Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (17 μέλη και 223 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Χρόνια πολλά σε όλους..
πήγαινα παλιά στη Νάταλι από Αχιλλέως κ Μαραθώνος ήταν καλή,τόσο πολλή φολιασε..
Εντάξει δεν έκανε fool αλλά είχε ελεύθερο τσιμπουκι..
Γραψε κριτική φίλε μου experts αν έχεις θέληση κ διάθεση σκεφτόμουν να την ξανατιμησω..
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
Ετιμήθει χτες η ξανθιά Αρίνα από Φυλής 72 με πολύ καλές εντυπώσεις .Όμορφο μουνέτο ,στενό, ροζουλί , μοσχομυριστό , λαρυγκωτό τσιμπούκι και καλο αρχιδογλύψιμο. Θα ξαναπάρω ...
Σήμερα , πέρασα με την αδυνατούλα και γνωστή σε πολλούς πλέον Τάνια από Φυλής 86 . Πολύ όμορφο, στενό  μουνάκι , κωλαράκι στα 4 ποίημα , αλλά σχετικά άπειρο ....δεν το χει ακόμα με την πίπα , αλλά σου βγάζει μια amateur καύλα , που ξεπερνάς την απειρία της .Προσωπικά με έκανε κάγκελο σε χρόνο dt και δεν χόρταινα να πηδάω το στενό μουνάκι της , ειδικά στα τέσσερα...
Για το τέλος της απογευματινής μου τσάρκας , ήθελα κάτι πιο μερακλίδικο και πέρασα με την Καίτη από Αλκιβιάδου 16 β...
Ελληνίδα , που διαφημίζει γλυψαρχίδιασμα , γλυφοκωλάδα και χύσιμο στη μάπα...Τελικά μόνο το τελευταίο άξιζε κάπως , αφού σ'όλα τ'άλλα , γάμησέ τα.....Άσε που γενικά έχει και μια περίεργη μυρωδιά , όχι μόνο το μουνί της , αλλά γενικότερα...
Η συγκεκριμένη , είναι γυρολόγος των μπουρδέλων , αφού όπως μου εξομολογήθηκε , έχει δουλέψει και Φυλής και Μετάξι...
Αυτά και καλό Πάσχα με υγεία πάνω απ'όλα σε όλους και όλες .
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπερα κανα μιλφ η γκρανυ θα παιζει τιποτα σημερα και που?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Χρόνια πολλά σε όλους..
πήγαινα παλιά στη Νάταλι από Αχιλλέως κ Μαραθώνος ήταν καλή,τόσο πολλή φολιασε..
Εντάξει δεν έκανε fool αλλά είχε ελεύθερο τσιμπουκι..
Γραψε κριτική φίλε μου experts αν έχεις θέληση κ διάθεση σκεφτόμουν να την ξανατιμησω..
Την Νάταλι την γνωρίζω και εγώ από την αρχή σχεδόν όταν πήγαινα το είχε κόψει το ελεύθερο. Την έχω πάρει άπειρες φορές γιατί έχω ένα πάθος με τις κοπέλες που πηγαίνω. Δεν μπορώ να γράψω  Κριτική γιατί θα καταλάβει ποιος είμαι αν τα διαβάζει αυτά και δεν θα ήθελα γιατί μπορεί και να ξαναπάω. Αλλά εκείνο το οποίο δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως κάνουν ελεύθερο στοματικό και δεν μπορούν να δεχθούν αγκαλιάσματα φιλιά και προκαταρκτικά  Γενικώς. Όχι μόνο η Νάταλι αλλά κι άλλες κοπέλες του ελεύθερου στοματικού. Και καλη Ανάσταση!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596

Επισκέπτης
Εχει παρει την κατιουσα η Βουργαρα.Ειναι θεμα χρονου να μην παταει ανθρωπος.

δυστηχως

θα το πω στην τσατσα απλα να της σπασω τα νευρα

οταν θα ειναι δωματιο η τζενη θα παω να της το πω, η κοπελα δεν κανει ποια ελευθερο μεσα λεει διαφορα

οπως το παιζουν και αυτες πουστια,εξω λενε αλλα,μεσα κανουν αλλα ,πουστια αυτες πουστια εμεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom