Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (8 μέλη και 82 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.218
Κριτικές
35
Like
5.879
Πόντοι
6.796
Τι πόνο να δώσει το κοριτσάκι;Ούτε να στήνεται δεν ξέρει,ή το κάνει επίτηδες.



ΟΚ γιατι τη πηρα πρωτος κατόπιν σύστασης και ηταν λες και γαμαγα παρθενα..
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
ΟΚ γιατι τη πηρα πρωτος κστοπιν συστασης και ηταν λες και γαμαγα παρθενα..

Ότι το κορίτσι είναι άπειρο είναι γεγονός.Αλλά αυτή η τρίχα...Δεν είναι άσχημο κορίτσι.Μια αποτρίχωση με laser να κάνει και να στήνεται πιο καλά και θα είναι Οκ.Αλλά αν είναι να γαμάμε τριχωτό,άστο.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.218
Κριτικές
35
Like
5.879
Πόντοι
6.796
Ότι το κορίτσι είναι άπειρο είναι γεγονός.Αλλά αυτή η τρίχα...Δεν είναι άσχημο κορίτσι.Μια αποτρίχωση με laser να κάνει και να στήνεται πιο καλά και θα είναι Οκ.Αλλά αν είναι να γαμάμε τριχωτό,άστο.

Θα τα μαθει τα κολπα κατευθειαν απ το κωριο ειναι το μικρο.. Καλο προσωπακι, πολυ καλο βυζι, μετριουτσικο κωλι προς καλο.. απειρη και ποναει πανω στο γαμησι αλλα θα δουλευτει κι αυτη.. γενικα μετριο προς καλουτσικο που με λιγη προσπαθεια θα κανει τη καριερα της..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.799
Πόντοι
10.686
Με τη δύση του ηλίου κατέβηκα στο... ακριτικό Δεληγιώργη 39 για τη Γωγώ με πρωκτικό στο πρόγραμμά της,τίμια και σταθερή επιλογή τα τελευταία δύο χρόνια.Δούλευε επίσης η ομοεθνής της Αντριάνα,ευτραφής με ελεύθερο στοματικό στο πρόγραμμά της
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Όχι,και καλύτερα.Άσε να πηγαίνουμε κι εμείς που δε γουστάρουμε ακάποτο να γαμάμε κανά ωραίο κορίτσι...Τράβα μεταξουργείο να σου πάρει πίπα καμιά με τα χύσια από τον προηγούμενο Πακιστάνα να αισθανθείς και πολύ extreme άτομο

Πίπα με καποτα είναι τελείως άκυρη.  Η χωρίς  ακαποτα ή πάμε κατευθείαν στο γαμησι  (με καποτα φυσικα)
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Μπορείς  να κολλήσεις τα περισσότερα  ΜΕ καποτα
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Δεν είμαι αφροδισιολογος αλλά ξέρω ότι κολλάς και Αλλά, έρπη, μολυσματική  τέτοιο, κτλ. Η ουσία του ποστ μου ήταν να τονίσω ότι δεν υπάρχει ασφαλές σεξ με άλλον ανθρωπο (ιερόδουλη  ή μη) η μόνη ασφαλής λύση είναι η αποχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
Οχι και τα περισσοτερα ΜΟΝΟ κονδυλωματα μπορεις να κολλησεις και ας φορας προφυλακτικο
Τα κονδυλωματα,ο ερπης, ειναι ορατα,οπότε παιρνεις τα λεφτα σου πισω και φευγεις και εχεις δικαιωμα να την καταγγειλεις την εργαζομενη.Και θελω να πιστευω ολες οι εργαζομενες οταν δουν κατι ορατο οπως τα κονδυλωματα,ερπη που αναφερθηκαν,σε πελατη, δινουν τα χρηματα και αλλαζουν σεντονια.Δεν παιζουμε με αυτα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τα κονδυλωματα,ο ερπης, ειναι ορατα,οπότε παιρνεις τα λεφτα σου πισω και φευγεις και εχεις δικαιωμα να την καταγγειλεις την εργαζομενη.Και θελω να πιστευω ολες οι εργαζομενες οταν δουν κατι ορατο οπως τα κονδυλωματα,ερπη που αναφερθηκαν,σε πελατη, δινουν τα χρηματα και αλλαζουν σεντονια.Δεν παιζουμε με αυτα
Καλα μην εισαι τοσο σιγουρος.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.218
Κριτικές
35
Like
5.879
Πόντοι
6.796
Πως ειναι δυνατον να εχω πάει με χιλιάδες ιερόδουλες απ τα 15 μέχρι τα 36 μου και να μην εχω κολλήσει ποτέ των ποτών αφροδίσιο (δοξα το Θεο). και φίλοι/γνωστοί μου που γαμάνε γκομενές αριστερά δεξιά να έχουν κολλήσει κάθε καρυδιάς καρύδι και να έχουν ταλαιπωρηθεί..??
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Για τους ενδιαφερόμενους,επιστροφή (από χθες) της Μαρσέλας,στο Μαραθώνος 59 αριστερά-όπου και θα κάνει δίδυμο (κάποιες φορές τουλάχιστον) με την καινούρια Ίνα.


Επίσης από αύριο,το Ρεμούνδου 21 άνω,θα μένει ανοικτό και τη νύχτα.

Με τα ως τώρα δεδομένα,οι βάρδιες και οι κοπέλες του μαγαζιού θα είναι ως εξής:

Από τις 6 το πρωί ως τις 12 το μεσημέρι,θα δουλεύουν η ξανθιά αδύνατη Αλίνα με τη μιλφ Σάσα.
Από τις 12 ως τις 6 το απόγευμα,θα συνεχίζει η Σάσα μαζί με τη Βικτώρια.
Κατόπιν και ως τα μεσάνυχτα,θα "παίζει" το δίδυμο Βικτώρια και Άλα.
Τέλος,στη νυχτερινή βάρδια,θα είναι μόνη της η Άλα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Η τρανς τσατσα που σπαει αρχιδια που θα δουλευει;
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
870
Πόντοι
81
Μην μπει κανεις στον κόπο να ψάξει την Μαρσέλα με την Ίνα την Κυριακή στη Μαραθώνος. Λείπουν και οι δυο. Από Δευτέρα που γυρίζουν...  

Τώρα, μια-μια τις έχω πάρει. Σε ντούετο είναι μεγάλη πρόκληση. Η Ίνα για μένα ήταν καλή όπως έγραψα στην κριτική, άλλοι όμως δηλώνουν ότι "μάγκεψε" μετά τη δεύτερη ημέρα δουλειάς.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Καλημέρα τυποι. Υπάρχει κανα αξιολογο πιπινοειδες σήμερα στην πρωινη βαρδια?
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Πως ειναι δυνατον να εχω πάει με χιλιάδες ιερόδουλες απ τα 15 μέχρι τα 36 μου και να μην εχω κολλήσει ποτέ των ποτών αφροδίσιο (δοξα το Θεο). και φίλοι/γνωστοί μου που γαμάνε γκομενές αριστερά δεξιά να έχουν κολλήσει κάθε καρυδιάς καρύδι και να έχουν ταλαιπωρηθεί..??

απλα τυπε με τις γκομενες δεν παιζει καποτα οποτε εισαι εκτεθημενος!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
Πως ειναι δυνατον να εχω πάει με χιλιάδες ιερόδουλες απ τα 15 μέχρι τα 36 μου και να μην εχω κολλήσει ποτέ των ποτών αφροδίσιο (δοξα το Θεο). και φίλοι/γνωστοί μου που γαμάνε γκομενές αριστερά δεξιά να έχουν κολλήσει κάθε καρυδιάς καρύδι και να έχουν ταλαιπωρηθεί..??
Αν και εκτος νηματος,μια που το εφερε η κουβεντα να πω οτι μου ειπε γνωστος μου οτι πηγε πριν κατι χρονια με μια αλλοδαπη υπηρετρια που δουλευε σε σπιτι πλουσιου.Τη πηδηξε χωρις προφυλακτικο και αφου ειχε εντονες ενοχλησεις και πηγε στο γιατρο,του βρηκε οτι τον ειχε κολλησει η συγκεκριμενη σοβαρο αφροδισιο.Βλενοροια μου ειπε;Δε τα ξερω και καλα.Ιασιμο αλλα ταλαιπωρηθηκε πολυ με τη θεραπεια.Και ηταν παντρεμενος με παιδι.Εγω που ειμαι φοβιτσιαρης με τετοια,παντα απορω πως δε προσεχει κανεις.Η υπηρετρια απ οτι φαινεται ειχε παει με οποιον εβρισκε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom