Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (6 μέλη και 70 επισκέπτες)

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Ερευνω και κυνηγω ατακτες και ατιθασες ΚΩΛΑΡΕΣ πορνε μου!Χαχαχαχαχα

Η Μπιουτι εχει τερατώδες κωλάρα μύστη μου, αλλα εμένα με καύλωσε η τσατσά της περισσότερο!
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
285
Κριτικές
61
Like
936
Πόντοι
6.810
Τη Νανσυ που την είδε ο συναδελφος στα Φ54-56;Εχει μερες να εμφανιστει
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
η σονια απο φυλης 65  και 84 α  επιστρεφει σε λιγες μερες για οποιον ενδιαφερεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τη Νανσυ που την είδε ο συναδελφος στα Φ54-56;Εχει μερες να εμφανιστει

Έγραψε τις εντυπώσεις του από τις κοπέλες της μοντελοαλυσίδας (αλλά και από την Τζώρτζια) τις τελευταίες δύο εβδομάδες.
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Μάγκες η Σαμαρά στο Λιοσίων 73 καινούριο φρούτο; Ωραίο φαίνεται. Εν τω μεταξύ γελάω με το φωτοσοπ που έχει πέσει στη λαουρα. Ελιά ούτε για δείγμα!
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Επισκεψη χθες Κολωνου 53 Γ΄βαρδια στην Νικολ!!! Δεν φανταζομουν τιποτα καλυτερο αλλα ηθελα να τζογαρω! ΦΟΛΑ!!! Προκαταρτικα ηταν να μου γλυφει σε ενα μονο σημειο τα πλευρα για ενα λεπτο,περασμα ελαστικου σε πεσμενο μοριο καλουτσικη πιπα και μετα αφθονο ζελε!!! Στα τεσσερα δεν ηθελε ελα κανονικα λεει...Παω να φτιαξω την καποτα(την ειχε περασει σαν σακουλα) και αρχιζει τις φωνες!!! Την καποτα την πιανω μονο εγω λεει και βγαινει εξω να φερει αλλη...Σηκωνομαι απο το κρεββατι μπαινει και μου λεει ελα δεν εχουμε χρονο...@@ Της λεω οτι εισαι αχρηστη και αυτη η σκλυλα μου απαντα οτι θα δουλευει ολο το βραδυ...Και εγω της λεω δουλευω ολη μερα για το δεκαρικο σου!!! Την εδιωξα βγηκε εξω και συνεχισε να φωναζει.Θετικο η τσατσαρα με περιμενε με το δεκαρικο στο χερι,τους το πεταξα στη μαπα και αποχωρησα!!! :smiley6600:
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Μάγκες η Σαμαρά στο Λιοσίων 73 καινούριο φρούτο; Ωραίο φαίνεται. Εν τω μεταξύ γελάω με το φωτοσοπ που έχει πέσει στη λαουρα. Ελιά ούτε για δείγμα!
Η Σαμαρα αν ειναι καλη θα μαζεψει ολο το χαρτι!!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Επισκεψη χθες Κολωνου 53 Γ΄βαρδια στην Νικολ!!! Δεν φανταζομουν τιποτα καλυτερο αλλα ηθελα να τζογαρω! ΦΟΛΑ!!! Προκαταρτικα ηταν να μου γλυφει σε ενα μονο σημειο τα πλευρα για ενα λεπτο,περασμα ελαστικου σε πεσμενο μοριο καλουτσικη πιπα και μετα αφθονο ζελε!!! Στα τεσσερα δεν ηθελε ελα κανονικα λεει...Παω να φτιαξω την καποτα(την ειχε περασει σαν σακουλα) και αρχιζει τις φωνες!!! Την καποτα την πιανω μονο εγω λεει και βγαινει εξω να φερει αλλη...Σηκωνομαι απο το κρεββατι μπαινει και μου λεει ελα δεν εχουμε χρονο...@@ Της λεω οτι εισαι αχρηστη και αυτη η σκλυλα μου απαντα οτι θα δουλευει ολο το βραδυ...Και εγω της λεω δουλευω ολη μερα για το δεκαρικο σου!!! Την εδιωξα βγηκε εξω και συνεχισε να φωναζει.Θετικο η τσατσαρα με περιμενε με το δεκαρικο στο χερι,τους το πεταξα στη μαπα και αποχωρησα!!! :smiley6600:
Μύστη μου,είναι πονηρεμένες γιατί πολλοί ακαποτάκηδες κάνουνε την πουστιά να τρυπάνε με το νύχι τους την καπότα για να κρεμπεδιάσουν ύπουλα!Όπως και να'χει,δεν νομίζω να στενοχωρήθηκαν που κέρδισαν ένα αδούλευτο δεκάρικο...
Βρήκα την ευκαιρία με τη βροχή και τίμησα πριν από λίγο την νταρντανομίλφ Μαργαρίτα στο Ιάσονος 2 πάνω,μπορεί να υστερεί σε εμφάνιση σε σχέση με άλλες εργαζόμενες αλλά το αντισταθμίζει σε υπηρεσίες και συμπεριφορά!
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Γάμησα την Ρενάτα εχθές βράδυ σαν το παλιό καλό κρασί αυτή η πουταναρα
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26

silverhawk1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2013
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
Παιδιά μία Χριστινα Ρουμάνα μικροπιπινα δουλεύει αυτόν τον καιρό στην Φυλής;

Επίσης ψάχνω μια Ντιάνα που δούλευε περισυ τέτοια εποχή ανάλογων διαστάσεων με την Χριστίνα!

Ευχαριστώ! :-)
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Παιδιά μία Χριστινα Ρουμάνα μικροπιπινα δουλεύει αυτόν τον καιρό στην Φυλής;

Επίσης ψάχνω μια Ντιάνα που δούλευε περισυ τέτοια εποχή ανάλογων διαστάσεων με την Χριστίνα!

Ευχαριστώ! :-)

Την Χριστίνα λογικά θα την βρεις Διδύμου 7 αριστερά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Στρατηγος ΚΑΠΟΤΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
11
Like
194
Πόντοι
290
έλειπε ο κυρ Βασίλης εχθές από το πόστο του ήταν μία άχρηστη χοντρή τσατσά κ βαρουσε πορτες
Στο 84 ηταν μια μαυρη με τρελη κωλαρα και μια χαλια με φουλ απο τον Πυργο ειπε αλλα μαλλον την ειχαν παρει απο Σωκρατους....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom