Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 385 άτομα (25 μέλη και 360 επισκέπτες)

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Ζωντανή ανταπόκριση από Μεταξι με βροχή. Κολωνού 30 όροφος είναι η ξανθιά "κατσαρίδα" Ανδριανα. 10 € ξαλάφρωμα. Μια χαρά ήταν πάλι
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ζωντανή ανταπόκριση από Μεταξι με βροχή. Κολωνού 30 όροφος είναι η ξανθιά "κατσαρίδα" Ανδριανα. 10 € ξαλάφρωμα. Μια χαρά ήταν πάλι
Όντως Πάολα είναι σαν όρκα.  :vomit:


Μάλλον κάποια άλλη Πάολα λέτε...η Πάολα απο κ53 δεν είναι όρκα....ζουμερότατη με καμπύλες τρομερά στησίματα στα 4..και φοβερή πίπα.
 

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Mία σύντομη ενημέρωση απο την πρωινή βάρδια.
Στο Φυλής 109Β έχουμε καινούρια κοπέλα με όνομα Σκάρλετ, κατά δήλωση της Ρωσίδα μάλλον Μολδαβή πρέπει να είναι. Όμορφη κοπέλα,κανονικών κιλών με ωραία πιασίματα,τριάρια βυζιά,κωλάρα,λευκό δέρμα,μαύρα μακριά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό. Δοκιμάστηκε δύο φορές με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις.Μαζί της η Ντανιέλα, λεπτή κοπέλα με μελαμψό δέρμα και κοντά καστανοκόκκινα μαλλιά.Πολύ δυνατή και αυτή η κοπέλα μέσα στο δωμάτιο με τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Φωκαίας 25 στον όροφο καινούρια κοπέλα με όνομα Κατερίνα.Μιλάει καλά σχετικά Ελληνικά.Είναι ψηλή,με λευκό δέρμα και κοντά καστανόμαυρα μαλλιά.Κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό μαγαζί με υπηρεσία την Ήρα εργαζόταν η Ιωάννα.Κοπέλα γεματούλα με αρμονικά κατανεμημένα κιλά,βυζάρες και μαλλιά καστανόξανθα προς το καρέ.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Κάνει και παρτούζα με την Ήρα.
Στο Αγκύρας 12 το δεξιό η μιλφ Μαρία,ψηλή,με μαύρα κοντά μαλλιά,βυζάρες,κανονικών κιλών.Μαζί της η Έλενα,πιο γεμάτη,κοντή,με μακριά ξανθά μαλλιά.Σε γυμνό τσιμπούκι αμφότερες.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο κλασσικά η μιλφ Ελένη.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Διδύμου 18 στο ισόγειο έχουμε καινούρια κοπέλα μιλφ με όνομα Μπόνα.Μιλάει καλά Ελληνικά και έχει εμπειρία γιατί σίγουρα έχει ξαναεργαστεί.Είναι Ρουμάνα ψηλή,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,κωλάρα,μακριά καστανόξανθα μαλλιά,χάνει λίγο στο πρόσωπο. Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Μαζί της η γκράνυ Ελένη με σούπερ φουλ πρόγραμμα όπως ανακοινώθηκε.Λεπτή με κοντά ξανθά μαλλιά.
Το Αλκιβιάδου 16Γ κλειστό όπως ήταν και εχθές το απόγευμα.
Καλό Σαββατοκύριακο!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Είχα ανάγκη μιας μοναχικής βόλτας πρωινιάτικα.Κατέδραμα πεζή στην αγορά σωμάτων,ασωμάτων και ψευδαισθήσεων.
Μπράβο κ.Προφέσορα,την πήρες δυο φορές σήμερα; Την είδα την Σκάρλετ και ενστικτωδώς ζωντάνεψαν στη μνήμη μου εικόνες από το «Όσα παίρνει ο άνεμος».Μου άρεσε η κοπέλα.Σαν άνεμος ήρθε κι αυτή και έφυγε.
Έπρεπε να την είχες δοκιμάσει δεν θα έχανες.Πολύ καλή περίπτωση.
Μόνα η Μπόνα; Η τσατσά,νομίζω είπε Μόνα.Την ανακοίνωσε «Ρωσσίδα».Είχε ολίγη  Grin κοιλίτσα.Μόνα-Ελένη μοιάζαν σαν μάνα με κόρη.
  Μπόνα την είπε γιατί την ξαναρώτησα. Ρουμάνα είναι ρώτησα την ίδια, τα χαρακτηριστικά της δεν έφερναν σε Ρωσίδα. Αν εξαιρέσουμε την ελαφρά κοιλίτσα που είχε και λίγο το πρόσωπο σε όλα τα άλλα κρατιόταν καλά.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επιστροφή από σύντομη βόλτα...
Αλκιβιάδου 16α,ήταν η πατρίτσια....προτζίλφ ξανθιά λευκό δέρμα κωλάρα..και παντού πιασήματα...είχε εργαστεί και στο δίπλα κάποια χρόνια πρίν..με κοντό μαλλί τότε...σε φούλ πρόγραμμα.
Αλκιβιάδου 16β..ήταν η Ντιάνα...45αρα μιλφάρα μελαχροινή..από βουλγαρία όπως μου είπε..με καυλωτικό σαλονάρισμα..μέτριο πρόσωπο και βραζιλιάνικο κώλο....πολύ θερμή μέσα και πολύ καυλιάρα.στα 4 έχει υπέροχη θέα.....σε φούλ πρόγραμμα και αυτή..τιμήθηκε με πολύ καλές εντυπώσεις...
Διδυμου 27..ήταν δυο κοπέλες που δεν έχω ξαναδεί..η Λάουρα και η Άντζελα...η Λάουρα ψηλή όμορφη..αλλά σώμα κάπως μονοκόματο...σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό..και η Άντζελα ξανθιά μίλφ πιο ευδιάθετη...μέτριο πρόσωπο ωραίο κορμί σε ελεύθυερο στοματικό και αυταρχικό.
Διδύμου 20 οι ουκρανέζες Γιάννα και Πωλίνα..Πωλίνα βρισκόταν δωμάτιο...η Γιάννα γλυκιά κοπελίτσα με έντονο κόκκινο κραγιόν με όμορφο κορμάκι μελαχροινή..σε ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό...
Διδύμου 18 ήταν η Μπόνα...αδιάφορο πρόσωπο ξυνισμένη με πιασηματάκια....όταν έφευγα ειρωνευόταν που δε πέρασα....απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε... :S
Φωκαίας 27 όροφος..ήταν η Τζανίνα...ξανθιά πιτσιρίκα με ωραίο κορμάκι ψηλή σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό...ζεστο σαλονάρισμα..
Φωκαίας 27 ημιόροφος....η Τζούλια καυλιάρικο κορμί με πιασηματάκια πρόστυχο πρόσωπο...σε ελεύθερο στοματικό...μου τούρλωσε τη κωλάρα της..αλλά την έχω δοκιμάσει και μέσα ήταν φολίτσα..και μια καινούρια..δε θυμάμαι προγραμμα αδυνατούλα γλυκια αδιάφορη....
Φωκαίας 27 η Χριστίνα η Ελληνοουκρανέζα...αδυνατούλα ορεξάτη ξανθιά σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό..έχει ριζώσει εκεί.......

Φωκαίας 24..η Μαρία από Φιλλιπίδου με γυαλάκια θερμό σαλονάρισμα μέτριο πρόσωπο σε ελεύθερο στοματικό....
Φιλλιπίδου αριστερά ήταν η Σιμόνα...μελαχροινή κορμάρα πιτσιρίκα σε ελεύθερο στοματικό..μαζί της η τραγική τσατσά από αλκαμένους..που και εκέι ειρωνεύεται τον κόσμο που δε περνάει.....
Αυτά τα ολίγα..καλή συνέχεια.
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Επιστροφή από σύντομη βόλτα...
Αλκιβιάδου 16α,ήταν η πατρίτσια....προτζίλφ ξανθιά λευκό δέρμα κωλάρα..και παντού πιασήματα...είχε εργαστεί και στο δίπλα κάποια χρόνια πρίν..με κοντό μαλλί τότε...σε φούλ πρόγραμμα.

η γνωστη αφρατουλα απο μεγαλου αλεξανδρου πρωινα?
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά.
Ίσως να έχει απαντηθεί νωρίτερα,συγχωρέστε μέ σε τέτοια περίπτωση,έλειπα κοντά ένα μήνα Αμερική  :S και δεν έχω ιδέα,μια Έλενα ολίγον τσουβαλάκι στο Φυλής 65 κάτω,αξίζει;

Χτές γύρισα από έξω κ έχω ανάγκη λίγη καλτίλα  :)
 

Dikoume

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
840
Like
122
Πόντοι
6
Πριν λίγο συνάντηση σε τυχαίο χρόνο και τόπο [με μεγάλο μύστη τσάρκα]  είχαμε τα εξής :


Φυλής
54 πάνω Χριστίνα το πιπίνι

54 κάτω Τατιάνα, Τιμήθηκε με καλές υπηρεσίες.
Την συνιστώ.

56 Νάταλι μπάζο.

66Α Άννα Ιλόνα

66Δ Λίζα, με περίεργο σώμα

59 Άννα μπάζο

59 πάνω  Νικόλ στυλιάρι

65 Α Χριστίνα η κοντουλα

69 Α Μαρία πολύ αδύνατο πιπίνι

84 Α Σόνια η καύλα. Τιμήθηκε με πολύ καλές εντυπώσεις και αυτή.
Την συνιστώ.

84 Β Μαριάνα, πιο παλιά στο 84 κάτω.

86 Α Αντζελα καί Πάολα μπάζα.

71 Χριστίνα,αδιάφορη εντελώς.

71 Α Μαίρη στυλιάρι.

Αφού ήπια καφέ αποχώρηση προς άλλες πολιτείες.

Καλό βράδυ.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά.
Ίσως να έχει απαντηθεί νωρίτερα,συγχωρέστε μέ σε τέτοια περίπτωση,έλειπα κοντά ένα μήνα Αμερική  :S και δεν έχω ιδέα,μια Έλενα ολίγον τσουβαλάκι στο Φυλής 65 κάτω,αξίζει;

Χτές γύρισα από έξω κ έχω ανάγκη λίγη καλτίλα  :)

Μακρια. Πηγαινε στη Σονια στο απεναντι ακριβως η στη Χριστινα την πιπινοτσαχπινα απο μοντελοαλυσιδα(φυλης 54, φυλης 56), αν ειναι εκει σημερα.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Τα έγραψα από πάνω τύπε Voltage
Ναι, το ειδα απλα ανεβηκε την ωρα που εγραφα το δικο μου. Επισης βλεπω απο την ενημερωση που εκανες οτι γυρισε και η Χριστινα η κοντουλα απο φυλης 65. Σαν να κανω ερωτα με την κοπελα μου με την συγκεκριμενη  :rolleyes:.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ναι, το ειδα απλα ανεβηκε την ωρα που εγραφα το δικο μου. Επισης βλεπω απο την ενημερωση που εκανες οτι γυρισε και η Χριστινα η κοντουλα απο φυλης 65. Σαν να κανω ερωτα με την κοπελα μου με την συγκεκριμενη  :rolleyes:.

Ειναι ασχημομουρα αλλα εχει πολυ ωραια βυζακια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom