Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (19 μέλη και 310 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.615
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά πιτσιρικά παχουλη με 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω η ξανθιά μιλφαρα Αθήνα στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φωκαιας 27α Καμελια καστανή κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φωκαιας 24 Κορινα ξανθιά νταρντανα με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Φωκαιας 25β Μπούτι η μαυρουλα από Φυλής νταρντανοχοντρη 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Ναντια ξανθιά πιτσιρικά με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 19 Αντζι μελαχρινή ψηλή με λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 17α κλειστό.

Φυλής 72 Σιλβανα/Συλβια κοντοπουτανο ζυμαράκι με δυχρωμια στα μαλλιά κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 9 δεξιά Κατερίνα καστανοξανθη κανονικό σώμα 1.5-2αρι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 9 αριστερά Άννα καστανή παχουλη με 2αρι βυζι με πρωκτικο και Χριστίνα στο νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά και δεξιά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65 Σονια καστανή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα κοντοπουτανο με κανονικό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 84α Τζένη η "Θεσσαλονίκη" καστανή κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ στο στήθος, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α Βερονικα στο δωμάτιο για μισή ώρα, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Τανια καστανή λεπτή 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φυλής 69α Μαρία ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 69β  Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71 Αντζελινα ξανθοκαστανη λεπτή με πολύ ωραίο κορμάκι 1.5-2αρι στητο βυζι, με πρωκτικο.

Αγκυρας 9 κλειστό.

Αγκυρας 12α Τζένη καστανοξανθη κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Ειρήνη ξανθιά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Άγκυρας 12β κλειστό.

καλό μήνα
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
48
Like
1.742
Πόντοι
2.471
Κολοκυνθούς 38 ισόγειο.
5αρι σιλικόνη.
Επίσης στο ιασωνος 1β υπάρχει περίπτωση να έχει
Ειναι Μιλφάκι?

Ρισπεκτ σε n.smirni αν προλαβω θα πεταχτω να τσεκαρω Τζενη και αν εγκριθει  :fuck1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.615
Πόντοι
45.465
live update...

επέστρεψα στο Φωκαίας 27Β κάτω να περάσω με την Αθηνά και ενώ το φως ήταν ανοιχτό υπήρχε λουκέτο στην πόρτα...
IMG_20180701_121556.jpg


επίσης στο Έλλης 3 Βαλεντινα ξανθιά μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όπου θέλεις πρωκτικο και αυταρχικό.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ξερει κανεις τι παιζει πιπινου τωρα ;
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
"Αγκυρας 12α  Ειρήνη ξανθιά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.                           Για δωσε info. Μαλλι" καρε κ ελαχιστο εως καθολου βυζι κ μαλακο? Κατι μου λεει!!! Ματια? Αγγλικα η ελαχιστα ελληνικά??? Κατι μου κανει για υποβιβασμο....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.322
Κριτικές
10
Like
1.653
Πόντοι
5.975
"Αγκυρας 12α  Ειρήνη ξανθιά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.                          Για δωσε info. Μαλλι" καρε κ ελαχιστο εως καθολου βυζι κ μαλακο? Κατι μου λεει!!! Ματια? Αγγλικα η ελαχιστα ελληνικά??? Κατι μου κανει για υποβιβασμο....
Σαν κάτι να θέλεις να πεις! Έχεις υπόψιν κάποιο όνομα;
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
''Φωκαιας 27α Καμελια καστανή κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.''
ξαναβαλε κωλο η καμελια;;; μαλλον αναδουλεια ή πολλη ζητηση για τ κωλαρακι της. ισως τιμηθει καποια στιγμη γιατι παει καιρος π εχω να σκισω αυτο τ σουφριδι :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ποια ειναι αυτη? για δωσε πληροφοριες
Μία ξανθιά Βανέσα από όσο θυμάμαι λέγεται και ένας φίλος μου είπε ότι ήταν πριν στο Βιργινιας Μπενάκη.
Κάνει φουλ πρόγραμμα και είναι τίμια σαν άνθρωπος γιατί σαν πουτανα δεν δοκίμασα.
Στην αρχή μπήκα στο δωμάτιο και εκεί της είπα αν κάνει ισπανικό, μου είπε όχι γιατί είναι σιλικόνη και θα πονάει. Το σκεφτόμουν λιγάκι και της είπα οκ δεν πειράζει. Τότε αυτή μου είπε ευγενικά  "άστο αγόρι  μου, πήγαινε κάπου που θα πάρεις αυτό που θες".
Και να φανταστείς ότι δεν είχε και άλλα δωμάτια με πελάτες να πεις ότι την παιρνει να με αφήσει, αλλά αυτή το έκανε.
ΤΊΜΙΑ  :hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Έλεος, πόση έλλειψη παίζει να υπάρχει στη Φυλής που βάζουν θηλάζουσες μητέρες να δουλεύουν; Πιπιλισα μιανης τα βυζιά και μου ήρθε γάλα στο στόμα. :vomit:
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ποια είναι να μην πάμε?

Πριν δύο ώρες.
Πήγα για Ρενάτα στο φ66, μου λέει η τσατσά να περιμένω έξω για αλλαγή βάρδιας και σεντόνιων.... Μπαίνει ένας μέσα δεν τον βγάζει έξω , έφυγα...
Πάω φ54 οροφο ήταν η Νανση η Ρωσίδα την πήρα. Καλή μου φάνηκε γελαστή με γρήγορη πίπα και καλό σπάσιμο μέσης στα τέσσερα αλλά δεν τελείωσα ....
Πάω δίπλα ήταν η Χριστίνα νεαρή με βυζάκια που μου άρεσαν ,ότι είχε ξυπνήσει.
Την πήρα και αυτήν παιχνίδιαρα με πολύ καλό σπάσιμο στη μέση στα τέσσερα, ούτε με αυτή τελείωσα ίσως αύριο στην πρωινή βάρδια.
Αργότερα θα φτιάξω ένα θρεντ για όσους πάσχουν από τον πολυέξοδο αργοχυσισμό μπας και βρεθεί μια λύση σε αυτό το σοβαρό πρόβλημα...... 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.615
Πόντοι
45.465
"Αγκυρας 12α  Ειρήνη ξανθιά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.                          Για δωσε info. Μαλλι" καρε κ ελαχιστο εως καθολου βυζι κ μαλακο? Κατι μου λεει!!! Ματια? Αγγλικα η ελαχιστα ελληνικά??? Κατι μου κανει για υποβιβασμο....
καλησπέρα , μαλλί σπαστό μέχρι λίγο κάτω απο τους ώμους , χαιρέτησε στα ελληνικά αλλά δεν ξέρω αν τα μιλάει , δεν ξέρω περισσότερα διότι δεν πέρασα μαζί της , είχα άλλο στόχο και τελικά αλλού κατέληξα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Η συγκεκριμένη είναι κατά 99% Ελληνίδα η οποία δηλώνει στους πελάτης ότι είναι ξένη επειδή ντρέπεται να αποκαλύψει την πραγματική καταγωγή της.
Από πού το κατάλαβες ότι είναι Ελληνίδα, μύστη μου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom