Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (17 μέλη και 310 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
Σωστός......με αυτόν ήταν.........με έκαψες βραδυάτικα....
Μια Αλεξανδρα αθιγγανη,γεματουλα,οχι πολυ,με πιασιματα,σχετικα ψηλη,με ωραιο προσωπο και φοβερο σωμα,που εβγαινε γυμνοστηθη στο σαλονι,και ηταν στο Φυλης 136 οροφος που την ειχα παρει,στο Τροφωνιου,στο Κωνσταντινουπολεως 166 στο Μεταξουργειο και εκτοτε ειχε εξαφανιστει,μηπως εχει καμια σχεση;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μια Αλεξανδρα αθιγγανη,γεματουλα,οχι πολυ,με πιασιματα,σχετικα ψηλη,με ωραιο προσωπο και φοβερο σωμα,που εβγαινε γυμνοστηθη στο σαλονι,και ηταν στο Φυλης 136 οροφος που την ειχα παρει,στο Τροφωνιου,στο Κωνσταντινουπολεως 166 στο Μεταξουργειο και εκτοτε ειχε εξαφανιστει,μηπως εχει καμια σχεση;

Προσωπικά την είχα στανταράκι μόνο στο Φωκαίας και Αλκιβιάδου.....αλλου δεν γνωρίζω...στα μεγάλα νούμερα της Φυλής δεν ήμουν ποτέ φαν..και βολτάρω σπάνια....Μετάξι βολτάρω τελευταίους μήνες....δε την έχω δει ποτέ αλλού...θα μας λύσει την απορία αύριο ....
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
Προσωπικά την είχα στανταράκι μόνο στο Φωκαίας και Αλκιβιάδου.....αλλου δεν γνωρίζω...στα μεγάλα νούμερα της Φυλής δεν ήμουν ποτέ φαν..και βολτάρω σπάνια....Μετάξι βολτάρω τελευταίους μήνες....δε την έχω δει ποτέ αλλού...θα μας λύσει την απορία αύριο ....
Ναι,μονο απο κοντα θα λυθει η απορια.Η περιγραφη ομως ταιριαζει με αυτην;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ναι,μονο απο κοντα θα λυθει η απορια.Η περιγραφη ομως ταιριαζει με αυτην;

Την Αλεξάνδρα που λέω εγώ....είναι μελαμψή με μαλλιά ως τους ώμους με ωραίες καμπύλες...φοράει πάντα εντυπωσιακά ολόσωμα εσώρουχα....κολιέ στο λαιμό έχει λεπτή φωνή και είναι πολύ γλυκιά.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Απογευματινή βάρδια για να πάμε για ύπνο:
Διδυμου 27.Αλιόνα,Τζούλια,Βίκυ
22.Αντριάννα μάλλον είπε
20.Βικτώρια,Ναταλί
18 ισόγειο.Αλιόνα
Υπόγειο.Σάνι.Χορταστικό σφιχτό κρέας.
Διδύμου 7 προς Φυλής.Μια Πολωνέζα  :think: Ωραία Τσιμπουκόχειλα.
8.Λίλιαν η προ μνημονίων.Κρατιέται μια χαρούλα.

Φυλής 54 όροφος.Αννα-Ιλόνα προ μνημονίων
κάτω.Αλεξάνδρα,Τατιάννα.Η τσατσά φώναξε την Τατιάννα να βγει από το δωμάτιο «έλα κουκλί μου» και αυτή βγήκε.

Κάτι καινούρια γωνία Φυλής & Φώκαιας είχαν κάποιες αδιάφορες αθιγγανίζουσες.
Αγκύρας 12β.Αναστασία παχουλή.
12α.Σούζι και Χριστίνα.Η Χριστίνα άγγιξε την ευαίσθητη χορδή μου.
Φώκαιας 27 υπόγειο.Μια λεπτή ξανθιά «παιδίσκη» που έταζε πολλά και κανένας δεν την γάμαγε.
27 όροφος.Λευκή, παχυλή,μαυρομαλούσα με ελεύθερο στοματικό,πολυδιαφημιζόμενη από τσατσά.

Κων/πολεως 166 υπόγειο.Βίκυ η γνωστή αδύνατη με τα τσιμπουκόχειλα.Πολύ αδύνατη,ξενέρωσα.
Ισόγειο.Κατερίνα Πολωνέζα και Ζωή  :think: την είπε Ελληνίδα.Η Πολωνέζα φάνηκε ενδιαφέρουσα.
Ιωαννίνων 5.Ερρικα και Κάρλα.
Ιωαννίνων 3 ισόγειο.Στα 20 ευρώ και ελεύθερο στοματικό είπε η τσατσά.Μπορεί και πρωκτικό,δεν θυμάμαι.Η κοπέλα αδιάφορη για μένα.Μάλλον ξανθιά,ελαφρώς γεματούλα.
Όλες οι άλλες αδιάφορες.Αντε γιατί τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και πάω για ύπνο.

 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86

kutolalakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Σωστός ο παίκτης,λίστα με μπουρδέλα πού σέβονται τα φράγκα μας.Καί μιά ερώτηση συναθλητές :κάποιο αξιόλογο μαυράκι στο Μετάξι ή αλλού παίζει αυτή την εποχή;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.859
Κριτικές
6
Like
9.214
Πόντοι
1.686



Απόγευμα Σαββάτου στο Μετάξι,Κολωνού 27Α
Μιρέλλα !  :rockon:

Πρόσωπο που μοιάζει
σαν της Παπακώστα της ΝΔ στα νιάτα της !  :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.eklogika.gr/uploads/files/vouleutes-new/papakosta.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.paraskhnio.gr/wp-content/uploads/2016/06/mediadefau.jpg[/img[/URL]]

Πέρασα και με περιποιήθηκε πολύ καλά
η ρουμούνα αυτή με το στυλάκι οννεδίτισσας !
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.859
Κριτικές
6
Like
9.214
Πόντοι
1.686
Λαδακη αφου είσαι γκέι γιατί παραπληροφορεις τον κόσμο?

Λυπάμαι παρακμιακέ  ,δεν είμαι γκέϋ.  :2funny: :2funny:
Αν ήμουν,θα είχα πάρα πολλά χρήματα διότι
μου την έχουν πέσει πολλοί πλούσιοι γκέύ !  :dancing:

Ατυχώς γαμαώ μόνο μουνάκια, για τα οποία
απαιτείται να πληρώσεις χρήματα, αλλά
ευτυχώς στην Ελλάδα υπάρχει το παγκόσμιο
οικονομικό παράδοξο να γαμάμε ευρωπαϊκά μουνάκια
ΜΟΝΟ με 10 ευρώ, και οι γκόμενες είναι πολλές
φορές εμφανίσιμες και συνεργάσιμες !  :rockon:
Π.χ. πήρα το απόγευμα την Ουκρανέζα Μίλα στο Ιάσωνος 46 που έχει
ωραίο σώμα, μεγάλες ρώγες, και ΣΦΙΧΤΟ ΜΟΥΝΙ !!!
Πολλές οι μούνες , αλλά λίγες οι σφιχτομούνες !

Προς το τέλος της απογευματινής βάρδιας πήρα
στο Αγκύρας 12Α τη Χριστίνα, Ρωσόφωνη όμορφη κοπέλα
Ξανθιά, παλιά δούλευε σε στούντιο.
Καλή συνεργασία !

Σήμερα δηλαδή, έδωσα 10+10+20= 40 ευρώ και
πήρα ρουμάνα, ουκρανή και ρωσίδα !
ΜΟΝΟ στην Ελλάδα γίνεται αυτό !
Σε ΚΑΜΙΑ χώρα δεν υπάρχουν αυτές οι τιμές.
Και σε χωριά της Ρωσίας να πας, κάτω από
50 δολάρια δεν θα βρείς βίζιτα.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Απόγευμα Σαββάτου στο Μετάξι,Κολωνού 27Α Μιρέλλα !  :rockon: Πρόσωπο που μοιάζει σαν της Παπακώστα της ΝΔ στα νιάτα της !  :rockon:
Η Παπακώστα είχε κωλάρα στα νιάτα της.Και φορούσε εκείνο το μαύρο υφασμάτινο σφιχτόκωλο παντελόνι με τις λευκές ρίγες...το ξεκώλι...
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Σωστός ο παίκτης,λίστα με μπουρδέλα πού σέβονται τα φράγκα μας.Καί μιά ερώτηση συναθλητές :κάποιο αξιόλογο μαυράκι στο Μετάξι ή αλλού παίζει αυτή την εποχή;
φιλε ειχα δει μια μαυρη νταρντανα στο ιασωνος 19 στον οροφο  ενα βραδυ προσφατα.κατι για ελευθερα ακουσα απ τη τσατσα με 69 πανω κατω κ τα σχετικα.με προβληματισε η εμφανιση της ομως. Εχω τσαρκαρει ξανα απο κει αλλα δε την εχω πετυχει. Ψαχνω κ γω για μαυρη γι αυτο σου λεω.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Μια Αλεξανδρα αθιγγανη,γεματουλα,οχι πολυ,με πιασιματα,σχετικα ψηλη,με ωραιο προσωπο και φοβερο σωμα,που εβγαινε γυμνοστηθη στο σαλονι,και ηταν στο Φυλης 136 οροφος που την ειχα παρει,στο Τροφωνιου,στο Κωνσταντινουπολεως 166 στο Μεταξουργειο και εκτοτε ειχε εξαφανιστει,μηπως εχει καμια σχεση;
Αν είπες και Τροφωνίου παίζει να είναι αυτή που είδα εχθές.ΠάντΩς αυτή που είδα εχθές σίγουρα την έβλεπα Αλκιβιάδου 16Β.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Ατυχώς γαμαώ μόνο μουνάκια, για τα οποία
απαιτείται να πληρώσεις χρήματα, αλλά
ευτυχώς στην Ελλάδα υπάρχει το παγκόσμιο
οικονομικό παράδοξο να γαμάμε ευρωπαϊκά μουνάκια
ΜΟΝΟ με 10 ευρώ, και οι γκόμενες είναι πολλές
φορές εμφανίσιμες και συνεργάσιμες !  :rockon:
Π.χ. πήρα το απόγευμα την Ουκρανέζα Μίλα στο Ιάσωνος 46 που έχει
ωραίο σώμα, μεγάλες ρώγες, και ΣΦΙΧΤΟ ΜΟΥΝΙ !!!
Πολλές οι μούνες , αλλά λίγες οι σφιχτομούνες !
Λαδάκη ποια είναι αυτή η Ουκρανέζα Μίλα που δεν ξέρω; Καινούρια κοπέλα είναι; Σε ποιο απο τα Ιάσωνος 46 την πέτυχες απόγευμα; Κάνε μία περιγραφή της αν θέλεις και ανέφερε και το πρόγραμμα της.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
πριν απο λιγο βόλτα στα σπιτάκια του Μεταξουργείου, δεν μου έκανε κάτι κλικ πέρα από την Αναστασία στο Κολωνού 11α ισόγειο αλλά λόγω της ξινιλας της στο σαλοναρισμα και την ειρωνική γρια υπηρεσια δεν την δοκίμασα

φώτο από το σαλόνι του Κολωνού 53
image.jpg


συνέχεια βόλτας στα σπιτάκια Φυλής και πέριξ αυτής όπου
Φιλιππιδου 11α Τζούλια μελαχρινή κοπελίτσα με ενδιαφέρον προσωπάκι το μαλλί πιασμενω όπως οι κοπέλες από Ρυθμική ή συνχρονικη κολύμβηση,λεπτό ωραίο κορμί μικρό βυζι ,δύο τατου,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική.
Φυλής 109β Μαρίνα η γυρολογος μιλφ καστανή κατσαρομαλλα παχουλη με 2.5αρια συν βυζια ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, την είχα πάρει σαν Μαρία στο Ιάσωνος 46 με καλές εντυπώσεις, την δοκίμασα και στο 20αρικακι,δυναμίτης. ..θα ακολουθήσει κριτική.

φωτο από το σαλόνι του Φώκαιας 19
image.jpg


φώτο από το σαλόνι του Φυλής 109β
109.jpg




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom