Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (9 μέλη και 201 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
498
Like
63.224
Πόντοι
40.362
Όπως και τότε που έγκυρες πληροφορίες σου ανέφεραν ότι από 10 θα πάει 15 το μετάξι τύπε και σε τραμπούκισαν κάτι τύποι εδώ μέσα :hi:


οπως ειπε και ο επιρρεπης !!  ειδομεν !!  :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
δε θελω να τρολλαρω αλλα εχτες μιλουσα με υπηρεσια και μου ειπε οτι εχουν πεσει υπογραφες στο δημο αθηναιων για να γινει η Ιασωνος πεζοδρομος

με καφετεριες και καταστηματα.

Αφού ήδη είναι πεζόδρομος με μαγαζιά,Μήτσο.... :grin: :grin: :grin:




lXT2cYf.jpg
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Δεν έχω στοιχεία,ούτε έχω κονέ με ιδιοκτήτες,νταβάδες και υπηρεσίες,αλλά μου φαίνεται άκυρο επενδυτικά για τα Ιάσωνος 10 πάνω και κάτω που ανακαινίζονται,ή και για το Κολωνού 30 δεύτερος όροφος επίσης,να ''ρίξει'' κάποιος χρήμα ξέροντας ότι σε λίγον καιρό θα κλείσει!Είδομεν...

δημοτική σύμβουλος θα πρέπει να είναι η υπηρεσία !!!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Δεν έχω στοιχεία,ούτε έχω κονέ με ιδιοκτήτες,νταβάδες και υπηρεσίες,αλλά μου φαίνεται άκυρο επενδυτικά για τα Ιάσωνος 10 πάνω και κάτω που ανακαινίζονται,ή και για το Κολωνού 30 δεύτερος όροφος επίσης,να ''ρίξει'' κάποιος χρήμα ξέροντας ότι σε λίγον καιρό θα κλείσει!Είδομεν...

Θεωρητικές κουλτουριάρες ανέραστες πολεοδόμοι αμοιβόμενες από τους φόρους μας οραματίζονται ουτοπιστικά την ανάπλαση απέχοντας από την πραγματική ζωή.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Που την βρίσκουμε την ξεματιαστρα πλεον;

Με βάση την πολύ καλή-όπως πάντα-ενημέρωση του Φανούρη, η γνωστή Εμμανουέλα η ξεματιάστρα δουλεύει πλέον στο Κολοκυνθούς 38 ισόγειο.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
που εχει χαθεί αυτη η ΚΑΥΛΑ ?

Η Χριστίνα Κου έχει επιστρέψει αλλά για συγκεκριμένο λόγο δεν δουλεύει-προς το παρόν τουλάχιστον.

Το άλλο μέλος της δυναστείας των Κου, η Άννα, επέστρεψε και μία από αυτές τις ημέρες (ίσως και απόψε...) ξαναπιάνει δουλειά. 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η Χριστίνα Κου έχει επιστρέψει αλλά για συγκεκριμένο λόγο δεν δουλεύει-προς το παρόν τουλάχιστον.

Το άλλο μέλος της δυναστείας των Κου, η Άννα, επέστρεψε και μία από αυτές τις ημέρες (ίσως και απόψε...) ξαναπιάνει δουλειά. 
Τις έχουμε ανάγκη... :kneel: :kneel: :kneel:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Η Χριστίνα Κου έχει επιστρέψει αλλά για συγκεκριμένο λόγο δεν δουλεύει-προς το παρόν τουλάχιστον.

Το άλλο μέλος της δυναστείας των Κου, η Άννα, επέστρεψε και μία από αυτές τις ημέρες (ίσως και απόψε...) ξαναπιάνει δουλειά. 

έχω ανάγκη τις βυζάρες της thank you
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σημερινή πρωινή στοχευμένη αναγνώριση μετά κατάθεσης
25/04/2015 στην ευρύτερη περιοχή του Μεταξιού:

-Μαραθώνος 59Α ήταν κλειστό την ώρα που πέρασα (περίπου 11.45), τα άλλα
δύο ήταν ανοικτά, περιμένουμε με ανυπομονησία τη Γιάννα με τα μαγικά
χειλάκια της...αχχχ

-Κολωνού 30Β Όροφος πήγα να ξανασυναντήσω το μοντελέ στυλιάρι
την Ανδριάννα (είχα να την πάρω από Διδύμου 7Β), το μωράκι
έχει το καλύτερο μοντελέ στυλιαροκορμί από όλες τις άλλες
γνωστές μας μοντέλες !!!   Έριξα 2 μπαλάκια στο μωράκι,
και καλά πέρασα και οικονομικά (Litos Vios που λέει κι ο Varou-Fakis),
...χεχεχε, ήταν ΤΕΛΕΙΟ value for money, την πρώτη φορά το
μωράκι μια και με θυμήθηκε με έβαλε να την 'φάω' μέχρι που μου
τα έδωσε στο στόμα μου, και την δεύτερη φορά αφού της έφαγα
με λαχτάρα το πανέμορφο και πεντακάθαρο κουλουράκι της της
τα έδωσα με μεγάλη δύναμη ιεραποστολικά...χεχεχε
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Σημερινή πρωινή στοχευμένη αναγνώριση μετά κατάθεσης
25/04/2015 στην ευρύτερη περιοχή του Μεταξιού:

-Μαραθώνος 59Α ήταν κλειστό την ώρα που πέρασα (περίπου 11.45), τα άλλα
δύο ήταν ανοικτά, περιμένουμε με ανυπομονησία τη Γιάννα με τα μαγικά
χειλάκια της...αχχχ

-Κολωνού 30Β Όροφος πήγα να ξανασυναντήσω το μοντελέ στυλιάρι
την Ανδριάννα (είχα να την πάρω από Διδύμου 7Β), το μωράκι
έχει το καλύτερο μοντελέ στυλιαροκορμί από όλες τις άλλες
γνωστές μας μοντέλες !!!   Έριξα 2 μπαλάκια στο μωράκι,
και καλά πέρασα και οικονομικά (Litos Vios που λέει κι ο Varou-Fakis),
...χεχεχε, ήταν ΤΕΛΕΙΟ value for money, την πρώτη φορά το
μωράκι μια και με θυμήθηκε με έβαλε να την 'φάω' μέχρι που μου
τα έδωσε στο στόμα μου,
και την δεύτερη φορά αφού της έφαγα
με λαχτάρα το πανέμορφο και πεντακάθαρο κουλουράκι της της
τα έδωσα με μεγάλη δύναμη ιεραποστολικά...χεχεχε


ωραιος
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6

Το είχαμε και οι δύο μεγάλη ανάγκη μύστη μου...χεχεχε

Εγώ την έχυσα 2 φορές πάντως.

Εντύπωση μου έκανε η μνήμη που έχουν οι κορασίδες και μας θυμούνται !!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μου φαίνεται ότι στο συγκεκριμένο δέλο θα μπει για πρώτη φορά στην ιστορία και... πόρτα για τον συνωστισμό που γίνεται! :2funny:
:)
Το είχαμε και οι δύο μεγάλη ανάγκη μύστη μου...χεχεχε

Εγώ την έχυσα 2 φορές πάντως.

Εντύπωση μου έκανε η μνήμη που έχουν οι κορασίδες και μας θυμούνται !!!
Ζεστέ Σκορπιέ,εγώ έχω πάψει να γράφω το οτιδήποτε - εκτός από τα προβλεπόμενα - ...διότι πάνε άκυροι χύστες και τα ζητάνε από κορασίδες...
Γράφω μόνο ότι ανακοινώνει η υπηρεσία!  ;)
Φυσικά και θυμούνται οι κοπέλες.... :hi:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
:)Ζεστέ Σκορπιέ,εγώ έχω πάψει να γράφω το οτιδήποτε - εκτός από τα προβλεπόμενα - ...διότι πάνε άκυροι χύστες και τα ζητάνε από κορασίδες...
Γράφω μόνο ότι ανακοινώνει η υπηρεσία!  ;)
Φυσικά και θυμούνται οι κοπέλες.... :hi:

Έχεις δίκιο μύστη μου, αλλά είχα να το πάρω χρόνια το μωράκι, και παρ''ολο που
το μαγαζί είναι του 10-άρικου πέρασα καλύτερα και από μαγαζιά του 20-άρικου.

Επίσης, να πώ, πως άπαξ και χύσει ένα μωράκι (την πέτυχα πρωί και ήταν ξεκούραστη)
μετά είναι λογικό οτι δεν θα μπορεί να ξαναχύσει οπότε δεν θα προσφέρει κάτι
τέτοιο και σε άλλον.

Τέλος, να σημειώσω οτι η ελληνίδα τσα2 ήταν 'νέα' 45-άρα την έκανα, με καλό πρόσωπο
(έκφυλη τσιμπουκόφατσα με γυαλάκια σαν της Αντριάννας και αυτή) για τον κωστάκη 27
και με κωλάρα, οπότε πρέπει να την τσεκάρει ο κωστάκης και ίσως και ο κόμπρας...χεχεχε

Και μαζί με το μωράκι, δούλευε και μια δεύτερη κοπέλα λιγάκι νταρντανέ, αλλά όλοι
οι μύστες περνούσαν με την Αντριάννα....χεχεχε
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Επίσης, να πώ, πως άπαξ και χύσει ένα μωράκι (την πέτυχα πρωί και ήταν ξεκούραστη)
μετά είναι λογικό οτι δεν θα μπορεί να ξαναχύσει οπότε δεν θα προσφέρει κάτι
τέτοιο και σε άλλον.
Από δελτίο ειδήσεων:''Μια παράδοξη και πρωτόγνωρη συγκέντρωση αναστάτωσε γνωστό κεντρικό δρόμο στο Μεταξουργείο,αναγκάζοντας την Τροχαία να διαθέσει επιπλέον προσωπικό για τη ρύθμιση της κυκλοφορίας,και την Ασφάλεια να τεθεί σε συναγερμό για τη διερεύνηση των αιτίων!Συγκεκριμένα,από τις 9 το πρωί συνέρρεαν άντρες νεαρής και μέσης ηλικίας στην οδό Κολωνού 30 στο Μεταξουργείο,έξω από οίκο ανοχής,προσπαθώντας να μπουν πρώτοι σε μια ουρά που είχε σχηματιστεί... '' :2funny:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Από δελτίο ειδήσεων:''Μια παράδοξη και πρωτόγνωρη συγκέντρωση αναστάτωσε γνωστό κεντρικό δρόμο στο Μεταξουργείο,αναγκάζοντας την Τροχαία να διαθέσει επιπλέον προσωπικό για τη ρύθμιση της κυκλοφορίας,και την Ασφάλεια να τεθεί σε συναγερμό για τη διερεύνηση των αιτίων!Συγκεκριμένα,από τις 9 το πρωί συνέρρεαν άντρες νεαρής και μέσης ηλικίας στην οδό Κολωνού 30 στο Μεταξουργείο,έξω από οίκο ανοχής,προσπαθώντας να μπουν πρώτοι σε μια ουρά που είχε σχηματιστεί... '' :2funny:

Πές το ψέμματα μύστη μου, εγώ περίμενα 3 πριν από μένα για να πάρω σειρά και ήταν
και νωρίς...χεχεχε
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Όπως και τότε που έγκυρες πληροφορίες σου ανέφεραν ότι από 10 θα πάει 15 το μετάξι τύπε και σε τραμπούκισαν κάτι τύποι εδώ μέσα :hi:
με αφορμή το σχόλιό σου να πω πως ανεβαίνουν (λόγο ανάπτυξης ΣΥΡΙΖΑ φυσικά :grin:) από τα 10 στα 15 ευρώ, τσαρδιά του 10αρικου στην 3η βάρδια (αν και δικαιολογημένα κάπως και θα επεκταθώ παρακάτω) πλην του Κ.32Β (ονλι γκρικ) και της μουναροπιπίνας Ανδριάννας στο Ιάσονος 20Γ (αντί Ιάσονος 20Α παλιότερα)...

στα 15 ευρώ λοιπόν στην 3η βάρδια χθες...

Κολωνού
32Α η νεαρή μουνάρα Γκάμπη από το Κολωνού 32Β, ξανθιά με ίσιο μαλλί στο ύψος των ώμων, μοντελέ κορμάκι με ωραίο πρόστυχο πρόσωπο και μια σεξουαλική ελίτσα σε αυτό, απλό πρόγραμμα.
27Α η νεαρή μουνάρα Άννα-Μπέλα από το Κολωνού 32Α, καστανή με μακρύ μαλλί, ελαφρώς σκουρόχρωμη με ωραίο αδύνατο κορμί και ωραίο εξωτικό πρόσωπο, απλό πρόγραμμα.
27Β όροφος νεαρή Κατερίνα που την παρουσίασε ο τσάτσος ως Ελληνίδα, καστανομελαχρινή με ίσιο μαλλί λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων, μέτριο τραχύ πρόσωπο, σχετικά ψηλή με 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, ήταν ντυμένη όπως οι άτακτες μαθήτριες που διψάνε για πούτσα στις τσόντες, με φούστιτσα δλδ και όλα τα σχετικά, απλό πρόγραμμα και εδώ. (αυτή υποθέτω "δικαιολογεί" το 15αρι ως πατριωτάκι και μόνο γιατί από εμφάνιση δεν...)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Αυτές δεν είναι ερωτήσεις για τον HotVenom, αλλά ιεροσυλία. . . . . .

Ο άνθρωπος το έχει κάνει επιστήμη . . . .
Αγαπητέ μου,@amadeus_gr...απάντησα με κρυπτογραφημένο μήνυμα παρακάτω... ;) :grin:
:hi: :kneel:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom