Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (6 μέλη και 81 επισκέπτες)

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Γεια σας αλανια, μετα απο απραξια δυο εβδομαδων λογο διακοπων, απο τις καβαλες  :zfuck: και το σαιτ(ουτε και εγω ξερω πως τα καταφερα, για το σαιτ εννοω, εθισμος σκετος) ξανα πισω στον αγωνα. Παμε λοιπον, σημερα δευτερη απογευματινη φυλης.

φυλης 71α: Μαιρη η μελαχρινη, πως μουνεψε ετσι αυτη, οσο παει και ομορφαινει.
φυλης 69β ισογειο: Ενα ξανθο μιλφονι με γυαλια.
Φυλής 67: Λαουρα με τις βυζαρες. Μου την ειπε επειδη εφυγα πολυ βιαστικα, ουτε το προγραμμα δεν ακουσα.
φυλης 86α οροφος: Μια ξανθια, πολυ μετρια.
φυλης 84β οροφος: Σαρα  στο δωματιο.
φυλης 84α ισογειο: Μετα απο πολυ καιρο ξαναπερασα στο συγκεκριμενο οικο. Μοντερνο πλεον λογο ανακαινισης και οχι το τσαρδι που οι περισσοτεροι αποφευγαμε. Εδω δουλευε η Σονια η γνωστη απο τα 65αρια, το μελαχρινο αλογο ρατσας american standardbred. Τι αλογαρα θεε μου.
φυλης 65β ισογειο: Μια Ναταλι στο δωματιο.
φυλης 65α οροφος: Μια καστανοξανθη νταρντανα, νομιζω Χριστινα, συμπαθητικο μουτρακι.
φυλης 61: Μια μελαχρινη σγουρομαλλα, δεν την εχω ξαναδει, αυτοπαρουσιαστηκε μονη της.
φυλης 59 ισογειο: Αννα ξανθια κοντοχοντρη με ατσουμπαλο σωμα και αλλη μια μελαχρινη. Μετριοτητες και οι δυο. Που ειναι τα καλα κομματια που εφερνε τα προηγουμενα χρονια το 59 ρε 'σεις  :(.
φυλης 66α: Αννα Ιλονα η ξανθια μουναρα με ολοσωμο λευκο εσωρουχο. Θα περναγα εδω, αλλα μολις ειδα τα ομορφα ξυνισμενα μουτρακια της, εφυγα σφαιρα. Το εχουμε ξαναπει, με την Αννα δε ρισκαρουμε αν δεν ειναι ευχαριστη στο σαλονι. Θα κλαιμε ασχημα μετα.
φυλης 56: Βαλερια η ρωσιδα, μελαχρινη πλεον με το μαλλι μαζεμενο κοτσο.
φυλης 54β ισογειο: Χριστινα η τσαχπινα, ο ομορφος πιπινομουναρος. Πολυ γουσταρα που ηρθε απο πανω μου να με ρωτησει αν θα περασω στο δωματιο, γραφοντας στη μουνα της τους αλλους δυο συναγωνιστες που ηταν στο σαλονι  :sunglasses:.
διδυμου 7β: Εμιλυ καστανο μωρακι, εδω αντιθετα με τη Μαιρη απο 71, καθε φορα που τη βλεπω μου αρεσει και λιγοτερο.
διδυμου 18 οροφος: Μια χοντρη μελαχρινη μιλφ και καλα βραζιλιανα. Τα χασε με τη νεολαια που αντικρισε στο σαλονι. Θα χει χορτασει το ματι της, μπαρμπαδια.
διδυμου 18 υπογειο: Βαλεντινα καστανη σγουρομαλλα μαζεμενα σε κοτσο, συμπαθητικο προσωπο, ομορφα ματια, τελειωτικο στο στομα, ετσι μου ειπαν, ετσι σας λεω.
φιλιππιδου 11 ισογειο: Αννα στο δωματιο, λογικα η Αννυ η πορνοσταρ.
φιλιππιδου 11 οροφος: Μια μελαχρινη και εδω βραζιλιανα, γεμισαμε βραζιλιανες  :rolleyes: νομιζω Μελινα, και ο γνωστος καλος κλασσικος τσατσος Αντυ με τις ειρωνιες και τις σποντες του  :uglystupid:.
Φωκαίας 27Β οροφος Η τσατσα, περνα κατσε στο σαλονι, με υφος σατραπη, οχι δε χρειαζετε καλα ειμαι κι εδω στα ορθια, περνα εξω τωρα. Βρε αντε και γαμιδια   :2on1: και εσυ και το γυφτακι που ειχες να μας μοστραρεις.
Φωκαίας 27Β υπερυψωμενο ισογειο: Δυο ξανθα, κακασχημα μπαζα παρ' το ενα και χτυπα το αλλο.
φωκαιας 24: Ο Χριστος και η Παναγια, Νικολ ενα πιτσιρικι απο τη μολδαβια. Και εγω μικροδειχνω καμια δεκαρια χρονια αλλα οχι κι ετσι. Και 15 χρονων να μου λεγανε οτι ειναι θα το πιστευα  :new_shocked:.
φωκαιας 25β ισογειο: Τζορτζια, Τζορτζινα κατι τετοιο. Ξανθο ομορφο ρωσιδακι, παρασυρθηκα απο την ομορφια της και περασα δωματιο. Τριχες σε ολα  >:(. Ειδικα στα τεσσερα να κλεβει και να καμπουριαζει συνεχως τη μεση της, οσο και να την πιεζα προς τα κατω. Ετσι καβαλησα τελειως τα κωλομερια της μπας και εχω καλυτερη διεισδυση.Το δε μουνι της να κλανει αβερτα. Αφου πηγε χαμενο το εικοσαρικο, ειπα να το διασκεδασω λιγο, παιζοντας στα τεσσερα με τα μουνοχειλα της και καθε φορα που τα ανοιγοκλεινα να ξεφυσανε σαν φυσαρμονικα. Και λιγο ακομα και θα εφτιαχνα μελωδια  :S  :grin:.
φωκαιας 19: Τζοαννα, και εδω ομορφη ξανθια μουναρα με λεπτο σωμα. Παλι καλα που δεν παρασυρθηκα και εδω γιατι θα εχανα τα μετεπειτα.
φωκαιας 9: Ειρηνη η μελαχρινη βουλγαρα. Ο ορισμος του ομορφου μιλφ, κλασσικα και με πρωκτικο στο προγραμμα.
φωκαιας 7 υπογα: Βανεσσα μελαχρινη ψιλονταρτανα, τιποτα το ιδιαιτερο.
φωκαιας 7 ισογειο: Αντζυ η λεπτη ομορφη κοπελα με το καστανο μαλλι. Εδω εγινε η δευτερη μου καταθεση.  Βρηκα, εχασα το φως μου, ουτε και 'γω ξερω τι επαθα  :kneel: Δυνατο, απολαυστικο, μεθυστικο κωλομουνογαμησι  :s&m_1: και τα ποδια μου να τρεμουν απο την ηδονη. Ενιωσα μεγας μαλακας καθως γυρναγα σπιτι μου. Ειναι δυνατον τοσο καιρο και να μην εχω δοκιμασει αυτη τη καυλα. Βλεπω να φευγουν πολλα εικοσαρικα για παρτη της. Αξιζει κριτικης η κοπελα. Μολις βρω χρονο θα γραψω.

Α και κατι αλλο. Σε δυο τρεις μερες γυρναει και η βασιλισσα, το πιο λαμπρο αστερι της φυλης. Αλλα γαμησια απο κει.
Καλη συνεχεια και καλα γαμησια μαγκες.

 


 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Γεια σας αλανια, μετα απο απραξια δυο εβδομαδων λογο διακοπων, απο τις καβαλες  :zfuck: και το σαιτ(ουτε και εγω ξερω πως τα καταφερα, για το σαιτ εννοω, εθισμος σκετος) ξανα πισω στον αγωνα. Παμε λοιπον, σημερα δευτερη απογευματινη φυλης.

φυλης 71α: Μαιρη η μελαχρινη, πως μουνεψε ετσι αυτη, οσο παει και ομορφαινει.
φωκαιας 9: Ειρηνη η μελαχρινη βουλγαρα. Ο ορισμος του ομορφου μιλφ, κλασσικα και με πρωκτικο στο προγραμμα.
Α και κατι αλλο. Σε δυο τρεις μερες γυρναει και η βασιλισσα, το πιο λαμπρο αστερι της φυλης. Αλλα γαμησια απο κει.
Καλη συνεχεια και καλα γαμησια μαγκες.

οντως πολυ μουνι η μαιρη αλλα δεν αφηνει και πολλα.στον συγκεκριμενο οικο νομιζω δεν εχει κριτικες
οχι και μιλφ η ειρηνη
βασιλισσα ποια εννοεις ????

 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Α και κατι αλλο. Σε δυο τρεις μερες γυρναει και η βασιλισσα, το πιο λαμπρο αστερι της φυλης. Αλλα γαμησια απο κει.
Καλη συνεχεια και καλα γαμησια μαγκες.

Επειδη πεσανε πολλα πμ, η Ντιανα ρε μαγκες η Ντιανα, αυτη ειναι η πιο ωραια της φυλης και η βασιλισσα στα δικα μου ματια.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δε μπαινω στα βρωμοσπιτα της Φωκαιας πια χαρας το κουραγιο σου! Προτεινω το διδυμο Σαμπρινα - Κρουσταλλω για τους λεπρους.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Δε μπαινω στα βρωμοσπιτα της Φωκαιας πια χαρας το κουραγιο σου! Προτεινω το διδυμο Σαμπρινα - Κρουσταλλω για τους λεπρους.

Γαμησε τα φιλε  :vomit:. Τα περισσοτερα της φωκαιας χρειαζονται ριζικη ανακαινιση. Ενα πολυ καλο παραδειγμα ειναι το 84 ισογειο που ειδα σημερα. Απο αθλιο τσαρδι που ηταν, εγινε ενα ομορφο κουκλι.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
για την σαμπρινα εχω διαβασει κριτικες  δεν ειναι τοσο χαλια  η κρυσταλια λεει τιποτα
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
φωκαιας 25β ισογειο: Τζορτζια, Τζορτζινα κατι τετοιο. Ξανθο ομορφο ρωσιδακι, παρασυρθηκα απο την ομορφια της και περασα δωματιο. Τριχες σε ολα  >:(. Ειδικα στα τεσσερα να κλεβει και να καμπουριαζει συνεχως τη μεση της, οσο και να την πιεζα προς τα κατω. Ετσι καβαλησα τελειως τα κωλομερια της μπας και εχω καλυτερη διεισδυση.Το δε μουνι της να κλανει αβερτα. Αφου πηγε χαμενο το εικοσαρικο, ειπα να το διασκεδασω λιγο, παιζοντας στα τεσσερα με τα μουνοχειλα της και καθε φορα που τα ανοιγοκλεινα να ξεφυσανε σαν φυσαρμονικα. Και λιγο ακομα και θα εφτιαχνα μελωδια  :S  :grin:.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Έκλαψα! Να σαι καλά φίλε!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Χμμ.. Το Χριστινάκι  λέει  ιστορίες για  πελάτες  και συνευρεσεις,   σε άλλους,  από τοτε που ήταν στην Δευκαλίωνος. Τωρα στη Φωκαίας  ακομη περισσότερο.. well.. προσοχή ..γενικώς.  Επίσης  θυμαται ακριβώς το ποτε  /  ποια μερα  κλπ έχει πάει (o)  πελάτης της για τελευταια φορα κλπ/ και του το λέει... :) ο  φιλος μου  που είχε,, χτισει  τη Δευκαλίωνος  έχει ακούσει απίστευτα..ημερολογιακά :)
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Γεια σας αλανια, μετα απο απραξια δυο εβδομαδων λογο διακοπων, απο τις καβαλες  :zfuck: και το σαιτ(ουτε και εγω ξερω πως τα καταφερα, για το σαιτ εννοω, εθισμος σκετος) ξανα πισω στον αγωνα. Παμε λοιπον, σημερα δευτερη απογευματινη φυλης.

φυλης 71α: Μαιρη η μελαχρινη, πως μουνεψε ετσι αυτη, οσο παει και ομορφαινει.
φυλης 69β ισογειο: Ενα ξανθο μιλφονι με γυαλια.
Φυλής 67: Λαουρα με τις βυζαρες. Μου την ειπε επειδη εφυγα πολυ βιαστικα, ουτε το προγραμμα δεν ακουσα.
φυλης 86α οροφος: Μια ξανθια, πολυ μετρια.
φυλης 84β οροφος: Σαρα  στο δωματιο.
φυλης 84α ισογειο: Μετα απο πολυ καιρο ξαναπερασα στο συγκεκριμενο οικο. Μοντερνο πλεον λογο ανακαινισης και οχι το τσαρδι που οι περισσοτεροι αποφευγαμε. Εδω δουλευε η Σονια η γνωστη απο τα 65αρια, το μελαχρινο αλογο ρατσας american standardbred. Τι αλογαρα θεε μου.
φυλης 65β ισογειο: Μια Ναταλι στο δωματιο.
φυλης 65α οροφος: Μια καστανοξανθη νταρντανα, νομιζω Χριστινα, συμπαθητικο μουτρακι.
φυλης 61: Μια μελαχρινη σγουρομαλλα, δεν την εχω ξαναδει, αυτοπαρουσιαστηκε μονη της.
φυλης 59 ισογειο: Αννα ξανθια κοντοχοντρη με ατσουμπαλο σωμα και αλλη μια μελαχρινη. Μετριοτητες και οι δυο. Που ειναι τα καλα κομματια που εφερνε τα προηγουμενα χρονια το 59 ρε 'σεις  :(.
φυλης 66α: Αννα Ιλονα η ξανθια μουναρα με ολοσωμο λευκο εσωρουχο. Θα περναγα εδω, αλλα μολις ειδα τα ομορφα ξυνισμενα μουτρακια της, εφυγα σφαιρα. Το εχουμε ξαναπει, με την Αννα δε ρισκαρουμε αν δεν ειναι ευχαριστη στο σαλονι. Θα κλαιμε ασχημα μετα.
φυλης 56: Βαλερια η ρωσιδα, μελαχρινη πλεον με το μαλλι μαζεμενο κοτσο.
φυλης 54β ισογειο: Χριστινα η τσαχπινα, ο ομορφος πιπινομουναρος. Πολυ γουσταρα που ηρθε απο πανω μου να με ρωτησει αν θα περασω στο δωματιο, γραφοντας στη μουνα της τους αλλους δυο συναγωνιστες που ηταν στο σαλονι  :sunglasses:.
διδυμου 7β: Εμιλυ καστανο μωρακι, εδω αντιθετα με τη Μαιρη απο 71, καθε φορα που τη βλεπω μου αρεσει και λιγοτερο.
διδυμου 18 οροφος: Μια χοντρη μελαχρινη μιλφ και καλα βραζιλιανα. Τα χασε με τη νεολαια που αντικρισε στο σαλονι. Θα χει χορτασει το ματι της, μπαρμπαδια.
διδυμου 18 υπογειο: Βαλεντινα καστανη σγουρομαλλα μαζεμενα σε κοτσο, συμπαθητικο προσωπο, ομορφα ματια, τελειωτικο στο στομα, ετσι μου ειπαν, ετσι σας λεω.
φιλιππιδου 11 ισογειο: Αννα στο δωματιο, λογικα η Αννυ η πορνοσταρ.
φιλιππιδου 11 οροφος: Μια μελαχρινη και εδω βραζιλιανα, γεμισαμε βραζιλιανες  :rolleyes: νομιζω Μελινα, και ο γνωστος καλος κλασσικος τσατσος Αντυ με τις ειρωνιες και τις σποντες του  :uglystupid:.
Φωκαίας 27Β οροφος Η τσατσα, περνα κατσε στο σαλονι, με υφος σατραπη, οχι δε χρειαζετε καλα ειμαι κι εδω στα ορθια, περνα εξω τωρα. Βρε αντε και γαμιδια   :2on1: και εσυ και το γυφτακι που ειχες να μας μοστραρεις.
Φωκαίας 27Β υπερυψωμενο ισογειο: Δυο ξανθα, κακασχημα μπαζα παρ' το ενα και χτυπα το αλλο.
φωκαιας 24: Ο Χριστος και η Παναγια, Νικολ ενα πιτσιρικι απο τη μολδαβια. Και εγω μικροδειχνω καμια δεκαρια χρονια αλλα οχι κι ετσι. Και 15 χρονων να μου λεγανε οτι ειναι θα το πιστευα  :new_shocked:.
φωκαιας 25β ισογειο: Τζορτζια, Τζορτζινα κατι τετοιο. Ξανθο ομορφο ρωσιδακι, παρασυρθηκα απο την ομορφια της και περασα δωματιο. Τριχες σε ολα  >:(. Ειδικα στα τεσσερα να κλεβει και να καμπουριαζει συνεχως τη μεση της, οσο και να την πιεζα προς τα κατω. Ετσι καβαλησα τελειως τα κωλομερια της μπας και εχω καλυτερη διεισδυση.Το δε μουνι της να κλανει αβερτα. Αφου πηγε χαμενο το εικοσαρικο, ειπα να το διασκεδασω λιγο, παιζοντας στα τεσσερα με τα μουνοχειλα της και καθε φορα που τα ανοιγοκλεινα να ξεφυσανε σαν φυσαρμονικα. Και λιγο ακομα και θα εφτιαχνα μελωδια  :S  :grin:.
φωκαιας 19: Τζοαννα, και εδω ομορφη ξανθια μουναρα με λεπτο σωμα. Παλι καλα που δεν παρασυρθηκα και εδω γιατι θα εχανα τα μετεπειτα.
φωκαιας 9: Ειρηνη η μελαχρινη βουλγαρα. Ο ορισμος του ομορφου μιλφ, κλασσικα και με πρωκτικο στο προγραμμα.
φωκαιας 7 υπογα: Βανεσσα μελαχρινη ψιλονταρτανα, τιποτα το ιδιαιτερο.
φωκαιας 7 ισογειο: Αντζυ η λεπτη ομορφη κοπελα με το καστανο μαλλι. Εδω εγινε η δευτερη μου καταθεση.  Βρηκα, εχασα το φως μου, ουτε και 'γω ξερω τι επαθα  :kneel: Δυνατο, απολαυστικο, μεθυστικο κωλομουνογαμησι  :s&m_1: και τα ποδια μου να τρεμουν απο την ηδονη. Ενιωσα μεγας μαλακας καθως γυρναγα σπιτι μου. Ειναι δυνατον τοσο καιρο και να μην εχω δοκιμασει αυτη τη καυλα. Βλεπω να φευγουν πολλα εικοσαρικα για παρτη της. Αξιζει κριτικης η κοπελα. Μολις βρω χρονο θα γραψω.

Α και κατι αλλο. Σε δυο τρεις μερες γυρναει και η βασιλισσα, το πιο λαμπρο αστερι της φυλης. Αλλα γαμησια απο κει.
Καλη συνεχεια και καλα γαμησια μαγκες.

 
Πολύ καλή ενημέρωση άρχοντα...  :kneel:
...δεν τη λες μιλφ την Ειρήνη
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Νωρίτερα το πρωί στην τρέχουσα πρώτη βάρδια...

Στο ριζικά ανακαινισμένο Φυλής 84 ισόγειο,είναι η Τζοάννα.
Ξανθιά κοπέλα,πιτσιρικοφέρνει αλλά δεν-είναι που σε ξεγελάει το νόστιμο μουτράκι της.
Αδύνατη,ωραίες αναλογίες με μικρό βυζί και με προκλητικό κωλαράκι.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Στο Φυλής 56,είναι η Νάντια.Με συμπαθητικό σαγωνοειδές πρόσωπο,όσο μπόι της λείπει το έχει πάρει σε πέταγμα στον κώλο-αυτό άλλωστε είναι και το χαρακτηριστικό της σημείο επάνω της...

Στο Φυλής 54 ισόγειο,ήταν η Χριστίνα.
Σχετικά ψηλό πιπινοκόριτσο και εντάξει...τί να λέμε,η κοπέλα είναι εντυπωσιακή:δροσερό πρόσωπο,κορμί λαμπάδα απλά το μόνο που την χαλάει είναι η επιδεικτική αυταρέσκεια που την διακρίνει.
Ήταν σε δωμάτιο για περίπου 12 λεπτά,στο σαλόνι την περίμεναν 10 άτομα και όμως έφυγαν όλοι!Με 69 στο πρόγραμμά της.

Στο Φωκαίας 7 ήταν η Βανέσα.Ψηλή μελαχροινή μιλφ,με θηλυκό-ψιλομαγκιόρικο πρόσωπο με κορμί πιανούμενο αλλά όχι ατσούμπαλο.Παλαιά καραβάνα της αγοράς.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Στο διπλανό αριστερό ισόγειο με το νούμερο 9,είναι η Σύλβια.
Όμορφη κοπέλα,ψηλή μελαχροινή με ωραίο αρμονικό κορμί - λίγο στον κώλο είναι ζουμερή αλλά δεν δείχνει άσχημο λόγω ύψους.
Μαζί της μια ψηλή ατσούμπαλη νταρντάνα Κάρλα,τίποτα το ιδιαίτερο.
Και για τις δυο κοπέλες ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Στο δεξί 9άρι της Φωκαίας,είναι η Ναταλί η όμορφη καστανή πιτσιρίκα με το ωραίο πρόσωπο την οποία και δεν είδα μια και ήταν σε δωμάτιο.

Τα Φωκαίας 17,το 19 όπως και τα 25άρια ήταν κλειστά.

Στο Φωκαίας 27 υπόγειο,είναι η Ροζαλίντα η ξανθιά μιλφογκίλφ με την περίεργη μουτσούνα.
Σχετικά καλό και ψιλοαδύνατο κορμί για την ηλικία της συνοδευτικό με σιλικονάτο στήθος.
Κάνει τα πάντα εκτός κλωλου.
Μαζί της η Τζανίνα.Ωραία κοπέλα,πιτσιρίκα - αν και χρόνια στο κουρμπέτι,ξεκίνησε ηλικιακά στα πρόθυρα του ανήλικου στο Μεταξουργείο.
Ψηλή,όμορφο πρόσωπο,ωραίο κορμί με σάπιο βυζί.Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Στο Φωκαίας 27 ισόγειο,ήταν η Λάουρα.
Για Μολδαβή την παρουσιάζουν αλλά όσο έχει η Αγγλία,Καλαμάτα τόσο έχει και η Αλβανία,Μολδαβία.
Μετρίου ύψους,σχετικά λεπτή ασπρουλιάρα με χαρακτηριστικά άγριο κατσικοπρόσωπο βγαίνει στο σαλόνι σαν να πατάει σταφύλια.Με πρωκτικό.

Στο Φωκαίας 27 όροφος,είναι η Σαμπρίνα.
Άλλο πάλι τούτο:Κοντό τσιγγανορουμάνικο,
σκουρόδερμο,κορμί δεν το λες και για πέταμα ιδίως τον κώλο που είναι περίεργα ζουμερός αλλά όχι απωθητικός.
Με υπερφουλαρισμένο πρόγραμμα παρακαλώ!

Στο Φωκαίας 24,είναι η Άννυ η πορνοστάρ.
Τροφαντούλα πλέον με τα παραπανίσια κιλάκια της-τώρα τελευταία το (παρα) τρώει το φαγάκι της!
Με το κλασσικό  πρόγραμμά της,δηλαδή ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.

Στο Διδύμου 7 δεξιά,είναι η Έμιλυ.Κάθε φορά που τη βλέπω μού φαίνεται ακόμη πιο ξεπεταγμένη η μικρούλα:Με νόστιμότατο κοριτσίστικο προσωπάκι,λεπτό σωματάκι με προκλητικό κωλαρίνο!Με ελεύθερο στοματικό και 69 στο μενού της.

Το διπλανό αριστερό 7άρι όπως και το 8 άνω είναι κλειστά.

Στο Διδύμου 8 ισόγειο,είναι η Βερόνικα και η Έλενα.
Ντυμένες με τα ίδια λευκά κορμάκια-εσώρουχα βγήκαν μαζί από παρτουζοδωμάτιο και ήταν σαν τις αδελφές Καλουτά.
Πιο μεγάλη και πιο θηλυκή η Βερόνικα με ωραία πιασίματα ενώ η Έλενα με τη γνωστή φράτζα πιο μικρή μεν αλλά στα ίδια κυβικά.

Στο Διδύμου 16,είναι η ξανθιά Αναστασία με τις βυζάρες της.Χαμηλοβλεπούσα φόλα.

Στο Διδύμου 18 υπόγειο,είναι η Αλίνα η μελαχροινή τροφαντή μιλφ με το μεγάλο στήθος και μαζί της η Μαρία η άλλη μιλφ,τραγική φάτσα αυτή,μελαχροινή με περίεργα ασύμμετρη κωλοκατασκευή.
Τα πάντα εκτός κώλου η πρώτη,τα πάντα όλα η δεύτερη.

Στο Διδύμου 18 ισόγειο,είναι η ξανθιά γιαγιά Ελενίτσα,γνωστή και μη εξαιρετέα σε όλους νομίζω,με τα κλασσικά μαύρα εσώρουχά της και με υπερφουλαρισμένο πρόγραμμα και αυτή.

Στο Διδύμου 20,είναι η Βερόνικα.Ξανθιά μιλφογκίλφ με φοβερό μαλλί κομμωτηρίου στυλ Δυναστείας.Περίεργο σώμα:πεσμένο στήθος,αδύνατος κορμός,μπασμένος κώλος.
Ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός κώλου.

Το Διδύμου 22 κλειστό και σήμερα.

Στο Διδυμου 27,η μικρή ξανθιά ντροπαλή υπηρεσία παρουσίασε την Βαλεντίνα.
Ξανθιά μιλφογκιλφ,με απλό καθημερινό πρόσωπο και με αδύνατο (σκελετοειδές σε κάποια σημεία του) σώμα.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Μάγκες η Μαίρη το τούμπανο από το 71α τι λέει; Έψαξα για κριτική αλλά δεν βρήκα κάτι.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.412
Κριτικές
14
Like
3.425
Πόντοι
4.895
Απο οδο Γασπαρη - Φιλιππιδου εχουμε ανταπόκριση ?
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Μάγκες η Μαίρη το τούμπανο από το 71α τι λέει; Έψαξα για κριτική αλλά δεν βρήκα κάτι.
Εχει περασει ενας φιλος μου. Γαμιετε καλα. Θελω να την δοκιμασω και εγω. 3-4 φορες που την πετυχα περασα με την δευτερη κοπελα που δουλευαν μαζι!!  :rockon:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
H της  Διδύμου-  ναι .----  γραφτηκε παραπάνω οτι αναχώρησε -υπο ασαφεις  συνθήκας ..Γενικά,  αι.. Αλίοναι ειναι  ως φαίνεται διάττοντες αστέρες .. Εμφανίζονται δηλ. μόνο κατά τις... Αλυονίδες μέρες ,, :cheesy:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
H της  Διδύμου-  ναι .----  γραφτηκε παραπάνω οτι αναχώρησε -υπο ασαφεις  συνθήκας ..Γενικά,  αι.. Αλίοναι ειναι  ως φαίνεται διάττοντες αστέρες .. Εμφανίζονται δηλ. μόνο κατά τις... Αλυονίδες μέρες ,, :cheesy:
μαλλον θα πηγε Ουκρανια...μου ειχε πει οι γονεις της δεν ηταν και πολύ καλα.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
παλι η αννα ειναι κατω η γυρισε η ρενατα
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Άλλα αντί άλλων σήμερα στην απογευματινή βάρδια στη Φυλής...για άλλες πήγαινα - σύμφωνα με τις ενημερώσεις επιφανών πορνορεπόρτερ του σάιτ - και άλλες έβρισκα...τελικά κατάθεσα στην Χριστίνα στο σπιτάκι της Φυλής 54Β. Ωραία κοπέλα με πολύ καλή συμμετοχή, χωρίς όμως κάτι ιδιαίτερο. Είχε δουλίτσα και φαινόταν χαρούμενη, αν και λίγο κουρασμένη... :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom