Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 150 άτομα (11 μέλη και 139 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Στο Ακομινάτου 2 πριν από λίγο δύο milf με παρόμοιο σώμα και υπηρεσίες,Αλεξάνδρα σε δωμάτιο και Χριστίνα που μόλις είχε έρθει, πρώτος πελάτης της και όπως πάντα με άψογες υπηρεσίες και πάνω απ'όλα ανθρώπινη συμπεριφορά!
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
240
Κριτικές
45
Like
3.395
Πόντοι
1.431
Η πρωϊνή καταδρομική στο Μ.Α 22 ισ. για την Βίκυ απέβη άκαρπη.
Το Μ.Α 25 ορ. κλειστό οπότε προχώρησα στο ισόγειο . Η Αναστασία είναι γνωστή σε πολλούς όχι σε μένα . Πέρασα διαδικαστικά . Το γλειφομούνι τελεσφόρησε . Η αστεία αερόπιπα ήταν για ελληνικη  βιντεοταινία των 80's .
Εκεί που μου την έκανε φώναξε η τσατσά ....
και λεειυ το μπάζο : ΦιΝΝΝΝις .
Τι έτσι άχυστος ? (μιλάγαμε στα βασικά Αγγλικά για αυτήν)
Άι γουόντ του κάμ . ΣΟΡΡΥ ΦΙΝΝΝΙΣ !!!!!
Τελεψα με γρήγορη μαλακία απ' αυτήν .
Τι στο διάολο ! Ξύλο τρώνε για να δουλεύουν 7'-10' ?
ΜΑΥΡΟ στην τσατσά κ την Αναστασία που την Αναστησαμε κ;τα δηλωσή της
 

Συνημμένα

  • IMG_20180718_093748_HDR.jpg
    IMG_20180718_093748_HDR.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 42

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Από ποιο μαγαζί είναι η φωτό;γιατί Μ.Αλεξάνδρου 25 ισόγειο δεν υπάρχει,όπως άφησες να φανεί από το ποστ.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Πήγα Ιωαννίνων 3 ισόγειο αλλά έλειπε η καινούργια  :headbang:
Ήταν η Άννα σε πρόγραμμα μιας ώρας.
Τώρα είμαι Μεταξουργείο όπου συμβαίνουν σκηνές απειρου κάλλους.
Stay tuned  :hi:
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
240
Κριτικές
45
Like
3.395
Πόντοι
1.431
Από ποιο μαγαζί είναι η φωτό;γιατί Μ.Αλεξάνδρου 25 ισόγειο δεν υπάρχει,όπως άφησες να φανεί από το ποστ.
Μ.Α 22 ισ. το δεύτερο δωμάτιο δεξιά στον διάδρομο .
Το πρώτο το αριστερά το χώρισαν στα δύο
 

Συνημμένα

  • IMG_20180707_110134_HDR.jpg
    IMG_20180707_110134_HDR.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 39

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Στο Ακομινάτου 2 πριν από λίγο δύο milf με παρόμοιο σώμα και υπηρεσίες,Αλεξάνδρα σε δωμάτιο και Χριστίνα που μόλις είχε έρθει, πρώτος πελάτης της και όπως πάντα με άψογες υπηρεσίες και πάνω απ'όλα ανθρώπινη συμπεριφορά!
κ να σκεφτεις οτι πριν 10 μερες πεθανε ο αδελφος της κ σε λιγο παντρευεται ο αλλος της αδελφος κ θα φυγει κ μαλλον δεν θα ξαναρθει
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Η πρωϊνή καταδρομική στο Μ.Α 22 ισ. για την Βίκυ απέβη άκαρπη.
Το Μ.Α 25 ορ. κλειστό οπότε προχώρησα στο ισόγειο . Η Αναστασία είναι γνωστή σε πολλούς όχι σε μένα . Πέρασα διαδικαστικά . Το γλειφομούνι τελεσφόρησε . Η αστεία αερόπιπα ήταν για ελληνικη  βιντεοταινία των 80's .
Εκεί που μου την έκανε φώναξε η τσατσά ....
και λεειυ το μπάζο : ΦιΝΝΝΝις .
Τι έτσι άχυστος ? (μιλάγαμε στα βασικά Αγγλικά για αυτήν)
Άι γουόντ του κάμ . ΣΟΡΡΥ ΦΙΝΝΝΙΣ !!!!!
Τελεψα με γρήγορη μαλακία απ' αυτήν .
Τι στο διάολο ! Ξύλο τρώνε για να δουλεύουν 7'-10' ?
ΜΑΥΡΟ στην τσατσά κ την Αναστασία που την Αναστησαμε κ;τα δηλωσή της
Μάλιστα.Και γαμάτε μες την μπίχλα και ΦιΝΝΝΝις. Αφήσετέ τες στους πάκιδες.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τον λοιπον μεσημεριανή τσάρκα στο Μετάξι και λίγο σε κάτι ακριτικα. Βασικά θα γράψω ότι θυμάμαι μιας και πέρασαν πολλές ώρες  :S. Έτσι και αλλιώς αυτές που δεν θα θυμάμαι σακάκια θα είναι  :zombie:
Αλκιβιαδου 16α Κατερίνα με ΝΟΡΜΆΛ!!!, πάει το φουλ. Κάποιος φίλος είπε ότι θέλει λίγο γυμναστική. Ολόκληρο ρεκτιφιε θέλει για μένα. Σπασμενει στο πρόσωπο και όλοι μα όλοι οι μυς του σώματός της έχουν πάρει την κατιουσα  :vomit:
Αλκιβιαδου 16γ η Ελένη, όχι το τσιγγανοβουλγαρακι με τους κρεμπιεδες, αλλά μια μελαχρινή με μέτριο σώμα, μικρό στήθος για το σωματοτυπο της και γλυκό πρόσωπο.
Ιωαννίνων 3 κάτω Άννα σε πρόγραμμα μιας ώρας. Έδωσε πόνο ο φίλος  :takethis: :takethis: :takethis:. Δεν πρόλαβα την καινούργια και αύριο θα έρθει και μια Ελένη. Όποιος μπορει ας κοιτάξει  :hi:
Ιωαννίνων 3 όροφος η Ζωή και Αγάπη, σπασμένες μιλφογκιλφ με 20 φουλ πρόγραμμα και 30 για μισή ώρα.
ΟΎΤΕ ΤΣΆΜΠΑ  :vomit:
Ιωαννίνων 5 η Ιρις, αλλά δεν την είδα. Μπαίνω μέσα και η τσα2 μες τα μούτρα  >:(
-Θα μπεις;, μου λέει
-Κάτσε να την δω, ποια είναι.
-Δεν ξέρεις;, πάντα με υφακι
-Μου είπες το όνομα και δεν θυμάμαι;
-Η Ιρις σε δωμάτιο.
-Δεν την ξέρω, θα πρεπε;
-Ναι!!!
-Οκ σορρυ να φύγω δηλαδή;
-Ναι.
-Αντε τα λέμε  :thebigfinger:
Δεν έχω λόγια για αυτό.
Σε αυτά πέρα την Άννα και την Ιρις που δεν είδα οι άλλες για μένα δεν αξιζουν 20 ευρώ, τουλάχιστον εμφανισιακά μπορεί στο κρεβάτι να είναι φωτιά...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Επίσκεψη για ξεφόρτωμα  :fuck1: με διάθεση για BBW στην Αλεξάνδρα στο Ιασ 1Α. Όλα τα λεφτά η καρέκλα στο δωμάτιο (το αριστερό) που κάνει για "glory hole" φάση πισοκωλητού  :thumbsup: !!!
 

Συνημμένα

  • 20180718_194936.jpg
    20180718_194936.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 37

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Συνέχεια από μεταξουπολη.
Βασικά θα πω τα παρατραγουδα της τσάρκας.  Στο δρόμο (Κεραμεικου ή Λεωνιδίου ήταν)  ήταν ένα πρεζάκι μάλλον νεκρό και κάποια το φωτοφραφιζε. Δεν έκατσα παραπάνω, όποιος συναγωνιστής είδε το σκηνικό αν θέλει να αν ξέρει κάτι παραπάνω.
Στο Κολωνου 23 υπογειο ήταν μια νέα κοπέλα αλλά δεν την είδα γιατί κάποια στιγμή ακούστηκαν φωνές από το δωμάτιο. Πάει η τσα2 και μας είπες ότι ένας (μαλακας) συναγωνιστης έβγαλε την καποτα επίτηδες. Εντάξει φίλε, δεν νοιαζεσαι για μας, ούτε για την κοπέλα, για τον εαυτό σου όμως;;;
Στο Κολωνου 11 ισόγειο η αντελινα, μια ξανθιά αφρατουλα που βγαίνει με ένα ψεύτικο χαμόγελο,  απλό στα 15.
Στον όροφο ή ξανθιά Χριστίνα με κανονικό σώμα και αφρατο κωλο και η Λαουρα αν θυμάμαι μελαχρινή και ίδιο πρόγραμμα.  Στα 10 ευρω εδώ.
Κολωνου 47 ισόγειο η Αλίνα η ρουμανα βυζαρου
Στον όροφο η άλλη βυζαρου Τζούλια που όταν βγήκε έξω μου είπε "για σένα" και μου έδειξε τα βυζιά της  :heavymetalbig:
Μεγάλου αλεξανδρου 22 όροφος ισόγειο 3 50+ που δεν κράτησα όνομα γιατί μου ήταν αδιαφορες  :hi:
Μεγάλου αλεξανδρου 17, Μποχα  :vomit: και μια ξανθιά μιλφογκιλφ με καλούτσικα βυζιά.
Μεγάλου αλεξανδρου 21 όροφος η Μιμίκα ή κάτι τέτοιο, ΣΆΠΙΑ  :vomit:
Ιασωνος 37 μια γλυκούλα, νομίζω Ντιάνα σε απλό, μαλλον φόλα, όποιος ξέρει ας πει  :hi:
Ιασωνος 1 Μαργαρίτα, αυτή μου έχουν πει ότι έχει κωλο πηγάδι  :S,αλλα σε όλα τα άλλα Σάπια  :vomit:, μαζί της η Βερόνικα σε δωμάτιο.
Ιασωνος 1 όροφος αριστερά μια μικρή νταρντάνα με καλό βυζι που μου έκανε χαριτομενιες  :rose:. Ήταν κοντή για μένα και ανέβηκε στην καρέκλα και με χαιδευε και με φυλαγε όπως οι πιγκουίνοι. Μετά με καβαλησε λες και ήμουν πονυ  :S.
Δεν μπήκα γιατί ήταν πολύ gfe για μένα και στο Μετάξι δεν περνάνε αυτά από τις τσατσαδες  :s&m_1:
Κολωνου 32 αριστερά μια γεματουλα Άννα.
Ακομινατου 2 η Χριστίνα, νομίζω τα εχει παίξει λίγο. Διάβαζε τι έγραφε η μπλούζα μου και μου έλεγε "yo"  :S :S :S
Τελικά κατέληξα στην Μαρίνα από ιασωνος 43 :fuck2: :takethis: :takethis: :takethis:. Τον έφαγε καλά με καλή συμμετοχή, αν και μου τα πρήξε σε κάποια φάση. Θα γράψω κριτική.
Άντε καληνύχτα  :hi:
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
η μαριαννα απο διδυμου 22 παλι μας την εκανε;;
1 βδομαδα δουλεψε;;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Στην Ελλάδα ευρώ στην τσέπη τους σήμερα έχουν μόνον οι δημόσιοι υπάλληλοι και οι αλλοδαποί! Οι υπόλοιποι 'Ελληνες είτε ψάχνουν για εργασία, είτε για πελάτη. Όσοι Έλληνες εργάζονται μέσα από τους φόρους που πληρώνουν ταϊζουν και 2.000.000 αλλοδαπούς! Οι περισσότεροι πελάτες των μπουρδέλων της Φυλής είναι σήμερα αλλοδαποί και όχι Έλληνες!
Κριμα παντος τυπε μου..
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ξέχασα μερικά.
Ιάσονος 44 δεξιά η Ελένη με φουλ, μιλφ.
Ιασωνος 46 όροφος Γκαλίνα, δεν είπαν πρόγραμμα και δεν με νοιάζει βασικά  :hi:
Εκείνη την στιγμή καθώς κατεβαινα είδα την Δήμητρα από ιασωνος 46 αριστερά με το φουλ πρόγραμμα να πηγαίνει στον οίκο με ποδήλατο. Τίμιο κοράσιο της εργατιας και όχι όπως η  Άννα ιλονα ή κάτι τέτοιο που μοστραρει την BMW.
Ιασωνος 46 το κεντρικό βγήκε η Λαουρα η ξανθιά ομορφουλα βριζοντας στα αλβανικα.
-Τι σου έκανε ρε και ρίχνεις γαμισταυριδια;
-Είναι μαλακα ρε, χαχαχαχα, να δεις τι του έλεγα μέσα χαχαχαχα.
Ψήνομαι να μπω μαζί της γιατί είναι τυπακι, αλλά το σώμα της με χαλάει.
Ρε κοπέλα μου, όμορφη είσαι, τυπακι είσαι, νέα είσαι, πρόσεξε λίγο το σώμα σου και θα γίνεται λαϊκό προσκύνημα για σένα.
Βέβαια δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει μέσα  :think:
Καλά γαμήσια  :hi:
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Χθες βραδυ περασα τελικα απτα περιποιημενα μπουρδελα της Λιοσιων στο ισόγειο επελεξα την Τζεσικα λεπτοκορμη με μαλλι ισιο εως τους όμους, καιρο την  χαλβαδιαζα και ηρθε λοιπον η ωρα της. Ομορφο κορμι αδυνατο βυζακι και αμιρφοο καλοσχηματισμενο αλλα και αυτο ανουσιο οπως και το μουνακι της, το γλυψιμο της ανω του μετριου κ περνει απο εντολες. Με ξενερωσε ομως η γενικα τυπικη της συμπεριφορα οποτε και εγω ανταπεδωσα με ενα γερο σφυροκοπημα σε πολλες πολλες στασεις δυνατα γρηγορα κ βαθεια ( κατι που ενδυκνειτε στον σωματοτυπο της) δυσανασχετουσε βεβαια αλλα τον έτρωγε κανονικότατα. Ετσι λοιπον εκει ξημερωματα αφησα μεσα της τους καρπούς της ηδονης που μου προσεφερε αυτη η ομορφουλα λεπτοκορμη αλλα άνοστη κατ'εμε Ρωσιδούλα. Καλές βόλτες παιδιά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom