Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (23 μέλη και 262 επισκέπτες)

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
πολυ καλομαθημενοι εισαστε... θελετε το μουνι ολο φρου φρου και αρωματα...
η απλη λαϊκή μυρωδιά μουνιλας σας χαλάει.  :effemine:
λαϊκή μυρωδια μουνιλας εγινε η μυκητίαση εδω.
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
αντίθετα το ροδικακι έχει προσωπαρα το
μωράκι μου. (L)
Κτητικές λέγονται οι αντωνυμίες που δηλώνουν σε ποιον ανήκει κάτι. Είναι πολύ βολικές και χρησιμοποιούνται στις περισσότερες γλώσσες του κόσμου. "My baby" για παράδειγμα στην αγγλική.
Όταν όμως χρησιμοποιούται για να δηλώσουν την κτήση δημόσιας γυναίκας, δηλώνουν ουσιαστικά την κτήση αυτής προς εμάς, όπως λέμε "η ενορία μου" φερ' ειπείν, που δεν ανήκει σ' εμάς προφανώς αλλά νιώθουμε εμείς μέρος της.
Σύνελθε Hotvenom, σε διαβάζει κόσμος.
Πες μου τώρα ότι και το (L) stands for Love να φάω τα μουστάκια μου :huh:
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
live τωρα

παιδια soory για το  :offtopic: αλλα ισως καποιος να τα εχει αναγκη.... βρεθηκαν φυλης και φωκαιας  κοντα στους καδους με τα σκουπιδια...

live τωρα


οποιος τα εχασε ας ερθει να τα παρει περιμενω, βεβαια το οτι ειναο 600ε σε 20ρικα με κανει να πιστευω οτι ειναι καποιας κορασιδας που της επεσαν...


Αν δεν τρολάρεις έχεις τα σέβη μου για την πράξη σου!
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές.Έχει περάσει κανένας στην β' βάρδια στο Φ69 οροφο και έχει πάρει το μάτι του την Τζουλιάννα και όχι μια πουτσομούρα Ιουλιέτα ή κάτι τέτοιο;Σας ευχαριστώ τα μάλλα
Πριν λίγες μέρες μετά το τέλος της πρώτης βάρδιας την είδα να περπατάει στον δρόμο μαζί με την τσατσά της. Προφανώς είχε μόλις σχολάσει. Φορούσε μια ολόσωμη αεράτη ζεβρέ φορμίτσα που στένευε στην μέση και από μέσα διακρινόταν ροζ φωσφοριζέ στρινγκάκι! Αν και δεν είναι τοπ από εμφάνιση, ομολογώ ότι με καύλωσε πολύ το πουτανί και μέχρι να στρίψει στον δρόμο στεκόμουν και χάζευα την κωλάρα της!
Την είχα γαμήσει παλιά με πολύ καλές εντυπώσεις και τώρα ενθυμούμενος το ροζ στρινγκάκι, το επόμενο εικοσάευρο μου μάλλον ανήκει σ αυτήν.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Καλημερα συναγωνιστες εχθες τιμησα την Ρωσιδα Αννα απο το Φυλης 66Α με την ασπρη πορτα με το ομορφο σεξυ φορεμα που φοραει αλλα δεν περασα καλα μεσα ειναι τοσο φολα οσο ηταν σε μενα;.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Δεύτερη επαναληπτική με την τσιγγανομίλφ Νανά στο Ιάσονος 19 κάτω,η γκόμενα στάζει... καύλα με μένα τουλάχιστον,για τους άλλους πελάτες της δεν ξέρω.Πιστεύω ότι το κουμπί της είναι  να της δείξεις ότι έχεις καυλώσει για πάρτη της πριν ακόμα μπει στο δωμάτιο... Να επισημάνω βέβαια όπως είναι γνωστό, ότι οι τσιγγάνες διακρίνονται για την ευμετάβλητη ψυχοσύνθεσή τους από πελάτη σε πελάτη,από μέρα σε μέρα,ακόμα και με τον ίδιο πελάτη,θέλουν ειδικό χειρισμό... Αν κάποιος τη δοκιμάσει και φάει φόλα,μην με κατηγορήσει για αναληθή!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Καλημερα συναγωνιστες εχθες τιμησα την Ρωσιδα Αννα απο το Φυλης 66Α με την ασπρη πορτα με το ομορφο σεξυ φορεμα που φοραει αλλα δεν περασα καλα μεσα ειναι τοσο φολα οσο ηταν σε μενα;.
Δεν μας εξήγησες τι σου έκανε και σε δυσαρέστησε. Αρνήθηκε κάτι;είχε ανάρμοστη συμπεριφορά;
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Δεν μας εξήγησες τι σου έκανε και σε δυσαρέστησε. Αρνήθηκε κάτι,είχε ανάρμοστη συμπεριφορά;
δεν με αφηνε να της δωσω φιλια και γενικοτερα δεν ηταν δεκτικη σε οτιδηποτε και αν της εκανα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.615
Πόντοι
45.465
Επειδή πολλοί την ψάχνουν και αρκετοί μου έχετε στείλει και ΠΜ ,τώρα στο Ρεμουνδου 21α δουλεύει η Σασα δηλαδή η Αλεξάνδρα πρώην Λολίτα από Φυλής 109β και Βεργας 3 δεξιά,πέρασα άλλη μια φορά μαζί της ,μόνο πίπα και τελείωμα στο στόμα, για άλλη μια φορά τα κατάπιε όλα φυσικά.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Καλημερα συναγωνιστες εχθες τιμησα την Ρωσιδα Αννα απο το Φυλης 66Α με την ασπρη πορτα με το ομορφο σεξυ φορεμα που φοραει αλλα δεν περασα καλα μεσα ειναι τοσο φολα οσο ηταν σε μενα;.
ΦΟΛΑ η Αννα-Ιλονα? Δε το πιστευω..... Περιεργο.....Πως εγινε αυτό?  :think:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
φολα μου φανηκε εμενα παντως και εχει ενα πολυ ξινο υφακι λες και ειναι γκομενα χιλιων καρδιναλιων δεν εχει καταλαβει μαλλον τι επαγγελμα κανει
 

himalayan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
5
Like
3
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες εχθες τιμησα την Ρωσιδα Αννα απο το Φυλης 66Α με την ασπρη πορτα με το ομορφο σεξυ φορεμα που φοραει αλλα δεν περασα καλα μεσα ειναι τοσο φολα οσο ηταν σε μενα;.
ειναι φιλε
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
Η αννα ιλονα γνωστο ειναι αυτο  εφαγες ενα 20 ευρω τσαμπα    δεν πηγαινες αλλου  
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
γιωργο που να πηγαινα εχεις να μου πεις καποια εγω θελω καποια που να κανει καλο στοματικο.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
φολα μου φανηκε εμενα παντως και εχει ενα πολυ ξινο υφακι λες και ειναι γκομενα χιλιων καρδιναλιων δεν εχει καταλαβει μαλλον τι επαγγελμα κανει
Μονο που σε κοιταει μ' αυτό το απαξιωτικο υφακι, παιρνεις δρομο, και φευγεις αμεσως..... :badair: ,και εχει καταλαβει και πολύ καλα μαλιστα τι επαγγελμα κανει, αφου ξερει ότι τα κοροιδα δε τελειωνουν ποτε..... :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom