Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Καλησπέρα ξέρουμε ποιες μπορεί να είναι πιπινου 118 απόγευμα ? Και αν αν αξίζουν μην κατέβω άδικα. Ευχαριστώ


Αν πας Πιπίνου και δουλεύει η καιτη
παρτην αν σου αρέσει έχει καλή συμμετοχή με γλωσοφιλα και αρκετά ευχάριστη στο δωμάτιό
Είναι καινούργια και ας ελπίσουμε να διατηρήσει την φρεσκάδα και όρεξη που έχει
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μικρή βόλτα στο Φυλουργειο... Εεεεε εννοώ στην φυλής αλλά μπερδεύτηκα από τους Λαθρομετανάστες που ήταν πάρα πολλοί  :S
Λίγο πριν την αλλαγή βάρδια στο φυλής 84 ισόγειο η Μπελλα. Πολύ κουρασμένη με καλό αλλά όχι φοβερό σώμα για μένα και σίγουρα όχι 3αρι βυζι.

Μετα την αλλαγή βαρδιας.
Διδυμου 7 η Αννα Ιλονα. Επειδή δεν την είχα  δει ποτέ μου και είχα ακούσει ότι είναι υπεροπτης στο σαλοναρισμα μπήκα με  απαξιοτικο ύφος στο σπίτι  :S :jerking:.
Τσατσα η μελαχρινή χοντρή που ξέρει ποια είναι που κάθε στιγμή στην Μοντελοαλυσιδα  :hi:
-Τσατσα: Γειά σας, καλώς ήρθατε  :hi:, ελάτε να δείτε την όμορφη κοπέλα μας  :jerking:
-Γειαααααααααααα...  :S
-Περίμενε να βγει η κούκλα μας που όλοι λατρεύουν  :jerking:
-Ναι ναι, οκ :S
Βγαίνει η κοπέλα που ενώ στην αρχή είχε σοβαρό βλέμμα είδε ότι και εγώ ήμουν σοβαρός, αμέσως μου χαμογελασε γλυκά και μου είπε ένα σιγανο, μπορώ να πω ντροπαλο  γειά σου  :S
Εγώ βράχος... , δεν έβγαζα συναίσθημα σαν παίχτης παγκόσμιας κλάσης στο πόκερ  :jerking: :jerking: :jerking:
Η κοπέλα μου έκανε 2 πήγαινε έλα στο μικρό σαλόνι και σε κάθε στροφή με κοιταζε λαγνα.
-Τσατσα: Ελάτε να περάσετε, είναι πολύ καλή  :kneel:
-Καλά, έλα γειά  :birdman:
και έφυγα με ένα ύφος ότι δεν ήταν πολύ καλή.

Τώρα θα μου πεις ότι "σιγά ρε μαλακα, λες και της έκανες τη μούρη κρέας και ότι από την στενοχωρια της δεν θα γαμηθει με άλλον". Θα συμφωνήσω, αφού οι αγαπουληδες - πυρφοροι  είναι εκατομμύρια στην Αθήνα. Πάντως τα δωμάτια ήταν άδεια. Για την κοπέλα άκουσα ότι στο σαλόνι και στο δωμάτιο ειρωνεύεται πολύ και μάλιστα δεν γουστάρει να έχει μόνιμους πελάτες, αφού από την 3-4 φορά που θα παει κάποιος μαζί της αυτή θα είναι κομοδίνο.
Οπως ξαναλέω αυτά μου τα έχουν πει, δεν ξέρω τι παίζει στα αλήθεια.
Πάντως αν ισχύουν της δίνω respect  :hi:,  γιατί η κοπέλα έχει πελάτες δίχως να κοροειδευει με το να πουλάει αγάπη, απλά οι μαλάκες είναι πάρα πολύ και αυτή πολύ όμορφη για να μην βρει καινούργιους.
Η κοπέλα πάντως έχει καλό σώμα, μαλλί ξανθό ή πλατινα (δεν τα πάω καλά με αυτά) και πρόσωπο όμορφο μεν, φουλ σοβατισμενο δε.
Για pse δεν έχω ακούσει ότι κάνει, για gfe μάλλον δύσκολο, οπότε καταλαβαίνω ότι είτε είναι τυπική είτε θέλει ο άλλος να καυλωσει μόνο με την εμφάνιση της.
Μπορεί να την πάρω στο μέλλον, αλλά δίχως να περιμένω πολλά.
Περισσότερα σε λίγο  :hi:
 

Επισκέπτης
Quaresma η Αννα βογγαει πολυ καλα, παριστανει πειστικα την καβλωμενη και κανει καλο τσιμπουκι. Ταυτοχρονα κανει πραγματα που σε ξενερωνουν. Στον καθενα εχει κανει κατι διαφορετικο. Επειδη βλεπω οτι εχεις περιεργεια και επειδη αντεχεις χειροτερα απο οτι εχω διαβασει στις κριτικες σου, προτεινω να πας νωρις με το που ξεκιναει η βαρδια να ζητησεις δωματιο και να της ριξεις ενα δυνατο ορεξατο γαμησι.

Η συμβουλη αφορα ειδικα το φιλο που ειναι νεος μελετητης-γητευτης ιεροδουλων και οχι τους υπολοιπους.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Quaresma η Αννα βογγαει πολυ καλα, παριστανει πειστικα την καβλωμενη και κανει καλο τσιμπουκι. Ταυτοχρονα κανει πραγματα που σε ξενερωνουν. Στον καθενα εχει κανει κατι διαφορετικο. Επειδη βλεπω οτι εχεις περιεργεια και επειδη αντεχεις χειροτερα απο οτι εχω διαβασει στις κριτικες σου, προτεινω να πας νωρις με το που ξεκιναει η βαρδια να ζητησεις δωματιο και να της ριξεις ενα δυνατο ορεξατο γαμησι.

Η συμβουλη αφορα ειδικα το φιλο που ειναι νεος μελετητης-γητευτης ιεροδουλων και οχι τους υπολοιπους.
Ευχαριστώ για την συμβουλή φίλε μου  :hi:
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Ξερεις τι κουφό με ρωτησε η Βερόνικα; "το ρολόι σου ειναι Rolex;". Δεν ειναι. Bulova φοράω. Ελβετικό κι αυτό. Μαυρο καντράν και περιστρεφομενη στεφάνη. Πραγματι μοιαζει με το κλασικό ρόλεξ. Για να ξερεις οτι η πορνη προσεξε και γιατί μου ειπε να ξαναπάω. Δηλ να με μαδησει κι αλλο.
Ολα αυτα αναλυτικα στην κριτική.
Της είπες κι εσύ ρε Βοργία ότι στις κριτικές σου χρησιμοποιείς την ψιλή και η κοπέλα δεν το κατάλαβε, αλλιώς το αντιλήφθηκε …
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Επίσκεψη σήμερα νωρίς το πρωί, στο Μεγ. Αλεξάνδρου -22 ισόγειο. Ήταν η ξανθιά Ρωσίδα milf Βίκυ, όχι κάτι ιδιαίτερο εμφανησιακά, την οποία δεν είχα ξαναπάρει. Για κάποιο λόγο το πορνοένστικτο μου με προέτρεψε να τη δοκιμάσω, και ευτυχώς δεν έπεσε έξω  :pipa1: :pipa1: Πολύ αισθησιακή μέσα στο δωμάτιο, χωρίς βιασύνη, και η πίπα της μεταξένια  :rockon: :headbaning1: :headbaning2: Οι milf-άκηδες αξίζει να την δοκιμάσουν. Περισσότερες λεπτομέρειες στην κριτική που ανέβασα ως Brujeria69  :rockon: :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Ξημερώματα Δευτέρας, γρήγορη καταδρομική, μπήκα αρχικά στο Φυλής 74 κάτω δεξιά, ήταν μια μελαχροινή Άντζελα με προστυχόφατσα, βυζάρες και κωλάρι αλβανικό, μεγάλος κώλος. :walkingpenis: Δεν μου τον έδωσε αλλά έκανε αρκετά καλή πίπα και γαμήθηκε καλά. Χύσιμο στη μάπα όπου την έκανα χάλια.
Μετά πέρασα από Φωκ27 υπόγα κ πήρα τη Νάταλι, teen αλβανάκι με πεταχτό κωλί. Το προσπαθεί μέσα στο δωμάτιο. Καλό τρομπόνι.
Στο Φιλ11 επάνω είχα πάρει πριν μια βδομάδα το πρωί μια καινούρια που αντικαθιστά την Αννυ που είναι σε διακοπές, Καίτη, Ρωσίδα, δεν μιλάει τπτ παρά μόνο ρώσικα, καλό καυλάκι με άνεση χρόνου στο δωμάτιο, χύσιμο σε πλάτη κώλο  :erection:
 

fodra

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Κι απόψε σύντομο πέρασμα από το πανάθλιο Μετάξι, όπου είδα τα εξής:
Ιάσ.46 δεξί: Βασιλική νταρντάνα μιλφ.
Πέρδικα και Μεγαλέκου: Η Μπέλα μόνη της. Η Μιλένα κατά τον γραβατάκια αδιαθέτησε.
Το κωλοτρυπίδι τί το έχει τότε?  :headbang: Για μόστρα?  :birdman:
Εν τω μεταξύ η τύπισσα απόψε γυρόφερνε βόλτες με ένα αλάνι στην Ιάσονος.  :2funny:
Πολύ ρομαντικό...  :jerking:
Κολ.15 δεξί: Κορίνα ξανθιά.
Κολ.30 κάτω: Άννα μιλφ και Ήρα με βυζοκρεμπιέ.
Κολ.30 πάνω: Γαβριέλλα, ξανθό κοντοπούτανο.
Η Νατάσσα μου είπε στο VIBER ότι μάλλον από εβδομάδα θα έρθει Αθήνα.
Τώρα διακοπάρει με κάτι συγγενείς της που βρίσκονται σε γνωστή χώρα της Ευρώπης.
Αυτά...  :rockon: 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.243
Πόντοι
24.596

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ξημερώματα Δευτέρας, γρήγορη καταδρομική, μπήκα αρχικά στο Φυλής 74 κάτω δεξιά, ήταν μια μελαχροινή Άντζελα με προστυχόφατσα, βυζάρες και κωλάρι αλβανικό, μεγάλος κώλος. :walkingpenis: Δεν μου τον έδωσε αλλά έκανε αρκετά καλή πίπα και γαμήθηκε καλά. Χύσιμο στη μάπα όπου την έκανα χάλια.
Μετά πέρασα από Φωκ27 υπόγα κ πήρα τη Νάταλι, teen αλβανάκι με πεταχτό κωλί. Το προσπαθεί μέσα στο δωμάτιο. Καλό τρομπόνι.
Στο Φιλ11 επάνω είχα πάρει πριν μια βδομάδα το πρωί μια καινούρια που αντικαθιστά την Αννυ που είναι σε διακοπές, Καίτη, Ρωσίδα, δεν μιλάει τπτ παρά μόνο ρώσικα, καλό καυλάκι με άνεση χρόνου στο δωμάτιο, χύσιμο σε πλάτη κώλο  :erection:
Αυτή η Άντζελα σε περιγραφή μου μοιάζει με την Φραουλιτσα από Περδικα 1 σκαλακια. Δουλεύει και στο 20ρικο;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.243
Πόντοι
24.596

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 66α Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή πιτσιρικά με μικρό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 Έλενα καστανοξανθη νταρντανα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, τατουάζ χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 74 δεξιά Ντιαννα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 59 κάτω Άννα ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι με πρωκτικο.

Φιλιππιδου 11β Σάρα πιπίνι με κάστανο σκούρο μαλλί ωραίο κορμάκι 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Λίζα καστανή μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α Σιμονα μελαχρινή με πιασιματακια, 1.5αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Ο πολύ ενοχλητικός τσάτσος είπε ότι κάνει και παρτουζα αρκεί αυτοί που θα μπουν να γνωρίζουν να κάνουν....

Φυλής 84β Ραισα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5-2αρι νερουλό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Λάουρα ξανθοκαστανη παχουλη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 65α Εμμανουέλα καστανή με λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται.

Φυλής 65β Μπούτι μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη (Αντινα) ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και Παολα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, επίσης απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 69α Μαρία ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 71 Αντζελινα ξανθιά κοντή με 1.5αρι βυζι, με κωλο.

Φυλής 71α Μαιρι μελαχρινο μουναρος κορμαρα κωλαρα 2.5αρι βυζι τατουάζ στον ώμο, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Αλεξία καστανοξανθη νταρντανα μαυριδερή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλία μελαχρινή με λεπτό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Σονια καστανοξανθη κοντουλα κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ενώ διαφημίζει ότι γλύφει και κωλαράκι.

Φωκαιας 24 Άννα ξανθό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, πιρσινγκ στα χείλη και στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Τζένη η "Θεσσαλονίκη" ξανθιά πια, γυρολόγος με ψιλοκανονικο σώμα τατουάζ 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φωκαιας 19 Νικόλ καστανή χοντρουλα κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Μπιανκα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
:heavymetalbig: πληροφόρηση προς πιπινολατρες  :orchestra: νυχτερινή δοκιμή την είχα σταμπαρει την Ζήνα Κολωνού 11 ισόγειο πιπινακι του γάλακτος  :rose: μελαχρινό κουκλάκι αδύνατο γύρω στα 20 την πήρα μεταμεσονύχτια είχε δωμάτια με την σειρά περίμενα μπήκα στο ξεκίνημα σηνενοηση στα αγγλικά
χαδακια λίγα φυλάκια στο στήθος  :smitten: , λίγο μπαλαμουτι  πιπουλα μέτρια χωρίς χέρι στον αγώνα  :knockinb: καλουτσικη δεν έκλεβε ,σχετικά μέτρια προς καλή για την ηλικία της για μια - δυο φορές οκ
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.257
Πόντοι
18.036
Νωριτερα πέρασα στο Φυλης 84Α να δω πως ειναι η Μπέλλα. Μιλφ μαυρομαλλα με πιασιματα και 3ρι στηθος και κωλαρα. Αδιαφορο προσωπο όμως. Σε ελευθ.στοματικο και εκτονωση στο σωμα. Δεν μου φανηκε και πολύ προκοπη από το υφος και τα τσαλιμια στο σαλονι.

-Στο Φωκαιας 19 η Αλβανιδα Αντζυ. Νεαρη ψηλη (1.80) που ηταν στο Φ71. Μαυρα μακρια μαλλια και αδυνατη. Ομορφο προσωπο (μοιάζει λιγο με Τζενη Φωκ17) & μεγαλο τατου στην κοιλιά. Αλλά με ύφος ντίβας. Η πονηρη τσατσα ανακοινωσε φουλ προγραμμα, αν και μεσα κανει ελευθ.στοματικο και πρωκτικο. Όχι φιλιά, ουτε εκτονωση σε σωμα/στομα. Επειδη εφυγα με ειρωνευτηκε η πορνη και η τσατσα και γελουσαν. Προφανως σε ολους το κανουν

-Στο Αγκύρας 12Α η Σουζυ & η Τζένη. Η Σουζυ είναι αρκετα ομορφη κοπελα με τατου στο δεξι χερι. Αδυνατη και μετριου αναστηματος. Με κοντο αγορίστικο καστανορόζ μαλλί (η πιο όμορφη που ειδα στη Βολτα). Η Τζενη αδυνατξ μαυρομαλλα.

-Στο Χωματιανού 11Α, δηλ ισογειο, ηταν η Νταϊάνα. Είναι η πιτσιρικα ρωσοπιπινα της μοντελοαλυσιδος (στον ομιλο ανηκει το 11Α αλλωστε). Πολύ ομορφο προσωπο, μακρια μαυρα μαλλια και 2,5 στηθος. Σε απλο προγραμμα.
[@ΚΩΣΤΑ ΛΑΔΑΚΗ, Σουζυ και Νταϊάνα ειναι κουκλάρες. Για την πρωτη επιβεβαιωσες προχθές οτι ειναι φωτια και λαύρα)

Λιγο νωριτερα ειχα σταματησει στο Διδυμου 27 για την Ιβάννα. Ξανα, οπως χθες, 4 εργαζομενες: Τζουλια η χοντρη, Νταρια το γκιλφ, Μαρια μιλφογκιλφ και Ιβανα. Περασα μεσα με την τελευταια. ρωσοφωνη. Ηλικια 27-30. Δυαρι στηθος και πιασιματα. Ομορφο προσωπο και ξανθα μαλλια. Ρωσοφονη, αλλά γνωριζει αγγλικα. Περπατα λιγο παραξενα στο σαλονι, αλλα μεσα είναι πολύ θερμή και καλή στο σεξ. Πολύ καλο ελευθ.στοματικο, σεξ και καταθεση στο σωμα της. Ανεση χρονου μεσα και όχι χτυπαμε πορτες στο 5ο λεπτο. Θα ακολουθησει κριτικη. Εχει ξαναρθει πριν 2 μηνες. Σημερα ένα δωματιο ειχε όταν πηγα. Μετα ηρθαν και αλλοι. Και για την Μαρια υπηρχαν κλεισμενα δωματια. Πελατες ηρθαν κι όταν εφευγα.
:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.812
Κριτικές
6
Like
9.078
Πόντοι
1.686

Η μικρή μου άδεια τελείωσε, τώρα είμαι στη δουλειά,
νέα άδεια μετά από 20.08.
Απογεύματα αν πάω τσάρκα, θα ενημερώσω.

Χτες πέρασα με Ρόξυ στο φυλ 84Β
Ήταν καλή μέσα. Βοργία,θα έπεσες σε μέρα
που θα ήταν κουρασμένη και χωρίς κέφια ;

Σε κάθε περίπτωση , ο καθένας έχει τα δικά του
στανταράκια.
Αν μπορείς να πας με πολύ λεπτή όμως,
η Τάνια στο Φυλ 86 Β θα σε κάνει να περάσεις καλά.
Κανείς δεν έγραψε κάτι μη θετικό γι' αυτή. 
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Την πρώτη φορά που είχα περάσει με την Βερόνικα πέρσυ είχα πάθει πλάκα με το γαμήσι που έκανε. Απίστευτη πίπα, φοβερά στησίματα, καμμία βιασύνη, μου έλεγε να μην δίνω σημασία στην γριά τσατσά που φωνάζει...Όταν ξαναπήγα μετά από λίγο καιρό μου άρχισε τα κόλπα να δεν έχουμε χρόνο, να η τσατσά είναι παρανοική και φωνάζει, να το ένα να το άλλο..Πήγα άλλη μια φορά ακόμα και τα πράγματα ήταν ακόμα χειρότερα..Κατάλαβα ότι στην αρχή που ήμουν καινούργιος πελάτης έκανε ότι έκανε για να με τραβήξει και όταν είδε ότι γινόμουνα πιο τακτικός άρχισε τις ξεπέτες οπότε και ξέκοψα..Κρίμα γιατί έχει καλό σώμα και αν θέλει γαμιέται αρκετά καλά αλλά αν είναι να κοροιδεύει τον κόσμο δεν έχει νόημα να πηγαίνεις..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom