Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ηταν ατυχημα υποτιθετε ενω η τανα σιγουρα καταλαβε για τα καλα οτι ειχε σπασει η καποτα.
Στο γαμησι επιδιωκε τριβες λογο της αισθησης ανευ προφυλακτικου. Ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε.  :sunglasses:
Εγω που ενο τοκανα με μια απο φυλης βγηκε εντελος η καποτα εβλεπα στην ακρη του πεους πως δεν ειναι το λαστιχο αλκα ειπα θα χαλαροσε λιγο μολης εχυσα και βγηκα η καποτα ολοι μεσα στο μουνι δινοπαθισε να την βγακη η κοπεα και το μουνι μεσ τα χυσια!!!
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
27
Like
3.932
Πόντοι
4.895
ξέρει κανείς τι παίζει με την μοντελοαλυσίδα; κατέβηκα χθες και σήμερα απόγευμα με στόχο την Αλεξάνδρα αλλά μόνο το Φ66 και το Διδύμου8Α ήταν ανοιχτά με Μάγια/ Νάνσυ. Επίσης σήμερα δούλευε και το Φ56, συναγωνιστής με ενημέρωσε ότι είδε μια μελαχρινή γεματούλα οπότε δεν μπήκα. Τελικά πήρα την Μάγια στο Δ8Α με ικανοποιητική απόδοση. Στο τέλος πιάσαμε την κουβέντα για την κ.Βάνα και μου είπε ότι οι κοπέλες "φοβούνται" να δουλέψουν στο φ54....άκου προκαταλήψεις.Λέτε η Φυλής να αποκτήσει και στοιχειωμένο "σπίτι" ;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
πεθανε μια τσατσα  η κυρια βανα  και καποιες κοπελες  φοβουνται να δουλεψουν στο φυλης 54  ενας  συναγωνιστης  μιλησε με καποια κοπελα
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Μεταξι σημερα στη 2η βαρδια
Κολωνου 11 ισογειο δυο τανες Ρωσιδες μια ξανθια,μια μελαχρινη στα 15ευρω εκαστως
Κολωνου 11 υπογειο Αντζελα μελαχρινο Αλβανι σε απλο
Κολωνου 15 αριστερα Αννα στυλιαρι σε απλο
Κολωνου 15 δεξια Αννα μπαμπατσικη μελαχρινη σε απλο
Κολωνου 23 υπογειο Ιωαννα κοκκινομαλικο μιλφ με αρκετα πιασηματα...εχει παχυνει
Κολωνου 30Α Κατερινα μιλφ
Κολωνου 30Β 1ος Αννα κοντομαλουσικο μιλφ γνωστη και στον 2ο οροφο Ευα "Ελληνιδα" ψιλοτζακι την εκοψα
Κολωνου 45 αριστερα Χριστινα ψηλη αλλα μαλλον φολα
Ιασωνος 31 δεξια μια Μαρια νοστιμουλα δεν την εχω ξαναδει
Ιασωνος 19 κατω δυο κοπελες η Ντιανα γνωστη φολα και μια Μονικα την οποια δεν ειχα ξαναδει
Ιασωνος 19 πανω νομιζω ηταν μια Μπονα αν θυμαμαι καλα
Λεωνιδου 28 κατω Ρωξανη ψηλη μελαχρινη φολαρα
Ειδα και αλλες αλλα δεν συγκρατησα ονοματα.Πολυ σαπιλα στο Μεταξι εφυγα αχυστος καθως δεν μου εκανε τιποτα κλικ
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
οχι λογικα ισως να φοβουνται το πνευμα της  τυπε  η δεν εχουν πελατεια τοση στο φυλης 54 και δεν γουσταρουν να  δουλεψουν 
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
27
Like
3.932
Πόντοι
4.895
δικαιολογίες που χαφτουν οι ευκολόπιστοι πελατες

αν εννοείς εμένα σου συνιστώ να ξαναδιαβάσεις το προηγούμενο ποστ μου, προφανώς δεν κυριολεκτώ. Τα εισαγωγικά στο γραπτό λόγο δεν είναι διακοσμητικά ξέρεις....το ότι ανέφερα τι μου είπε μια κοπέλα δεν σημαίνει ότι το πιστεύω, ίσως κρίνεις εξ ΄ιδίων τα αλλοτρια

ωστόσο ξέρει κανείς γιατί τα περισότερα της μοντελοαλυσίδας παρέμειναν κλειστά το σαββατοκύριακο, έγινε κάτι με αστυνομία πχ;
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
αν εννοείς εμένα σου συνιστώ να ξαναδιαβάσεις το προηγούμενο ποστ μου, προφανώς δεν κυριολεκτώ. Τα εισαγωγικά στο γραπτό λόγο δεν είναι διακοσμητικά ξέρεις....το ότι ανέφερα τι μου είπε μια κοπέλα δεν σημαίνει ότι το πιστεύω, ίσως κρίνεις εξ ΄ιδίων τα αλλοτρια

ωστόσο ξέρει κανείς γιατί τα περισότερα της μοντελοαλυσίδας παρέμειναν κλειστά το σαββατοκύριακο, έγινε κάτι με αστυνομία πχ;
...γέμισε η ΓΑΔΑ με εκδιδόμενες ρε φίλε...είχαμε τουλάχιστον 2ήμερο κυνήγι από ότι έμαθα...
...ε...Σεπτέμβρης είναι..τα έξοδα για τα σχολικά είναι πολλά...καταλαβαίνεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.993
Πόντοι
1.496
πεθανε μια τσατσα  η κυρια βανα  και καποιες κοπελες  φοβουνται να δουλεψουν στο φυλης 54  ενας  συναγωνιστης  μιλησε με καποια κοπελα
Πολυ καλη φαινοταν.Με την Αουρορα τη ξανθια με το σολαριουμ την ειχα πετυχει βραδυ πιο παλια.Και μου ειχε πει,Να προσεχεις παντα στο δωματιο με τις κοπελες και να μη κανεις πραγματα καθολου χωρις προφυλακτικο για να κοιμασαι ησυχος.
 

drifuckalot

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
συγνώμη συναγωνισές ξερει κανεις αν αυτη τη στιγμη παιζει κανα πιπινακί μεταξυ 18-20 χρονων? ευχαριστώ
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.446
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
Ποια θεωρείται ότι είναι η ποιο αδύνατη που παίζει στα μπουρδελα??
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Ποια θεωρείται ότι είναι η ποιο αδύνατη που παίζει στα μπουρδελα??
Ρε φιλαρακι εχεις καταντησει κουραστικος στελνεις παντου πμ και γραφεις σε ολα τα θρεντ οτι ψαχνεις σκινι κοπελες ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.446
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
Ρε φιλαρακι εχεις καταντησει κουραστικος στελνεις παντου πμ και γραφεις σε ολα τα θρεντ οτι ψαχνεις σκινι κοπελες ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
Ρε φιλαρακι εχεις καταντησει κουραστικος στελνεις παντου πμ και γραφεις σε ολα τα θρεντ οτι ψαχνεις σκινι κοπελες ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
Ρε φιλαρακι εχεις καταντησει κουραστικος στελνεις παντου πμ και γραφεις σε ολα τα θρεντ οτι ψαχνεις σκινι κοπελες ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
δεν παίρνω δυστυχώς απάντηση.....
 

AGNWSTOS89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
677
Πόντοι
301
ρε μαγκες εχετε να μου προτεινετε 2-3 κοπελες απο φυλης και περιξ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom