Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 222 άτομα (20 μέλη και 202 επισκέπτες)

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.423
Κριτικές
15
Like
6.089
Πόντοι
1.496
Περασμα απο Βεργας προς το τελος της πρωινης βαρδιας.Κοσμος πολυς λογω καλοκαιριας να μπαινοβγαινει στα σπιτια.Στο Βεργας 2 στα θεοσκοτεινο σαλονι και δωματια παρουσιαστηκε μια ψηλη,μονοκοματη νταρντανα αλλα με μικρο στηθος,παντελως αδιαφορη.Και παμε στο Βεργας 3 δεξια,μια και απο αναφορα πριν απο λιγο απο τον xilik οτι δουλευουν οι Στελλα και Τζενη εσπευσα για βυζοκαταθεση.Μια και θα τις εβλεπα για πρωτη φορα ειχα μια περιεργεια.Στο σαλονι παρουσιαστηκε πρωτα η Τζενη με μεγαλο στηθος σε στηθοδεσμο.Χαμηλων τονων,χαμογελαστη,μου ειπε παμε στο δωματιο,κανω σιγα σιγα και δε βιαζομαι.Μεγαλο στηθος και καπως αγρια χαρακτηριστικα προσωπου σε αποδεκτα επιπεδα.Κατοπιν ξεπροβαλε η Στελλα με ακαλυπτα τα βυζια.Βγηκε απ το κουζινακι σαν σιφουνας κανοντας σαν παρλιακο.Ελα μωρο μου,αχ,αχ,αχ και κατι τετοια απωθητικα ψευτικα.Βγαζοντας τα λεφτα απο τη τσεπη περιμενε η τσατσα την ετυμηγορια μου για το ποια θα προτιμησω.Με αντικειμενικα κριτηρια θα προτιμουσα τη Στελλα.Ποιο γλυκο ομορφο προσωπο και τεραστιες κρεμαστες βυζαρες.Περασα ομως με τη Τζενη λογω συμπεριφορας και τελειωτικου στο στηθος.Περασμα στο φωτεινο δωματιο με μεγαλους καθρεπτες.Η Τζενη πραγματι απεδειχθη καλη στα ενδοτερα.Αφθονα προκαταρκτικα στα ορθια,ισπανικο και στοματικο για ωρα πριν το κυριως πιατο χωρις σημαδια βιασυνης.Προσπαθει μεν να ικανοποιησει αλλα το κανει λιγο αγαρμπα και χρειαζεται συνεχεια υποδειξεις.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Για όσους ενδιαφέρονται τρία στουντιοκόριτσα στην τρέχουσα βάρδια σε Φυλής και Φωκαίας:

Στο Φυλής 65α,η μελαχροινή Ντιάνα(η στουντιακή Μπιάνκα).

Στο Φωκαίας 17α,η μελαχροινή Ξένια.

Στο Φωκαίας 19,η μελαχροινή Μάγια(η στουντιακή Καρίνα).
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
415
Like
1.088
Πόντοι
201
απο ποια studio???
Για όσους ενδιαφέρονται τρία στουντιοκόριτσα στην τρέχουσα βάρδια σε Φυλής και Φωκαίας:

Στο Φυλής 65α,η μελαχροινή Ντιάνα(η στουντιακή Μπιάνκα).

Στο Φωκαίας 17α,η μελαχροινή Ξένια.

Στο Φωκαίας 19,η μελαχροινή Μάγια(η στουντιακή Καρίνα).
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
τι θα γινει με το πρεζονι στο κολωνου 47...,δεν πρεπει κατι να κανουμε κατι να γινει,? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ωλεσ οι ιπολοιπεσ φιλησ μεταξ λιοσιων στοθντιοσ κλπ ειναι ενταξει απο ιγεια δηλαδησ ?μονο αφτη εχει μπροβλημα?για να ξεροθμε ποθ βαζοθμε τον μποθτζον!
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Ειπαμε μακρια απο μεταξι
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Η Μπιάνκα από Ισμήνης 2.

Η Ξένια από Μελαντίας 50 και Λεωφ.Αθηνών 373.

Η Μάγια από Τριγγέτα 3 και την υπόλοιπη αλυσίδα μαγαζιών.
kαλησπερα να προσθεσουμε και Ελενα που δουλευει τωρα τατοιου58 στουντιο που απο οτι φαινεται παει και δεν παει η κοπελα αυτη δουλευει καποιες φορες Φυλης69Β απογευμα και νυχτα
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
αναδουλειες στα στουντιο επιστροφη στα πατρια εδαφη
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Σήμερα το μεσημεράκι κατά τις 16:00

Koλωνού 53: Δύο μπάζα η Κάρμεν και η Λάουρα,παρτούζα στα 20€,όση ώρα περίμενα στο σαλόνι άκουγα έντονους αναστεναγμούς και τους σουμιέδες του κρεβατιού να τρίζουν άκοπα αφού πήρε παρτούζα και τις δύο κοπέλες ο συναγωνιστής.

Κολωνού 15Α: Η Σάρα και η Μάγδα με ένα μεγάλο τατού πάνω από το στήθος σαν αράχνη

Κολωνού 23Β: Έκατσα κανά τρίλεπτο στο σαλόνι αλλά η τσατσά είχε πιάσει την κουβέντα και δεν εμφανίστηκε στο σαλόνι οπότε την έκλασα και έφυγα

Κολωνού 32Γ: Ένα αδιάφορο ξανθό μπάζο

Κολωνού 32Β: H ξανθιά μουνάρα Μάγκυ πολύ λεπτή και με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο,ήταν και μια άλλη σχέδον ίδια με την Μάγκυ στα 15€ έκαστη,αναμφισβήτητα ότι καλύτερα είδα στο Μεταξουργείο στην πρωινή βάρδια.

Ιάσωνος 20Γ: Η μπαμπάτσικη Σύλβια με κάπως σχιστά μάτια και με μικρό σχετικά στήθος

Ιάσωνος 19Α: Η μελαχρoινή Ντιάνα

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Η ξανθιά μιλφάρα Φωτεινή με τα ψιλοπεσμένα αλλά ωραία βυζιά

Koλωνού 48: Η νεαρή Αντριάνα από το Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 και η και η ξανθιά τρομακτική μιλφ Άντζελα με τα σχετικά μεγάλα και πεσμένα βυζιά που εργαζόταν και στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15



 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Σήμερα το μεσημεράκι κατά τις 16:00

Ωραίος...
Q2oCaRJ.gif
 

Επισκέπτης
(Συναγωνιστές,παράκληση!Μην ''πέσει σύρμα'',και γίνει... λαϊκό προσκλητήριο!)
Η Αννα Πιτσος στο Φ109 μετα τις αναδουλειες ξαναρχισε την ακαπωτη πιπα με 20Ε, η δε τσα2 κοντυνε τη γλωσσα, σχεδον με παρακαλεσε να μπω!
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1222.300]Δειτε εδω πριν[/url] 2 μηνες την ακρως απαραδεκτη συμπεριφορα.
Θα ξαναδωσεις κωλο, δε θα μου τη γλυτωσεις!
Ναζακια κανετε ολες οι Αννουλες αλλα στο τελος σας τον χωνω οπως θελω!


που και που να το ριχνουμε και στη μαλακια καλο κανει. αφηνει ανεπαφη και την τσεπη
Σωστος, εγω την εκανα ετσι σημερα, αλλα απορω πως πατε μερικοι του forum στα φτηνιαρικα του Μεταξουργειου.

Ειπαμε μακρια απο μεταξι
Ελεος δηλαδη, πεστα κολλητε κι εσυ....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Γρήγορη καταδρομική...μαζί με beverlys...και τον εξωθεσμικό φίλο μου...που έχει σεληνιαστεί...δεν συμμαζεύεται αυτός... :rockon:
2η βάρδια....



Φυλής


71 κάτω: Ελένη, (μελαχρινή γλυκιά γεματούλα...δεν μου αρέσει...  :)).

71 πάνω: Χριστίνα (Καζακστανάκι,καύλα πολύ το μωρό  :-* :-* :-*).

69 κάτω: Αλεξάνδρα (η ξανθιά με τα γυαλάκια).

69 πάνω: Σαμπρίνα (κοντή, ζουμερή), Ιωάννα (μελαχρινή με στητό βυζί και ωραίο τουρλωτό κωλαράκι).

67: Αντίνα (με τις τορπίλες  :tits2: σε φοβερή κατάσταση σωματικά  :zfuck: ).

65Β: Εμμανουέλα (επιστροφή της κορασίδας,με πολύ καύλα σώμα  :cum: )...

65Α: Ντιάνα (το στουντιοκόριτσο  :-* ).

86 κάτω: Λαβίνια (η γνωστή πολύ όμορφη πιτσιρίκα) .

86 πάνω: Τζούλια (με τα πίρσινγκ...με μαύρο μαλλί,ανανεωμένη).

84 πάνω: Μάγια (Μπάρμπαρα/Λάουρα,πρώην στουντιακιά...φοβερή παρουσία η πιτσιρίκα  :tits2: ).

84 κάτω: Σελίνα (καστανή πιτσιρίκα - μπάζο - με γλυκό προσωπάκι και ζουμερό σώμα  :grin:  :P ).

80: Μαίρη (η μελαχροινή με τα σκιστά μάτια) και Άννα (με την κορμάρα και την κωλάρα,για πολλά γαμήσια).

61: Αλεξάνδρα ("Σέρβα"  :) δεν βγήκε σαλόνι...ενώ ο τσα2,έτρωγε σουβλάκια...φώναξε ότι δουλεύει η Αλεξάνδρα  :jerking: ) .

66Δ: Εύα (αδιάφορη μικρή,δεν μου άρεσε  :S ) και Άννα (καινούρια όμορφη πιτσιρίκα,με λίγες ραγάδες στα κωλομάγουλα ).

66Α: Ρενάτα (στα καλύτερα της,όλο και πιο μουνάρα γίνεται) .

56: Πατρίτσια (με πράσινα εσώρουχα,το μωρό  :-* ) και Αλίνα.

54Β: Αουρόρα (με διάθεση και βυζάρες το μωρό  :tits: ) και Βαλέρια.



Διδύμου

7Α: Άννα (Ιλόνα...σε καλή διάθεση και φοβερό ολόσωμο εσώρουχο  :cum: )

7Β: Τζωρτζιάννα (η καυλιάρα μας...προσωπική μου αδυναμία  :cum: :cum: :cum: ,με ροζέ εσώρουχο...μου είπε αν ήθελα να περάσω...να έβαζε το μαύρο που μου αρέσει  :-* :-* :-* :-* ) .

Δεν έχει φωτό σήμερα,sorry... :S

P.S: O karampinas εθεάθη,να πηγαίνει φαγητό στο Πατριτσιάκι...αλλά ήμουν μακρυά...και δεν μου είπε ιστοριούλα... :S

Αυτά.... :rockon:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
@ Rafel διάβασα την αναφορά του DEVITO και εμένα το μυαλό μου πήγε στην Κατερινοκωλάρα αλλά δεν γνωρίζω αν τελικά είναι αυτή...

σε ολους τους παλιους μυστες εκει πηγε το μυαλο....τι κωλαρα..... :kissass2:
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Απογευματινή (2η βάρδια) σε διάφορα σπίτια
Βέργας 3:  στο πολυκατάστημα αξιόλογη όπως πάντα η Μίλα, κάτω, στο πάνω είχε δυο αποφίξεις από Ουκρανία
Βέργας 6 όροφος:  η Φλόρα η γνωστή από Αχαρνών κ Φωκαίας
Λιοσίων 73: δυο γυναίκες καλές η μία βραζιλιάνα φάνηκε ενδιαφέρουσα για λάτρεις των λατιν ειδικότερα. Απεναντι ακριβως στον οροφο η φιλοτιμη βουλγαρα μιλφ.
Ιουλιανού 71: Ρίτα ξανθιά μιλφάρα τιμήθηκε
Αλκιβιάδου 16α :Κατερίνα μίλφ ελληνίδα γυρολόγος απο σπιτια της Λιοσιων και Βεργας, δεν πηγα λογω των αρνητικών κριτικών και προτιμησα Ιουλιανού.
Ιάσωνος 36: η Σοφία η κοκιννομάλα μίλφ από Βέργας για όσοι την ψάχνουν σπευσατε!
Ιάσωνος 30β: όποιος θέλει μαυρούλα, τρίφτηκε στον πούτσο μου χορευοντας
Ιάσωνος 27α : ξανθιά αδυνατούλα προμιλφ
Κολωνού 47: η Τζίνα, μόνη πλεον μιας και η γυρολογος Τζενη ηταν σε στουντιο Κωνσταντινουπολεως.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
231
Πόντοι
26
Λοιπον περασα απο Κολωνου 47 επανω, δουλευε η οροθετικη Γεωργια και τουσ εκανα φασαρια......δεν το παραδεχτηκε αλλα μολιs ειπα οτι θα στειλω το ΚΕΛΠΝΟ σβησανε τα φωτα.....Αυριο αν μπορει καποιοs να μαs πει, αν συνεχιζει ακομα εκει γιατι ενημερωσα και 2 αλλεs υπηρεσιεs σε αλλα σπιτακια.....
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Λοιπον περασα απο Κολωνου 47 επανω, δουλευε η οροθετικη Γεωργια και τουσ εκανα φασαρια......δεν το παραδεχτηκε αλλα μολιs ειπα οτι θα στειλω το ΚΕΛΠΝΟ σβησανε τα φωτα.....Αυριο αν μπορει καποιοs να μαs πει, αν συνεχιζει ακομα εκει γιατι ενημερωσα και 2 αλλεs υπηρεσιεs σε αλλα σπιτακια.....
Από μια άποψη ορθά ποιήσατε, ωστόσο αν διάβαζε αυτό το μήνυμα η Γεωργία, πιθανόν να έλεγε "...τι θα απογίνω; ...ώστε πρέπει να καταντήσω επαίτης; ...ούτε για πουτάνα δεν κάνω; ...γιατί δημοσίευσαν μόνο φωτογραφίες από πουτάνες και δεν δημοσίευσαν φωτογραφίες και άλλων οροθετικών που έρχονται σε σωματική επαφή με πελάτες (κομμώτριες - τές, μασέρ, προπονήτριες - τές, κ.ο.κ."
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Από μια άποψη ορθά ποιήσατε, ωστόσο αν διάβαζε αυτό το μήνυμα η Γεωργία, πιθανόν να έλεγε "...τι θα απογίνω; ...ώστε πρέπει να καταντήσω επαίτης; ...ούτε για πουτάνα δεν κάνω; ...γιατί δημοσίευσαν μόνο φωτογραφίες από πουτάνες και δεν δημοσίευσαν φωτογραφίες και άλλων οροθετικών που έρχονται σε σωματική επαφή με πελάτες (κομμώτριες - τές, μασέρ, προπονήτριες - τές, κ.ο.κ."

μονο μ σεχ κολλαει μουτρο.....
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
P.S: O karampinas εθεάθη,να πηγαίνει φαγητό στο Πατριτσιάκι...αλλά ήμουν μακρυά...και δεν μου είπε ιστοριούλα... :S

Αυτά.... :rockon:

Το ξέρω ότι είμαι off topic αλλά ζητώ την επιείκεια των συναγωνιστών...  :-* :-* :-* :-*

Αυτός ο καραμπίνας που λες ρε φίλε φαγάδικο είναι από ότι έχω καταλάβει...Που είναι ακριβώς, τι σερβίρει και πόσο πάει το μαλλί;Αφού τρώνε και τα κορίτσια από εκεί θα πάω να δοκιμάσω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom