Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (32 μέλη και 267 επισκέπτες)

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
:hi:
Όνομα, μαγαζί και βάρδια αρκούν. Όσοι είναι μπουρδελιαρηδες καταλαβαίνουν με βάση αυτές τις πληροφορίες.
Συμφωνώ. Μόνο για καινούριες κοπέλες πραγματικά απαιτείται πλήρη αναφορά υπηρεσιών και χαρακτηριστικών προς διαστάρωση απόψεων, αν κάποιος δε μπορεί/δε γουστάρει να γράφει αναλυτικά.
Κατά τα άλλα, από ηθική υποχρέωση και μόνο, όσοι διαβάζουν και επωφελούνται από το νήμα αυτό (και είναι πολλοί), θα πρέπει με τη σειρά τους ενίοτε να συνεισφέρουν και αυτοί όποτε καταλήξουν να τσαρκάρουν στα μαγαζιά.
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες...
Ήθελα να κάνω μία ερώτηση για Αντριάννα από Χωματιανού 11β (1ος όροφος)...
Έχω καιρό να δω κριτική για το εν λόγο αγγελικό πλάσμα...
Έχει φύγει από την πρωινή βάρδια του σπιτιού αυτού? Ή είναι και απλά δε κριτικάρει κανείς γιατί όλα έχουν ειπωθεί και δεν έχει νόημα για επανάληψη των ιδίων??
Ρωτάω γιατί Τετάρτη θέλω να πάω μία βόλτα γιατί έρχομαι από επαρχία και ήθελα να την περάσω ένα χέρι... <3
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Τελικά η Μαριάννα στο Διδύμου 22 γύρισε ή όχι? Και αν ναι σε ποια βάρδια? Πρωινή ήταν θυμάμαι.
Αν την πετύχει κανείς ρίξτε ένα μύνημα εδω, ευχαριστώ!
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Παιδες η ξανθια μπουζουκοβια απο λιοσιων μερια που αναφερεται σε πιο οικο θα την βρουμε ?και βαρδια?
 

Are You Ready?

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2018
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
-Φυλής 65 πάνω η Σόνια,ελεύθερο στοματικό με λίστεριν
Γεια σου φίλε.Η Σόνια ανακοινώνει οτι απολυμαίνει το στόμα της με λίστεριν πριν απο το ελεύθερο στοματικό η εσύ την πήρες και σου το είπε; Πάντως είναι στα υπέρ της αυτό.Αν είναι οφ τοπικ η ερώτηση μου,πέστε μου σε ποιο θέμα να την γράψω.Μην μου σβηνετε το ποστ.Γιατί συνέχεια σβήνετε τα ποστ.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Παιδες η ξανθια μπουζουκοβια απο λιοσιων μερια που αναφερεται σε πιο οικο θα την βρουμε ?και βαρδια?

ειναι οδος εξηκίου 18 2η βαρδια συνηθως στο πρωτο μαγαζι δεξια οπως ερχεσαι απο λιοσιων!!
πες μας περιγραφη...
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
Χτες , πήδηξα τη Τζένη από Φωκαίας 17Β ....το γνωστό "μοντέλο " ....
Εν γνώση μου για το τι θα επακολουθούσε , πέρασα στο δωμάτιο με την σπαστική -πολυλογού τσατσά να μου ανακοινώνει περί "καλάσνινοφ " και πούτσες μπλε....
Ο.κ...το μωράκι για τα δικά μου δεδομένα είναι μουνάρα , εξ'άλλου γι'αυτό και μόνο έδωσα το μπλε εισητήριο.
Μικρή σε ηλικία ,ψηλή , ποδάρες ,μουνάρα ,κωλάρα , αλλά από υπηρεσίες ....δυστυχώς αυτές που περίμενα....
Πίπα ανάλογη της ηλικίας της , προκαταρτικά επίσης εντελώς εφηβικά  και συμμετοχή απλά μέτρια ....
Αρχίδια δεν γλύφει , κάτι που το περίμενα και μετά από ένα αστείο τσιμπούκι με καπότα ,αφού την γάμησα αρκετά ιεραποστολικά , την έστησα στα τέσσερα , όπου την ζόρισα λιγάκι , τελειώνοντας εν τέλει μέσα στο όμορφο και στενό μουνάκι της .
Όμορφη μουνάρα που απλά ακόμα δεν ξέρει να καβλώνει καλά τον άντρα και να γαμιέται όπως πρέπει ,  παρά μόνο όταν την βάλεις κάτω και την καρφώσεις με δύναμη ....κλασσική περίπτωση wannabe starlet...
Καλές συνέχειες μάγκες κι ο Digweed γρήγορα κοντά μας ....


 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Το Σάββατο ήμουν εκεί και η τσατσά δεν έβαζε γλώσσα μέσα της και υπερηφανεύονταν για το ένδοξο παρελθόν της και ότι ακόμα μετράει αν είναι δυνατόν ...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Τιμηθηκε με καλες εντυπωσεις η Αλινα απο την μοντελοαλυσιδα! Δεν το περιμενα να πω την αληθεια.Μαλλον η κοπελα δεν γουσταρει τα μπαρμπαδια και για αυτο πολλοι ειχανε γραψει αρνητκα για αυτην! :2funny:
Τιμηθηκε  με κακες εντυπωσεις η μουναρα μοντελα Ιρινα απο Κολωνου 15! Εξυριστο μουνι και μη μου απτου συμπεριφορα!
Θα ακολουθησουν κριτικες!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Εχει παρει κανεις μια καινουργια μελαχρινη Αννα τσιγγανορουμανα απο Ιασωνος 20γ αριστερα?
Η Μαγια με το κοντο μαλλι και τα γυαλακια απο Ιασωνος 20,37 ισογειο λεει τιποτα?
 

Επισκέπτης
Τιμηθηκε με καλες εντυπωσεις η Αλινα απο την μοντελοαλυσιδα! Δεν το περιμενα να πω την αληθεια.Μαλλον η κοπελα δεν γουσταρει τα μπαρμπαδια και για αυτο πολλοι ειχανε γραψει αρνητκα για αυτην! :2funny:
Τιμηθηκε  με κακες εντυπωσεις η μουναρα μοντελα Ιρινα απο Κολωνου 15! Εξυριστο μουνι και μη μου απτου συμπεριφορα!
Θα ακολουθησουν κριτικες!
νομίζεις ότι δε θα γίνεις μπαρμπάδι ποτέ, ε;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.924
Like
5.789
Πόντοι
1.056
Ρε παιδια γνωριζει κανεις καμια με κωλαρα (βραζιλιανικο στυλ) και πρωινη βαρδια? Θα κατεβω για κατι δουλεις στην Αθηνα και θελω να σπρωξω.
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Εχει περασει κανεις απο Κολωνου 15 προσφατα;
Εχουμε καμμια ενημερωση γα την Ντορινα;
Φευγω απο την Αθηνα στο τελος του μηνα και θα ηθελα να την περασω αλλο ενα χερακι πριν φυγω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom