Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (15 μέλη και 178 επισκέπτες)

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
371
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
:gay:Καλημέρα συνάδελφοι
Έχουμε κανένα  Μαγαζί που να παίζει μεσημέρι και να έχει και κωλαρακι ;
Μιλάμε  για φυλής η Μεταξουργείο
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Αυτό νομίζω...είναι από τα...σπάνια...

Θυμάστε την Χριστίνα που δούλευε στα Φωκαίας?!?! Μια τσιγγανοβουλγάρα μαυρομάλλα με καλό σώμα που έδινε αβέρτα και κωλαράκι...

Ε λοιπόν...από την...Φωκαίας (20 με κώλο)...την πέτυχα μετά από μήνες στα μπουρδέλα στην Λαμία παρακαλαώ.. (με 25αρικάκι απλό εκεί...) και την προηγούμενη εβδομάδα στην Θεσσαλονίκη στο Νικ. Ουρανού με....30 απλό....

χαχαχαχα

Θα νομίζει πως...την παρακολουθώ!!!!

Μένει να την...πετύχω και Σκόπια που ανεβαίνω για δουλειές...χαχαχα
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..μετά από έξοδο με κολλητούς Κυριακή βράδυ,κι ενώ έχω πιεί τα τσιπουράκια μου,οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο..στανταράκι μου η Νικόλ στο Κων/λεως 166 στον ημιόροφο,η οποία όμως [αν και φιλότιμη,τρομερή εργάτρια της ηδονής]δεν είναι πάντα συνεπής στις εμφανίσεις της στο πορνοπαλκοσένικο..[μιλάω για τη Νικολ με τα κοντά μαλλιά κι όχι τη λεπτή ντίβα του υπογείου]..αφού έλειπε πάω Φωκαίας όπου έχω ακούσει πως παίζει η Μίρα από Φ109,Μαραθώνος..όντως ήταν εκεί [στο μεσαίο δεύτερο από αριστερά με την κόκκινη πόρτα]..μπάνικο κορμί με βύζους,ποδάρες,ωραίο αέρα και τίμια στο γαμήσι..ξεκίνησε με χάδια και ωραία πίπα με όλα τα εξτρα,στήθηκε σεμιναριακά στα τέσσερα και μετά από κανα δεκάλεπτο- που δέχτηκε σκληρό γαμησάκι αδιαμαρτύρητα-της ζήτησα να με τελειώσει με πίπα,όπως κι έκανε,βγάζοντάς μου τον έξω στεγνό..το δωμάτιο σχετικά καθαρό,η υπηρεσία δεν ενόχλησε κι η Μιροσλάβα σούπερ..Δυστυχώς δεν τσαρκάρω όπως παλιά,οπότε η συμβολή μου στο site είναι φτωχή..ευχαριστώ όσους το κάνουν άδολα και με απίστευτη συνέπεια..τα σέβη μου..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Πληροφορία για τους παραμένοντες στο κλεινόν άστυ την περίοδο των γιορτών,θα παραμείνουν στις επάλξεις η Νίκα στο Ιάσονος 36,με απουσία τριών ημερών την Πρωτοχρονιά,η Άναμπελ στο Ιάσονος 31,και η Γωγώ στο Κολωνού 27.Αντίθετα,η Ανίτα στο Λεωνίδου 28 όροφος θα λείψει κανά εικοσαήμερο.
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Πληροφορία για τους παραμένοντες στο κλεινόν άστυ την περίοδο των γιορτών,θα παραμείνουν στις επάλξεις η Νίκα στο Ιάσονος 36,με απουσία τριών ημερών την Πρωτοχρονιά,η Άναμπελ στο Ιάσονος 31,και η Γωγώ στο Κολωνού 27.Αντίθετα,η Ανίτα στο Λεωνίδου 28 όροφος θα λείψει κανά εικοσαήμερο.

Η τελευταια το έχει τεράστια ανάγκη, πρέπει να ξεμουδιάσουν λιγο τα χειλάκια της..
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν από λίγο στη Διδύμου...

Διδυμου 27:
Η Φωτεινή και η Ρίτα η οποία κάθε φορά που τη βλέπω είναι και πιο όμορφη.Πιο περιποιημένη πλέον,συμπαθητικά μαζεμένη,γυναικείο πρόσωπο.

Διδύμου 22:
Η Άννα η μυστήρια με μούτρα λόγω αναδουλειάς.

Διδύμου 20:
Τα δυο κοντά αδύνατα μελαχροινάκια,Γιάννα και Πωλίνα.
Η Γιάννα με χαρακτηριστικό πρόσωπο που την κάνει και δείχνει λίγο μεγαλύτερη απ'ότι είναι.
Η Πωλίνα λόγω μύτης λίγο πιο αγριωπή.Κορμί σχεδόν ίδιο και οι δυο τους.

Διδύμου 18 ισόγειο:
Η Κατερίνα η Σέρβα,η γνωστή ξανθιά μιλφ με το υπερφουλαρισμένο μενού.

Διδύμου 18 υπόγειο:
Η Μιράντα η καστανόξανθη χοντρούλα,εντελώς άχρωμη σαν παρουσία και η Αλίνα η μελαχροινή ζουμπουρλή μιλφ.
Με φουλ η πρώτη,εκτός κώλου η δεύτερη.

Διδύμου 16:
Με 9 άτομα στο σαλόνι,βγήκαν η Ροζάλια μια ξανθιά χοντρούλα μιλφ με γλυκό πρόσωπο και η Μόνικα η ξανθιά γκιλφ.
Με το που βγήκαν,εξαφανιζόλ όλοι!

Διδύμου 8 ισόγειο:
Η Ελένη,η ξανθιά και σχετικά ψηλή κοπέλα με τα ωραία πιασιματάκια και την χαρακτηριστική φράτζα.

Διδύμου 8 όροφος:
Η Βαλέρια η ξανθιά χοντρή βυζαρού με την χαρακτηριστική Ρωσιδόφατσα και η Μόνικα,ψηλή,μελαχροινή,με θηλυκό πρόσωπο και με σώμα ψιλονταρντανέ αλλά όχι ατσούμπαλο ή απωθητικό.

Τα Διδύμου 7 ήταν κλειστά.


Επίσης στην Καλύμνου:

Καλύμνου 48 ισόγειο:
Η Πωλίνα η μελαχροινή μιλφ που είχα να τη δω αρκετό καιρό και από εκεί που τη θυμόμουν σκελετωμένη βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι και έχει κάνει κωλάρα!

Καλύμνου 48 όροφος:
Η Κατερίνα,η όμορφη μιλφ με το κοντό πλατινέ μαλλί.
Θηλυκό πρόσωπο με σκιστά μάτια και κορμί όσο πρέπει ζουμερό-και με μαύρο ημιδιαφανές κομπινεζόν.


Με βάση τα έως τώρα δεδομένα το απόγευμα θα δουλεύουν στη Διδύμου:

Διδύμου 8 όροφος: Η Βαλέρια και η Μόνικα.

Διδύμου 18 υπόγειο: Η Βαλεντίνα.

Διδύμου 18 ισόγειο: Η Αλιόνα.

Διδύμου 20: Η Γιάννα και η Πωλίνα.

Διδύμου 22: Η Κατερίνα η Σέρβα.

Διδυμου 27: Η Ρίτα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Το πρωί στην Κολωνού το 30 ισόγειο κλειστό, στον 1ο μία μελαχρινή ψηλή με 3αρια στήθη, στον 2ο η Λίκα, στο 32Γ η Μπέλλα ... η Νατάσσα έφυγε ?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Επίσης στην Καλύμνου:

Καλύμνου 48 ισόγειο:
Η Πωλίνα η μελαχροινή μιλφ που είχα να τη δω αρκετό καιρό και από εκεί που τη θυμόμουν σκελετωμένη βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι και έχει κάνει κωλάρα!

Σκελετωμένη?!?!?!
Έχει χάσει κιλά?!?!?!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
..μετά από έξοδο με κολλητούς Κυριακή βράδυ,κι ενώ έχω πιεί τα τσιπουράκια μου,οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο..στανταράκι μου η Νικόλ στο Κων/λεως 166 στον ημιόροφο,η οποία όμως [αν και φιλότιμη,τρομερή εργάτρια της ηδονής]δεν είναι πάντα συνεπής στις εμφανίσεις της στο πορνοπαλκοσένικο..[μιλάω για τη Νικολ με τα κοντά μαλλιά κι όχι τη λεπτή ντίβα του υπογείου]..αφού έλειπε πάω Φωκαίας όπου έχω ακούσει πως παίζει η Μίρα από Φ109,Μαραθώνος..όντως ήταν εκεί [στο μεσαίο δεύτερο από αριστερά με την κόκκινη πόρτα]..μπάνικο κορμί με βύζους,ποδάρες,ωραίο αέρα και τίμια στο γαμήσι..ξεκίνησε με χάδια και ωραία πίπα με όλα τα εξτρα,στήθηκε σεμιναριακά στα τέσσερα και μετά από κανα δεκάλεπτο- που δέχτηκε σκληρό γαμησάκι αδιαμαρτύρητα-της ζήτησα να με τελειώσει με πίπα,όπως κι έκανε,βγάζοντάς μου τον έξω στεγνό..το δωμάτιο σχετικά καθαρό,η υπηρεσία δεν ενόχλησε κι η Μιροσλάβα σούπερ..Δυστυχώς δεν τσαρκάρω όπως παλιά,οπότε η συμβολή μου στο site είναι φτωχή..ευχαριστώ όσους το κάνουν άδολα και με απίστευτη συνέπεια..τα σέβη μου..

Πολυτιμότατη είναι η συμβολή σου!  :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Το πρωί στην Κολωνού το 30 ισόγειο κλειστό, στον 1ο μία μελαχρινή ψηλή με 3αρια στήθη, στον 2ο η Λίκα, στο 32Γ η Μπέλλα ... η Νατάσσα έφυγε ?

Για κάνα δυο ημέρες η Νατάσα ρεπάρει.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Συνάδελφοι, παίζει στη Διδύμου κανένα δυνατό MILF/GILF δίδυμο για ακα στοματικό/τελειωτικό σε duo; Με έχουν πιάσει τα άρρωστά μου και έχω δουλειά προς τα εκεί απόψε.
Aν πετυχεις στο διδυμου 8 το ισογειο την ελενη και τη βερονικα να δουλευουν μαζι ορμα...νομιζω πως η βερονικα μου ειχε πει πως θα λειπει για τις γιορτες...οποτε λιγο υπομονη..προσφερουν και οι δυο αυτο που θες..
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν από λίγο στην έρημη κεντρική αγορά...



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom