Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (8 μέλη και 108 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σωστός ο xilnik παρατηρείται το γεγονος τελευταια κοπέλες απο μπουρδελα να πλαισιώνουν βάρδιες σε κάποια στούντιο καθώς αυτά δεν βρίσκουν κοπέλες για να καλυφθουν. Με ψεύτικες λυσεις και ημίμετρα όμως δεν αλλάζουν την καθοδική τους πορεία,50€ πλεον με την κατάσταση που επικρατεί στην οικονομία φαντάζει απίστευτο ποσο.Για παράδειγμα χτες ο dude ανέφερε οτι η Αλινα απο φυλης86Β δουλευε κασσανδρας4 όροφος αυτό τα λέει όλα εμένα η απορία μου είναι στο Κασσάνδρας 4 η τοποθέτηση της κοπέλας αυτή θα συνοδεύεται και με την αντίστοιχη μείωση τις τιμης?

Αόρατε, έχεις δίκιο ως προς την κάλυψη των κενών στα στούντιο.

Ως προς την Αλίνα θέλω να τονίσω ότι είναι ένα πολύ φιλότιμο κορίτσι και ως τέτοιος χαρακτήρας είμαι βέβαιος πως θα τιμήσει και το τελευταίο ευρώ για όσο διάστημα δουλέψει εκεί.

Ξέρω πως κάποιοι θα με αντικρούσουν παραθέτοντάς μου όχι και τόσο καλές εμπειρίες τους με την Αλίνα (προς Θεού δεν τους αμφισβητώ) αλλά αυτό δεν ακυρώνει την εδραία θετική γνώμη μου για την συγκεκριμένη κοπέλα.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Ως προς την Αλίνα θέλω να τονίσω ότι είναι ένα πολύ φιλότιμο κορίτσι και ως τέτοιος χαρακτήρας είμαι βέβαιος πως θα τιμήσει και το τελευταίο ευρώ για όσο διάστημα δουλέψει εκεί.

Ξέρω πως κάποιοι θα με αντικρούσουν παραθέτοντάς μου όχι και τόσο καλές εμπειρίες τους με την Αλίνα (προς Θεού δεν τους αμφισβητώ) αλλά αυτό δεν ακυρώνει την εδραία θετική πεποίθησή μου για την συγκεκριμένη κοπέλα.
Απόλυτα σεβαστή η άποψη σου για την κοπελα έτσι και καλη τύχη να έχει στο εγχείρημα της γιατί σίγουρα θα της χρειαστεί.Εγώ προσωπικά δεν έχω εμπειρία μαζί της καθώς δεν μου έκανε κλικ αλλά δεν μου άρεσε καθόλου και το αγαρμπο σαλοναρισμα που έκανε όταν είχε πρώτο έρθει.Επίσης οι κριτικες και δυο μαρτυρίες γνωστών μου που δοκίμασαν μαζί της δεν είναι ιδιαίτερα ευνοϊκές.Απο κει και πέρα είναι θέμα γούστου και προσωπικής επιλογής του καθενα.Καλη συνεχεια
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Απόλυτα σεβαστή η άποψη σου για την κοπελα έτσι και καλη τύχη να έχει στο εγχείρημα της γιατί σίγουρα θα της χρειαστεί.Εγώ προσωπικά δεν έχω εμπειρία μαζί της καθώς δεν μου έκανε κλικ αλλά δεν μου άρεσε καθόλου και το αγαρμπο σαλοναρισμα που έκανε όταν είχε πρώτο έρθει.Επίσης οι κριτικες και δυο μαρτυρίες γνωστών μου που δοκίμασαν μαζί της δεν είναι ιδιαίτερα ευνοϊκές.Απο κει και πέρα είναι θέμα γούστου και προσωπικής επιλογής του καθενα.Καλη συνεχεια

Να είσαι καλά!

ΥΓ: Ρε γαμώτο το έχουμε κάνει εδώ μέσα σάιτ της Αρχιεπισκοπής Αθηνών!  :priest:

Παλιά δεν προλάβαινα να διαλέξω με ποιον θα τσακωθώ, ποιον θα μπινελικώσω και ποιο νικ θα διαλέξω.

Ακόμη και στον Φιλολογικό Σύλλογο Παρνασσός περισσότερες μανούρες γίνονται!  :orchestra:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.839
Πόντοι
39.662
Επίσης για όσους ενδιαφέρονται...
Κασάνδρας 4 όροφος: Η όμορφη ψηλή Αλίνα με τα ωραία καπούλια-η γνωστή κοπέλα από Φυλής 86 ισόγειο.

να κανει και πρωχτικο αραγε  :think:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Aorate ως προς τις τιμες στα στουντιο συμφωνω μαζι σου
Για μενα θα επρεπε να ειναι στα 30 ευρω το απλο προγραμμα για διαρκεια 15 με 20 λεπτα,τουλαχιστον για μερικα κοριτσια απο αυτα που εχω δει
Οι στουντιακηδες ομως βγαζουν αφρους και θελουν να ξεκιναει απο 50 :grin:
Τωρα οσον αφορα την αλινα,αυτο που μπορω να πω ειναι οτι εχει δυνατοτητες
Αν και πιτσιρικα,ειναι εμπειρη και οταν θελει μπορεις να περασεις πολυ ομορφα
Ειναι πολυ θετικο οτι ειναι ρουμανα,γεγονος που για μενα σημαινει, ενα σκαλι παραπανω απο τις πολυδιαφημιζομενες αλβανιδες των γειτονικων στουντιο της κωνσταντινουπολεως
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Να είσαι καλά!

ΥΓ: Ρε γαμώτο το έχουμε κάνει εδώ μέσα σάιτ της Αρχιεπισκοπής Αθηνών!  :priest:

Παλιά δεν προλάβαινα να διαλέξω με ποιον θα τσακωθώ, ποιον θα μπινελικώσω και ποιο νικ θα διαλέξω.

Ακόμη και στον Φιλολογικό Σύλλογο Παρνασσός περισσότερες μανούρες γίνονται!  :orchestra:

εισαι ενας αριστος ενημερωτης του παρων ιστοτοπου που τρεχει ολημερης και ολονυχτις αμισθη για να προσφερει πληρη ενημερωση στους αναγνωστες-συμμετεχοντες του παρων διαδικτυακου τοπου !

οσο προχωρας ετσι δεν τιθεται ζητημα καποιος να ξεκινησει χλευαζει αυτη τη πολυτιμη προσφορα σου !

επισης βεβαια ευσημα δινονται και στους υπολοιπους μαχοντες ενημερωτες !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
εν αντιθεση αντιστοιχου διαδικτυακου τοπου που αναμενουν την βραδυκαυστη αναφορα του προεδρου η οποια περιοριζεται σε μερικους μονο οικους ...

... ο ιδιοκτητης εκει εχει βρυκολακιασει με τον υπερτατο ενημερωτη του !

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Σωστός ο xilnik παρατηρείται το γεγονος τελευταια κοπέλες απο μπουρδελα να πλαισιώνουν βάρδιες σε κάποια στούντιο καθώς αυτά δεν βρίσκουν κοπέλες για να καλυφθουν. Με ψεύτικες λυσεις και ημίμετρα όμως δεν αλλάζουν την καθοδική τους πορεία,50€ πλεον με την κατάσταση που επικρατεί στην οικονομία φαντάζει απίστευτο ποσο.Για παράδειγμα χτες ο dude ανέφερε οτι η Αλινα απο φυλης86Β δουλευε κασσανδρας4 όροφος αυτό τα λέει όλα εμένα η απορία μου είναι στο Κασσάνδρας 4 η τοποθέτηση της κοπέλας αυτής θα συνοδεύεται και με την αντίστοιχη μείωση τις τιμης?

τα στουντιο ετσι κι αλλιως ειναι υπερτιμημενα ...

... με τα κοστη που ζητουν 70 και 80 ευρω για ενα προγραμμα της προκοπης πλεον βρισκεις απειρα call girls που να ιδρωσουν την φανελα

βεβαια εχουν και αυτα το κοινο τους ...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
μπραβο της αλινας για την προαγωγη της σε στουντιο κοριτσο ...

 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

▪Ρεμούνδου 21 όροφος:
Η ξανθιά γλυκιά Καίτη με τον ζουμερό κώλο και η μελαχροινή κοντούλα Αλίκη με το γλυκό πρόσωπο και την απίστευτη αχλαδοκωλάρα...

Όπως έγινε γνωστό η συνεργασία με το Αγκύρας 12 θα είναι περιστασιακή.

▪Περγάμου 27:
Κάποιοι αναζητούσαν και αναπολούσαν την γνωστή Καίτη με την (εξίσου γνωστή...) κωλάρα!
Παρούσα λοιπόν σήμερα μαζί με την κ.Εύα.

▪Αλκαμένους 117:
Η γνωστή ξανθιά μιλφ Βερόνικα.

▪Αλκαμένους 113:
Η ξανθιά Νίκη και η μελαχροινή ζουμερή Μαρία με το θηλυκό πρόσωπο,τα δυο γνωστά μιλφ του καταστήματος.

▪Ρεμούνδου 21 ισόγειο:
Η ξανθιά χοντροΚαρολίνα και η καινούρια Λίζα την οποία ούτε και σήμερα είδα μια και ήταν σε ημίωρο πρόγραμμα.

▪Περγάμου 1:
Στον όροφο, τα δύο μιλφ Μαργαρίτα και Λυδία.
Στο ισόγειο, η σκουρόδερμη βυζαρού Γκαμπριέλλα ψιλομπαταλεμένη πλέον αλλά με κωλάρα, μπουτάρες...

▪Αγ.Πέτρου 7:
Η καστανόξανθη Ιζαμπέλα, η πιτσιρίκα με το πολύ γλυκό πρόσωπο και το ωραίο, ζουμερό κορμί.
Είναι η πρώην Μαρίνα που δούλευε μαζί με την ξανθιά μουναροΚατρίν στο Φυλής 71 όροφος και 69 ισόγειο.

▪Αγκύρας 12 δεξιά:
Η ξανθιά μιλφ Ρωξάννη, με πρόσωπο γυναίκας άλλης εποχής και με ζουμερό κορμί-με ωραίες βυζάρες.

▪Αγκύρας 12 αριστερά:
Η μελαχροινή Μιχαέλα, η γνωστή πιτσιρίκα με το συμπαθητικό πρόσωπο αλλά με ατσούμπαλο σώμα.Με φουλ πρόγραμμα.

▪Καλύμνου 48 όροφος:
Η Κατερίνα.Προμίλφ με όμορφο πρόσωπο,με πλατινέ πολύ κοντό κουρεμένο μαλλί, με κανονικό ωραίο αδύνατο κορμί.
Χαμογελαστή και με ιδιαίτερη αύρα-πολύ ενδιαφέρουσα εμφανισιακά, θυμίζει λίγο την Σύλβια από Αλκαμένους 113 και Διδύμου 16.

▪Καλύμνου 48 ισόγειο:
Η Πωλίνα και...ο χαμός ο ίδιος: Κουδούνια να χτυπάνε, κόσμος να περιμένει στο σαλόνι, δωμάτια να είναι γεμάτα, παππούδες να σπρώχνονται για το ποιος θα πάρει σειρά!!!

▪Μαγνησίας 11:
Η μελαχροινή γυφτοΜπάρμπαρα.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
dude απο τα υπολοιπα δεν εχουμε ενημερωση ακομη ?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Δηλαδή είναι μέτρια επειδή κάνει τα αυτονόητα:
1.Καλή πίπα.
2.Αφήνει 69.
3.Είναι πρόθυμη σε αλλαγή στάσεων.

Αλλά δεν αφήνει:
1.Προκαταρκτικά.
2.Να της γλείφουν τα βυζιά.
3.Το cowgirl-αν και παραπάνω είπες ότι είναι πρόθυμη σε αλλαγές στάσεων.
4.Να την ακουμπούν σε επίμαχα σημεία.

Ρε DEVITO με όλον αυτόν τον επίλογο που παρέθεσες ξανά (και πολύ καλά έκανες) και όλο αυτό το αποστειρωμένο σεξ (όπως πολύ σωστά το χαρακτήρισες) αν δεν θεωρείς αυτή φόλα τότε τί και ποια θεωρείς;;;

Σε ορισμένες περιπτώσεις,κοντεύουμε οι μπουρδελάκηδες να γίνουμε σαν τους στουντιακούς που τις εμφανίζουν όλες ακροβάτριες στο δωμάτιο και τις φόλες τις βαπτίζουν μεταμορφωμένες προς το καλύτερο (χάριν της γοητείας τους και μόνο...) ή έστω απλά μέτριες!

Ήμαρτον!
Ενταξει ειμαι επιεικης με τις κοπελες και δεν θελω ευκολα να κολλαω την ταμπελα της φολας :grin:.Κανει αξιολογη πιπα και οχι αεροπιπα που κανουν μερικες.Σε αφηνει αρκετη ωρα να την γλυψεις και οχι 1 λεπτο οπως κανουν μερικες.Μονος μου σταματησα το γλυψιμο χωρις να μου πει κατι.Οσον αφορα το cowgirl.Της ειπα να ανεβει απο πανω μου αλλα αυτη ηθελε να κανει ιππασια σε reverse cowgirl.Εγω ομως επεμενα για κανονικο και αυτη δεχτηκε.Απλως στο τελος μου ειπε οτι δεν της αρεσει η κανονικη ιππασια γιατι οι πελατες τσιμπανε τις ρωγες της :rockon: Για αυτο γραφω οτι ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν κλαις τα λεφτα σου αλλα δυστυχως δεν δειχνει ιδιαιτερη συμμετοχη στο σεξ.
Φολες θεωρω αυτες που κανουν π.χ. αεροπιπα,περνανε προφυλακτικο σε πεσμενη πουτσα,αρνουνται καποιες στασεις,δεν κανουν το προγραμμα που εχει ανακοινωθει στο σαλονι κτλ... Εκει ομως που τρελαινομαι,νευριαζω και ξενερωνω ειναι οταν η πουτανα θιγει το θεμα χρονου!!! :rockon: Επισης οταν μπαινει μεσα στο δωματιο με μουτρα και μεσα στην ξινιλα λες και της εχουμε σκοτωσει τους γονεις!!! Αυτες που μιλανε για το 20ρικο περιφρονητικα λες και ειναι κανενα κερματακι! :rockon: Αυτες που δεν σεβονται τον πελατη και τα λεφτα του! Αυτες που το μονο που τις ενδιαφερει ειναι να σε βαλουν στο δωματιο και μετα εχουν μηδενικη αποδοση!
:hi:
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ενημέρωση πρωινής βάρδιας κυρίως από ακριτικά σπίτια:
Tροφωνίου 13 όροφος Μπέτυ ξανθια μιλφ.
Τροφωνίου 13 ισόγειο η νταρντανομιλφ Κλεοπάτρα που χε δουλέψει κάμποσο καιρό πριν χρόνια στο Ιουλιανού 71
Τροφωνίου 11 η γεματούλα με τα τεράστια βιζιά
Προύσης κλασικά η γκίλφ Αλίκη
Κωνσταντινουπόλεως 206 ρωσίδα Τάνια, φουλ πρόγραμμα, αυταρχικό τα πάντα.
Ξανθίπης Μαρίνα μια νέα αδύνατη όμορφο πρόσωπο, βγαίνοντας συναγώνιστης από το δωμάτιο η τσατσά του έδειχνε τον δρόμο για την έξοδο, γέλασα γιατί το ίδιο παθαίνω και γω κάποιες φορές μέχρι να συνέλθω με την καλή έννοια  και να υποθέσω και πολύ άλλοι!
Αλκαμένους 117 η ευγενέστατη υπηρεσία μου παρουσίασε την Βερόνικα προμιλφ ξανθούλα όμορφο πρόσωπο
Αλκαμένους 113 το μιλφοδίδυμο Νίκη και Μαρία
Ρεμουνδού 21 όροφος Αλίκη και Καίτη
Περγάμου 1 όροφος οι δυό μιλφ από το πρωί στον αγώνα, Λύντια και η Μαργαρίτα
Φωκαίας στο πολυκατάστημα ήταν ανοιχτό μόνο το μεσαίο και ήταν στο δωμάτιο δεν περιμενα.
Διδύμου 18 β δυο μιλφ Μαρία και Σοφία
Διδυμου 27 μια ξανθιά . ψηλή αδύνατη.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
1.Ενταξει ειμαι επιεικης με τις κοπελες και δεν θελω ευκολα να κολλαω την ταμπελα της φολας

2.Αυτες που μιλανε για το 20ρικο περιφρονητικα λες και ειναι κανενα κερματακι! :rockon: Αυτες που δεν σεβονται τον πελατη και τα λεφτα του! Αυτες που το μονο που τις ενδιαφερει ειναι να σε βαλουν στο δωματιο και μετα εχουν μηδενικη αποδοση!
1.Ομοίως,και λόγω της ιδιαιτερότητας του επαγγέλματος,σέβομαι ότι έχουν να αντιμετωπίσουν κάθε λογής ''ανώμαλο'',κομπλεξικό,βαρεμένο,κλπ,και μερικά φαουλάκια τα παραβλέπω,τουλάχιστον αν πρόκειται για τις πρώτες φορές που θα περάσω μέχρι να με μάθουν.
2.Αφού έχουν μάθει σε τρόπο ζωής πολυέξοδο,λογικό δεν είναι το 20ρικο να το βλέπουν σαν ένα ευτελές ποσό;
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Καλησπέρα μόλις διάβασα μια κριτική για την Μαρίνα όταν ηταν στο Ιουλιανου71 κάι την έχει γράψει ο rigomortis με δικο του ξεχωριστό γλαφυρό τροπο γραφής και είναι καλη όπως αναφέρει μια δοκιμή θα δειξει.Επίσης και ο συναγωνιστης Kilburn επισημανε οτι είναι παρα πολύ καλη έχει ηδη στοχοποιηθει για τις επόμενες μέρες.Μπράβο σε όλα τα παιδιά για ενημερώσεις κριτικές και γενικοτερα κάθε παράθεση που βοηθά
Εχει τον τροπο της να σε κανει να θες να τη γαμησεις ακαποτα. Αυτοι που ξερουν καταλαβαν τι εννοω... Εγω για αυτο το λογο δεν εχω ξαναπερασει μαζι της μετα το ενα και μοναδικο - ακρως ρομαντικο - γαμησι που καναμε... Για αυτο δεν ανεβασα και κριτικη οπως ποτε δεν ανεβαζω για το ακαποτα για προσωπικους λογους...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Μολις γυρισα απο Πιττακη 4. Ολα καλα. Και δεν ειναι off topic, καλο ειναι ολοι επιρρεπεις η μη να ξερουμε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom