Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (10 μέλη και 135 επισκέπτες)

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
EΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΤΕΣ..
Τωρα που χασαμε την Ιβαννα, ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ αναλογη βαθεια αβιαστη λαρυγγατη πιπα ρε παιδια???
 

aris_164

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, πιθανότητα έχει απαντηθεί κι άλλη φορά αυτό. Έριξα μια ματιά σε προηγούμενες αναρτήσεις αλλά δε βρήκα κάτι..

Μπορεί κάποιος να μου πει που έχει πάει η Χριστίνα από το Φυλής 71 στον όροφο..;
Μου είχε πει κάποια στιγμή ότι θα σταματούσε. Όντως σταμάτησε ή δουλεύει αλλού;

Ευχαριστώ!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Καλησπέρα παιδιά, πιθανότητα έχει απαντηθεί κι άλλη φορά αυτό. Έριξα μια ματιά σε προηγούμενες αναρτήσεις αλλά δε βρήκα κάτι..

Μπορεί κάποιος να μου πει που έχει πάει η Χριστίνα από το Φυλής 71 στον όροφο..;
Μου είχε πει κάποια στιγμή ότι θα σταματούσε. Όντως σταμάτησε ή δουλεύει αλλού;

Ευχαριστώ!
Δύο μαγαζιά δίπλα,στο 67.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Ευχαριστώ πολύ! Σόρυ αν σε ταλαιπωρώ, αλλά μήπως ξέρεις και τι ώρες..; Κάθε μέρα βράδυ όπως παλιά;
Για να μην γίνει μπέρδεμα,στην Καζακστανή αναφέρομαι,και σύμφωνα με τις ενημερώσεις χτες δούλευε β' βάρδια.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες, πριν κάνα δυο ώρες ψήφισα τη Μανταλένα στο Ιάσωνος 20Γ, αυτό με το ασανσέρ. Την είδα που έμπαινε με τα ρούχα και μου σηκώθηκε. Η Μανταλένα είναι ωραία γκόμενα, γύρω στο 1,75, τσιγγάνα από τη Ρουμανία, με κωλάρα και βυζάρες. Ο μαλάκας πώς μου ήρθε και μετά την πίπα, που δεν έλεγε και πολλά, της είπα να μου τον παίξει χωρίς καπότα κι εγώ να τη χουφτώνω. Αλλά με το που πετάχτηκε το πρώτο σταμάτησε να μου τον παίζει με αποτέλεσμα να αρχίσω τον παίζω μόνος   :S
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ! Σόρυ αν σε ταλαιπωρώ, αλλά μήπως ξέρεις και τι ώρες..; Κάθε μέρα βράδυ όπως παλιά;

Μάς ταλαιπωρείς ρε τύπε.

Χθες τα είπαμε, τα γράψαμε και παρ'όλα αυτά τα θέλετε όλα στο πιάτο.

Δηλαδή τόσο κοπρόσκυλα ή τόσο μαλάκες είσαστε;
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Λες να επηρεάσει το αποτέλεσμα με την ψήφο της τύπε;  :grin:

δε νομίζω να έχει δικαίωμα ψήφου .... για φαντάσου, να την στείλουμε για διαπραγμάτευση την κοπέλα να τους ταράξει στα  :pipa1:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής...
▪Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η Σιμόνα...
Η μελαχροινή πιτσιρίκα με το σπιρτόζικο βλέμμα...
Γατίσιο μούτρο και ωραίο κορμί με προκλητικά ζουμερό κώλο!
Θέλω να το τιμωρήσω αυτό.... :wanker:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
EΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΤΕΣ..
Τωρα που χασαμε την Ιβαννα, ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ αναλογη βαθεια αβιαστη λαρυγγατη πιπα ρε παιδια???
..Άννυ πορνοστάρ,αλλά δεν τα κάνει γαργάρα..εμφανίζεται στο multi πορνοχώρο Φωκαίας και Αχαρνών..όπως και η πρώην ομόσταυλη της Ιβάννας,η Καίτη στο Αγκύρας,πια..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σιγά ρε τραβόλτα δε σου έκατσε και στο σβέρκο... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επειδή σε έχω κόψει τόσο καιρό τί νούμερο είσαι, βλέπεις πως τελευταία δεν σου απαντάω σε τίποτα-ούτε καν σε πμ που μού στέλνεις.

Αρχισε λοιπόν να το παίρνεις αλλιώς με την πλάκα και τις μαλακίες που πετάς στην Ενημέρωση μην ακούσεις καμμιά Χριστοπαναγία νούμερο.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
..Άννυ πορνοστάρ,αλλά δεν τα κάνει γαργάρα..εμφανίζεται στο multi πορνοχώρο Φωκαίας και Αχαρνών..όπως και η πρώην ομόσταυλη της Ιβάννας,η Καίτη στο Αγκύρας,πια..
ΣΕ ευχαριστω αλλα δεν με εντυπωσιασε η ΑΝΝΥ οπως η αλλη..πολυ διαφημιση,αλλα οχι κ τοοοσο καλη....το παλευει αλλα ..τεσπα μπορει να ηταν κ η χημεια....
 

Επισκέπτης
Στο Κολωνού 32β,συνέχιζε από το απόγευμα η ψηλή Χριστίνα...
Σκουρόδερμη,με θηλυκό πρόσωπο και με ωραίο ψιλομοντελέ κορμί...
Στητό βυζί(φορούσε ένα μαύρο λωριδάτο που τα άφηνε τα ρωγίδια της έξω...) και μπάνικο κωλί...  :kissass2:
Σε στοχευμένο πέρασμα στη δεύτερη βάρδια δοκιμάστηκε από εξωθεσμικό φίλο με πολύ καλές εντυπώσεις.  :knockinb:
Δοκιμάστηκε κι από μένα με πολύ ξεπετικές εντυπώσεις.Με πλάνεψε το κωλί και την πάτησα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
ΣΕ ευχαριστω αλλα δεν με εντυπωσιασε η ΑΝΝΥ οπως η αλλη..πολυ διαφημιση,αλλα οχι κ τοοοσο καλη....το παλευει αλλα ..τεσπα μπορει να ηταν κ η χημεια....
..συμφωνώ..δοκίμασε Πωλίνα,Καλύμνου..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Νυχτερινή περιήγηση στο Μεταξουργείο με αρκετή κίνηση από πλευράς κόσμου και με πολλές κοπέλες να βρίσκονται σε δωμάτιο-και (προς τιμή τους...) για αρκετή ώρα...

Να ξεκινήσω από το Ιάσωνος 20β όπου ήταν η μελαχροινή Κλαούντια από το Ιάσωνος 44 και 46 πριν από αρκετό καιρό.

Χθες δούλευε στο συγκεκριμένο μαγαζί με το όνομα Χριστίνα!
Είχε χαθεί,την έψαχναν αρκετοί-και πάλι με κώλο στο πρόγραμμα.


Στο Ιάσωνος 43,κλασσικά ήταν η ξανθιά σκελετωμένη μιλφ Εμμανουέλα.

Στο Ιάσωνος 46 μεσαίο,ήταν η μελαχροινή Άντρεα,η γνωστή χοντρούλα πιτσιρίκα με το γλυκό πρόσωπο.

Στο Ιάσωνος 44 αριστερά συνέχιζε από το απόγευμα η ξανθιά ψηλή νταρντανοΜανταλένα.

Τα Ιάσωνος 46 αριστερά (όπου το απόγευμα δούλευε η Χριστίνα με το καρέ μαλλί και το αδύνατο κορμί),44 δεξιά ήταν κλειστά ενώ στον όροφο του 46 δεν ανέβηκα.

Στο Ιάσωνος 37α,ήταν οι δύο κοντούλες σκουρόδερμες πιπίνες,η Μαρία (που τις προάλλες δούλευε στο Κολωνού 15β) και η Συλβάννα.
Μάλιστα η Συλβάννα βγήκε από δωμάτιο και δίχως καν να καθαρίστει μπήκε κατευθείαν στο επόμενο.

Το Ιάσωνος 37β ήταν κλειστό όπως και το 31 υπόγειο - δεν μπήκα στο χόστελ και στο 36.

Στο Ιάσωνος 33,ήταν η σκουρόδερμη Μαρία.
Κοντή κοπέλα,με μέτριο πρόσωπο και με ζουμερό κορμί με κυτταριδοκώλο και με ωραίες μυτερές ρώγες.
Μοιάζει με την παλαιά Γιασμίν και δούλευε για αρκετό διάστημα στο Κολωνού 27 υπόγειο.

Απέναντι,στα δύο 30άρια,στο υπόγειο ήταν κλασσικά η μαυρούλα Τζούλια.
Στον όροφο το μίνι Βανεσάκι με καυλωτικά λευκά εσώρουχα και η Μαρία με τα σκιστά μάτια και τον λάτιν κώλο.

Στο Ιάσωνος 27α ήταν η κοντή,αδύνατη γυρολόγος φόλα Αλεξάνδρα.

Στο Ιάσωνος 20γ,κλασσικά η μελαχροινή μουναροπιπίνα Αντριάννα.
Το απόγευμα δούλευε η ψηλή μελαχροινή Μανταλένα με τη ζουμερή κωλάρα.

Στο Ιάσωνος 20α,το Κορινάκι παιδιά έχει φτιάξει απίθανο κωλί,είναι και μαυρισμένη και είχε και υπεργκλάμουρ μαλλί κομμωτηρίου!

Συο Ιάσωνος 19α,ήταν η μελαχροινή Ντενίσα.Με μέτριο πρόσωπο (με περίεργη μύτη) αλλά με ωραίο αδύνατο κορμί.

Στο Ιάσωνος 19β,ήταν η όμορφη μελαχροινή πιτσιρίκα Άλα που βγήκε ύστερα από ένα τέταρτο στο δωμάτιο χορεύοντας και τραγουδώντας!

Το Ιάσωνος 10 ήταν κλειστό.

Στο Ιάσωνος 1γ,έκπληξη...
Η Τατιάνα,η μελαχροινή πιτσιρίκα με το όμορφο προσωπάκι με τα σκιστά μάτια και το ωραίο αδύνατο κορμί.
Είναι η μικρή Τατιάνα που δούλευε Λιοσίων 76,73α,Περγάμου 1,Φυλής 109β.
Μαζί της η Άννα.
Μελαχροινή,ψηλή,με θηλυκό πρόσωπο και με δεμένο κορμί.

Στο Ιάσωνος 1β αριστερά ήταν κλασσικά η ξανθιά ωραία λυγερόκορμη Ρίτα.
Το δεξί μαγαζί ήταν κλειστό.

Στο Ιάσωνος 1α,ήταν η κοντούλα Βερόνικα με το γλυκό πρόσωπο και το ζουμερό σώμα.

Απέναντι στο Ιάσωνος 2 όροφος ήταν η μελαχροινή αδύνατη Εύα - στο ισόγειο ούτε που θυμάμαι.


Στροφή στην Κολωνού και στο 11 ισόγειο ήταν η Ζωίτσα που πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο!

Στο υπόγειο η Ντάνα η ξινομούρα γυρολόγος φόλα με το ωραίο σώμα.

Στο Κολωνού 15α,ήταν η Μόνικα η κοντούλα  κοπέλα με το ωραίο βυζάκι και το ολοστρόγγυλο κωλί.

Στο Κολωνού 15β,ήταν η σκουρόδερμη Καρίνα,η ζουμερή ξανθιά με το γλυκό πρόσωπο που παλαιότερα δούλευε σαν Ελένη στο Λεωνίδου 28 ισόγειο.

Στο Κολωνού 23α,ήταν η γνωστή Άννα,η πρώην Έσρα.

Στο Κολωνού 23β,επέστρεψε η μουνάρα Χριστίνα Κου.
Προχθές βράδυ δούλεψε στο Κολωνού 11 ισόγειο και βάραγε μύγες και κουνούπια...

Τα Κολωνού 27 ήταν όλα κλειστά όπως και το 32 υπόγειο.

Στο Κολωνού 30 ισόγειο,ήταν η Τάνια η μελαχροινή πληθωρική νταρντανοΡωσίδα μιλφ.

Στο Κολωνού 32β,της πουτάνας το μαγκάλι από παρτούζες με την ψηλή ωραία καυλοΧριστίνα και την Μισέλ την βυζομπαλούσα!

Στο Κολωνού 32 ισόγειο,ήταν κλασσικά η ξανθιά πιπινοΓκαμπριέλα με το όμορφο πρόσωπο και το ωραίο αδύνατο κορμί.

Στο Κολωνού 48,ήταν η ξανθιά ωραία Βαλέρια και η τοφαλοΦωτεινή η καστανή μιλφ.

Και τέλος στο Κολωνού 53 η....μουνάρα Σιμόνα.
 

murdock

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
..Άννυ πορνοστάρ,αλλά δεν τα κάνει γαργάρα..εμφανίζεται στο multi πορνοχώρο Φωκαίας και Αχαρνών..όπως και η πρώην ομόσταυλη της Ιβάννας,η Καίτη στο Αγκύρας,πια..



Η Καίτη δεν ήταν στο Βέργας 3; πήγε Άγκυρας;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το πρωι στη φυλης σε μια ωραια βολτα με πολλα ωραια κοριτσια
Ειλικρινα δεν βρηκα ουτε μια κοπελα σε όλα τα σπιτια που μπηκα που να μην ηταν ενδιαφερουσα
65 ισογειο η ξανθια μοντελε αντζελινα,η οπoια ηταν σε δωματιο
67 λαουρα,η ψηλη μελαγχροινη αδυνατη κοπελα με τις ωραιες βυζαρες
84 οροφος σιμονα,μελαγχροινη πολύ καβλα κοπελα με ωραιο κορμι,σεξουλικη αυρα, αποπνεει  ένα  ερωτικο και αισθησιακο αρωμα ανατολης εμφανισιακα
86 οροφος δυο μελαγχροινα τουμπανακια,ένα πιο busty η νικολ και ένα πιο σφριγηλο,η λουιζα
Στα ορια του κοντοπουτανου και οι δυο,τιμη παρτουζας 30 ευρω που θεωρω ότι είναι VFM αν είναι θερμες μεσα στο δωματιο
86 ισογειο μαριανα ,λεπτη ξανθια σουπερ εντυπωσιακη κοπελα για τα γουστα μου,προσχαρη και με το χαμογελο στα χειλη
Το στανταρακι μου από φυλης ελειπε,που ηταν ο σκοπος της επισκεψης στη περιοχη
Αγκυρας 12 α δυο κοπελες στην κατηγορια των mlf
H σχετικα λεπτη,ψηλη μελαγχροινη μαρια από αλκαμενους 113 με τις βυζαρες με λευκο διχτυωτο και η ξανθια πολύ σεξουαλικη λανα,ζουμερη mlf αλλα μ εντονο σεξ απηλ
Φωκαιας
27 ισογειο αννυ η πορνοσταρ,μουναρα εμφανισιακα με μοναδικη παραφωνια το μετριο προσωπο και κυριως στομα,γυναικαρα παντως  με φοβερο κορμι
27 οροφος καμελια,η μελαγχροινη κοπελα του οικου με το φουλ προγραμμα
Δυνατο κορμι επισης ,αρκετα σεξουαλικη κοπελα
24 τζινα,η καστανοξανθη κοπελα της περιοχης,εμφανως αδυνατισμενη
Εξυπνη,διορθωσε την πιθανοτητα να ξεφυγει σωματικα,με πιο λεπτο κορμι
Εννοειται για να μην παρεξηγουμαστε ότι και πριν εμφανισιακα και σωματικα ηταν σουπερ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom