Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (7 μέλη και 141 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
τι θελει η Αννουλα στην ....Αυστρια????  :2funny:   :sunglasses:

:orchestra:

cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult

XeMp0onMZQZgY.gif
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τώρα το βράδυ στην Φώκαιας
17 ισόγειο ρωξανη,υπέροχο καστανο ολόγυμνο τουμπανακι με θηλυκό σέξι κορμι με καμπύλες
17 όροφος ξενια,μελαγχροινο κοντοπουτανο με παρόμοια χαρακτηριστικά,γνωστή κοπέλα με ποικίλη παρουσία στη φυλής,στη Φώκαιας ,σε στούντιο,ακόμη και αγ Πέτρου
19 Χριστίνα,ψηλη λεπτή ξανθιά σέξι κοπέλα γνωστή ως αννα μαρια έχω την εντυπωση
25 ισόγειο νταρια,λεπτή μελαγχροινη κοπελα κανονικού ύψους με τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικά
27 υπόγειο Χριστίνα,η ξανθιά λεπτή ελλήνοουκρανεζα με φουλ πρόγραμμα
27 ισόγειο δυο κοπέλες,σιμονα,η μελαγχροινη σέξι ψηλή κοπέλα και σοφία,λεπτη καστανόξανθη mlf από Αχαρνών 85 παλιότερα με φουλ πρόγραμμα
27 όροφος αννα,η ξανθιά πορνοσταρ προφανώς
24 δυο κοπέλες,αντριαννα,ξανθια με θηλυκό κορμί,γνωστή από φυλής 109 ισόγειο και βέργας 2 έχω την εντύπωση και η ρομπερτα,πιο λεπτή μελαγχροινη κοντοπουτανη κοπέλα

Φυλής
59 ισόγειο η αντινα,σέξι λεπτό κοντοπουτανο mlf
59 όροφος υπέροχο ξανθό μωρο με όμορφο θηλυκό κορμι
65 όροφος εμμανουελα,η λεπτή μελαγχροινη ολόγυμνη τσιγγανορουμανα
65 ισόγειο Ελενη,εκφυλο μελαγχροινο νταρντανομωρο για άγρια γαμησια
67 δυο κοπέλες,λαουρα η ψηλή λεπτή μελαγχροινη κοπέλα με το πλούσιο στήθος και κλαουντια,ξανθια γλυκιά λεπτή κοπέλα με όμορφο πρόσωπο
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Πρωί

Κων166 υπόγειο
Σόνια, νεαρή, λεπτή, βραχύσωμη, ξανθοβαμμένη, χαριτωμένη.
Άφαντη η Αικατερίνη. Ελπίζω να μην είναι στο συνεργείο για καλιμπράρισμα.

Κων166 ισόγειο
Μια ρωσίδα με χαρακτηριστικά κύβου.
Όλα τετράγωνα.

Αλκα113
Αλίνα και Τατιάνα
Μπήκα λίγο πριν από ένα συναγωνιστή ο οποίος ήτανε 80φεύγα  χρονώνε (δεν υπερβάλλω).
Τραγιάσκα, πατομπούκαλα στα μάτια, ακουστικά - κουμούτσες στ΄αυτιά, βηματισμός πολύ αργός.
Την ώρα της επίδειξης ήμουν μπροστά του. Μόλις είδε την Αλίνα, αναστατώθηκε, με προσπέρασε, άρχισε να τη δείχνει με τρεμάμενο δάχτυλο και μίλαγε ακαταλαβίστικα.
Όλοι καταλάβαμε ότι ήθελε να τη γαμήσει.
Παραμερίσαμε 4 άτομα (Αλίνα, Τατιάνα, βοηθός κι εγώ) για να περάσει ο συναγωνιστής στο δωμάτιο συνουσιών.
Θαύμασα την Αλίνα, για την εμψύχωση που έδινε στο συναγωνιστή, τις στιγμές που εκείνος βάδιζε αργά προς το δωμάτιο συνουσιών.
Του χαμογελούσε πλατιά και εγκάρδια, έβγαλε τα βυζιά της και έτριβε τις ρώγες της, του έλεγε λογάκια...

Από το 90 και μετά, με τις Ρωσίδες καταλάβαμε τι θα πει γυναίκα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
Πρωί


Αλίνα και Τατιάνα
Μπήκα λίγο πριν από ένα συναγωνιστή ο οποίος ήτανε 80φεύγα  χρονώνε (δεν υπερβάλλω).
Τραγιάσκα, πατομπούκαλα στα μάτια, ακουστικά - κουμούτσες στ΄αυτιά, βηματισμός πολύ αργός.
Την ώρα της επίδειξης ήμουν μπροστά του. Μόλις είδε την Αλίνα, αναστατώθηκε, με προσπέρασε, άρχισε να τη δείχνει με τρεμάμενο δάχτυλο και μίλαγε ακαταλαβίστικα.
Όλοι καταλάβαμε ότι ήθελε να τη γαμήσει.
Παραμερίσαμε 4 άτομα (Αλίνα, Τατιάνα, βοηθός κι εγώ) για να περάσει ο συναγωνιστής στο δωμάτιο συνουσιών.
Θαύμασα την Αλίνα, για την εμψύχωση που έδινε στο συναγωνιστή, τις στιγμές που εκείνος βάδιζε αργά προς το δωμάτιο συνουσιών.
Του χαμογελούσε πλατιά και εγκάρδια, έβγαλε τα βυζιά της και έτριβε τις ρώγες της, του έλεγε λογάκια...

[size=20pt]Από το 90 και μετά, με τις Ρωσίδες καταλάβαμε τι θα πει γυναίκα.[/size]

:kneel:
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
163
Κριτικές
10
Like
449
Πόντοι
311
Τώρα το βράδυ στην Φώκαιας
17 ισόγειο ρωξανη,υπέροχο καστανο ολόγυμνο τουμπανακι με θηλυκό σέξι κορμι με καμπύλες
17 όροφος ξενια,μελαγχροινο κοντοπουτανο με παρόμοια χαρακτηριστικά,γνωστή κοπέλα με ποικίλη παρουσία στη φυλής,στη Φώκαιας ,σε στούντιο,ακόμη και αγ Πέτρου
19 Χριστίνα,ψηλη λεπτή ξανθιά σέξι κοπέλα γνωστή ως αννα μαρια έχω την εντυπωση
25 ισόγειο νταρια,λεπτή μελαγχροινη κοπελα κανονικού ύψους με τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικά
27 υπόγειο Χριστίνα,η ξανθιά λεπτή ελλήνοουκρανεζα με φουλ πρόγραμμα
27 ισόγειο δυο κοπέλες,σιμονα,η μελαγχροινη σέξι ψηλή κοπέλα και σοφία,λεπτη καστανόξανθη mlf από Αχαρνών 85 παλιότερα με φουλ πρόγραμμα
27 όροφος αννα,η ξανθιά πορνοσταρ προφανώς
24 δυο κοπέλες,αντριαννα,ξανθια με θηλυκό κορμί,γνωστή από φυλής 109 ισόγειο και βέργας 2 έχω την εντύπωση και η ρομπερτα,πιο λεπτή μελαγχροινη κοντοπουτανη κοπέλα

Φυλής
59 ισόγειο η αντινα,σέξι λεπτό κοντοπουτανο mlf
59 όροφος υπέροχο ξανθό μωρο με όμορφο θηλυκό κορμι
65 όροφος εμμανουελα,η λεπτή μελαγχροινη ολόγυμνη τσιγγανορουμανα
65 ισόγειο Ελενη,εκφυλο μελαγχροινο νταρντανομωρο για άγρια γαμησια
67 δυο κοπέλες,λαουρα η ψηλή λεπτή μελαγχροινη κοπέλα με το πλούσιο στήθος και κλαουντια,ξανθια γλυκιά λεπτή κοπέλα με όμορφο πρόσωπο
παιδια ακουσα οτι φ59 οροφος ειναι η σορινα απο θησεως,ισχυει?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Αλκα113
Αλίνα και Τατιάνα
Μπήκα λίγο πριν από ένα συναγωνιστή ο οποίος ήτανε 80φεύγα  χρονώνε (δεν υπερβάλλω).
Τραγιάσκα, πατομπούκαλα στα μάτια, ακουστικά - κουμούτσες στ΄αυτιά, βηματισμός πολύ αργός.
Την ώρα της επίδειξης ήμουν μπροστά του. Μόλις είδε την Αλίνα, αναστατώθηκε, με προσπέρασε, άρχισε να τη δείχνει με τρεμάμενο δάχτυλο και μίλαγε ακαταλαβίστικα.
Όλοι καταλάβαμε ότι ήθελε να τη γαμήσει.
Παραμερίσαμε 4 άτομα (Αλίνα, Τατιάνα, βοηθός κι εγώ) για να περάσει ο συναγωνιστής στο δωμάτιο συνουσιών.
Θαύμασα την Αλίνα, για την εμψύχωση που έδινε στο συναγωνιστή, τις στιγμές που εκείνος βάδιζε αργά προς το δωμάτιο συνουσιών.
Του χαμογελούσε πλατιά και εγκάρδια, έβγαλε τα βυζιά της και έτριβε τις ρώγες της, του έλεγε λογάκια...

Από το 90 και μετά, με τις Ρωσίδες καταλάβαμε τι θα πει γυναίκα.
Ωραιος ο παππούς  :),μέχρι τελευταίας πνοής ειναι στον αγώνα και δεν εγκαταλείπει
Πολύ ωραια η τοποθέτηση και στην τελευταία παράγραφο..
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Τώρα το βράδυ στην Φώκαιας
17 ισόγειο ρωξανη,υπέροχο καστανο ολόγυμνο τουμπανακι με θηλυκό σέξι κορμι με καμπύλες
Αισθησιακε μου Χιλνικ η Ρωξανη εχει γινει πραγματι πολυ ενδιαφερουσα. :erection:
Εντυπωσιακη μεταμορφωση απο εκεινο το αγουρο κοριτσακι που πρωτοεμφανιστηκε σαν Ελενη στο Διδυμου 27.
Ηταν στανταρακι του μυστη Cobra με ρομαντικο φουλ προγραμματακι τοτε.  :rockon:
Την εχω στο πορνοπρογραμμα. :cum:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2015
Μηνύματα
138
Like
4
Πόντοι
1
Μπήκα λίγο πριν από ένα συναγωνιστή ο οποίος ήτανε 80φεύγα  χρονώνε (δεν υπερβάλλω).
Τραγιάσκα, πατομπούκαλα στα μάτια, ακουστικά - κουμούτσες στ΄αυτιά, βηματισμός πολύ αργός.
Την ώρα της επίδειξης ήμουν μπροστά του. Μόλις είδε την Αλίνα, αναστατώθηκε, με προσπέρασε, άρχισε να τη δείχνει με τρεμάμενο δάχτυλο και μίλαγε ακαταλαβίστικα.
Όλοι καταλάβαμε ότι ήθελε να τη γαμήσει.
Ενα μεγαλο ρισπεκτ στον ρομαντικο Πορνοπαππου :rockon: :rockon: :rockon:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Ενα μεγαλο ρισπεκτ στον ρομαντικο Πορνοπαππου
=======
Yes  :) Kαι επίσης  ιστορικά ../  καποιοι  πελάτες >>  της  ggilf  Σύλβιας  στο γατόσπιτο Πιπινου  /    της  Θείας  Ολγας  στο Ρεμ 21  πάνω  παλιά
και  τώρα κυρίως στη Παρασίου  36  ειναι  ακομα μεγάλυτερης ηλικίας .. Στο  Παρ 36 πέρσι  πέρασε συναγωνιστής  σιγουρα 85- 90 χρονών, υποβασταζόμενος απο  > Τσα 2  Μόνικα  και Μ Τρελοκοτσιδού -  το  τι συνέβη εις την κατάβασν της  σκάλας  δεν το γνωρίζω ... :)
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μακρια απο την καμελια κολωνου 32 γ υπογειο 2 βαρδια
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
τωρα live

Φυλης 109β Αλεξάνδρα καστανο-ξανθο λεπτο μιλφ με 2-2.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο.

Φυλης 109α Τζουλια ξανθια με καρε μαλλι λεπτη με 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο, κωλο και αυταρχικο.

Φυλης 61 Μαρσελα μελαχρινη αδιαφορη με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Φυλης 59 κατω Βανεσα κοκκινομαλλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ακα.

Φυλης 59 οροφος Βανεσα η φίλη της Κατερίνας που θα λείπει για λίγο καιρό,ξανθια με λίγα πιασιματακια που δεν την χαλανε 2αρι βυζι, απλο ανακοινώθηκε.

Φυλης 74 αριστερα Χριστινα μελαχρινη λεπτη κοντη με 1.5αρι βυζι, με κωλο.

Φυλης 74 δεξια Μαρια καστανοξανθη κοντη κανονικο σωμα 2αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φυλής 72 Αλεξανδρα μελαχρινο στιλιαρι με 1.5αρι στητό βυζί, απλό πρόγραμμα.
στα 109 πέρασα και πήρα στο πάνω την Αντζελα την Τσεχα,εχω ανεβάσει κριτική.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Στο  Παρ 36 πέρσι  πέρασε συναγωνιστής  σιγουρα 85- 90 χρονών, υποβασταζόμενος απο  > Τσα 2  Μόνικα  και Μ Τρελοκοτσιδού -  το  τι συνέβη εις την κατάβασν της  σκάλας  δεν το γνωρίζω ... :)

Τι προγραμμα κανουν αυτες;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom