Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (45 μέλη και 282 επισκέπτες)

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
πιασανε εναν εκει μολις περνουσα η  μαλλον 2 ηταν

ειχαν μπει η μαλακες μεσα στο αμαξι και ψαχνανε να κλεψουν, με περαστικους τωρα, χαχαχααχαχ
ναι 2 ήταν περίπου η ώρα που γράφω για αυτόν με το φακό στο φανάρι
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
η βερονικα δουλευει σημερα ξερει κανεις?
 

kvnstantikos167

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
84
Like
72
Πόντοι
0
Δεν ειναι να εισαι στην κορυφη, ΑΛΛΑ και να διατηρεισαι! Η Αθηνα γι αυτο ΚΑΙ ειναι αγαπητη, σε πολλους! Την πετυχα το μεσημερι στο Φωκαίας 27Β ΚΑΙ μονοδρομος η εισοδος μου, στα ενδοτερα!
Αυτη η γυναικα ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! Δεν χρειαζεται να γραψω περισσοτερα, μιας και ξερει  ο μεσος μπουρδελιαρης, οτι ΑΠΟΤΕΛΕΙ εγγυηση η Αθηνα!
 

kvnstantikos167

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
84
Like
72
Πόντοι
0
kvnstantikos167,ξέρεις που έχει καλό πιτόγυρο ποιοτικά και ποσοτικά στο κέντρο και στην ευρυτέρα γαμοπεριοχή; Επειδή πρόσεξα το αβατάρ σου.... :)
Εκει κοντα στην περιοχη, ΔΕΝ γνωριζω! Εγω παντα, οποτε παω στην περιοχη της ηδονης, μετα με τα ποδια τραβω(κανενα δεκαλεπτο ειναι, με χαλαρο περπατημα) στου Σαββα (Αγιου Μελετιου & Πατησιων 151,αν θυμαμαι καλα τον αριθμο), που εχει πολυ καλο κεμπαπ!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.395
Πόντοι
4.587
Μετά από ένα υπέρ του δέοντως , vanilla-fuck στο Bill , κατηφόρησα προς Μετάξι με σκοπό να γαμήσω το skinny, ξυπόλυτο πουτανί απ'τη Μολδαβία στην Καλλέργη ,  που το έχω τσεκάρει σε πολλές βόλτες μου , αλλά ουδέποτε είχα περάσει ...
Αντ'αυτού , η αντιπαθητική τσατσά παρουσίασε μια άλλη κοπέλα , επίσης από Μολδαβία , που δεν ήταν όμως αυτό που έψαχνα.
Βρωμάει το μουνί της skinny μολδαβέζας (Σαββίνα ή κάτι τέτοιο), μακρυά
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
Βρωμάει το μουνί της skinny μολδαβέζας (Σαββίνα ή κάτι τέτοιο), μακρυά
Thanks mate....δεν θα μπω στην διαδικασία να δοκιμάσω..
Εξ'άλλου μόνο πάκια έχω δει εκεί μέσα....αλλά με κάβλωνε το ξυπόλυτο πουτανί.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.130
Πόντοι
1.686
ΔΕΝ είναι πρωταπριλιάτικο αστείο ,
στο Κολωνού 27Α στην πρωϊνή βάρδια
στην 01.04.2018  ήταν
η Κορίνα , και την τίμησα !  :rockon:

Επίσης ΔΕΝ είναι πρωταπριλιάτικο αστείο
στο Διδύμου 7Α το απόγευμα ήταν η Αλίνα
και την τίμησα και αυτή.
Παιδιά έχει βελτιωθεί ΠΟΛΥ !
Καμία σχέση με πριν 1 μήνα.
Θα την πάρω και τη Δευτέρα, διότι πέρασα καλά.
Πρέπει να πούμε ωστόσο, ότι μια κοπέλα
δεν έχει πάντα τη ίδια απόδοση, και
ούτε αποδίδει το ίδιο σε όλους .
Μαθηματικά αυτό διατυπώνεται , ότι υπάρχει
τουλάχιστον μία φορά που η κοπέλα είναι καλή μέσα,
σε ένα τουλάχιστον πελάτη, και όσο αυτό συμβαίνει
με μεγαλύτερη πιθανότητα, θωρείται καλή !  :rockon:

Θυμίζει κάπως την



hqdefault.jpg
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Πετυχα κι εγω την Αλινα σημερα το απογευμα στο Διδυμου 7Α.

Κουκλα σε εμφανιση, πεντακαθαρη, χαμογελαστη, αψεγαδιαστο σωμα και πολυ καλη στο δωματιο το οποιο ηταν σε πολυ καλη κατασταση και η τσα2 δεν ενοχλησε καθολου.

Αξιζε 100% το μπλε παραβολο.

ΥΓ Αυτην την Αννα Ιλονα μπορει να μου πει κανει που μπορω να την πετυχω το απογευμα;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.130
Πόντοι
1.686

Η Άννα - Ιλόνα πολλές φορές εργάζεται
το απόγευμα στο Φυλ 56 ,
αλλά καλύτερα να ρωτήσεις την τσα2 στο
Φυλής 54 να σου πει τις βάρδιες,
που είναι πολύ καλή κυρία ! :rockon:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Διπλό χτύπημα αυτές τις μέρες. Πρώτα στο Λιοσίων 73β όροφος πήρα τη Λατίνα Σελίνα. Όμορφη κοπέλα και αρκετά καλή μέσα. Στη συνέχεια στο Λιοσίων 73Α κάτω πήρα τη ρωσίδα Ίνα. Όμορφη και καυλιάρα. Φορούσε μαύρο δαντελωτό κορμάκι και ωραία ψηλοτάκουνα. Αγγλικά-ελληνικά μηδέν. Κάνει όμως πολύ καλό γαμήσι. Σέβεται τον πελάτη και είναι χαμογελαστή. Στο σαλόνι περίμεναν πάροα πολλοί χύστες, τα δωμάτια ήταν όλα γεμάτα διότι είχε 5 συνολικά κοπέλες. Το κλου ήταν ότι ένας από τους χύστες είχε τλειώσει με την κοπέλα αλλά είχε καταχραστεί το δωμάτιο για πάνω από 45 λεπτά. Η τσατσά του φώναζε να φύγει αλλά αυτός δεν αποκρινόταν. Τελικά άνοιξε την πόρτα και ο χύστης βρισκόταν σε διαδιακσία ντους-λούσιμο-μπωτέ-πιστολάκι. Τι να πει κανείς. 
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Φρέσκα πασχαλινά καλά νέα, επέστρεψε η μελαχρινή Νατάσα/Ναταλί (για να μην την μπερδεύουν με την άλλη ξανθιά Νατάσα της αλυσίδας) στο Μ.Αλεξάνδρου 21 πάνω και μου πρόσφερε,όπως πάντα βέβαια,γαμησάρα με φουλ συμμετοχή!Το πιο πιθανό είναι ότι τα πρωινά θα δουλεύει στο Ιάσονος 46 όροφος και στο Μ.Αλεξάνδρου 21 θα τη βρίσκουμε μετά τις 6μ.μ.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Επίσης είδα την Όλγα που αναζητούσε γνωστός συναγωνιστής να πίνει καφέ σε γνωστό μαγαζί της Ιάσονος, άρα δουλεύει και είχε σχολάσει.Στο Ιάσονος 46 όροφος βρήκα την Γκαλίνα, εξίσου καλή σε υπηρεσίες.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πριν λίγα λεπτά πέρασμα από:

Ελλης3 Ντενιζα η γνωστή μελαχρινή Ρουμάνα παλιότερα δούλευε Αλκιβιάδου 16Β,Γ ωραία στο πρόσωπο αλλά στο δωμάτιο καθόλου καλή
Διδυμου 27 Όλγα η ξανθιά αληθωρη με φουλ πρόγραμμα δοκιμασμένη με μέτριες εντυπώσεις και δυστυχώς απλυτη ελάττωμα που δεν παραβλέπεται και Βικτώρια η μελαχρινή νταρντανα πολύ καλή στο δωμάτιο και ορεξατη σώμα με πιασίματα για πολλά παιχνίδια
Στο μαγαζί αυτό είναι τεράστια η απουσία της Φωτεινής ψηλής μελαχρινης γυναικάρας που είναι ότι καλύτερο έχει περάσει από εκεί και γενικότερα στη Διδύμου.
από Δευτέρα μετά το Πάσχα αναμένονται καινούργιες κοπέλες
Διδυμου8 ισόγειο Λίλιαν η γνωστή ξανθιά Μιλφ
Διδυμου8 όροφος μια Νάντια ξανθιά με μακριά μαλλιά σώμα με πιασίματα παράξενη φωνή κάπως τίποτα ιδιαίτερο
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Φρέσκα πασχαλινά καλά νέα, επέστρεψε η μελαχρινή Νατάσα/Ναταλί (για να μην την μπερδεύουν με την άλλη ξανθιά Νατάσα της αλυσίδας) στο Μ.Αλεξάνδρου 21 πάνω και μου πρόσφερε,όπως πάντα βέβαια,γαμησάρα με φουλ συμμετοχή!Το πιο πιθανό είναι ότι τα πρωινά θα δουλεύει στο Ιάσονος 46 όροφος και στο Μ.Αλεξάνδρου 21 θα τη βρίσκουμε μετά τις 6μ.μ.
Πάρα πολύ καλα νεα, μου εφτιαξες τη μερα συναγωνιστη  :hi: :kneel: :kneel: Θα παω συντομα να την τιμησω  :pipa1: :pipa2: :pipa3:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ναι όντως μοιάζει πολύ με την Demmi Moore η Φωτεινή ήταν αστέρι μοναδική τέλεια όσες φορές και να πέρασα μαζί της ήταν κάθε φορά και καλύτερη ένα διαμάντι στο βούρκο της Διδύμου που άφησε ανεξίτηλη για πάντα την παρουσία της.

Τώρα περνάς από Διδύμου και τι να δεις κάτι ζαβλαμαδες αστα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom