Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 208 άτομα (18 μέλη και 190 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φ136 τὸ ὑπόδειγμα συρμοῦ/πετοσφαιρίστρια (1,80m+) Ἰωάννα. Ἀπίστευτος ἐμφάνισις, πλὴν ὅλα τελειώνουν ἐκεῖ. Ἐν πάσῃ περιπτώσει θὰ ἐπαναληφθῇ ἡ ἐπίσκεψις καὶ ἀκολούθως θὰ ἐξαχθῶσιν ὁριστικὰ συμπεράσματα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Φ136 τὸ ὑπόδειγμα συρμοῦ/πετοσφαιρίστρια (1,80m+) Ἰωάννα. Ἀπίστευτος ἐμφάνισις, πλὴν ὅλα τελειώνουν ἐκεῖ. Ἐν πάσῃ περιπτώσει θὰ ἐπαναληφθῇ ἡ ἐπίσκεψις καὶ ἀκολούθως θὰ ἐξαχθῶσιν ὁριστικὰ συμπεράσματα.

την εχω δει κυριε μπακαλη δυνατο κομμάτι αλλά συνήθως κάτι τέτοιες δεν φτουράνε πολλά μέσα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
περασμα απο καλυμνου 36 να δω την βραζιλιανα μιτση.....ειναι μιλφοβραζιλιανα αλλα με παιδι τοθλαχιστον 25 χρονον...ειναι στα 45+ γεματη (οχι ζοθμερη)με μεγαλα βυζια μεγαλο κωλο και γενικα ασχημη στα δικα μου γουστα ...η θπηρεσια ειπε ακα ππα και τελοιωτικο φυσικκα δεν περασα!!!καπου εδω να πω περαστικα στην κυρια της υοδοχης που ηταν λιγο αρρωστουλα.....
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δεν αναφερομαι μονο σε παρανομα εξτραδακια.  :grin: Γενικα οι Ρουμανες για να αποδωσουν, θελουν ρομαντισμο και καυλαντα... Ειναι αισθησιακα κοριτσια  :grin:

Και πολύ και ποιοτικό βαθύ γλυφομούνι να συμπληρώσω Κύριε Συνάδελφε...χεχεχε
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ο ρομαντισμός και ο καυλαντισμος είναι για τα νεαρά αγόρια όπως εσύ cobra
Ο ώριμος άντρας πρέπει να είσαι σοβαρός και στιβαρος
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Και πολύ και ποιοτικό βαθύ γλυφομούνι να συμπληρώσω Κύριε Συνάδελφε...χεχεχε
Σκορπιέ μου,όλο στα ίδια τσαρδιά πας  ;)  :grin: ...πρέπει να απαγκιστρωθεις λιγάκι μου φαίνεται... :hi:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097
περασμα απο καλυμνου 36 να δω την βραζιλιανα μιτση.....ειναι μιλφοβραζιλιανα αλλα με παιδι τοθλαχιστον 25 χρονον...ειναι στα 45+ γεματη (οχι ζοθμερη)με μεγαλα βυζια μεγαλο κωλο και γενικα ασχημη στα δικα μου γουστα ...η θπηρεσια ειπε ακα ππα και τελοιωτικο φυσικκα δεν περασα!!!καπου εδω να πω περαστικα στην κυρια της υοδοχης που ηταν λιγο αρρωστουλα.....

Mύστη τι ώρα την τσέκαρες  :rolleyes: :think:.Την έχω βάλει κι εγώ στο μάτι  :cum: :cum:,έχω τεράστια ανάγκη ένα πολύ ρομαντικό γαμήσι με βραζιλιάνα μιλφ σε αυτό το υπερ-καλτ τσαρδί  :rockon: :rockon:.Ούτε ένα ρομαντικό κρεμπάι δεν έχω ρίξει εκεί  :tickedoff: :headbang:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Η ανάπτυξη ήρθε και στο Ιάσονος 10 κάτω,κι από βδομάδα πάνω.Πέρασα για τα καθιερωμένα... διόδια,με άφθονο χρόνο, σε έντονο κοντράστ με το Ιάσονος 33 που πέρασα νωρίτερα για την ξανθιά πλέον Μαρία το"ξωτικό".Η κοπέλα κάνει... μπαμ ότι ζορίζεται εκεί που βρίσκεται από τον χώρο και από την βρωμοτσατσά,που τη φώναξε στο 5λεπτο!  :headbang: Απόδειξη ότι μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο,μάλλον για να λουφάρει από σαλονάρισμα και υπηρεσία... Ξενέρωσα κι έφυγα,κρίμα για την κοπελα,είναι καλή καρδιά,αν και όχι αξιόλογη σε υπηρεσίες...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα βόλτα πριν καμια ωρα σε φυλης,Διδύμου και πέριξ

Φυλης109Β Χριστίνα η μελαμψη Βουλγάρα γυρολόγος που αν πιάσουμε τα μαγαζιά που έχει περάσει θέλουμε μια ενημέρωση για πάρτυ της.Προσωπικά με απογοήτευσε τις τελευταίες δυο φορες που πέρασα μαζί της οποτε αλλη ευκαιρία δεν εχει
Φυλης134 Μαρια μια ξανθιά αδύνατη νεαρή κοπελίτσα καλό σώματακι μακρί μαλλί αμήχανη βαριεστημενη στο σαλόνι σαν χαμένη στο διαστημα
Περγαμου1 Τζέσικα ξανθιά Βουλγάρα χρόνια τώρα δουλεύει καλό σωμα συμπαθητική παρουσια
Ρεμουνδου21ισογειο Λάουρα μιλφ καστανη γνωστη απο μετάξι και Λιοσίων μέτριο σωμα και Χριστίνα που ηταν δωματιο
Φυλης56 Αννα-Ιλονα
Φυλης54Β μια μελαχρινή νεαρή κοπελα μαυρο μακρί μαλλί σωμα ωραίο με πιασιματα όνομα δεν ανέφερε η τσατσά συμπαθητική περιπτωση δεν την είχα ξαναδεί
Φυλης54Α Βαλερία με καστανοξανθο μαλλί καλό σώματακι
Διδυμου7Α Πατριτσια το ξανθό Πιπίνι με την συνηθισμένη ξυνιλα και βαριεστημενη διάθεση στο σαλόνι που αποτελεί αντίκίνητρο για δοκιμή μαζί της
Διδυμου7Β Ξένια το νεαρό μοντέλα κι ψηλή κοπελα χαμογελακι Πρωταράς έχει πάντως
Διδυμου16 Ειρήνη ξανθό μιλφ με κοντο μαλλι και παντα ευγενική χαμογελαστή στο σαλόνι και Ναταλυ η ξανθιά γοητευτική μιλφ ωραίο σωμα τώρα που έχει αδυνατίσει
Διδυμου18Β Αννουλα ξανθιά ευσωμη πληθωρική με τις απίστευτες ματαρες και γενικά το πολύ ομορφο προσωπο
Διδυμου18Α Αλιονα σε προχωρημένη συψη έχει σπάσει αρκετά
Διδυμου20 μια Νικόλ δεν εκατσα να την δω
Δίδυμου22 Αννα η μυστηρια μιλφ μελαχρινη Ρωσσιδα αδυνατισμένη κάπως σε ελεύθερο στοματικό,69

Αυτά για την ωρα η κινηση μηδαμινή παντου ίσως και λόγω μπασκετ συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό για τη συγκλονιστική νίκη.Επίσης χρόνια πολλά στους εορταζοντες
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Καλησπέρα βόλτα πριν καμια ωρα σε φυλης,Διδύμου και πέριξ

Φυλης109Β Χριστίνα η μελαμψη Βουλγάρα γυρολόγος που αν πιάσουμε τα μαγαζιά που έχει περάσει θέλουμε μια ενημέρωση για πάρτυ της.Προσωπικά με απογοήτευσε τις τελευταίες δυο φορες που πέρασα μαζί της οποτε αλλη ευκαιρία δεν εχει
Φυλης134 Μαρια μια ξανθιά αδύνατη νεαρή κοπελίτσα καλό σώματακι μακρί μαλλί αμήχανη βαριεστημενη στο σαλόνι σαν χαμένη στο διαστημα
Περγαμου1 Τζέσικα ξανθιά Βουλγάρα χρόνια τώρα δουλεύει καλό σωμα συμπαθητική παρουσια
Ρεμουνδου21ισογειο Λάουρα μιλφ καστανη γνωστη απο μετάξι και Λιοσίων μέτριο σωμα και Χριστίνα που ηταν δωματιο
Φυλης56 Αννα-Ιλονα
Φυλης54Β μια μελαχρινή νεαρή κοπελα μαυρο μακρί μαλλί σωμα ωραίο με πιασιματα όνομα δεν ανέφερε η τσατσά συμπαθητική περιπτωση δεν την είχα ξαναδεί
Φυλης54Α Βαλερία με καστανοξανθο μαλλί καλό σώματακι
Διδυμου7Α Πατριτσια το ξανθό Πιπίνι με την συνηθισμένη ξυνιλα και βαριεστημενη διάθεση στο σαλόνι που αποτελεί αντίκίνητρο για δοκιμή μαζί της
Διδυμου7Β Ξένια το νεαρό μοντέλα κι ψηλή κοπελα χαμογελακι Πρωταράς έχει πάντως
Διδυμου16 Ειρήνη ξανθό μιλφ με κοντο μαλλι και παντα ευγενική χαμογελαστή στο σαλόνι και Ναταλυ η ξανθιά γοητευτική μιλφ ωραίο σωμα τώρα που έχει αδυνατίσει
Διδυμου18Β Αννουλα ξανθιά ευσωμη πληθωρική με τις απίστευτες ματαρες και γενικά το πολύ ομορφο προσωπο
Διδυμου18Α Αλιονα σε προχωρημένη συψη έχει σπάσει αρκετά
Διδυμου20 μια Νικόλ δεν εκατσα να την δω
Δίδυμου22 Αννα η μυστηρια μιλφ μελαχρινη Ρωσσιδα αδυνατισμένη κάπως σε ελεύθερο στοματικό,69

Αυτά για την ωρα η κινηση μηδαμινή παντου ίσως και λόγω μπασκετ συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό για τη συγκλονιστική νίκη.Επίσης χρόνια πολλά στους εορταζοντες


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Φιλέ COBRA όντως σωστο το αισθητήριο σου για την Ξένια βγάζει κάτι ρομαντικό πέρα απο την συνηθισμένη επαγγελματική τυποποιημένη πουτανια που έχουν οι περισσοτερες
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Αορατε εισαι δυναμη τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτη η Ξενια μου βγαζει κατι το πολυ ρομαντικο στο σαλονι και την εχω τεραστια αναγκη  :wanker:
Μου ριχνει κατι συνεσταλμενα χαμογελα ολο υποσχεσεις  :wanker:

:rockon: :rockon:  το κορίτσι είναι ταμάμ για σχέση
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ρομαντικε μου Χιλνικ εδω θα διαφωνησω καθετα!
Απο την μεχρι τωρα εμπειρια μου, εχω καταλαβει οτι το καλο γαμησι στο σαλονι κρινεται  :woldman:
Ενας εμπειρος μυστης(οπως εισαι και εσυ φυσικα), ειναι σε θεση να γνωριζει εκ των προτερων αν θα περασει καλα η οχι, πριν επικυρωσει το εισιτηριο... Και αυτο λογω του πορνοενστικτου, της διαισθησης αλλα και γενικοτερα της ρομαντικης αυρας που υπαρχει στην ατμοσφαιρα  :wanker:

Εαν δεν κεντρισεις με καποιο τροπο το ενδιαφερον της κοπελας στο σαλονι, θα εισαι αλλος ενας απ τους 100 πελατες της ημερας και φυσικα θα λαβεις τις ιδιες τυπικες υπηρεσιες με τους υπολοιπους. :effemine:
Αντιθετα αν με καποιο τροπο καταφερεις και ξεχωρισεις απ τη μαζα, να εισαι σιγουρος οτι θα λαβεις και ξεχωριστο προγραμματακι...  :sunglasses: Kαι αυτο πρεπει να το καταφερεις απ το σαλονι... Αμα μπει στο δωματιο δυσκολευουν τα πραγματα... Εχει μπει ηδη με διαθεση ξεπετας και το ρολοι γραφει.. Δυσκολα αντιστρεφει το κλιμα.  :S
Και φυσικα οταν λεω καυλαντισμα, δεν εννοω χουφτωματα και τετοια καραγκιοζιλικια  :effemine:
Πολλες φορες δε χρειαζονται καν λογια, μερικα ρομαντικα βλεμματα και χαμογελα αρκουν...  :wanker:
nVthWT.gif
Μιλάς πολύ σοφά
Για να μπορείς να γράφεις όλα τα παραπάνω,αυτό για μένα σημαίνει ότι έχεις βάλει το μυαλό σου να δουλέψει και διαθέτεις απίστευτα υψηλό δείκτη μπουρδελικης ευφυιας
Υ.Γ Για τις κοπέλες που συμβαίνει να δουλεύουν πόλους μήνες εξακολουθώντας να έχουν το βλέμμα της πρωταρας δεν έχω θετική άποψη
Δεν μου κολλάει λογικά και το έχω δει και σε άλλες περιπτώσεις
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Σημερα ημουν στο Τσακ να γαμησω την Νικόλ απο διδύμου 20 . Με καυλωσε πολυ αλλα δεν την πήρα λόγω έλλειψης χρόνου . Την εχει πάρει κανεις ;
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Η ανάπτυξη ήρθε και στο Ιάσονος 10 κάτω,κι από βδομάδα πάνω.Πέρασα για τα καθιερωμένα... διόδια,με άφθονο χρόνο, σε έντονο κοντράστ με το Ιάσονος 33 που πέρασα νωρίτερα για την ξανθιά πλέον Μαρία το"ξωτικό".Η κοπέλα κάνει... μπαμ ότι ζορίζεται εκεί που βρίσκεται από τον χώρο και από την βρωμοτσατσά,που τη φώναξε στο 5λεπτο!  :headbang: Απόδειξη ότι μπήκε μαζί μου στο δωμάτιο,μάλλον για να λουφάρει από σαλονάρισμα και υπηρεσία... Ξενέρωσα κι έφυγα,κρίμα για την κοπελα,είναι καλή καρδιά,αν και όχι αξιόλογη σε υπηρεσίες...

μα καλα αφου ειδες οτι η φαση δεν ειναι καλη γιατι περασες στα ενδωτερα ?

ειχες λεφτα για πεταμα ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom