Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 168 άτομα (14 μέλη και 154 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
τώρα live

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Μελίνα μελαχρινή χοντρουλα αλλά σφιχτό σώμα, 4αρια βυζια,  και Νατάσα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι πολλά τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Τούμπανο οι βύζαροι της Μελίνας   :thumbsup:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
ρε παιδια σορρυ που κανω ερωτηση που σιγουρα εχει ξανα γινει αλλα μπορειτε να μου προτεινετε κανα καλο μιλφακι 45-60  

Εγώ ξεφόρτωσα στην Κατερίνα ( προγκίλφ 55+ ) στο Ιάσωνος 1Γ πρωινή βάρδια με ένα δεκαρικάκι. Είναι από τα στανταράκια μου όταν θέλω προγκίλφ Ή γκίλφ
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
"Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Μελίνα μελαχρινή χοντρουλα αλλά σφιχτό σώμα, 4αρια βυζια"
1η βάρδια
Πηγα και την ειδα!!!!! Super μωρο...... αν δουλευε φυλης....ουρα ο κοσμος!!!! Φερτε την στην φυλης παιδια, ωραιες γεματες βυζαρες...τρέλα σας λεω!!!!  Εκει που ειναι δυστυχώς σιχαίνομαι και τον αερα που αναπνέω.

 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
"Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Μελίνα μελαχρινή χοντρουλα αλλά σφιχτό σώμα, 4αρια βυζια"
1η βάρδια
Πηγα και την ειδα!!!!! Super μωρο...... αν δουλευε φυλης....ουρα ο κοσμος!!!! Φερτε την στην φυλης παιδια, ωραιες γεματες βυζαρες...τρέλα σας λεω!!!!  Εκει που ειναι δυστυχώς σιχαίνομαι και τον αερα που αναπνέω.
:hi:
 

Filler101

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
πειτε αμα ξερετε 4-5 ωστε να εχω και εναλλακτικες μιλφ γιατι ειμαι και απο μακρια ευχαριστω !!
 

wolfman00245

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια

θα μπορουσατε να μ πειτε αν δουλευει σημερα η τζωρτζια απο διδιμου 7β?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Απογευματινή:
Βέργας 3 πάνω η Βίκη, ξανθό μοντέλο, ελέυθερο στοματικό τελειωτικό
Βέργας 3 κάτω κλειστά και τα δύο
Αγκύρας 12 η Τζένη, μακρύ μαλλί βλαχόφατσα, σέξυ, τσιμπουκάρα και η Σούζη
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
"Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Μελίνα μελαχρινή χοντρουλα αλλά σφιχτό σώμα, 4αρια βυζια"
1η βάρδια
Πηγα και την ειδα!!!!! Super μωρο...... αν δουλευε φυλης....ουρα ο κοσμος!!!! Φερτε την στην φυλης παιδια, ωραιες γεματες βυζαρες...τρέλα σας λεω!!!!  Εκει που ειναι δυστυχώς σιχαίνομαι και τον αερα που αναπνέω.
Μήπως την δοκίμασες κιόλας την φακλανω; :think:
Αν αυτή η πεταχτωδοντια είναι super μωρό  και θα έκανε ουρά για αυτήν ο κόσμος τότε δεν φαντάζομαι τι θα γινοταν με κάποια που έχει κανονική οδοντοστοιχία
Πάντως εγώ που την δοκίμασα είναι ξεπετα που ούτε πιπα δεν κάνει και δεν θέλει να την γαμας και δυνατά.  :takethis:

Ουστ μωρή αγελάδα  :uzi: :ak: :uzi: :ak: :S :S :S
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Μήπως την δοκίμασες κιόλας την φακλανω; :think:
Αν αυτή η πεταχτωδοντια είναι super μωρό  και θα έκανε ουρά για αυτήν ο κόσμος τότε δεν φαντάζομαι τι θα γινοταν με κάποια που έχει κανονική οδοντοστοιχία
Πάντως εγώ που την δοκίμασα είναι ξεπετα που ούτε πιπα δεν κάνει και δεν θέλει να την γαμας και δυνατά.  :takethis:

Ουστ μωρή αγελάδα  :uzi: :ak: :uzi: :ak: :S :S :S
Για να πω την αληθεια δεν την γαμησα. Αλλα στο σαλοναρισμα ηρθε διπλα μου και τις επιασα τις απιστευτα βυζάρες τις!!!!!! Απλα οπως ειπα λογω του οτι σιχαίνομαι και τον αερα εκει μεσα ....δεν την γσμησα.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλησπέρα
Ξέρουμε σε ποια βάρδια ειναι η βερονικα στη φυλης 86
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Βλέπω να γίνετε αρκετή κουβέντα για το Ντορινάκι απο κολωνού 11. Απλά τα πράγματα κύριοι, σε όποιον αρέσουν οι όμορφες εμφανίσιμες κοπέλες περνάει χωρίς δεύτερη σκέψη. Όποιος όμως θέλει υπηρεσίες, γιαγιόνια και πεδιάδες λίπους πάει αλλού και το απολαμβάνει  :P. Όσο για την καταγωγή της, ούτε ρουμάνα είναι ούτε αλβανέζα, μολδαβή απο τις ρωσόφωνες περιοχές της Μολδαβίας.

πες τα ρε φιλε γιατι ο αλλος μας προγκιξε και μας ξεφωνισε
κιολας επειδη ειπαμε οτι τετοια μωρα ειναι κριμα να τα εχουνε
μεσα στους πακιστανους.....μολδαβη λοιπον...για αυτο εχει γλυκο μουνακι...
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
"Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Μελίνα μελαχρινή χοντρουλα αλλά σφιχτό σώμα, 4αρια βυζια"
1η βάρδια
Πηγα και την ειδα!!!!! Super μωρο...... αν δουλευε φυλης....ουρα ο κοσμος!!!! Φερτε την στην φυλης παιδια, ωραιες γεματες βυζαρες...τρέλα σας λεω!!!!  Εκει που ειναι δυστυχώς σιχαίνομαι και τον αερα που αναπνέω.

Τέτοιες γαματε στη φυλής κ δίνετε κ 20αρικο;; έλεος με τις φακλανες που τις κάνετε να νιώθουν κ μουναρες
 

Galaktobourekos

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ερωτηση ποιο ειναι το πιο φτηνο μπουρδελο αθηνα? και με ποσα?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πηγα τελικα και ηταν η εβελινα ,μου βγηκε σε καλο και παρολο που εργαζοταν απο το πρωι το μωρακι μου τελειοσε κανονικα μαζι μου! :heavymetalbig: Υπηρξε αυτη την φορα και συγκινηση διοτι καθος ειμασταν αγκαλια μετα της ειπα ευχαρηστο και μου ειπε εγω ευχαρηστο διοτι μεκανες και τελειοσα! Καλα γαμησια μαγγες αυτα απο μενα ,και σορυ αν εχω γινι κουραστικος αλλα  σχεδον μονο αυτην σπροχνο και αν παω με αλλη πως το καταλαβαινη και να τα παραπονα και το κατσουφιασμενο προσοπακι.. :respect:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Μήπως την δοκίμασες κιόλας την φακλανω; :think:
Αν αυτή η πεταχτωδοντια είναι super μωρό  και θα έκανε ουρά για αυτήν ο κόσμος τότε δεν φαντάζομαι τι θα γινοταν με κάποια που έχει κανονική οδοντοστοιχία
Πάντως εγώ που την δοκίμασα είναι ξεπετα που ούτε πιπα δεν κάνει και δεν θέλει να την γαμας και δυνατά.  :takethis:

Ουστ μωρή αγελάδα  :uzi: :ak: :uzi: :ak: :S :S :S
Τα δοντια επειδη και εγω τα παρατηρησα σημερα πρεπει να ειναι μασελα,ηρθε διπλα μου και μυριζε μασχαληλα,ελεος δηλαδη αλλεργικες με το νερο ειναι εκει μεσα?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα πριν από κανα40λεπτο από Φυλής109ισογειο όπου επέστρεψε η Μελαχρινή Καρίνα της έδωσα μια ευκαιρία ακόμα καθώς έχω ξανάπερασει μαζί της δεν έχει βελτιωθεί  κινείται στην μετριότητα σε απόδοση έχει όμως καλή εμφάνιση που δεν αρκεί μαλακίες καλύτερα να έμενε το 20€ο στην τσέπη

Επίσης πέρασα και μια από Διδυμου8 όροφο εκεί είδα μια νεαρή κοπέλα Σοφία αδύνατη μέτρια σε εμφάνιση τίποτα ιδιαίτερο άλλη μια αδιάφορη παρουσία
 

Methanol

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα καμαρια τα φυλης 134 και 134α ειναι ανοικτα?ευχαριστω καλο βολη!
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
καλημερα θα παω με φιλαρακι μου για παρτουζιτσα ξερει κανεις καμια μεχρι 35 χρονων λεπτη ομως που να κανει καλη παρτουζα και να την γαμησουμε ταυτοχρονα ο ενας απο το μουνι καιο αλλος απο τον κολο και αν ναι σε ποιο μπουρδελακι δουλευει και σε ποια βαρδια;
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα αλανια..η θεα μπαρμπορα ξερει κανεις ποτε ακριβως επιστρεφει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom