Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (18 μέλη και 255 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Σήμερα το πρωί κατά τις 11:00 στην παντελώς άδεια Φυλής (!?!)

84 ισόγειο δύο μελαχρινά - μία γυφτοειδής με μικρά κρεμασμένα στήθη και δεύτερη με μοντελέ κορμί
86 ισόγειο η Γκάμπι και η Τίνα αμφότερες μελαχρινές με 1,5-2 στήθος και δεμένα σώματα
Φωκαίας
17α  η Αλίνα μικρή εμφανισιακά με 2αρια ακάλυπτα στήθη
19 η Αντριάννα το μελαχρινό στυλιάρι
27 υπόγειο η Νικολέτα πρώην Καμέλια
27 ισόγειο η Σιμόνα
24 η Όλγα
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Σήμερα το πρωί κατά τις 11:00 στην παντελώς άδεια Φυλής (!?!)
    Αυτές είναι ειδήσεις .Σημεία των καιρών,τυπε. Ερχεται  η ημερα του αρμεγουδιόν ,φαίνεσθαι
 

Επισκέπτης
Ειμαι περιεργος. Υπαρχει εδω μεσα κανενας που να εχει προλαβει να την γαμησει οπως και την Παολινα απο Καλυμνου ? Αμφότερες εξαιρετικες στην πιπα, καραμελωμα και πιο κατω.... βεβαιως βεβαίως
τις εχω γαμησει και τις 2
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.623
Πόντοι
39.662
περασμα από Γεωργίου Γασπαρη 11Β και δυνατο κωλογαμησι στην Ηλεκτρα... ανεβαινει κριτικη.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.484
Πόντοι
216
καταδρομικη Διδυμου 20 προς ανευρεση 'μπουρναζο'κορασιδων σε ρολο ντουέτου, με απωτερο σκοπο ένα διπυρινο τσιμπο! Στοχος επετεύχθη επιτυχως, με την απωλεια σπερματος και 30 ευρω.
Η καταθεση εγινε στα στηθη των κορασιδων. Ομορφες, γλυκες και ναζιάρες, αλλα ελαφρως ψυχρες, και ισως λιγο βαρεμένες!
Οβερ!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Στην απογευματινή βάρδια στο Μεταξουργείο είδα τα εξής:
Koλωνού 27 στον όροφο η ώριμη Φωτεινή,κοντή,λεπτή με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος περίπου των ώμων της.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Μαζί της η Αλίσια που εργάζεται και στο Κολωνού 48,ώριμη,κανονικών κιλών,με ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω και τραχύ πρόσωπο.'Ιδιο πρόγραμμα.Πέρασα με την Φωτεινή η οποία παραμένει πολύ δυνατή.
Στο Κολωνού 30 ισόγειο ήταν 2 κοπέλες.Η Αναστασία προμίλφ.ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και καστανά σγουρά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Και η δεύτερη η Μαρία πιο κοντή,λεπτή με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Απλό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 30 στον πρώτο όροφο 2 κοπέλες.Η πρώτη μία ελαφρώς γεματούλα με κοντά ξανθά μαλλιά και η δεύτερη κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Απλό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 30 στον δεύτερο όροφο τρεις κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Νίκη,κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,παρουσιάστηκε γυμνόστηθη. Η δεύτερη ήταν η Μόνικα κοπέλα ψηλή και λεπτή με καστανά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά η οποία και μου έκανε κλικ.Η τρίτη ήταν κοπέλα πιο κοντή,ελαφρώς γεματούλα με καστανόξανθα μαλλιά κάτω απο τους ώμους και τραχύ πρόσωπο.Σε απλό πρόγραμμα τα κορίτσια.
Στο Κολωνού 32 στον όροφο onlygreekadiko 2 κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Μάγκυ κοπέλα νόστιμη λεπτή με ξανθά πλατινέ μαλλιά στο ύψος των ώμων της και η δεύτερη ήταν η Κατερίνα,ψηλότερη κοπέλα με καρέ ξανθά πλατινέ  μαλλιά επίσης νόστιμη με ωραίο κωλαράκια.Απλό πρόγραμμα αλλά στα δεκαπέντε ευρώ επείδη παίρνουν μόνο Έλληνες.
Στο Κολωνού 32 στο ισόγειο επίσης 2 κοπέλες.Η πρώτη η Νίκη κοντή,αδύνατη με καστανόμαυρα μαλλιά προς το καρέ και η δεύτερη η καινούρια Βιβή,λεπτή,ψηλότερη και λίγο πιο γεμάτη απο την Νίκη με μακριά μαύρα μαλλιά.Νοστιμούλα η Βιβή σε απλό πρόγραμμα.
Σε όλα τα παραπάνω μαγαζιά γίνονται και παρτούζες.
Στο Κολωνού 23 στο υπόγειο ήταν κοπέλα που είχα πάρει ως Τάνια στο Ιάσωνος 20Β.Λεπτή,με μαύρο ολόσωμο και καστανά καρέ μαλλιά και μύτη λίγο στραβή.Ελεύθερο στοματικό.Μαζί της καινούρια κοπέλα λεπτή,με καστανόξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους σε απλό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 23 στον ημιόροφο ήταν η Ειρήνη απο τα Ιάσωνος 44 και παλιότερα Φυλής 84&86 αθίγγανη,κανονικών κιλών με μελαμψό δέρμα και πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά πιασμένα σε μικρή αλογοουρά.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 19 στο ισόγειο ήταν η Νατάσα η "Ελληνίδα" απο τα Κολωνού 27 και Κεραμικού 15.Κοπέλα ωχρή,με καστανόξανθα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια σε απλό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 19 στον όροφο η Ελένη καινούρια κοπέλα απο Μολδαβία,κανονικών κιλών με καστανόξανθά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά,τριάρια βυζιά.Απλό πρόγραμμα.Τιμή 10 ευρώ.
Στο Ιάσωνος 20 με τον ανελκυστήρα η Ντενίσα,λεπτή με μαύρα μαλλια στο ύψος των ώμων της σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 20 στον όροφο ήταν κάποια Μόνικα την οποία και δεν έμεινα να δω γιατί ήταν σε δωμάτιο και βαρέθηκα να περιμένω.Μάλλον πρόκειται για την Μόνικα απο τα Κολωνού 15 και προσφάτως Ιάσωνος 44 την κοντή λεπτούλα.
Στο Ιάσωνος 31 στο υπόγειο ήταν η ώριμη Ρωσόφωνη Ειρήνη που παλιότερα εργαζόταν και σαν Ντιάνα,γνωστή απο πολλά μαγαζιά.Κων/πόλεως 166,Ιωαννίνων 3,Διδυμου 27,Αλκιβιάδου 16Γ,Διδύμου 20,Μεγάλου Αλεξάνδρου 22,Κωλοκυνθούς 38.Λεπτή,με ξανθά μαλλιά μακριά,κατάλευκο δέρμα.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Ιάσωνος 31 με την αυλή στο ισόγειο δεξιά ήταν η Τζέσικα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και η Άννα λεπτή με καστανά μαλλιά προς το καρέ.Σε κανονικό πρόγραμμα.Ευθεία μέσα στο υπόγειο ήταν δύο τσιγγανάκια το πρώτο με ωραίο σώμα με πιασιματάκια και μακριά μαύρα μαλλιά και το δεύτερο με όνομα Νάγια λεπτή με μαύρα μακριά μαλλιά.Νοστιμούλες αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.Φόλες μου φάνηκαν.
Στο Ιάσωνος 37 ήταν κοπέλα κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων περίπου.Κανονικό πρόγραμμα.
Όλα τα Ιάσωνος 46 ήταν κλειστά καθώς και το Ιάσωνος 44 το αριστερό ισόγειο.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο ήταν η Βικτώρια,υπέρβαρη ώριμη Ρωσόφωνη με ξανθά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κώλο.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 η αυλαία έπεσε με την Ειρήνη ή Ίρα,μιλφ, λεπτή,κοντή,με μαύρα μακριά μαλλιά (περούκα) και τραχύ πρόσωπο.Ελεύθερο στοματικό.Μαζί της η Ντάνα,γεματούλα με μαύρα μαλλιά πάνω απο του ώμους και το ίδιο πρόγραμμα.
Καλά να περνάτε!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
παμε λιγο και στα δικα μου  απο καποια σπιτακια ξεκινησα πρωτα απο φυλης 71  α αλινα μου αρεσε πολυ αυτο το γκομενακι  μετα  στα δυοπ 65  α  τζουλια  μου αρεσε την εχει παρει κανεις  και στο αλλο ντιαννα   μετα πηγα φωκαιας 17 α ειδα ξενια   και στο 19 την σονθια και σε  ενα αλλο σπιτι που πηγα ηταν διδυμου 7 ηταν η αυουρορα
 

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
70
Like
35
Πόντοι
0
Μπορει να μου πει καποιος την τιμη του εισητηριου στο Αγκυρας 1 ???
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
καταδρομικη Διδυμου 20 προς ανευρεση 'μπουρναζο'κορασιδων σε ρολο ντουέτου, με απωτερο σκοπο ένα διπυρινο τσιμπο! Στοχος επετεύχθη επιτυχως, με την απωλεια σπερματος και 30 ευρω.
Η καταθεση εγινε στα στηθη των κορασιδων. Ομορφες, γλυκες και ναζιάρες, αλλα ελαφρως ψυχρες, και ισως λιγο βαρεμένες!
Οβερ!

αυτο θελω και εγω αλλα δεν τις εχω πετυχει εως τωρα

 

barkaroutsos70

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
πρίν απο λίγο βόλτα στη φυλής μετά απο κανα 2-3 χρόνια. όλες με καβαλούσαν σαν σε  πριβέ χορό και δεν με άφηναν να φυγω. μια χοντρή ξανθια   μου ξεκούμπωσε το παντελόνι και μου τον ψιλοέπεξε. την ψιλοσιχάθηκα μου έκοψε την όρεξη. πολύ αναδουλεία πρέπει να έχει πέσει για να κάνουν τέτοια καραγκιοζιλίκια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.137
Κριτικές
1.245
Like
194.086
Πόντοι
45.465
σφυνακι live

Αχαρνων 85 Ελενη το ξανθο γκρανι γυρολογος κανονικό σώμα μικρό βυζι, ακα τελειωτικο παντου και κωλο.

Φυλης 61 Αννουλα καινουργια κοπελα με καστανο μαλλι κανονικο σωμα μικρο βυζι γλυκο πρόσωπο εντελώς ψαρωμενη, με ακα.

Φιλιππιδου 11β Λοριτα(μηπως είναι η Λαουρα που δεν έχω δει?)  μια καινούργια κοπελιτσα μελαχρινη κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ακα.

Φιλιππιδου 11α Σαρα το πιπινι με το καστανομελι μαλλι λεπτη με ωραιο κορμι μικρό βυζι, απλο προγραμμα.

Αγκυρας 12α Σουζι ξανθια μετ κανονικό μαλλι μικρο βυζι, με ακα τελειωτικο και μια κοπέλα στο δωματιο, λογικά η Μαρία ή Έλενα.

Αγκυρας 12β Ιωάννα καστανη χοντρή με 3.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο στο σώμα.
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλημερα μηπως ξερει καποιος αν δουλευει η Μαρια -Μαντα στο Πιπινου 65.Ευχαριστω
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ενδιαφερον σμυρνη αυτη η λαουρα ισως παω να την  δω και αν μου αρεσει να της τον χωσο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom