Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 328 άτομα (27 μέλη και 301 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
ΔΙΔΥΜΟΥ 8Α (πάνω)
ΝΙΚΟΛ = Φ Ο Λ Α
12/6/2018

ΠΡΟΣΟΧΗ! Φ Ο Λ Α Ρ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Γι'αυτήν έχω γράψει από τις πρώτες μέρες που ήρθε ότι είναι άχρηστη.Κρίμα γιατί έχει την εμφάνιση να "μαζέψει το χαρτί".Αλλά είναι ηλίθια.Απορώ πώς δεν την έχουν διώξει ακόμα από τη μοντελοαλυσίδα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Γι'αυτήν έχω γράψει από τις πρώτες μέρες που ήρθε ότι είναι άχρηστη.Κρίμα γιατί έχει την εμφάνιση να "μαζέψει το χαρτί".Αλλά είναι ηλίθια.Απορώ πώς δεν την έχουν διώξει ακόμα από τη μοντελοαλυσίδα.
Αν πρόκειται για  τη Νικόλ που δουλεύει εκ περιτροπής με άλλες από τη μοντελοαλυσίδα στο Ιάσονος 1 μεσαίο αριστερά (ανακαινισμένο μαγαζί με καλούς και καθαρούς χώρους),όντως είναι φόλα!
 

Επισκέπτης
Ναι τυπε, μονο που ο πελατης μπορει να οδηγησει την γυναικεια φυση με τερμα τα γκαζια
σε απεριοριστα χιλιομετρα. Ενω ο παρκαδορος σεμνα και ταπεινα στα 5 μετρα οδηγηση, και εξω..
του φτωχου η μοιρα ειναι κακομοιρα

 

Επισκέπτης
Γι'αυτήν έχω γράψει από τις πρώτες μέρες που ήρθε ότι είναι άχρηστη.Κρίμα γιατί έχει την εμφάνιση να "μαζέψει το χαρτί".Αλλά είναι ηλίθια.Απορώ πώς δεν την έχουν διώξει ακόμα από τη μοντελοαλυσίδα.
κατα κανονα ξεπετες εχει η "μοντελοαλυσιδα". Δεν τους ριχνει τα στανταρ εκτος και αν καθτστερει στο δωματιο. :2funny:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Αν πρόκειται για  τη Νικόλ που δουλεύει εκ περιτροπής με άλλες από τη μοντελοαλυσίδα στο Ιάσονος 1 μεσαίο αριστερά (ανακαινισμένο μαγαζί με καλούς και καθαρούς χώρους),όντως είναι φόλα!
Μπορείς να την περιγράψεις φίλε, για να δω αν λέμε την ίδια;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Μπορείς να την περιγράψεις φίλε, για να δω αν λέμε την ίδια;

Αν πρόκειται για  τη Νικόλ που δουλεύει εκ περιτροπής με άλλες από τη μοντελοαλυσίδα στο Ιάσονος 1 μεσαίο αριστερά (ανακαινισμένο μαγαζί με καλούς και καθαρούς χώρους),όντως είναι φόλα!
Γράψτε λάθος,αδίκησα κοπέλα που δεν ξέρω ποια είναι.Πρόσφατα πήρα σε πρωινή βάρδια στο εν λόγω μαγαζί τη Ναταλί που είχα ακούσει ότι δουλεύει και στη μοντέλοαλυσίδα, νεαρή μελαχρινή με λίγα πιασιματάκια, χαμογελαστή στο σαλόνι αλλά μέσα εντελώς παλτό,μου έθιξε και θέμα χρόνου "finish ten minutes"... :huh: Κρίμα γιατί ο χώρος έχει αναβαθμιστεί και σε προδιαθέτει για αξιοπρεπές γαμήσι...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Γράψτε λάθος,αδίκησα κοπέλα που δεν ξέρω ποια είναι.Πρόσφατα πήρα σε πρωινή βάρδια στο εν λόγω μαγαζί τη Ναταλί που είχα ακούσει ότι δουλεύει και στη μοντέλοαλυσίδα, νεαρή μελαχρινή με λίγα πιασιματάκια, χαμογελαστή στο σαλόνι αλλά μέσα εντελώς παλτό,μου έθιξε και θέμα χρόνου "finish ten minutes"... :huh: Κρίμα γιατί ο χώρος έχει αναβαθμιστεί και σε προδιαθέτει για αξιοπρεπές γαμήσι...
Μία νταρντάνα Αλίνα ή Αντζελινα είναι τίμια εκεί
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Αλίνα είναι μια μελαχρινή ζουμερή ρωσόφωνη milf,μέτρια σε επιδόσεις που δεν φτάνει με τίποτα τις άλλες καυλιάρες Ρωσίδες του Μεταξουργείου.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.890
Πόντοι
39.662
Mικρη απογευματινη τσαρκουλα 2η βαρδια στο μαρτυρικο Μεταξουργειο οπου ολα επιτρεπονται....  :rockon:
Πηγα στο φουρνο και πηρα ενα φρεντο κρεμα με σοκολατα και κατευθυνθηκα σε οικο του μεταξιου
οπου κανει τη θητεια του ενα στανταρακι μου...  δεν το γαμησα αλλα του εδωσα ενα σπεσιαλ ακα τσιμπουκι
με τελεωτικο καταπεωτικο στο στομα. Δε μπορω να σας αποκαλυψω το στανταρακι μου σορρυ...

Περασα απο το Μεγ.Αλεξ 28 το αριστερο οπου βρηκα την Λαουρα/Βαλερια απο Ιας 46 διαδρομος...
προκειται για μια εμφανισιμη ξανθια κορασιδα με σεξι προσωπο ενω εχει χασει και μερος της μπυροκοιλιας της.

Στο Μεγ.Αλεξ 28 και Περδικα γωνια στον οροφο ηταν η ελληνιδα Πατρινια μπεμπα, αρκετα χοντρουλα. Τσατσος ηταν ο
γραβατακιας οπου εδινε εγγυησεις για διαστημικο τσιμπουκι και γαμησι.

Στο Μεγ. Αλεξ 22α ηταν η Ειρηνη μια σουπερ μιλφαρα με πολυ καλο κορμι και μια Μαρια την οποια δεν ειδα γιατι εβγαλα
το δεκαρικο και μπηκα αμεσως δωματιο. Ακολουθει κριτικη.

Στο Ιασωνος 43 ηταν η Μαγκυ η Κυπρια με την Συλβια μια ξανθια βουλγαροτσιγγανα.
Πολυ μετριες εμφανισεις και οι δυο.

Στο Ιασωνος 33 ηταν η Μαρια το ξωτικο και η Παολα/Λολα φολα.

Στο Ιασωνος 27 υπογειο ηταν η Νατασσα η κροκοντιλο ξανθια αδυνατη μολδαβεζα με περιεργη φατσα αλλα με ωραιο κωλι.

Στο Ιασωνος 31 υπογειο ηταν μια μελαχρινη κοπελα απο μολδαβια με πρασινα ματια και ωραιο κορμι, το ονομα της Ροδικα
και μεσα δυστυχως ειναι φολα.

Στο Κολωνου 27 ισογειο ηταν το σεξι Κορινακι με το ωραιο τσουπωτο κωλι της.

Στο κολωνου 32 ονλι γκρικ ηταν η Μαρια με το κωλι στα 15ε.

Στο Κολωνου 32 γωνια ηταν η Μισελ η βυζαρου με ωραιο κορμι και κωλαρα, στα 15ε και αυτη.
Μεσα στο δωματιο τσακωνοταν με πελατη.

Στο Λεωνιδου 6 ηταν μια Ιωαννα, κοντη ξανθια με πολυ μετριο προσωπο και σωμα, η τσατσα εδινε εγγυησεις για την αποδοση
της κορασιδας αλλα δυσκολα εδινες το 10ρικο για δαυτην.
Η καρεκλα ειναι σε αυτο το σημειο ακριβως οπως πριν 5 χρονια που ανεβηκα τελευταια φορα στον οικο.
www.imagebam.com/image/84e6c7895436014] [/URL]

Με το περας της τσαρκας η αναγκη μου για κατουρημα ηταν τεραστια...
Δεν αντεξα και κατουρησα μεσα σε ενα μικρο μπουκαλι ..
www.imagebam.com/image/0e8118895439804] [/URL]

Αφησα τα ουρα μου σε αυτο το σημειο για εσας... ειναι γεματα αντισωματα και σκοτωνουν ολα τα μικροβια.
Μπορειτε να το παρετε και μετα απο ενα ακα γαμησι να πλυνετε τον πουτσο με αυτα ωστε να αποφυγετε οποιονδηποτε
κινδυνο μολυνσης.

www.imagebam.com/image/780275895441214] [/URL]

Καλο σας βραδι και καλα γαμησια !!  :headbaning2:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Με το περας της τσαρκας η αναγκη μου για κατουρημα ηταν τεραστια...
Δεν αντεξα και κατουρησα μεσα σε ενα μικρο μπουκαλι ..
www.imagebam.com/image/0e8118895439804] [/URL]

Αφησα τα ουρα μου σε αυτο το σημειο για εσας... ειναι γεματα αντισωματα και σκοτωνουν ολα τα μικροβια.
Μπορειτε να το παρετε και μετα απο ενα ακα γαμησι να πλυνετε τον πουτσο με αυτα ωστε να αποφυγετε οποιονδηποτε
κινδυνο μολυνσης.

www.imagebam.com/image/780275895441214] [/URL]

Καλο σας βραδι και καλα γαμησια !!  :headbaning2:

[/quot]





πιστευω πως βρεθηκε το φαρμακο για τα ακαποτα και διδεται δωρεαν σε πεζουλι στο δρομο του μεταξιου
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596
Mικρη απογευματινη τσαρκουλα 2η βαρδια στο μαρτυρικο Μεταξουργειο οπου ολα επιτρεπονται....  :rockon:
Πηγα στο φουρνο και πηρα ενα φρεντο κρεμα με σοκολατα και κατευθυνθηκα σε οικο του μεταξιου
οπου κανει τη θητεια του ενα στανταρακι μου...  δεν το γαμησα αλλα του εδωσα ενα σπεσιαλ ακα τσιμπουκι
με τελεωτικο καταπεωτικο στο στομα. Δε μπορω να σας αποκαλυψω το στανταρακι μου σορρυ...

Περασα απο το Μεγ.Αλεξ 28 το αριστερο οπου βρηκα την Λαουρα/Βαλερια απο Ιας 46 διαδρομος...
προκειται για μια εμφανισιμη ξανθια κορασιδα με σεξι προσωπο ενω εχει χασει και μερος της μπυροκοιλιας της.

Στο Μεγ.Αλεξ 28 και Περδικα γωνια στον οροφο ηταν η ελληνιδα Πατρινια μπεμπα, αρκετα χοντρουλα. Τσατσος ηταν ο
γραβατακιας οπου εδινε εγγυησεις για διαστημικο τσιμπουκι και γαμησι.

Στο Μεγ. Αλεξ 22α ηταν η Ειρηνη μια σουπερ μιλφαρα με πολυ καλο κορμι και μια Μαρια την οποια δεν ειδα γιατι εβγαλα
το δεκαρικο και μπηκα αμεσως δωματιο. Ακολουθει κριτικη.

Στο Ιασωνος 43 ηταν η Μαγκυ η Κυπρια με την Συλβια μια ξανθια βουλγαροτσιγγανα.
Πολυ μετριες εμφανισεις και οι δυο.

Στο Ιασωνος 33 ηταν η Μαρια το ξωτικο και η Παολα/Λολα φολα.

Στο Ιασωνος 27 υπογειο ηταν η Νατασσα η κροκοντιλο ξανθια αδυνατη μολδαβεζα με περιεργη φατσα αλλα με ωραιο κωλι.

Στο Ιασωνος 31 υπογειο ηταν μια μελαχρινη κοπελα απο μολδαβια με πρασινα ματια και ωραιο κορμι, το ονομα της Ροδικα
και μεσα δυστυχως ειναι φολα.

Στο Κολωνου 27 ισογειο ηταν το σεξι Κορινακι με το ωραιο τσουπωτο κωλι της.

Στο κολωνου 32 ονλι γκρικ ηταν η Μαρια με το κωλι στα 15ε.

Στο Κολωνου 32 γωνια ηταν η Μισελ η βυζαρου με ωραιο κορμι και κωλαρα, στα 15ε και αυτη.
Μεσα στο δωματιο τσακωνοταν με πελατη.

Στο Λεωνιδου 6 ηταν μια Ιωαννα, κοντη ξανθια με πολυ μετριο προσωπο και σωμα, η τσατσα εδινε εγγυησεις για την αποδοση
της κορασιδας αλλα δυσκολα εδινες το 10ρικο για δαυτην.
Η καρεκλα ειναι σε αυτο το σημειο ακριβως οπως πριν 5 χρονια που ανεβηκα τελευταια φορα στον οικο.
www.imagebam.com/image/84e6c7895436014] [/URL]

Με το περας της τσαρκας η αναγκη μου για κατουρημα ηταν τεραστια...
Δεν αντεξα και κατουρησα μεσα σε ενα μικρο μπουκαλι ..
www.imagebam.com/image/0e8118895439804] [/URL]

Αφησα τα ουρα μου σε αυτο το σημειο για εσας... ειναι γεματα αντισωματα και σκοτωνουν ολα τα μικροβια.
Μπορειτε να το παρετε και μετα απο ενα ακα γαμησι να πλυνετε τον πουτσο με αυτα ωστε να αποφυγετε οποιονδηποτε
κινδυνο μολυνσης.

www.imagebam.com/image/780275895441214] [/URL]

Καλο σας βραδι και καλα γαμησια !!  :headbaning2:
βρηκα το μπουκαλι τυχαια,το περασα για gatorade και το ηπια να παρω ενεργεια :huh:
στο τελος καταλαβα οτι ηταν καπως οξινο :headbang: :S :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.890
Πόντοι
39.662
βρηκα το μπουκαλι τυχαια,το περασα για gatorade και το ηπια να παρω ενεργεια :huh:
στο τελος καταλαβα οτι ηταν καπως οξινο :headbang: :S :S :S

τυπε μου δε θα παθεις τιποτα μην ανησυχεις, τα ουρα μου λειτουργουν και σα φυσικο βιαγκρα, θα εχεις καυλες για κανα 2 μερες τωρα.  :orchestra:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.358
Πόντοι
24.596
τυπε μου δε θα παθεις τιποτα μην ανησυχεις, τα ουρα μου λειτουργουν και σα φυσικο βιαγκρα, θα εχεις καυλες για κανα 2 μερες τωρα.  :orchestra:
κατεβαινω να γαμησω αυριο πρωι τυπε,για να δουμε τι θα γινει :- :S :S :S
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
15
Like
6.059
Πόντοι
1.496

Tank111

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
Δίδυμου 27 Αλιονα κ Ιβάνα.......φοβερά πράγματα!!!!διαβαστε κ κριτική που έκανα.......θα χορτάσετε γλύψιμο κ δαχτυλιασμα!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom