Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (3 μέλη και 93 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
ο αλος βγικε να υμπερασπιστει την ανιτα επιδις την ειπε μιλφ ο αλος χαχα καμια σοτηρια
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ρε τυρόγαλο,στη στάνη με τα πρόβατα έμαθες την ελληνική γλώσσα ;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Πίνω μια παγωμένη μπίρα να συνέλθω από  τη φόλα που έφαγα στο Κολωνού 23 από τη Φελίτσια!Ακατάλληλη για το επάγγελμα και υποψιάζομαι ότι δεν γουστάρει αυτήν τη δουλειά...
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
τωρα μολις βγηκα απο το ισογειο του φυλης 84 γαμησα την σονια με καλες εντυπωσεις δεν ειναι φολα αλλα δεν παιρνει και πολλες πρωτοβουλιες γενικα ομως ειναι ομως δεκτικη και δεν λεει μη και μη,καλα περασα θα την ξαναγαμησω συντομα.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Yorkie των επτά ηπείρων,των πέντε ωκεανών, των αμέτρητων πορνοστάρ ΚΑΙ στο Μεταξουργείο!  :rockon:

Για αυτο και ο Yorkie ειναι ο πιο μαγκας απο ολους. Οχι σαν μερικους μερικους εδω μεσα που λενε οτι εχουν γαμησει 10.000 γυναικες, αλλα ποτε σε μπουρδελο. Και που το λενε αυτο, σε σαιτ με τιτλο bourdela.com. Ας γελασω  :gay:. Τες πα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Στο Ιάσονος 36 η Τζοάνα η "Πορτογαλέζα",γνωστή από το Φωκαίας 19.
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και μια και μαζευτηκαμε οι 'αγαπουληδες' του κολ.11...χεχεχε
να αναφέρω κι εγώ ότι τώρα στη 2η βαρδια στο πάνω δουλεύει
το γλυκό Ροδικακι.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Πίνω μια παγωμένη μπίρα να συνέλθω από  τη φόλα που έφαγα στο Κολωνού 23 από τη Φελίτσια!Ακατάλληλη για το επάγγελμα και υποψιάζομαι ότι δεν γουστάρει αυτήν τη δουλειά...

Εφαγα και γω μια φολα σημερα Επιρρεπη  :headbang: σε ενα στην Κολωνου, δε θυμαμαι ονομα και αριθμο, που εχει και καλα μυστικο καθαρο δωματιο για τους ελληνες πελατες  :S.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Θυμάσαι βάρδια,χαρακτηριστικά κοπέλας,και αν οι χώροι ήταν μεγάλοι;Μπορεί να τη φάγαμε στο ίδιο μαγαζί...
Ρέφαρα κάπως τη σημερινή φόλα με τη Φωτεινή στο Κολωνού 27 πάνω.Τι να πω, από τότε που εμφανίστηκε και όσες φορές έχω περάσει, ή κοπέλα απλά "τα σπάει"!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.194
Κριτικές
496
Like
62.691
Πόντοι
39.662
Και μια και μαζευτηκαμε οι 'αγαπουληδες' του κολ.11...χεχεχε
να αναφέρω κι εγώ ότι τώρα στη 2η βαρδια στο πάνω δουλεύει
το γλυκό Ροδικακι.
τα 11αρια της κολωνου έχουν εξελιχθεί σε μοντελοσπιτα και αγαπουλοσπιτα.Δεν εχουν αντιπαλο.
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τα 11αρια της κολωνου έχουν εξελιχθεί σε μοντελοσπιτα και αγαπουλοσπιτα.Δεν εχουν αντιπαλο.

πσσσ, μου έδωσες ιδέα Πορνε μου, εκτός από
μοντελοπνιχτης να αυτοχαρακτηριστω και ως μοντελοαγαπουλης... χεχεχε
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Jeune Premier is back by popular demand!
Αυτή η μικρή ενημέρωση αφιερώνεται στα μέλη εκείνα που αθόρυβα χωρίς πομπώδη λόγια με μόνο γνώμονα την κοινή λογική και όχι την ανοησία έχουν την δυναμική να ανατρέπουν καταστάσεις και για αυτό έχουν τον σεβασμό μου.Ξέρουν αυτοί ποιοι είναι.
Λίγη ώρα πριν σε μια Φυλής με ελάχιστη κίνηση.
Φυλής 54 κάτω η Αρόρα στο δωμάτιο.Το κλασικό κοντοπούτανο με τα μαστάρια.
Φυλής 66Α η Αννούλα στο δωμάτιο.Λογικά η Ευτέρπη.
Φυλής 72 η Άννα.Μελαμψή κοπέλα με ομορφο πρόσωπο αλλά εμφανώς πλαδαρή.Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 74 αριστερό η Λένα.Επίσης πλαδαρή κοπέλα λευκοδερμη ομως με φουλ.
Φυλής 61 το κλασικό ζεύγος Νίκη και Τζούλια.Κοντή κατσαρομάλλα με πρωκτικό η πρώτη ψηλή πιο όμορφη η δεύτερη με απλό.Μοναδική παραφωνία της Τζούλιας ο κακός κώλος της.
Φυλής 84 κάτω η Τζούλια η Ρωσογερμανίδα σε απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86 πάνω η Χριστίνα που μάλλον την ξύπνησα.Κοντοπούτανο με μεγάλα βυζιά και γυαλάκια.Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 65 πάνω κλασικά  η ποντικομουρα η Εμμανουέλα με το καλιγραμμο όμως κορμί.Απλό ανακοινώθηκε.
Φυλής 65 κάτω η Ιωάννα η κοντή γεματουλα κοπέλα από το Φ59.Για μερικές ημέρες λέει θα ναι εδώ και έπειτα θα επιστρέψει στα παλιά της λημέρια.Φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 67 η Αντίνα με τα πλαστικά κακοφτιαγμένα βυζιά και τον ωραίο κώλο που όσο πάει όμως και πλαδαρεύει.
Φυλής 69 πάνω η Μαρία.Πρόκειται για μια πιτσιρίκα που δεν έχω ξαναδεί σαν σιδερωστρα.Λεπτή χωρίς την παραμικρή καμπύλη.Η υπηρεσία με ρώτησε στα σοβαρά τι δεν μου αρέσει και φεύγω.Έλεγα να της πω να της  πει να βάλει κανένα κιλό αλλά δεν ήθελα να την προσβάλω.Οι λάτρεις των στυλιαριών ας τσεκάρουν.
Φυλής 69 κάτω η Στέλλα στο δωμάτιο.Πρωκτικό.
Φυλής 71 πάνω η Ιωάννα.Κλασική Αλβανόφατσα με φουλ πρόγραμμα αλλά όχι καλής εμφάνισης.Συνάδελφος που βγήκε από το δωμάτιο είπε ότι ήταν καλή.
Φυλής 71 κάτω δύο κοπέλες.Η Μαίρη η μουνάρα κλασικά με απλό και η Τζούλια η πρώην Χριστίνα απο Φ59 σε φουλ.
Φυλής 109 πάνω η Ερρικα στο δωμάτιο.Αν θυμάμαι καλά πρόκειται για ψηλή μιλφ με μαύρα μαλλιά αποδεκτής εμφάνισης.Τα πάντα εκτός κώλου.
Φυλής 134 υπόγειο η Μαρία με απλό.Αυτή και η Ιωάννα απο το 71 πάνω μοιάζουν τρομερά με την Μαρία να ναι πιο όμορφη.Βασικά και οι δύο θυμίζουν την Σόνια από το 72 το καλοκαίρι αλλά στο άσχημο.Εκείνη ήταν ομορφούλα.
Φυλής 136 η Ιωάννα που ήταν παλιά στο Φ56.Ψηλή λεπτή εμφανίσιμη κοπέλα με απλό.
Πιπίνου 65 η Τζούλια με τα τατουάζ λέει στο δωμάτιο κλεισμένη για μισή ώρα.Υπηρέτης ένας νεαρός 25 χρονών.Ίσως είναι  γιος του ιδιοκτήτη.
Φιλιππίδου ανοιχτό μόνο το κάτω με καμία δεκαριά άτομα στο σαλόνι.Μπάλα έπαιζε η Λίζα που ήταν στην κουζίνα.Λογικά οι συνάδελφοι περίμεναν και άλλη κοπέλα να βγει από το δωμάτιο αλλά εγώ έφυγα.
Φωκαίας 7 αριστερά η Χριστίνα.Κοντοπούτανη μικρή με μέτριο πρόσωπο αλλά πολύ ωραία βυζιά που ασφυκτιούσαν μέσα στο δίχτυ που φόραγε.Ελεύθερο στοματικό.
Φωκαίας 7 δεξιά η Έμμυ η "Τσέχα"  σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φωκαίας 9 δεξιά η Ειρήνη.Η ψηλή όμορφη κοπέλα που είναι κλασικά εκεί με το πρωκτικό.
Φωκαίας 17 κάτω η Εμμανουέλα.Επίσης ψηλή όμορφη νταρντάνα με μεγάλο στήθος.Ελεύθερο στοματικό.
Φωκαίας 17 πάνω η Μπάνκα που κατά τις τέσσερις έκλεινε το μαγαζί και έφευγε.Αναδουλεια λογικά.
Φωκαίας 27 υπόγειο η Καρολίνα που ήρθε κοντά μου και βρωμαγε η ανάσα της αλλά δεν προσπάθησα να αποκωδικοποιήσω τι ακριβώς..Τα πάντα εκτός κώλου.
Φωκαίας 27 ισόγειο η Ελένη η κοντή ξανθιά με τον μεγάλο κώλο και η Κατερίνα η άλλη ξανθιά της αλυσίδας στο δωμάτιο.Φουλ η πρώτη όλα εκτός κωλου η δεύτερη.
Και τέλος στο Φωκαίας 24 η Αγάπη η γνωστή μιλφ με απλό.
Όλα τα υπόλοιπα κλειστά.
Πληρώθηκε για δεύτερη φορά η Τζούλια η Ρωσογερμανίδα με την ελιά αλα Σίντι Κρόφορντ.Εάν αυτή η κοπέλα  είχε και καλό βυζί θα ήταν τοπ μούναρος.
Παρότι το θερμόμετρο του κινητού μου έδειχνε μόλις 17 βαθμούς Κελσίου είχα σκυλοιδρώσει.Πήγα στα Έβερεστ για μια ζαμπονοτυρόπιτα με μιτζίθρα και να μπανισω το ωραίο μελαχρινό που δουλεύει εκεί.Στον δρόμο για το σπίτι δροσίστηκα πάνω στην μηχανή.
Τις καλημέρες μου στους περισσότερους.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εφαγα και γω μια φολα σημερα Επιρρεπη  :headbang: σε ενα στην Κολωνου, δε θυμαμαι ονομα και αριθμο, που εχει και καλα μυστικο καθαρο δωματιο για τους ελληνες πελατες  :S.

Tι φουμαρα λενε αυτοι οι πουστηδες οι τσατσοι και δε σκανε στα γελια!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Jeune Premier is back by popular demand!

Φυλής 109 πάνω η Ερρικα στο δωμάτιο.Αν θυμάμαι καλά πρόκειται για ψηλή μιλφ με μαύρα μαλλιά αποδεκτής εμφάνισης.Τα πάντα εκτός κώλου.

Δεν τη θεωρω μιλφ και εχει αρκετα καλη εμφανιση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom