Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (2 μέλη και 64 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Ναι την διάβασα την κριτική σου...
Και επανέρχομαι ότι το συμπέρασμα σου δεν υποστηρίζεται από το περιεχόμενο της κριτικής... πέρασες καλά γιατί έτσι ήθελες εσύ...
Όχι από κάτι που σου προσέφερε η κοπέλα...
Παρέθεσα την προσωπική μου εμπειρία συνολικά.Η κοπέλα και ελεύθερο στοματικό έκανε και 69 και cob και φιλιά μου έδωσε και σωστή στάση πήρε και στενό μουνάκι είχε. Απο εκεί τα αρνητικά της ήταν η απειρία,στο ότι πονούσε και ήθελε με το μαλακό,οι αργές νωχελικές τις κινήσεις και η νύξη για τον χρόνο.Με βάση αυτές τις παραμέτρους ο καθένας αποφασίζει και κρίνει.Η κοπέλα παρουσιάζει σίγουρα διακυμάνσεις στην απόδοση της. Για κοπέλες που είναι κανόνια στο δωμάτιο και καλύπτουν και τους πιο απαιτητικούς σίγουρα δεν είναι σε αυτήν την κατηγορία.Είμαι κατατοπιστικός. Για αυτό και σχολίασα με την παρατήρηση σου λέγοντας συμφωνώ εν μέρη και εν μέρη διαφωνώ.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Θελω πριν βγει το 17 να δωσω ενα διπυρηνο τσιμπουκι ... που θα βρω ενα καλο διδυμο να ρουφαει ταυτοχρονα το πουτσο να τον γεμιζει σαλια και αλλα τετοια ;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.238
Πόντοι
1.936
Και τι σου έλεγε δηλαδή; Μαζί μου ήταν κάπως λιγομίλητη, αλλά στο τέλος κάπως μου ανοίχτηκε και μου είπε ότι δουλεύει από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 9 το πρωί και κάθε μέρα είναι με 4 ώρες ύπνο.

Αναφερθηκε και σε αυτο το απανθρωπο ωραριο οπως και στους πελατες που δεν γουσταρει.Γι'αυτο εκοψε και τα πολλα πολλα μαλλον.Σιγουρα εσπασε η κοπελα και πραγματικα αν ενδιαφερεται να κρατησει την ψυχικη της υγεια θα πρεπει να ξεκοψει για καποιον καιρο.
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Ρε παιδιά εσάς σας έχει τύχει να μπαίνει η τσατσά στο δωμάτιο να την πληρώσετε για δεύτερη κατάθεση, ενώ είστε ολοτσίτσιδος; Έλεος δηλαδή. Την τσατσά θα γαμήσουμε ή την πουτάνα; Το εξηγούσα στην τσατσά ότι δεν είναι σωστό αυτό που κάνει και αυτή επέμενε να μην ντρέπομαι γιατί έχει δει πολλούς άντρες γυμνούς.  :headbang:
Εμένα έχει μπει μια φορά για να μου δώσει ρέστα εντάξει δεν έγινε κ τίποτα σοβαρό πιστεύω
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Μου εχει τυχη και εμενα αλλα δεν εγινε και τιποτα.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Προχθεσινό πέρασμα από Λιοσίων 73α όπου γινόταν της τρελής από κόσμο και τον νέο υπερλούξ αδερφάκι 73β. Τόσο φρέσκο που ακόμα μυρίζει η μπογιά. Τελικά λεφτά υπάρχουν! Κρας τεστ με τη Μαρία, ελληνίδα σε πρωκτικό. Τυπικότατη μέσα αλλά χωρίς μα και μου. Το αστέρι βέβαια είναι η Αλεχάνδρα. Κορμάραααα...!  :heavymetalbig:  Καλή χρονιά με υγεία!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Εμένα έχει μπει μια φορά για να μου δώσει ρέστα εντάξει δεν έγινε κ τίποτα σοβαρό πιστεύω
Δυο φορές το έκανε. Τη μία για να πληρωθεί και την άλλη για να μου αφήσει τα ρέστα. Και τις δύο επέμενε ότι δεν έγινε και τίποτα, τόσους άντρες βλέπει γυμνούς.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Λεωνίδου 28 πάνω: Αννίτα. :-*  Ήθελα να την πάρω μια φορά για το γαμώτο, αν και συνήθως δεν μπαίνω σε πουτάνες που ανακοινώνουν ελεύθερο στοματικό στο σαλόνι. Το θέμα είναι ότι μου άρεσε πολύ και βλέπω να την κάνω στανταράκι. :P

 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Λεωνίδου 28 πάνω: Αννίτα. :-*  Ήθελα να την πάρω μια φορά για το γαμώτο, αν και συνήθως δεν μπαίνω σε πουτάνες που ανακοινώνουν ελεύθερο στοματικό στο σαλόνι. Το θέμα είναι ότι μου άρεσε πολύ και βλέπω να την κάνω στανταράκι. :P
Εγώ το αντίθετο, αν δεν κάνει η άλλη ακάποτο δεν μπαίνω συνήθως. Η Αννίτα είναι πάνω από δεκαετία στην δουλειά και στις αρχές της καριέρας της όταν την έπαιρνα στην Φυλής ήταν κάτω του μετρίου η απόδοση της, αλλά είχε κορμάρα σφιχτή και με καμπύλες. Τώρα μόνο το  πρόσωπο θυμίζει την παλιά Άννα όπως την έλεγαν τότε...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Λεωνίδου 28 πάνω: Αννίτα. :-*  Ήθελα να την πάρω μια φορά για το γαμώτο, αν και συνήθως δεν μπαίνω σε πουτάνες που ανακοινώνουν ελεύθερο στοματικό στο σαλόνι. Το θέμα είναι ότι μου άρεσε πολύ και βλέπω να την κάνω στανταράκι. :P
Picker, μου είχες πει παλιά ότι δεν πας με την Αννίτα γιατί πάει ένας φίλος σου και δεν θες.
Τι έγινε τα σπάσατε και το έκανες για εκδίκηση; :S :S :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όχι φίλε αλλά ήθελα να την πάρω. Τι να κάνω; Αφού μου γυάλισε. Θα πω στον φίλο μου να πάει και με καμία δικιά μου.  :grin:
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Σήμερα είχα μια δυσάρεστη συνεύρεση στη Φώκαιας και αυτο 100% λόγο της τσατσας και της πολιτικής των μαγαζιών

Έγραψα κριτική με τίτλο "μαύρο στη τσατσά"

Ίσως δεν μπορώ να συνηθίσω οτι πρέπει να τελειώνεις στο 5λεπτο όταν εχει κόσμο να γυρνάει τα μαγαζάκια

Άποχη απο τα μπουρδέλα μέχρι να σφίξουν οι κώλοι και να σέβονται τα λεφτά μας, που στη προκειμένη περίπτωση είναι ελάχιστα σε σχέση με στούντιο και cg, αλλά ταυτόχρονα υπερβολικά πολλά αν χύνουμε με το στανιό
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Καταδρομική στα μπουρδελάκια της πουτανομάνας Φυλής  :heavymetalbig:
Φωκαίας 9 & Φυλής σταθερά εδώ και χρόνια η Βουλγάρα Είρηνη μοντελέ σκιστομάτα
Ξερουμε τι ηλικια περιπου εχει η Ειρηνη;
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Σήμερα είχα μια δυσάρεστη συνεύρεση στη Φώκαιας και αυτο 100% λόγο της τσατσας και της πολιτικής των μαγαζιών

Έγραψα κριτική με τίτλο "μαύρο στη τσατσά"
Πες μας και εδω, ποιο μαγαζί και ποια κοπέλα μεχρι να διαβασουμε την κριτική.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Σήμερα είχα μια δυσάρεστη συνεύρεση στη Φώκαιας και αυτο 100% λόγο της τσατσας και της πολιτικής των μαγαζιών

Έγραψα κριτική με τίτλο "μαύρο στη τσατσά"

Ίσως δεν μπορώ να συνηθίσω οτι πρέπει να τελειώνεις στο 5λεπτο όταν εχει κόσμο να γυρνάει τα μαγαζάκια

Άποχη απο τα μπουρδέλα μέχρι να σφίξουν οι κώλοι και να σέβονται τα λεφτά μας, που στη προκειμένη περίπτωση είναι ελάχιστα σε σχέση με στούντιο και cg, αλλά ταυτόχρονα υπερβολικά πολλά αν χύνουμε με το στανιό
Τι ώρα πήγες, μετά τα μεσάνυχτα; Παρασκευή και Σαββάτο βράδυ είναι οι ώρες που θέλουν να βγάλουν λεφτά γενικά, οπότε κατά κανόνα τρως ξεπέτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Όχι φίλε αλλά ήθελα να την πάρω. Τι να κάνω; Αφού μου γυάλισε. Θα πω στον φίλο μου να πάει και με καμία δικιά μου.  :grin:
Καλά έκανες, γι΄αυτό είναι εκεί άλλωστε  :takethis: :S :S :S
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Δυο φορές το έκανε. Τη μία για να πληρωθεί και την άλλη για να μου αφήσει τα ρέστα. Και τις δύο επέμενε ότι δεν έγινε και τίποτα, τόσους άντρες βλέπει γυμνούς.

μάλλον πήγε για μάτι ....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom