Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (19 μέλη και 250 επισκέπτες)

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Παιδιά η Αλίσια η Ρωσίδα στο Λιοσίων 73Α δεν είναι νέα κοπέλα, εργάζεται εκεί τουλάχιστον 6 μήνες....
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
193
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Καμια καλη στο 20αρικο με φουλ προγραμμα και κωλο για αυριο απογευμα και μικρη υπαρχη? ειμαι στην προτευουσσα και αυριο απογευμα θα κανω μια τσαρκα.
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Που είναι η πεπαρα??????? Όλοι εμείς οι βυζολαγνοι  :tits2: :tits2:  :tits2:θα κάνουμε ουρά έξω από τον Οίκο.......
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686
Μεταμεσονύκτια ( 3η ) βάρδια
στη περιοχή της οδού Φυλής,
στη κάθετο Φωκαίας 17Β , πάνω
έχει επιστρέψει η Ιονέλλα , ωραιότερη
από ποτέ, με ωραίους βύζους
μαυρισμένη από σολάριουμ ! :rockon: :rockon:

ΟΛΑ τα δωμάτια ήταν γεμάτα !
Περίμενα πολύ ώρα, αλλά ανταμείφθηκα
από το στενό μουνάκι της !  

Πολλές οι μούνες, λίγες οι στενομούνες !  :rockon: :rockon:
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
δωστε ινφο για τσεσμελη,δωστε στο λαο πραμα που σαλευει....!!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.143
Κριτικές
81
Like
7.252
Πόντοι
6.265
Πετάει ο καθένας μια μαλακία και τσιμπάτε.Αν ήταν κάτι που ισχύει θα έπεφτε πληροφορία άμεση και όχι μαλακίες του τύπου είδα,πήγα έκανα άκουσα και θα σας πώ όταν πλέον είναι αργά και δεν θα μπορείτε να το διασταυρώσετε.Καλημέρα σας!
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
..τέτοιου είδους ποσταρίσματα,στο ταπεινό θέμα ''ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα'' είναι άστοχα,κατά τη γνώμη ενός κοινού μπουρδελιάρη..οι ικανότητες και η τεχνική κατάρτιση του φωτογράφου,υπέρ του δέοντος επαρκείς..
Συμφωνώ και επαυξάνω.Το ταπεινό θέμα ''ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα'', ας μείνει για τους απλούς γνήσιους μπουρδελιάρηδες.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Πετάει ο καθένας μια μαλακία και τσιμπάτε.Αν ήταν κάτι που ισχύει θα έπεφτε πληροφορία άμεση και όχι μαλακίες του τύπου είδα,πήγα έκανα άκουσα και θα σας πώ όταν πλέον είναι αργά και δεν θα μπορείτε να το διασταυρώσετε.Καλημέρα σας!
Καλημέρα.Το λένε δύο συναγωνιστές όμως.Ο ένας θα γράψει και κριτική,λέει.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.449
Πόντοι
4.895
H Πέπη είναι πιο χοντροκωλού. Μούφα....
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.143
Κριτικές
81
Like
7.252
Πόντοι
6.265
Καλημέρα.Το λένε δύο συναγωνιστές όμως.Ο ένας θα γράψει και κριτική,λέει.
Ο ένας την ειδε να περπατάει στην Ιάσωνος και αυτό δεν λέει κάτι απο μόνο του,καθώς δημοκρατία έχουμε και ο καθένας περπατάει όπου γουστάρει,απλά υποθέτοντας ότι ίσως έκανε κάποιο μεροκάματο εκεί και ο άλλος μας πληροφόρησε πως την ακολούθησε στον μπουρδελάκι και μπήκε και την σκυλογάμησε,αλλά δεν είπε σε ποιό εκείνη την ώρα,λες και θα του κλέβαμε την γκόμενα.13 ώρες μετά στα παπάρια μας που δουλεψε η Πέπη,καθώς μπορεί να μην ξαναπάει εκεί για δουλειά.Σημασία έχει να το έλεγε εκείνη την ώρα και να είχαμε τον νου μας.Ίσως η κριτική δεν ανέβει και ποτέ,όχι επειδή δεν την γράψει καν ο άνθρωπος,αλλά επειδή κάποιος mod θα την κόψει,καθώς συμβαίνουν αυτά και είνα ο λόγος που σταμάτησα να γράφω και εγώ κριτικές.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.449
Πόντοι
4.895
Χθεσινο περασμα Αλιονα απο Δ18
Σημερινη στοχοθεσία Πωλινα Κιμωλου.
Με εχει πιάσει γκιλφοπερίοδος αλλα αξιζει.
Πολύς ο κόσμος και αναμονή για Πωλίνα. Ετιμήθει κοντά η πιτσιρίκα Εύα, με μαλλιά ράστα, σιλικόνη και φούλ. Εκ Γερμανίας. Πάντως λίγα Γερμανικά τα μίλαγε. Δεν έκλαψα το εικοσάρι. Στα μείον η ρηχή πίπα, στα σύν ο σφιχτός κώλος ο οποίος και ετιμήθει αρκετά (παρά τις γνωστές αντιρήσεις ότι είναι μεγάλος).  
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ο ένας την ειδε να περπατάει στην Ιάσωνος και αυτό δεν λέει κάτι απο μόνο του,καθώς δημοκρατία έχουμε και ο καθένας περπατάει όπου γουστάρει,απλά υποθέτοντας ότι ίσως έκανε κάποιο μεροκάματο εκεί και ο άλλος μας πληροφόρησε πως την ακολούθησε στον μπουρδελάκι και μπήκε και την σκυλογάμησε,αλλά δεν είπε σε ποιό εκείνη την ώρα,λες και θα του κλέβαμε την γκόμενα.13 ώρες μετά στα παπάρια μας που δουλεψε η Πέπη,καθώς μπορεί να μην ξαναπάει εκεί για δουλειά.Σημασία έχει να το έλεγε εκείνη την ώρα και να είχαμε τον νου μας.Ίσως η κριτική δεν ανέβει και ποτέ,όχι επειδή δεν την γράψει καν ο άνθρωπος,αλλά επειδή κάποιος mod θα την κόψει,καθώς συμβαίνουν αυτά και είνα ο λόγος που σταμάτησα να γράφω και εγώ κριτικές.
Φίλε,σύνθετη η λογική σου όσο και εύστοχη.
Τώρα που το σκέπτομαι,η Πέπη εμφανιζόταν σε κάποιες εκπομπές στο NEW CHANNEL μαζί με τον δικηγόρο Λεωτσάκο πριν 20 και βάλε χρόνια.Δηλαδή σήμερα είναι 50 ετών περίπου.Ποιος την γαμεί...

 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.143
Κριτικές
81
Like
7.252
Πόντοι
6.265
Φίλε,σύνθετη η λογική σου όσο και εύστοχη.
Τώρα που το σκέπτομαι,η Πέπη εμφανιζόταν σε κάποιες εκπομπές στο NEW CHANNEL μαζί με τον δικηγόρο Λεωτσάκο πριν 20 και βάλε χρόνια.Δηλαδή σήμερα είναι 50 ετών περίπου.Ποιος την γαμεί...
Εγώ την πηδάω άνετα.Δεν θα είναι και η πρώτη φορά.Όχι επειδή μου αρέσει τόσο σαν γυναίκα,αλλά επειδή είναι γόνος μεγαλοαστικής οικογένειας,με μάνα καθηγήτρια στην ΑΣΟΕΕ -την οποία επίσης ξεκώλιαζα ένα διάστημα,καθώς είναι εξίσου καραπουτανάρα- και με τον κερατά-πιρφορο-αγαπούλη-μαλακοκάβλη πατέρα που ήταν ψηλά ιστάμενο στέλεχος στο Χημείο του Κράτους.Η Πέπη είναι παράδειγμα ελλεϊνίδας που ενώ είχε όλα τα φώτα και τα εφόδια να έκανε κάτσι στη ζωή της,με την μαλακία που έδερνε τους δικούς της έγινε πουτάνα και όλη αυτή η παρακμή με εξιτάρει.Τώρα περί του κομπλιμάν για την σύνθετη και εύστοχη σκέψη ευχαριστώ τα μάλλα.
 

Koursaros200

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Η αληθεια ειναι οτι απο το καλοκαιρι και μετα εχει αδυνατησει  πολυ , αλλα πολυ τραβηγμενο μου ακουγεται να δουλευει εκει. Τοσα χρονια στο κουρμπετι και δεν εχει πελατες να βγαλει το μεροκαματο και θα ξεπεσει στα μπουρδελα???? Αμα δε το δω με τα ματια μου δε το πιστευω με τιποτα. Δεν αποκλειεται μαλιστα να ειναι και καποια που να της μοιαζει παρα πολυ!Μου χει τυχει και μενα να βρω σε κωλομπαρα "σωσια" της κατα καποιον τροπο!!! Οχι βεβαια οτι δεν εχω βρει και την ιδια....σε κωλομπαρα τη γνωρισα απο κοντα για πρωτη φορα!!!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Η αληθεια ειναι οτι απο το καλοκαιρι και μετα εχει αδυνατησει  πολυ , αλλα πολυ τραβηγμενο μου ακουγεται να δουλευει εκει. Τοσα χρονια στο κουρμπετι και δεν εχει πελατες να βγαλει το μεροκαματο και θα ξεπεσει στα μπουρδελα???? Αμα δε το δω με τα ματια μου δε το πιστευω με τιποτα. Δεν αποκλειεται μαλιστα να ειναι και καποια που να της μοιαζει παρα πολυ!Μου χει τυχει και μενα να βρω σε κωλομπαρα "σωσια" της κατα καποιον τροπο!!! Οχι βεβαια οτι δεν εχω βρει και την ιδια....σε κωλομπαρα τη γνωρισα απο κοντα για πρωτη φορα!!!

πρώτη φορά το ακούς για την συγκεκριμένη;;;  :think: :think:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.857
Πόντοι
39.662
Κατάθεση πριν απο λίγο στην Τζοάννα την Πορτογαλεζα στο Κολ 32 υπόγειο.
Μέτρια πράγματα γενικα, θα ανέβει κριτικουλα για λεπτομέρειες. :boobies:
 

Koursaros200

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom