Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (13 μέλη και 249 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Να ενημερώσω ότι η Χριστίνα η καζακτσανή γύρισε και θα εκδίδεται για μικρό χρονικό διάστημα στο Φ. 71Α 1ος, μέχρι να ανακαινιστεί το Φ.69.

τη βαρδυα θα εκδιδεται το χριστιννακι 2η?
 

Επισκέπτης
Η αλεξανδρα απο Φωκαιας 24 που δουλευε το καλοκαιρι λεπτη κοντη ομρφουλα με φουλ προγραμμα δουλευει πουθενα?

Την Τετάρτη το πρωί δούλευε μαζί με την Φλώρη στο Φωκαίας 24.
Το απόγευμα της ίδιας ημέρας δούλευε στο Αγκύρας 12 αριστερά.
Πάντως από το καλοκαίρι που ανέφερες, τις περισσότερες φορές δουλεύει στη δεύτερη βάρδια στο Διδύμου 8β.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Χωματιανού 11α: Η άγουρη Ξένια.
Η έκπληξη:Κάτι το βάψιμο, κάτι το τολμηρό-πρόστυχο σαλονάρισμα της και το άμαθο κοριτσάκι μεταμορφώθηκε σε γυναίκα...
...
Έχω αναστατωθεί.
Έχω χάσει τον ύπνο μου.
Η www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/xwmatianou-11v/#jr_review_45722]κριτική[/url], είναι ένα ψίχουλο από αυτά που θέλω να εκφράσω για την εν λόγω οδαλίσκη.

Ένα τραγούδι για Εκείνη, εις την Γαλλικήν: La poupee qui fait non (Η κούκλα που λέει όλο όχι).
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Οι 2 τελευταιες μερες ηταν αφιερωμενες αποκλειστικα στο πορνιασμα, οπου και ετιμηθησαν οι παρακατω κορασιδες.

....

Συνολικο κοστος καταθεσεων, 100 ευραιοι.

Περισσοτερες λεπτομερεις στις κριτικες που θα ακολουθησουν.

Διαβάστηκε μετά μεγίστης προσοχής. Εύγε.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.322
Κριτικές
10
Like
1.653
Πόντοι
5.975
Έχω αναστατωθεί.
Έχω χάσει τον ύπνο μου.
Η www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/xwmatianou-11v/#jr_review_45722]κριτική[/url], είναι ένα ψίχουλο από αυτά που θέλω να εκφράσω για την εν λόγω οδαλίσκη.

Ένα τραγούδι για Εκείνη, εις την Γαλλικήν: La poupee qui fait non (Η κούκλα που λέει όλο όχι).
Πάει ο έρωτας σας για την Ανδριάννα κ. Πύραυλε;
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Κολωνού 47 ισόγειο ξημερώματα τετάρτης έσκασε μύτη ένα σαπάκι(μάλλον ελληνίδα) με μαύρο φόρεμα και πεσμένα 5αρια βυζιά η οποία με ξινισμένο υφάκι κάνει σε μένα και στους 2 συνοδοιπόρους μου από το μπαγκλαντές που περίμεναμε στο σαλόνι,εγώ είμαι η κοπέλα και στο καπάκι μεταβολή και στην κουζίνα.Την έχω βάλει στο μάτι να περάσω μόνο και μόνο για να της τα σκάσω στην μάπα :2on1: :2on1: για το υφάκι ελλεινίδας που έδειξε στο μετάξι :birdman: :birdman:
Α για τη Γκαλινα λες...
Δουλευε και παλιοτερα εκει, αλλα στον οροφο οπου ζυγιζε καμια 30αρια κιλα παραπανω με το ζορι περπαταγε. Τωρα εχει αδυνατισει.
Μετα εργαζοταν σαν τσατσα στο Λιοσιων 76 και μεχρι προσφατα σαν πουτανα στο Λιοσιων91.
Ενα βραδυ που ημουνα συφιλιασμενος εβγαλα 20ρικο να περασω, αλλα τελευταια στιγμη το μετανοιωσα.
Ειναι εντυπωσιακο παντως οτι ΚΑΘΕ φορα που παω στο 47, εχει δωματιο!
Υπαρχουν πολλοι μερακληδες...
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Προφανώς εκεί έχει καλύτερο μεροκάματο!  ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Οσοι αναζητουν μια ψευδαισθηση της μιραντας μπισκοτακι,ας κατευθυνθουν κωνσταντινουπολεως 94 για να δουν ενα πολυ σεξι κοντοπουτανο με τ ονομα βικυ τ οποιο δουλευει εδω και αρκετους μηνες εκει
 

Συνημμένα

  • biki.jpg
    biki.jpg
    42,2 KB · Εμφανίσεις: 24

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.585
Πόντοι
30.558
Άμα εχει και καλο service, το συζητάμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom