Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (4 μέλη και 91 επισκέπτες)

PANOS 07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2016
Μηνύματα
83
Κριτικές
10
Like
403
Πόντοι
290
Έχεις πάρε-δώσε με τον συγκεκριμένο ή είσαι εκπρόσωπός του;

Γιατί σε κάθε μήνυμά σου αγωνιάς,ρωτάς και μάς ενημερώνεις για τα βρωμομαγαζιά του.

Πάλι τα ίδια με τους κλώνους του; :headbang:
Μα πόσο  :uglystupid: :uglystupid: πρέπει να είναι αυτό το άτομο;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Έχεις πάρε-δώσε με τον συγκεκριμένο ή είσαι εκπρόσωπός του;

Γιατί σε κάθε μήνυμά σου αγωνιάς,ρωτάς και μάς ενημερώνεις για τα βρωμομαγαζιά του.

Πολυ βρωμικα μαγαζια και οι κοπελες μυριζουν σπερμα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αυτο που βγαινουν ατομα με 10 ποστ, καλα ενημερωμενα για ολα, και μιλανε για κλωνους με ξεπερναει.  :kneel:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Για μένα το Μεταξουργείο τέρμα...Γνωρίζουμε όλοι ότι όποιος μένει εκεί απλά δεν έχει στον ήλιο μοίρα και όσον αφορά την Αστυνομία δεν της καίγεται καρφί για ότι και αν γίνεται εκεί...

Φιλε εγω πλατεια Αττικης μενω και τα ξερω. Οσο για τον τυπο αν τον ξαναδεις λυπησου τον θα εχει καποιο φετιχ με τα λαστιχα.
 

The Bad Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
131
Πόντοι
280
Αυτο που βγαινουν ατομα με 10 ποστ, καλα ενημερωμενα για ολα, και μιλανε για κλωνους με ξεπερναει.  :kneel:

Όποιος κινείται ξέρει και όποιος έχει βοηθηθεί από κάποιον,έχει μάθει. ;)
Δηλαδή θα ανεχόμαστε εδώ μέσα τον συγκεκριμένο και τους κλώνους του που έχει βγάλει στο παρελθόν όλα τα προσωπικά στοιχεία στη φόρα;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Αντζελίνα οχι δεν εχω παρει εδω και καιρο. Τη μαγια στο χωματιανου δεν τήν ξερω. Σε Κορινα καταθεσα σημερα παλι. Σταθερη αποδοση και σούπερ σεξι εμφάνιση.

Παχυνε η Κορινα. Γινεται μιλφ.
 

Makis 21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2016
Μηνύματα
52
Κριτικές
9
Like
151
Πόντοι
280
Αυτο που βγαινουν ατομα με 10 ποστ, καλα ενημερωμενα για ολα, και μιλανε για κλωνους με ξεπερναει.  :kneel:

Δεν σε είδα και τόσο ευαισθητοποιημένο στο παρελθόν όταν ο συγκεκριμένος έγραφε τα όσα προσωπικά έγραφε για πολλούς ακόμη και σε μένα.
Μακρυά λοιπόν και αυτός και οι κλώνοι του και οι φασαρίες που δημιουργεί.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Δεν ειμαι υποχρεωμενος να ξερω τι γινεται σε αυτο το φορουμ και ουτε εχω και την διαθεση.
Μου φανηκε απλα αστειο να τον κατηγορουν για κλωνο ενω οι κατηγοροι ειναι και αυτοι κλωνοι.
Δεν εχω κατι με κανεναν.  :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εάν δεν είσαι υποχρεωμένος λοιπόν να ξέρεις και εφόσον δεν έχεις και την διάθεση και επειδή προφανώς δεν γνωρίζεις τί έχει συμβεί στο πολύ πρόσφατο παρελθόν, καλό θα είναι να το διευκρινήζεις από πριν και να (ή να μην) τοποθετείσαι αναλόγως κατά του θύτη και όχι κατά του θύματος.
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
live Χωματιανου πανω Αντριανα,Λιοσιων 73 Λαουρα,Αγκυρας 12α Ελενη και Σουζη,Φυλης 65 κατω Αντζελίνα ,Διδυμου 22 μια Βικτωρια και άλλη μια αδυνατη,Αλκιβιαδου 16γ Σονια και Διδυμου 27 Τζουλι Αλιονα και άλλη μια ,όχι η Φωτεινη
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.156
Κριτικές
12
Like
6.281
Πόντοι
2.046
live Χωματιανου πανω Αντριανα,Λιοσιων 73 Λαουρα,Αγκυρας 12α Ελενη και Σουζη,Φυλης 65 κατω Αντζελίνα ,Διδυμου 22 μια Βικτωρια και άλλη μια αδυνατη,Αλκιβιαδου 16γ Σονια και Διδυμου 27 Τζουλι Αλιονα και άλλη μια ,όχι η Φωτεινη
Στο Διδύμου 22 μαζι με τη Βικτώρια ηταν η Αντριαννα, μια ξανθια νταρντανα(τουλάχιστον την ωρα που περασα εγω, λιγο μετα τις 12).
Στο Διδυμου 27, η τριτη της παρεας ηταν η Βίκυ(που ηταν εμφανώς η καλυτερη από τις τρεις).
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Λοιπόν, κ. Dude007, παρατηρώ τα εξής:
Τα ψευδώνυμα που αλλάζετε σαν τα πουκάμισα, φανερώνουν το γούστο σας να ταυτίζεστε με φανταστικά - μυθικά - διάσημα πρόσωπα.

Ωστόσο, εκτιμώ ότι τα ψευδώνυμα που έχετε χρησιμοποιήσει μέχρι σήμερα, σας αδικούν.

Θα σας πήγαινε καλύτερα κάποιο ελληνικό όνομα, καθότι χρησιμοποιείτε σωστά την Ελληνική γλώσσα. Ο γραπτός λόγος σας είναι εννοιολογικά ορθός, περιεκτικός, ακριβής, ορθογραφημένος.
Επίσης, θα σας πήγαινε το όνομα κάποιου μαχητή - καβγατζή, για τους γνωστούς λόγους.
Επίσης, θα σας πήγαινε το όνομα κάποιου που η ιστορία τον έχει κατατάξει ιεραρχικά στην ανώτατη βαθμίδα υπόληψης από την κοινωνία, π.χ. εθνικός ήρωας, ή άγιος, ή αρχαίος ήρωας, λόγω του ότι οι ενημερώσεις που αναρτάτε για τα λαϊκά πορνεία των Αθηνών, είναι ανυπέρβλητες σε ποιότητα και ποσότητα.

Πιστεύω λοιπόν, ότι το όνομα που συγκεντρώνει όλες αυτές τις ιδιότητες, είναι το "ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ".

Σκεφθείτε το, πιστεύω ότι αξίζει.



 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Μία Μαρίνα ξανθιά 35άρα μάλλον ρωσσίδα με ωραίο σώμα που δόύλευε Βέργας 6Β πριν 3-4 χρονια που εγλυφε μεχρι και κωλο, ξερει κανεις που δουλευει? ειχε σωματαρα και ηταν τρομερη στο γλυψιμο
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καλησπέρα professorx.Φαίνεται οτι εσύ πήγες πουρνό-πουρνό.Εγώ βγήκα τσάρκα κατά τις 14:30.Το Φυλής 109 ισόγειο είχε ανοίξει και είχε την Ζάνα.Δεν την είχα ξαναδεί.Όμορφο λεπτό κορίτσι.Είναι καλή μέσα;
Η Ζάνα είναι καλή μέσα.Όσες φορές την έχω πάρει δεν με έχει απογοητεύσει.Διάβασε την κριτική που έχω ανεβάσει για την συγκεκριμένη για περισσότερες πληροφορίες.

Ερρικα η Βουλγάρα από Λιοσίων 76 όροφος;
Δεν ξέρω αν έχει εργαστεί και εκεί που λες.Η Έρρικα έχει εργαστεί και παλιότερα στο Φυλής 109Α.'Οταν πας βόλτα πέρνα να την δεις.

Αυτή μου άρεσε.Έχει κριτικές στο Δ27;
Κριτική στο Δ27 για την Άντζελα έχει ανεβάσει ο Σμύρνη.

 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
:takethis:Βλεπω πολλες ενημερωσεις απο φυλης διδυμου κ γυρω περιξ.εχει καλα μουνια για ολα τα γουστα δεν αντιλεγω.ομως...το 20αρικο δεν βγαινει ευκολα και με ρισκο.γι αυτο ευχαριστω εσας τους συναγωνιστες για καθε ενημερωση-εμπειρια με τις τανες.εγω προσωπικα προτιμω μεταξι.παιζουν στανταρακια.ρισκαρεις ανετα με το 10ευρω.τσαρκαρω συχνα απο κει.ριχνω 3γαμησια τη φορα.
Όμως το θέμα είναι να μην σκορπάς τη φαιά σου ουσία από δω και από κει αλλά κάπου που να το απολαμβάνεις.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom