Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (14 μέλη και 288 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καινούρια πανέμορφη καστανόξανθη και με ωραίο σωματάκι κοπελίτσα από χωριό της Αλβανίας.Είναι 18 χρονών αθώο,ντροπαλό και άβγαλτο κοριτσάκι!Τρείς μέρες μόνο στη δουλειά...πολύ αματούρι η μικρή. :rose:
Δεν ξέρει τίποτα από ελληνικά...μόνο κάτι πολύ λίγα αγγλικά και αυτά με νοήματα.
Είναι στην πρωινή βάρδια.Επίσης,κάνει ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνενόησης.Φιλότιμο και υπάκουο κοριτσάκι...Δίνει γλωσσόφιλα.Γλείφει αρχιδάκια.69 & Δάκτυλο στο μουνάκι της.Και Χύσιμο στα ωραία βυζάκια της. :tits:
Η τσατσά πολύ καλή!Αφήνει και 15' λεπτά στο δωμάτιο...χωρίς να βαρέσει πόρτα! :dancing:
σε ποιο είναι τύπε μου ; Εργάζεται τώρα πρωί ; Ψινομε άγρια
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Λοιπόν επειδή το πρωί έφαγα φόλα ολκής είπα να ρεφαρω έστω και Μεταξουργείο εκεί λοιπόν συνάντησα μια γνωστή απ'τά παλιά την Νατάσσα στο Κολωνου53 εντάξει ξαναζεσταμενη σούπα η όλη φάση αλλά τουλάχιστον παραμένει το service της ικανοποιητικό όπως παλιά εμφανισιακά έχει πέσει μαζί της δουλεύει και μια άλλη Μιλφ η Ντασα πρόκειται για την Ντάνα που είχε δουλέψει ένα διάστημα Άγκυρας 9 και Ιωαννίνων 5

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 όροφος ένα ευσωμο νταμάρι σωματωδης σαν αρσιβαρίστες Άντζελα
Και στο ισόγειο Μιλά όχι αυτή που ψάχνω μια καινούργια ξανθιά Μιλφογκιλφ 50αρα σίγουρα οριακή κατάσταση
Ιασωνος37 ισόγειο η συμπαθεστατη γλυκιά κοντουλα με το μακρύ καστανό μαλλί αφού έφυγε Πάκης μου είπε για ελεύθερο στοματικό
Ιασωνος46 Ελένη νεαρή κοντή νωθρή αδιαφορη κοπέλα Τσάτσος ο γνωστός καμουσης αλκοολας από Κολωνου47 τώρα ήταν νορμάλ αν συνεχίσω αλλού θα γράψω αργότερα

Σε ποιό έφαγες φόλα?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ξέρουμε μέχρι τι ώρα θα είναι η μικρή;
πριν λίγο πέρασα με την μικρή , μολης 18 μου είπε ότι είναι !!!! Πολύ καλή θα ανέβασω κριτική σε λίγο ....έκανε πολλά περίεργα μέσα όπου σε κάποιο σημείο την σταμάτησα !!!! Και συνεχίσαμε σε δικό μου τέμπο !!
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
ΜΟλις έφυγα από ΜΠΙΟΥΤΙ χαϊδευτικό όπως. είπε και ο Τσάτσος.
Μπλε παράβολο και εμφανίζετε με τις τεράστιες βυζαρες της. Κάτι πεταχτά φιλάκια για προκαταρκτικά και ύστερα σκιψημο στα δυο για πίπα. Ήταν τόσο υγρή που άκουγα τα σαλακια της.. Όντως λοιπόν το έχουν οι Μαυρουλες το πίπα κι το έχουν στο αίμα τους.
Σφυροκόπημα μετά στα 4 όπου να μου λέει σιγά μωρό μου είμαι σφιχτή και ποναω(εδώ γελάμε) όπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος στις τεράστιες βυζαρες της. Έκατσε μέσα Κανα 25λέπτο όπου μιλάγαμε αγγλικά και να μου λέει εσυ δεν είσαι Έλληνας για να τα Μήλας τόσο καλά. Τεσπα μετά από λίγο να κάνει κάτι ακροβατικά του τύπου τεντωμα της μέσης  και τέτοια όπου και έρχεται η εξής ατάκα.
Ποσά κιλά είσαι της λέω 85 οκ γυρίζει μπρουμιτα στο κρεβάτι και μου λέει ανέβα. Που της λέω στην μέση μου για να την τεντωσεις είσαι συγουρη της λέω ; Ναι μου λέει ένα. Και ανεβαίνω πάνω στη μέση για να τεντωσουμε την μέση όπου και το έκανα. Το ευχαριστήθηκε τόσο πολύ όπου μετά από αυτό αφού πριν από όλα αυτά είχα μείνει με το μποξεράκι μου το κατεβάζει και μου ξαναπαίρνει άλλη μια πίπα όπου και πάλι η κατάθεση έγινε στις απίστευτα τεράστιες βυζαρες της.
Αυτά  και άλλα πολλά με την φωτηνη την Πιπιλή
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
τώρα live


Ιάσωνος 2α Τζοαννα ξανθια χοντρή με 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 2β Άννα καστανή ψιλολιγνη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους 1.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1α Ολγα καστανοξανθη μιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1γ Τζούλια καστανή χοντρή μιλφ με 3.5-4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 10 ισόγειο ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.


Ιάσωνος 10 όροφος Σαμπινα μελαχρινή μελαμψη με κανονικό σώμα 2αρι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ  Γκαμπριέλα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Μαρία  κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 27α Ρίτα ξανθιά  κοντουλα κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 30β Σουζάνα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 31 ευθεία δεξιά  Χριστίνα ξανθιά πολύ λεπτή 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31 ευθεία υπόγειο Λάουρα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31β Ναστια μελαχρινήμε με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 33 Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα 1.5αρι διαφορά τατουάζ , απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 36 Βίκυ μαυρουλα  με κανονικό σώμα, 2αρι  βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37α Άντζελα καστανοξανθο κοντοπουτανο με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 44 Μαίρη ξανθιά χοντρουλα κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 44 νέο Μιλενα ,μελαχρινη κοπέλα, σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 46 Βασιλική ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46β Έλενα μιλφ παχουλη με ξανθό πλατινε μαλλί 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.






 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μολης ανέβασα κριτική για Άντζελα από φυλής 74 τηννκαινουργια που είναι 18 ετών όπως μου είπε και η ίδια !!! Τα υπόλοιπα στην κριτική μου !!! Όπως πάντα ειλικρινής και ακριβός ότι έγινε να πω πως χερομε για μένα διότι συγκρατήθηκα σε κάτι ριψοκυνδινο που μου πρότεινε τα υπόλοιπα διαβάστε τα στην κριτική μου !!! :heavymetalbig:
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Όπως πάντα ειλικρινής και ακριβός ότι έγινε να πω πως χερομε για μένα διότι συγκρατήθηκα σε κάτι ριψοκυνδινο που μου πρότεινε τα υπόλοιπα διαβάστε τα στην κριτική μου !!! :heavymetalbig:
Mήπως αποπειράθηκε και να σε βιάσει το 18χρονο?
Απορώ οι admins τι κάνουν με τέτοια troll...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Mήπως αποπειράθηκε και να σε βιάσει το 18χρονο?
Απορώ οι admins τι κάνουν με τέτοια troll...
οι admins  ξέρουν πως είμαι ειλικρινής !! Ότι είπα έγινε με την μικρή στην κριτική μου αν δεν σου αρεση η αλήθεια το καταλαβαίνω !!! Αλλά είναι δικαίωμα μου να γράφω τα πράγματα όπως γίνονται !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Κατά τα λεγόμενά σου, σου έδειξε ότι είναι ένα ωραίο επικίνδυνο κορίτσι!
ε ναι ρε φίλε !! Αυτό ακριβός !! Εγώ έβαλα μυαλό όσες καυλες και να έχω εκείνη  την ώρα πάντα θα σκευτομε πρώτα !!! Δεν θα ξεφύγω ξανά !!! Απλά δεν περίμενα τέτοιο πέσιμο διότι είναι και μικρή και λέω θα παίξω μπάλα εγώ ...γιαυτο είχε  τρελό κόσμο και καθόταν και πολύ ώρα στο δωμάτιο...
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
132
Κριτικές
48
Like
1.756
Πόντοι
2.471
Καλησπερα, ωραια μερα και ρεπο, εχετε δυο ΜΙΛΦοπροτασεις για τωρα συναδελφοι ?
Εκτος απο Ιωαννινων & Αχαρνων 85
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Ναί αυτή είναι.
#Πρωινή βάρδια! :sunglasses:

ΥΓ: Για γλυφοκώλι και γλύψιμο ποδιών...δεν το κάνει από μόνη της....πρέπει να της το πείς...να της κάνεις νόημα... ;)

#Η καριολίτσα γουστάρει την δουλειά αυτή πολύ$$$ :fuck2: και φένεται...πεινάει για ελληνική σκληρή ψωλή.....και διψάει για φρέσκο,καυτό,ελληνικό ντόπιο παραδοσιακό σπέρμααα!!! :pipa1:

Αυτή η κωλογλυφτρα... πως είναι εμφανισιακά;;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.580
Like
7.254
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ 3ΠΟΔΕΣ :orchestra:
Κατεβηκα σημερα κατα τις 7κ30 στην κολασμενη οδο Φυλης :walkingpenis:
Πηγα να παρω την Σονια,αφου διαβασα την κριτικη του Dimxxx αλλα κ αλλων μελων :worship:
Φ65ΒΚΑΤΩ Ηταν η Μπιουτη :afro:κ ο κυριος τσατσος με ενημερωσε οτι η Σονια θα επιστρεψει κατα τις 5/3 απο την πατριδα της :tickedoff:
ΜΟΝΤΕΛΟΑΛΥΣΙΔΑ
Φ66Α.ΔΕΞΙΑ~ανακαινιζμενο~Μια πολυ ωραια κοπελα με ωραιο 2πω :kissass: :kissass2:λευκοσαρκη με καστανα/μελι μαλλια σχετικα ψηλη :think:δεν θυμαμαι το ονομα :undecided:
Φ56 Η Αννα
Φ64ΑΠΑΝΩ.Η Ελλη
Δυδ7Ακ8Α.Κλειστα
Δυδ7Β.Ανοιχτο δεν μπηκα,αλλα μαντευτε.
Φ64ΒΚΑΤΩ.Η Ελληνιδα 2τσα μου ειπε οτι η Ρενατα οπως κ αλλα κοριτσια της αλυσιδας ειναι αδιαθετα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:οποτε πηρα το Χριστινακι με το ζουμερο υγρο μουνακι.
Τον εφαγε με ανεση κ εκχυμωση ανασκελα με τα ποδια της στους ωμους μου αλλα κ στα 4 :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:αφηνοντας με να τελειωσω στην πλατη της :cum:
Βεβαια αυτη ειναι η μιση αληθεια την αλλη μιση την κραταω για τον εαυτο μου,
Κατα συνεπεια εγω με το Χριστινακι δεν ξαναπαω ουτε ξαναπαταω σε μαγαζι που πατροναρει η ελεηνιδα 2τσα :badair:
Ελπιζω απο δω κ περα να πουλαει σε αγελες ελληνοποιημενων αλλοδαπωνε κ απο 3 κομματα :zombie:
ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΣΕΒΩΜΕΝΟΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ.ΟΠΩΣ Κ ΤΙΣ ΤΣΑΤΣΑΡΕς
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ναί αυτή είναι.
#Πρωινή βάρδια! :sunglasses:

ΥΓ: Για γλυφοκώλι και γλύψιμο ποδιών...δεν το κάνει από μόνη της....πρέπει να της το πείς...να της κάνεις νόημα... ;)

#Η καριολίτσα γουστάρει την δουλειά αυτή πολύ$$$ :fuck2: και φένεται...πεινάει για ελληνική σκληρή ψωλή.....και διψάει για φρέσκο,καυτό,ελληνικό ντόπιο παραδοσιακό σπέρμααα!!! :pipa1:
θα πάω τις επόμενες. Μέρες για να δούμε θα τον γυάλιση ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom