Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (21 μέλη και 309 επισκέπτες)

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
359
Like
409
Πόντοι
21
καλησπερα σημερα το πρωι περιπου στις 10.30 στο μπου του Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ηταν μια ψηλη χοντρουλα με κοντο αγορε ξανθο μαλλι..ξερεις κανεις πως την λενε ή καποια αλλη πληροφορια?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Βεργας 6 το απογευμα ηταν η γνωστη Ριτα. Διπλα στο υπογειο η Χριστινα η λεπτη γυφτορουμανα απο Φωκαιας. Στο 3 αριστερα καινουριο φρουτο 0% λιπαρα ξανθο αθωο. Δεξια δυο χοντρες. Πανω η Μαργκω με υφος "ποινην εκτιω, αγγαρεια κανω".
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δύο τσούρκες γαμεύθησαν σήμερα στην απογευματινή βάρδια:

Βίκυ από Πιπίνου 118: Είχα ακούσει τα καλύτερα, οπότε ήμουν περίεργος να δω ιδίοις όμμασι τι ψάρια πιάνει. Σε γενικές γραμμές η πραγματικότητα είναι αντάξια της φήμης. Καλή, ρομαντική, χαριτωμένη, αλλά φουλ τσακωμένη με την επικοινωνία. Ελληνικά ξέρει μόνο τα βασικά, αγγλικά ίσα που συνεννοείσαι και πέταγε κάτι ρώσικα. Στο γλωσσικό θέμα αλλά και το social time χρήζει βελτίωσης.

Φυλής 54: Μια πετίτ κοπελίτσα που το όνομά της δε συγκράτησα, εκεί που δούλευε παλιά η Ορόρα. Δε την έχω ξαναδεί αλλά κατά τα λεγόμενα της τσατσάς είναι παλιά και επέστρεψε μετά από ένα διάστημα απουσίας. Αφού παίξαμε λίγο μαξιλαροπόλεμο ( :2funny: ), τη γάμησα άγρια μετά από κάμποσο ρεκτιφιέ που της άρεσε. Είχαμε και μια φιλοσοφική συζήτηση στο τέλος για το ξύρισμα της κάτω περιοχής.  :2funny:
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Φυλής 54:[/b] Μια πετίτ κοπελίτσα που το όνομά της δε συγκράτησα, εκεί που δούλευε παλιά η Ορόρα. Δε την έχω ξαναδεί αλλά κατά τα λεγόμενα της τσατσάς είναι παλιά και επέστρεψε μετά από ένα διάστημα απουσίας. Αφού παίξαμε λίγο μαξιλαροπόλεμο ( :2funny: ), τη γάμησα άγρια μετά από κάμποσο ρεκτιφιέ που της άρεσε. Είχαμε και μια φιλοσοφική συζήτηση στο τέλος για το ξύρισμα της κάτω περιοχής.  :2funny:
Χριστινα ρωσιδουλα
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Δευτέρα απόγευμα Κολωνού 48 Ντανα.
Τέτοιο πήδημα ούτε σε στούντιο την εποχή που δίναμε 80αρες και 100σταρες για call girls.
Πραγματικά το κορίτσι τιμά κάθε λεπτό του 10ευρου....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Είναι λίγο φολιτσα..
Γενικά έχουμε μια τάση να λέμε φόλες όλες αυτές που κάνουν (υπερ)απλά προγράμματα. Η πραγματική φόλα είναι η κακόκεφη που έχει ένα ύφος λες και κάνει βαριά αγγαρεία και που δεν αφήνει να την αγγίξεις πουθενά. Αερόπιπα μετά από πέρασμα καπότας σε πεσμένο καβλί και μόνο μουνί μέσα σε 5 κιλά κρέμα.
 

vass105

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σημερα το πρωι περιπου στις 10.30 στο μπου του Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ηταν μια ψηλη χοντρουλα με κοντο αγορε ξανθο μαλλι..ξερεις κανεις πως την λενε ή καποια αλλη πληροφορια?

Καιτη. Καλη, αλλα οταν ειναι μονη στη βαρδια, ξεπετα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.782
Κριτικές
61
Like
40.484
Πόντοι
22.785
Γενικά έχουμε μια τάση να λέμε φόλες όλες αυτές που κάνουν (υπερ)απλά προγράμματα. Η πραγματική φόλα είναι η κακόκεφη που έχει ένα ύφος λες και κάνει βαριά αγγαρεία και που δεν αφήνει να την αγγίξεις πουθενά. Αερόπιπα μετά από πέρασμα καπότας σε πεσμένο καβλί και μόνο μουνί μέσα σε 5 κιλά κρέμα.
........

.........  ἔσσεται ἦμαρ !!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Πρωινή ζεστή τσάρκα στις 11:30 σε μερικά τυχαία

Φωκαίας
19 μελαχρινό σκουρόχρωμο πιπίνι με στητό στηθάκι 2αρι απλό με 69
17 κάτω ο κ. Αρης ανήγγειλε το πρόγραμμα της Εσμεράλντας καρφωμένος στον καβάλο μου
9 ισόγειο η Σύλβια ψηλή ήρθε ολόγυμνη κρύβοντας όμως από σεμνότητα το μικρό της στήθος
27 υπόγειο η Νικολλέτα σε φουλ και κώλο
27 ισόγειο η Αντριάννα νταρντάνα με στήθη 3αρια 69 και κώλο όχι cim όμως, μαζί με την Αλεξάνδρα πετίτ γλυκό κορίτσι με ακα και cim. Επιθετικές και πιεστικές παρτούζα στα 30€
27 όροφος ξανθιά καλίγραμμη σε φουλ και κώλο
24 η Σάρα το μελαχρινό λεπτό μωρό κλασσικά κάθησε πάνω μου και η Έλενα ξανθιά με ακάλυπτο το μικρό της στήθος και δυσανάλογα μεγάλη περιφέρεια - άνισος ανταγωνισμός

Φυλής
84 ισόγειο η Ντίνα με ακα και 69 καλό κορμί 2αρι στήθος και ωραία ρόγα
71 ισόγειο παρουσιάστηκε μόνη της γονατιστή μπροστά μου ενώ καθόμουν αυτοεκθειάστηκε, οδήγησε τα χέρια μου στα στήθη της τα οποία και χούφτωσα ευχαρίστως, αποκάλυψε το ένα το οποίο ξαναχούφτωσα πάλι ευχαρίστως, ζητούσε γλωσόφιλα τα οποία απέφυγα και σηκώθηκα να φύγω οπότε μου ρίχνει μία ξυλιά στην πλάτη λέγοντας ότι θα μου "έδινε και μπουνιά, να πιάνω ξέρω όχι να περνάω" ... έτσι
 

marks

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Την Γκάμπυ τι ώρες την βρίσκουμε συνήθως στο Χωματιανού; Αξίζει την κατάθεση;
Ευχαριστώ
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
...
71 ισόγειο παρουσιάστηκε μόνη της γονατιστή μπροστά μου ενώ καθόμουν αυτοεκθειάστηκε, οδήγησε τα χέρια μου στα στήθη της τα οποία και χούφτωσα ευχαρίστως, αποκάλυψε το ένα το οποίο ξαναχούφτωσα πάλι ευχαρίστως, ζητούσε γλωσόφιλα τα οποία απέφυγα και σηκώθηκα να φύγω οπότε μου ρίχνει μία ξυλιά στην πλάτη λέγοντας ότι θα μου "έδινε και μπουνιά, να πιάνω ξέρω όχι να περνάω" ... έτσι
Ε, τι περιμένεις από έναν άνδρα και μια γυναίκα...
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
στη χθεσινη τριτη βαρδια εριξα 2 καταθεσεις στη μιλφ βικτωρια απο κολωνου 30 με καλες εντυπωσεις και μια καταθεση στη ειρηνη απο φωκαιας 7 -9 ?δεν ειμαι σιγουρος και αυτη με καλες αντυπωσεις.ωραιο τσιμπουκι?ε πολυ φτυσιμο και φοβερο στησιμο με τη κωλοτρυπιδα στο πιατο!!!



 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.457
Πόντοι
4.895
Η Ηλέκτρα της Φειδιππίδου - Γάσπαρη παίζει ? Πεθύμησα σφιχτό κωλαράκι  :fuck1:, δυσφορία και γκρίνια για το μέγεθος. Είμαι μαζώχα...  :rockon: :s&m_2:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
φιλε εχω να παω μερες στο επανω φιλιππιδου  δεν ξερω με σιγουρια για την ηλεκτρα
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Δεληγιώργη 39: Άλλη μια υπέροχη 10-λεπτη ερωτική σχέση με την αγαπημένη μου Ιωάννα.

Πάνω στην πράξη είχαμε τον παρακάτω διάλογο:

- Είσαι πολύ καλή γυναίκα εσύ.
- Εγώ;;; Καριόλα είμαι!
- Δεν είσαι καριόλα. Πουτάνα είσαι. Είστε οι πιο καλές γυναίκες.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο στο κωλάντερο του Άσα Κωλάντερου. Τις μαγκιές σου γαμιόλη αλλού.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
γυρισα πριν απο λιγο απο τσαρκα  σε διαφορετικα  σπιτακια  σημερα  ξεκινησα απο  αχιλεως  48 η γνωστη ιλονα  μετα  πηγα  βεργας 6  και ειδα την χριστινα  γνωστη κοπελα μου φανηκε  μετα πηγα φυλης 71  η γνωστη αλινα μετα πηγα φυλης  86  β  ηταν η τινα το 86 κλειστο  84 β μια ροζα  κλειστο  το 84 α    μετα πηγα  στο 65 β φυλης η γνωστη ελενα  65 α η ντιαννα    και τελος 54 β η αουρορα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
Στη συνέχεια πριν από λίγο μετά από βόλτα στη Λιοσίων και περίξ δοκίμασα στο Βεργας 3 δεξιά την Νταιανα καστανή κατσαρομαλλα χοντρουλα με 4αρια συν βυζι, απλό πρόγραμμα όπου με πέντε ευρώ μετατράπηκε σε ισπανική τελειωτικη δηλώνει Ιταλίδα.... 24 ετών, μαζί και η Εύα που προσφερθηκε να έρθει στο δωμάτιο να μου μεταφράζει αλλά την πήρε πελάτης, θα ακολουθήσει κριτική καθώς και μπόνους φωτός των βυζιων της αχυστα και χυμενα...
+Βεργας 3.jpg


+Βεργας 3 (2).jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom