γράψει κριτική για μένα και αυτό διαβάζω με ενδιαφέρον .  :happy:
Θετικό είναι που το διαβάζεις κι ακόμα πιο θετικό αν σε ωθεί στο να βελτιώνεσαι , αλλιώς δεν έχει κάποιο νόημα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.779
Πόντοι
39.662
"Aπειρη πουτάνα που καβλωνει, με μια ρωγα νααα.... "

Θα μπορουσε να ηταν ο τιτλος απο την κριτικη μου για την Ιωαννα στο Ιασ 37 ισογειο.

Ωστοσο θα προτιμησω το λιτο "Ιωάννα"  
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
"Aπειρη πουτάνα που καβλωνει, με μια ρωγα νααα.... "

Θα μπορουσε να ηταν ο τιτλος απο την κριτικη μου για την Ιωαννα στο Ιασ 37 ισογειο.

Ωστοσο θα προτιμησω το λιτο "Ιωάννα"
...μεσιέ?...να αναφέρουμε ότι η "άπειρη" πουτανίτσα τα ξέρει φαρσί τα ελληνικά...και δουλεύει δωδεκάωρα...οπότε δεν είναι και τόσο άπειρη... :grin: :grin: :grin:...
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Πήγαινε το απογευματάκι  μία βόλτα στα ολοκαίνουρια μπουρδελάκια που είναι δίπλα από Ιάσωνος 46 και μπές στο μεσαίο και πάρε το ωραίο 20χρόνο ρωσιδάκι την Μισέλ! :rose:


Τίμιο ακάπωτο τσιμπουκάκι*

Ζεστά γλωσσόφιλα*

Στενομούνικο*
Απο εμφάνιση τι λέει;;
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
...μεσιέ?...να αναφέρουμε ότι η "άπειρη" πουτανίτσα τα ξέρει φαρσί τα ελληνικά...και δουλεύει δωδεκάωρα...οπότε δεν είναι και τόσο άπειρη... :grin: :grin: :grin:...
Τι ώρες δουλεύει το κορίτσι;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ποιος νομος λες;;
Τα 10Ε ειναι 10'
Τα 20Ε ειναι 15'
Για αυτο οι περισσοτεροι πανε πλεον Μεταξι γιατι και οι κοπελες στην Φυλης δεν ειναι καλυτερες εμφανισιακα οι περισσοτερες και το ίδιο χαλια ειναι η περιοχη πλεον...
Η αντιδραση ειναι στις αλλαγες που εκαναν τα μαγαζια δεν αλλαζουμε εμεις κατι. Τωρα το πως αυτο εσυ το λες σεναριο επιστημονικης φαντασιας... Αρκετη πικροχολιαση διακρινω στα γραφομενα σου :-)

Φιλε μου θα διαφωνησω ...

Οι περισσοτεροι πανε στο μεταξι ... λαθος , οι περισσοτεροι αλλοδαποι πανε στο μεταξι , οι ελληνες πανε φυλης και ενα μικρο ποσοστο στο μεταξι.
Οσο αφορα την εμφανιση των κορασιδων ειναι κατι μεταξυ πρωταθλημα αγγλιας και πρωταθλημα ελλαδας η διαφορα στην εμφανιση.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
Να σας πω, επειδή έχω να πάω Φυλής κανά 4μηνο (εγώ είχα σπαστεί πολύ πριν τις αποχές κτλ) μια μαύρη ΤΟΥΜΠΑΝΟ η Beauty είναι ακόμα εκεί γύρω/γενικά ξέρει κανείς που είναι?
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
Πήγαινε το απογευματάκι  μία βόλτα στα ολοκαίνουρια μπουρδελάκια που είναι δίπλα από Ιάσωνος 46 και μπές στο μεσαίο και πάρε το ωραίο 20χρόνο ρωσιδάκι την Μισέλ! :rose:


Τίμιο ακάπωτο τσιμπουκάκι*

Ζεστά γλωσσόφιλα*

Στενομούνικο*

Πήγα στη λεγάμενη δυστυχώς, ρωσίδα μου είπε, 25 χρονών, με τατουάζ ιδεογράμματα στη ραχοκοκαλιά.

Είσοδος στο δωμάτιο,
καπότα σε πεσμένο πέος,
φιλιά ούτε για πλάκα, είχε στρίψει το κεφάλι της 180 μοίρες,
στα 6 λεπτά η τσατσα βάρεσε πόρτα,
στα 8 έφυγε και με άφησε άχυστο.

Είχα πολύ καιρό να φάω τέτοια πανηγυρική φόλα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
Ρε συ γινετε να μην γραφεις εδω τις μπουρδες σου?Εδω ειναι για να διαβαζουμε για κανα γκομενακι

Αφού δε γαμάς εσύ,τι σε νοιάζει;Ούτε μια κριτική απ΄ότι είδα δεν έχεις γράψει.Τι σε νοιάζει η ενημέρωση;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.649
Πόντοι
3.506
Πέρασα πριν από ένα τέταρτο, στο Ιάσωνος 46, για να δω την Μισέλ. Δουλεύει τώρα, στην απογευματινή βάρδια. Δεν είναι 20χρονη και από εμφάνιση, πολύ μέτρια. Δεν με ενθουσίασε καθόλου!
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
:walkingpenis:τελικα μου φαινεται ειναι καλυτερα να τον παιζεις σπιτι σου με την ησυχια σου,παρα να πας σε μπουρδελο.πηγα σημερα να μαμησω μετα την αποχη,κ εφαγα την φολα μου.Δεν αλλαξε τιποτα.πρεπει να γινει κατι πιο δραστικο :walkingpenis:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Πήγα στη λεγάμενη δυστυχώς, ρωσίδα μου είπε, 25 χρονών, με τατουάζ ιδεογράμματα στη ραχοκοκαλιά.

Είσοδος στο δωμάτιο,
καπότα σε πεσμένο πέος,
φιλιά ούτε για πλάκα, είχε στρίψει το κεφάλι της 180 μοίρες,
στα 6 λεπτά η τσατσα βάρεσε πόρτα,
στα 8 έφυγε και με άφησε άχυστο.

Είχα πολύ καιρό να φάω τέτοια πανηγυρική φόλα.
λίγες αυτές που ανοίγουν τέρμα τα πόδια σε όλους υπομονετικά ...της γλύφουν και να τις καρφώνουν ... πολύ λίγες κοπέλες ..αλλά κάποιοι θέλουν όλο νέες εμπειρίες .. αν είχαμε όλοι στανταρακια κάποια σπιτάκια θα έκλειναν αυτή είναι η καλύτερη λύση ... εγώ το κάνω αλλά άλλοι όχι !!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.779
Πόντοι
39.662
Επαναληπτικη καταθεση στη Μισελ στα καινουρια Ιασ 46...

Δυστυχως η κορασιδα εκοψε και το ακαποτο τσιμπουκι και τα φιλια στο στομα...

Προσπαθησα να την πεισω για ακαποτη τσιμπουκοδρομια αλλα ηταν καθετα αρνητικη.

Φιλακια στο στομα γιοκ... ουτε καν στοματοφιλα.

Το μονο που εμεινε να χαρουμε σε αυτην ειναι το ομορφο ζουμερο κορμι της και τα αληθοφανη βογγητα της στο γαμησι...

Επειτα απο τη Μισελ πηγα και στην Αναστασια μου να ασελγησω πανω στο κορμι της και να την γεμισω με σπερμα... οτι ειχε μεινει δηλαδη.

Την πετυχα στο σαλονι του οικου με τα πολτικα της να φευγει..

Της προτεινα να παμε για ενα γλυκακι στο φουρνο εκει κοντα......  :rose:



 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
πωωω το τσόκαρο με τσάντισε! γαμώ @#$%^&
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Ποια Φυλης?? Laaast yeaars... Φολής λεγεται εδω και χρονια
Ποια πολιτική(χαχα) αστεια πραγματα... αντε και ωραία υπάρχει αυτή η πολιτική(το πελατη τον ρωτησαν?) το Θεμα δεν ειναι το 20€=10' αλλά αυτα:
α)μη εμφανίσιμες οι περισσοτερες τουλαχιστον για να πληρωσεις
β)κομοδινα ή φολες ή κουτοπονηρες
γ)ο χρονος

για τα μπάζα κυριολεκτικα και μεταφορικα, υπάρχουν καλές-εξαιρέσεις? λογικα θα υπάρχουν, ε τί να κάουμε μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά... στα τάρταρα λοιπον η πελατεια, ας μεινουν με λαθρο και άπλυτους τύπους άνευ προέλευσης(και Ελληνες βρωμικοι οσοι θες) οι νορμαλ που θέλουν μα ξεσκάσουν πού και πού ή τακτικά Θα πανε σε άλλες παραλίες οταν έρθει η ώρα. Δεν μιλαω για βρωμιαρηδες,ανωμαλους ή τύπους που θελουν να πάνε να βγάλουν το άχτι τους χτυπώντας, δαγκωνοντας τις κοπελες, μιλαω για τους νορμαλ που τα σκάνε γιατι θελουν να περασουν καλά, να δοκιμασουν κατι διαφορετικό εμφανισακαά ή αδειάσουν τα χοντρά που λεμε και γεια σας. Οι συνταξιουχοι κρατανε τη Φυλης υποθετω, δεν νομιζω κανα "τζιμανι" ή παλιος να παταει εκει ακομα, για καμια μπουρδελοτσαρκα με 2 φιλαρακια Για το χαβαλε και τη καβλαντα καλη η Φυλης αλλα ως εκει
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Επαναληπτικη καταθεση στη Μισελ στα καινουρια Ιασ 46...

Δυστυχως η κορασιδα εκοψε και το ακαποτο τσιμπουκι και τα φιλια στο στομα...

Προσπαθησα να την πεισω για ακαποτη τσιμπουκοδρομια αλλα ηταν καθετα αρνητικη.

Φιλακια στο στομα γιοκ... ουτε καν στοματοφιλα.

Το μονο που εμεινε να χαρουμε σε αυτην ειναι το ομορφο ζουμερο κορμι της και τα αληθοφανη βογγητα της στο γαμησι...

Επειτα απο τη Μισελ πηγα και στην Αναστασια μου να ασελγησω πανω στο κορμι της και να την γεμισω με σπερμα... οτι ειχε μεινει δηλαδη.

Την πετυχα στο σαλονι του οικου με τα πολτικα της να φευγει..

Της προτεινα να παμε για ενα γλυκακι στο φουρνο εκει κοντα......  :rose:

Δέχθηκε το κέρασμα τελικά ;;
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Ανστασια, ιασωνίδου 32 μεταξουργείο.  Το δωμάτιο ψιλοβρωμερό. Η τσατσά έκανε τεμενάδες, μάλλον λόγω αναδουλειάς. Το προιόν καμια 21-22 χρονών με λεπτό σώμα  και μέτρια ανατολική φάτσα, για ρουμάνα την έκοψα και όχι ρωσια. Φιλιά (χωρίς γλώσσα) μονοδάχτυλο φουλ, πίπα  ικανοποητική με προφύλαξη, σκίσιμο με βογγητά και χύσιμο χωρίς καπότα στη κοιλιά και μουνόχειλα. Γαμίσι πάντα με καπότα. Όλα αυτά με 10 γιεβρό. Ποτέ παραπάνω χρήματα σε ιερόδουλη και για κανένα λόγο. Τα πάκια πάντα παρόντα.

Τι βάρδια είναι αυτή φίλε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

νικπερ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
H Mαρία απο Φυλης 59 ρε παιδια..?! Δεν την βρισκω πια εκει και ήτανε αστέρι. Μήπως ξέρει κανείς?θενκς
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom