Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 336 άτομα (23 μέλη και 313 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αυτό μάλιστα! Αυτό το σύστημα το βρίσκω πιο σωστό. Εδώ στο Ελλάντα άλλα ανακοινώνουν στο σαλόνι και άλλα κάνουν στο δωμάτιο. Μη σχολιάσω που ιστοσελίδα με υπηρεσίες και βάρδιες έχουν μόνο τα στούντιο, ενώ για τα άλλα θα πρέπει να κάνεις κασκαντεριλίκι. Κάπου διάβασα μάλιστα ότι στους οίκους στη Γερμανίας παίζουν και ακάποτα που είναι εντελώς νόμιμα.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Άραγε στα μπουρδέλα του εξωτερικού υπάρχουν κι εκεί φόλες και ξεπέτες ή μόνο εντώ στο Ελλάντα μας έχουν πιάσει για τελείως μαλάκες; Ας απαντήσει όποιος έχει ζήσει έξω.

τυπε στο εξωτερικο ειναι μεγαλυτερες φολες (μιλαω για ευρωπη) και πολυ πιο ακριβα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Αυτό μάλιστα! Αυτό το σύστημα το βρίσκω πιο σωστό. Εδώ στο Ελλάντα άλλα ανακοινώνουν στο σαλόνι και άλλα κάνουν στο δωμάτιο. Μη σχολιάσω που ιστοσελίδα με υπηρεσίες και βάρδιες έχουν μόνο τα στούντιο, ενώ για τα άλλα θα πρέπει να κάνεις κασκαντεριλίκι. Κάπου διάβασα μάλιστα ότι στους οίκους στη Γερμανίας παίζουν και ακάποτα που είναι εντελώς νόμιμα.


ειμαστε παντου πισω >:(
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
φιλε εκλεκτικε τα σεβη μου για τις ενημερωσεις! :hi:εισαι φοβερος :kneel:μια ερωτηση.μηπως εχει παρει το ματι σου πουθενα την εμανουελλα,την ξεματιαστρα κατα κοσμον?αυτη με τις βυζαρες..
Φιλε παναγιωτη τη συγκεκριμενη κοπελα εχω να τη δω πανω από 6 μηνες. Αγνοείται.....
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
ξερει κανεις εαν ειναι η Νικολ σημερα στη βεργας?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
φιλε εκλεκτικε τα σεβη μου για τις ενημερωσεις! :hi: εισαι φοβερος :kneel: μια ερωτηση.μηπως εχει παρει το ματι σου πουθενα την εμανουελλα,την ξεματιαστρα κατα κοσμον?αυτη με τις βυζαρες..
Είμαι πελάτης της... εξαδέλφης της   :2funny: της Μαρίας στο Ιάσονος 46β στην πρωινή βάρδια.Πιστεύω πως αν είσαι νορμάλ,θα μείνεις ευχαριστημένος, έχει καλή ψυχή το Μαράκι!
Αν και ήταν στο μυαλό μου για σήμερα,προτίμησα τη Λυδία στο Κολωνού 27 στον όροφο.''Greek lover'' μονολογούσε,μάλλον οι υπόλοιποι πελάτες της είναι ''Κούρδοι'' στη συμπεριφορά...  :idiot:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.831
Πόντοι
39.662
τυπε η ροδικα ειναι πολυ εμπειρη και οχι πρωταρα  αν ειναι οντως αυτη.
επισης η λειλα στο κ27 ισόγειο εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι ιδια με αυτη του λεων 28
καθως αυτη στο κ27 ειναι ασπρουλιαρα ενω η αλλη εχει αυτο το γυφτοχρωμα και επισης ειναι και πιο ψηλη.
 

kudni

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
437
Like
2
Πόντοι
1
Ενημερωση από τη δευτερη βαρδυα του Μεταξουργείου με το συναγωνιστη και φιλο Επιρρεπή και ωρες 19:00 - 21:00, οπου είχαμε τα εξης :

Στην Ιασωνος :

1α : Μαρινα και Νικολ.
1β δεξι : Μια καινουργια ρωσσιδουλα πιτσιρικα Τανια, απλα συμπαθητικη.
2α : Η Αντριαννα.
2β : Η ευτραφης ξανθια Μαιρη.
10 ισογειο : Το παιδοβουβαλακι Νικολ.
10 οροφος : Η Αλεξανδρα, η αδυναμια των μεταναστών...
19 ισογειο : Η Αννα, μια κοντη μελαχρινη που φοραγε κατι δερματινα.
19 οροφος : Η ξανθια Ναταλια.
20α : Η ξανθια γυρολόγος Κλαουντια.
20β : Δεν ανεβηκα, γιατι βαρεθηκα πλεον να βλεπω τη Ντανα.
20γ : Η "συμπιεσμενη" Ρομπερτα. 1,50 με το ζορι είναι...
30 ισογειο : Η Τζουλια η "εγχρωμη"
30 οροφος : Η ΦΟΛΑ Λολα, και η Σιμονα από το Ιασωνος 19 ισογειο.
31 νέο : Η Ανναμπελ και η Σαρα.
31 hostel : H Μαρινα από το Κολωνου 11 οροφος.
33 : Η Μαρια με την Αντζελίνα.
37 ισογειο : Η Ντενισα.
37 οροφος : Η κοντουλα γυφτο Συλβανα.
44 δεξια : Η ΦΟΛΟ Μονικα, από τις σπανιες φορες που βγηκε γελαστη στο σαλονι.
44 αριστερα : Η Κλαρα.
46 οροφος : Η Νταρια.
46 δεξια : Η Ανκα. Καινουργια ξανθια αρκετα συμπαθητικη κοπελα.
46 αριστερα : Η Μαρια η φυλακοβια.
43 : Η Μαρινα η ταυλανδεζα.

Στη Μεγαλου Αλεξανδρου :

15 : Τα δυο ρωσικα ψωμομενα μιλφ Ειρηνη και Βερονικα.
22 ισογειο : Η Αντζελα και ο γιγαντιαίος βραχος Τζουλια...Τι πραγμα ηταν αυτό....
22 οροφος : Η γκιλφ Βερονικα.
25 δεξια : Η Σαντρα και η Καρμεν.
25 αριστερα : Η Βικυ(πρωην Ανθουλα).
28 δεξια : Η ατσουμπαλη Ελενα.
28 αριστερα : Η θηριωδης Παολα.

Στη Κολωνου :

11 ισογειο : Η ΦΟΛΑ Μαγδα.
11 οροφος : Ένα μπαζο, χωρις να εχει σημασια να μαθω ονομα...
11 υπογειο : Η ξανθια Καρινα.
15 δεξια : Η μιση μεριδα Αννα.
15 αριστερα : Η Παολα και η Τζουλια.
23 ανακτορο : Η Τζωρτζια από Κεραμεικου 15 ισογειο.
23 υπογειο : Η Φλωρα από τη μοντελοαλυσιδα της φυλης. Ισως η καλυτερη που ειδα σημερα.
27 ισογειο : Η τσιγγανα Λειλα.
27 οροφος : Η Φωτεινη.
27 υπογειο : Η Νατασα(Λενα Παπαληγουρα).
30α : Η ξανθια Μαρια.
30β, 1ος οροφος : Το ξανθο διδυμο Αννουσκα και Μαιρη.
30β, 2ος οροφος : Η Ντανα και η Χριστινα.
32γ : Η Μαιρουλα, 30 κιλα με τα κοκκαλα...
32α : Η Αγνη.
48 : Η Αντριαννα και η Βαλερια.
53 : Η Κατερινα και η Ντανα με τα μακρια ισια μαλλια.

Στη Λεωνιδου

Λεωνιδου 28 ισογειο : Η γυρολόγος Κατερινα, και η Ρωξαννη, την οποια διαβαζοντας και τη κριτικη του Σμυρνη, τη προσεξα καλα, αλλα παρα τη προσπαθεια που εκανα, δε μου κανει το κλικ που λενε. Πολύ προβληματισμενη και φοβισμενη βγαινει στο σαλονι, με το κεφαλι κατω, σα να εχει κατι...
Λεωνιδου 28 οροφος : Η Ανιτα.

Στη Κεραμεικου :

13 ισογειο : Η Χριστινα. Μαλλον εκει πρεπει και να κοιμαται...
13 υπογειο : Η χοντρουλα Αντρεα.
15 ισογειο : Η γυρολόγος Νινα, από Καλλεργη 33 κλπ, που η τσα τσα ειπε ότι είναι καινουργια...

Αυτά από τη σημερινη εκτεταμενη βολτα, με αρκετη κινηση στα μαγαζια.
Καλο βραδυ σε ολους.
εύλογη ερωτηση:τι νόημα έχει να δίνουμε ένα σκέτο όνομα χωρίς καμία άλλη λεπτομερεια;Και Βαγγελω να την έλεγαν την πουτανα πάλι το ίδιο είναι γι αυτόν που διαβάζει την ενημέρωση.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εγώ πάντως είμαι υπέρ των λιτών ενημερώσεων με σκέτα ονόματα και χωρίς λεπτομέρειες. Έτσι ενημερώνονται μόνο οι τακτικοί μπουρδελιάρηδες και όχι οι αηδιαστικοί σχεσάκηδες που γαμάνε πού και πού στα μπουρδέλα.  :sunglasses:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Εγώ πάντως είμαι υπέρ των λιτών ενημερώσεων με σκέτα ονόματα και χωρίς λεπτομέρειες. Έτσι ενημερώνονται μόνο οι τακτικοί μπουρδελιάρηδες και όχι οι αηδιαστικοί σχεσάκηδες που γαμάνε πού και πού στα μπουρδέλα.  :sunglasses:
Και τι γίνεται με τους αρχάριους, εν δυνάμει μπουρδελιάρηδες;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 27 υπόγειο: Έλενα. Τι κουκλάκι μωρέ είναι αυτό, τι γλυκό του κουταλιού. Είναι μικρό, γλυκό και λατρεύω να το γαμώ.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Και τι γίνεται με τους αρχάριους, εν δυνάμει μπουρδελιάρηδες;
Χρειάζεται και λίγο ψάξιμο από μόνος του,αν κάποιος ενδιαφέρεται,ας μην περιμένει πάντα μασημένη τροφή!
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
εύλογη ερωτηση:τι νόημα έχει να δίνουμε ένα σκέτο όνομα χωρίς καμία άλλη λεπτομερεια;Και Βαγγελω να την έλεγαν την πουτανα πάλι το ίδιο είναι γι αυτόν που διαβάζει την ενημέρωση.
Ευλογη απαντηση : Φιλε μου, εγω βασικα απευθύνομαι στο "σταθερο" και "φανατικο" κοινο του σαιτ, που γνωριζει τις κοπελες χωρις να χρειαζονται περαιτέρω αναλυσεις, που πολλες φορες επαναλαμβάνονται, και καταντάνε κουραστικες.
Επισης όπως ισως θα 'χεις δει, υπαρχουν κι αλλοι εμπειροι συναγωνιστες που κανουν πιο λεπτομερεις περιγραφες. Οποτε διαλέγεις και παιρνεις.....
Και μη τα θελετε κι όλα στο πιατο.....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Χρειάζεται και λίγο ψάξιμο από μόνος του,αν κάποιος ενδιαφέρεται,ας μην περιμένει πάντα μασημένη τροφή!
Ναι απλά θα πρέπει να κάτσει να τα γυρίσει μέσα στο κρύο με τις ώρες όλα. Βλακεία δεν είναι ενώ το έχει ήδη κάνει άλλος πριν από αυτόν που μπορεί να ενημερώσει; :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ναι απλά θα πρέπει να κάτσει να τα γυρίσει μέσα στο κρύο με τις ώρες όλα. Βλακεία δεν είναι ενώ το έχει ήδη κάνει άλλος πριν από αυτόν που μπορεί να ενημερώσει; :)
Οι έγκυροι και τακτικοί ενημερωτές του site δίνουν σχεδόν καθημερινά πλήρη περιγραφή των κορασίδων,όπως επίσης συχνά γίνονται αναφορές για τις επιδόσεις τους,τόσο στις ενημερώσεις,όσο και στις κριτικές.Με το σχετικό διάβασμα,σε συνδυασμό με το ατομικό ψάξιμο,μπορεί να αποκτήσει μια σχεδόν πλήρη εικόνα της πιάτσας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom