Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (2 μέλη και 67 επισκέπτες)

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Live Πρωινή από Μετάξι 01/05/2015 (ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΒΛΙΑΡΗΔΕΣ)
στοχευμένος έλεγχος:

-Μαραθώνος 59Α ΔΕΝ έχει αρχίσει ακόμα να δουλεύει η Γιάννα
η τσα2 είπε οτι περιμένει τα χαρτιά της για να ξεκινήσει,
ήταν νέα κοπέλα εκεί κατά την τσα2 αλλά δεν έκατσα να τη δω.

-Κολωνού 30Β όροφος ήταν κλασσικά το πιπινο-μοντελο-στυλιάρι
η Ανδριάννα μαζί με μια άλλη που δουλεύει μαζί της,
κατάθεση στο μωράκι για να μπεί γλυκά ο μήνας.

Υ.Γ. Εδώ να συμφωνήσω με Μέγιστο Κόμπρα οτι οι Ρουμάνες
      είναι τόσο Αγαπησιάρες (άμα και όποτε θέλουνε) !!!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
Στη Φυλής και στη Φωκαίας μια ματιά...

Στο Φυλής 65 όροφος δουλεύει πλέον η όμορφη αδύνατη τσουρκοπιπίνα Ανναμπέλα που μέχρι πρόσφατα δούλευε στο Μεταξουργείο, στο Κολωνού 32 ισόγειο, με 15 ευρώ.
Νόστιμο μουτράκι, ωραίο αδύνατο κορμάκι, απίθανο κωλαράκι.
προσοχη,μεγαλη φολα,ουτε να τη πιασεις δε καθεται,ουτε για 10αρικο...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
▪Ιάσωνος 10 ισόγειο:
Η τσατσά μάς ανήγγειλε ότι έχει μια κοπέλα που είναι πολύ γλυκιά και από το βάθος ξεπρόβαλλε η Χριστίνα με βήμα βαρύ, έτοιμη να πλακώσει τους πάντες...Μες την γλυκήτητα αυτό το κορίτσι...
...κι εσείς τώρα πάτε και την αγριεύετε!Αφού το ξέρουμε ότι ''σκυλί που γαβγίζει δεν δαγκώνει!'' Λίγο χάιδεμα και καλόπιασμα θέλει...  :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
...εγώ κατάλαβα,ότι απλά έχει ωραίο κωλαράκι.... :rolleyes:
Αλλά εδώ θα μου πεις,ο άλλος έγραφε ότι γαμούσε ακάποτα τις προάλλες (Χριστινάκι) - ψεματίας -...εκεί θα κολλήσουμε.... :hi:
''Testis unus,testis nullus''! Βέβαια ο καθένας και η καθεμία τον κώλο τους τον κάνουν ό,τι θέλουν...  ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.697
Πόντοι
41.447
Live Πρωινή από Μετάξι 01/05/2015 (ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΒΛΙΑΡΗΔΕΣ)
στοχευμένος έλεγχος:


:rockon: :rockon: :rockon:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

URL]]
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
...κι εσείς τώρα πάτε και την αγριεύετε!Αφού το ξέρουμε ότι ''σκυλί που γαβγίζει δεν δαγκώνει!'' Λίγο χάιδεμα και καλόπιασμα θέλει...  :)
Εμενα μυστη δεν μου εχει δειξει ποτε (τις 4 φορες που την εχω πληρωσει εστω) κατι το αρνητικο η επιθετικο (με εξαιρεση το οτι πηγε μια δυο φορες να χωσει την γλωσσα της στο στομα μου εμ το ζορι  :s&m_2: αλλα αυτο καποιοι μονο ως θετικο θα το αξιολογουσαν)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.215
Πόντοι
3.820
αληθεια ζηλευω τις τσαρκες σας παιδια και τις τιμες σας και τις πουτανες σας!!!μπολικες - με καλες υπηρεσιες και καλα πιπινια...εδω πανω σαλονικα 5 χρονια οι ιδιες..και κομοδινα με εξαιρεσεις 2-3...φτιαχνουμε την μετριοτητα μεγαλειο να ξεγελαμε τον πονο μας!!!τι να πω....σας ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
40
Like
7.228
Πόντοι
1.936
Τι εννοείς εξαφανίστηκε? Πριν μια βδομαδα πέρασα μαζί της!!! :headbang: :headbang:

Εννοω οτι Ιβαννα καπουτ.Εφυγε απο το μαγαζι.Το δηλωσε κατηγορηματικα η χαριτωμενη χοντρουλα τσατσα που ειναι λαλιστατη οταν θελει.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Εννοω οτι Ιβαννα καπουτ.Εφυγε απο το μαγαζι.Το δηλωσε κατηγορηματικα η χαριτωμενη χοντρουλα τσατσα που ειναι λαλιστατη οταν θελει.

νομιζω οτι ο dude ειχε γραψει οτι υπηρξε καποιο προβλημα με τη βιζα κ της Ιβαννας κ της Αντζελικας
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
νομιζω οτι ο dude ειχε γραψει οτι υπηρξε καποιο προβλημα με τη βιζα κ της Ιβαννας κ της Αντζελικας

:thumbsup:
Και οι τρεις κοπέλες (Ιβάννα, Αντζέλικα και Αλίκη) λόγω βίζας έπρεπε να φύγουν.

Οπότε έχει μείνει μόνο η Καίτη και υπάρχει η πιθανότητα να έρθουν καινούριες κοπέλες αλλά από τα λόγια ως την πράξη υπάρχει δρόμος...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
τυποι μετα τις 5 παιζει καμια βυζομανα στη φυλης? :tits:
 

zoro zaratoustra

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Ποιός συναγωνιστής θα μου προτείνει κοπέλλα 35 - 40+ στη Φυλής με σφιχτό σώμα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
αληθεια ζηλευω τις τσαρκες σας παιδια και τις τιμες σας και τις πουτανες σας!!!μπολικες - με καλες υπηρεσιες και καλα πιπινια...εδω πανω σαλονικα 5 χρονια οι ιδιες..και κομοδινα με εξαιρεσεις 2-3...φτιαχνουμε την μετριοτητα μεγαλειο να ξεγελαμε τον πονο μας!!!τι να πω....σας ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!
Και εδώ παίχτη μου, μη φανταστείς ότι είμαστε... Los Angeles. Υπάρχει μεν πληθώρα από επιλογές, αλλά οι αξιόπιστες κοπέλες είναι στην κυριολεξία μετρημένες και σε γενικές γραμμές και εδώ δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική εξέλιξη ή ανανέωση έμψυχου δυναμικου. Ουκ εν τω πολλώ το ευ...
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
136
Κριτικές
7
Like
216
Πόντοι
1
για βυζομανα, λιγο δυσκολο εχω την αισθηση οτι εχει επιστρεψει η αντινα αν σου κανει αυτο το μεγεθος και θες και παλτο μαγιατικο!
τσεκαρε επισης φωκαιας 25 κατω
να αναφέρω οτι γαμευθει χτες το βραδυ η μαρια απο το Φυλης 200 πολυ σφιχτο κορμι η μικρή
ειναι η δευτερη που φορα παω με την κορασιδα παντα με πολυ καλή διαθεση και προθυμη, καλυτερο στησιμο στα 4 αυτη τη φορα σε σχεση με την προηγουμενη,
στα του στοματικού η πιπίνα θέλει αρκετη δουλεια καθώς ακομα κανει αερόπιπα και απο οτι καταλαβαινω γενικά δεν το γουσταρει καθόλου αυτο  :(
επίσης να αναφερθεί η εμμονή του καταστήματος περι δεκαλεπτης καταθεσης, καποια στιγμη πρεπει να το καταλαβουμε αυτο κύριοι μαγαζατορες ε?  
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.792
Πόντοι
3.656
Και εδώ παίχτη μου, μη φανταστείς ότι είμαστε... Los Angeles. Υπάρχει μεν πληθώρα από επιλογές, αλλά οι αξιόπιστες κοπέλες είναι στην κυριολεξία μετρημένες και σε γενικές γραμμές και εδώ δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική εξέλιξη ή ανανέωση έμψυχου δυναμικου. Ουκ εν τω πολλώ το ευ...


γιατι το λες αυτο τυπε;συνεχεια ερχονται καινουριες κοπελες,η τουλαχιστον ανα 2ετια-3ετια υπαρχει μια μερικη ανανεωση  :kissass:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
γιατι το λες αυτο τυπε;συνεχεια ερχονται καινουριες κοπελες,η τουλαχιστον ανα 2ετια-3ετια υπαρχει μια μερικη ανανεωση  :kissass:
Ως ποσοσστό μύστη μου, δε νομίζω να είναι και κάποιο αξιοσημείωτο. Συν τοις άλλοις, οι περισσότερες πιτσιρίκες που έρχονται είναι μεγάααλα παλτά...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.792
Πόντοι
3.656
Ως ποσοσστό μύστη μου, δε νομίζω να είναι και κάποιο αξιοσημείωτο. Συν τοις άλλοις, οι περισσότερες πιτσιρίκες που έρχονται είναι μεγάααλα παλτά...


ετσι ειναι,αλλα τουλαχιστον με τον χρονο καποιες ξεχωριζουν.πριν 10 και 15 χρονια ηταν τραγικα τα πραγματα.λιγες πιτσιρικες,και ακομα και οι μεγαλυτερες που υποτιθεται οτι θα επρεπε να ηταν καλες,ηταν εντελως ξεπετες    :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom