Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλά,αυτή όλο κάποιο πρόβλημα έχει....και φυσικά πάντα φταίνε οι άλλοι... :o

τι εννοεις…υπαρχει ιστορικο αμφισβητησης?…προσωπικα τουλαχιστον μου εχει φερθει αψογα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Περί βρωμιάς στα μπουρδέλα...

Ο μπαμπάς μου που είναι κοντά στα 90, μου είπε σήμερα ότι όταν στις δεκαετίες 40s - 50s γαμούσε στα μπουρδέλα, τα θήλεα πασαλείβονταν με πούδρα, για να μη φαίνεται η μπίχλα.

...μεγάλη ιστορική αναδρομή...φοβερός ο μπαμπάς... :thumbsup:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
ρε μαγκες να ρωτησω…τι ωρα ξεκινα η νυχτερινη στο λεωνιδου 6?
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Κολοκυνθούς, Μεγάλου Αλεξάνδρου, Ιάσονος, Λεωνίδου[/size]


19:04-20:35

Κολοκυνθούς 38 δεξιά (όροφος): Η ρουμάνα γκιλφ (60+) Μαρία. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28: Η Χριστίνα, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Σε απλό.
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος): Δύο κοπέλες: Η 24χρονη ρουμάνα Νικόλ, από το ημιυπόγειο της Ιάσονος 30, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο με έντονα χαρακτηριστικά, μεγάλο στήθος, εύσωμη, μέτριου ύψους. Σε απλό. Η 37χρονη, Κοσοβάρα Μπόνα, με ίσιο κοντό, κοκκινωπό μαλλί, αρκετά μέτριο πρόσωπο με δοντάρες, μικρό στήθος, κανονικό κορμί με τη σχετική χαλάρωση, μέτριος κώλος. Σε απλό επίσης.
Πληρώθηκε η Κοσοβάρα...

DSC05661.jpg


DSC05659.jpg


DSC05663.jpg


Ιάσονος 44 αριστερά (ισόγειο): Η νεαρή Αντρέα, από το παραδιπλανό υπερυψωμένο ισόγειο, με ίσιο καστανόμαυρο μαλλί μέχρι τη μέση, μεγάλο στήθος, χοντρή. Σε απλό.
Σημείωση: Η μελαχρινή, αλβανίδα Σάντρα, επιστρέφει μετά τις 10 Σεπτεμβρίου.
Ιάσονος 44 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η προμίλφ Νίκη, με κοκκινωπό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, ωραίος κώλος. Σε απλό.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Η υπηρεσία μου είπε πως δούλευε η νεαρή ρουμάνα Ιωάννα, από το διπλανό υπερυψωμένο ισόγειο, με ίσιο καρέ μαλλάκι, ομορφούλα, με μικρό στήθος, καλλίγραμμο κορμάκι. Σε απλό.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Μαρία με το φυλακόβιο ταττού (βλέπε αυτές που πληρώθηκαν μέσα στη βδομάδα).
Ιάσονος 43: Η Ιωάννα, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τη μέση, όμορφο έκφυλο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, χαμηλού αναστήματος, σώμα με πιασιματάκια, τρίμπαλ στην οσφύ. Σε απλό.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο): Η αψηλή, ξανθιά μουνάρα Τζανίνα, από το υπερυψωμένο ισόγειο της Κολωνού 23. Σε απλό.
Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος): Μία ομορφούλα, μελαχρινή, κοντούλα, με καλούτσικο κορμάκι μ' έναν ανοιχτόχρωμο σπίλο στη δεξιά της ωμοπλάτη (την είδα λίγο αργότερα στον δρόμο), μικρό προς μεσαίο βυζάκι, σε απλό προγραμματάκι!
Ιάσονος 31 αριστερά (ημιυπόγειο): Δύο κοπέλες: Η μιλφ Μαρίνα με τις βυζάρες, από το απέναντι 36 και το παρακάτω 46. Σε απλό. Η μεταμίλφ Κάρμεν, με κοντό, ίσιο, μαύρο μαλλί, αρκετά μέτριο πρόσωπο, αψηλή και αδύνατη με (φαρδουλό) ΚΩΛΟ.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο): Δύο καυλιάρες: Η λευκή ξανθωπή Σοφία και η νέγρα Τζένη. Σε απλό.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος): Δύο κοπέλες: Η νεαρή Τζένη (βλέπε αυτές που πληρώθηκαν μέσα στη βδομάδα) και η Αλίσια, με σκούρο κοντό μαλλί, φιλήδονο πρόσωπο, κανονικό σώμα. Σε απλό τα κορίτσια.
Ιάσονος 33: Δύο κοπέλες: Η Λορίτα ή Λολίτα και η 'Αντζελα. Η μία ήταν με ίσιο κατάξανθο μαλλί  μέχρι τους ώμους, καλό φιλήδονο πρόσωπο, με μικρό στήθος, χαμηλού αναστήματος, κανονικό κορμάκι, ωραίο κωλαράκι και η άλλη με ίσιο καστανόξανθο μαλλί μέχρι τους ώμους πιασμένο σε αλογοουρά και τα υπόλοιπα παρόμοια. Σε απλό και οι δύο.
Ιάσονος 36: Η Μαρία, από τα Κολωνού 48 και 52, με μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω, φαρδομούρα, με μεγάλο στήθος, αψηλό, καλοθρεμμένο σώμα. Σε απλό.
Ιάσονος και Λεωνίδου: Η αψηλή, καλλίκορμη νέγρα Εύα. Σε απλό.
Λεωνίδου 28 αριστερά (όροφος): Η νεαρή τσιλιβήθρα, βουλγάρα 'Αντζελα, απ' το υπερυψωμένο ισόγειο της Ιάσονος 20, με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.
Ιάσονος 19 ισόγειο: Μία νεαρή ρουμάνα, η Ντιάνα, με ίσιο καστανό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, ομορφούλα, κανονικού αναστήματος με μικρό στήθος, καλοσχηματισμένη. Σε απλό.
Ιάσονος 19 όροφος: Η γνωστή Μόνικα, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά πιασμένο πίσω, ομορφούλα με φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, καμπυλωτό σώμα. Σε απλό.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος): Η νεαρή Ρούμπυ, από τη Ρουμανία, με ίσιο, μέχρι τους ώμους, μαύρο μαλλί, μέτριο προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό σώμα με πιασιματάκια. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η "ιταλίδα" Σύλβια. Σε απλό.
Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο): Η "ινδή" (απ' τη Ρουμανία) Γιασμίν/Εσμεράλδα. Σε απλό.
Ιάσονος 1 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η Χλόη, με ίσιο, ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλούτσικο προσωπάκι, μικρό στήθος, αψηλή και λεπτή. Σε απλό.
Ιάσονος 1 μεσαίο (δεξιός όροφος): Η κοντή, τσουπωτή Ναταλί και η νταρντάνα Λολίτα. Αμφότερες σε απλό.
Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο): Είδα να μπαίνει η Λολίτα.
Ιάσονος 2 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Μαρία, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, καλοταϊσμένο κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος 2 αριστερά (όροφος): Η μέτριας εμφάνισης, χαμηλόφαρδη Ναταλία, με ίσιο, μαύρο, κοντό μαλλί. Σε ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ στο στήθος.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17: Η νεαρή ρουμάνα Ρωξάνη, από το Ιάσωνος 43, το ημιυπόγειο της Κολωνού 27 και το Μ.Α 28, με μαύρο, μακρύ μαλλί, γλυκό πρόσωπο, με μία κρεατοελιά στο άνω χείλος δεξιά, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Δύο κοπέλες: Η Μαρία, με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο (φορούσε διαθλαστικά γυαλιά), μεγάλο στήθος, σχετικά αψηλή, πολύ καλοζωισμένη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ. Η γνωστή, ξανθιά, ρωσίδα μιλφογκίλφ, Φωτεινή.

[...]
μπραβο σε Φανουρι,προφεσορα κτλ. :rockon:
:thumbsup:

...professorx & Φανούρης Τζούρας,άψογοι... :sunglasses:
'Ενα εύγε και σε σένα για την ενημέρωση, αλλά και για τις φωτογραφίες σου www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5636480#msg5636480]εδώ[/url]  ;)

[...]
Διδύμου 8 αριστερά (ισόγειο): (...) Η Αλεξάνδρα (...) με ωραίο ΚΩΛΑΡΑΚΙ. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ. Η Αννίτα (...) Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
[...]

«Από την περιγραφή σου μάλλον για την Αλεξάνδρα από τον όροφο δίπλα αναφέρεσαι... αυτή φουλ έκανε, το έκοψε και αυτή;» (john_fystikis, www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5628720#msg5628720]εδώ[/url])
Φίλε fystiki, το αναφέρω πως κάνει και ΚΩΛΑΡΑΚΙ, απλώς τις ιδιαίτερες υπηρεσίες τις γράφω με κεφαλαία...

[...]
Φυλής 134 αριστερά (ημιυπόγειο): Κλασικά η νεαρή, όμορφη (ξανθωπή πια) Πάολα, από Αγίου Πέτρου 7. Σε απλό.
[...]

«Μήπως εννούσες το Περγάμου 1 καθώς δεν την έχω πετύχει πότε στο Αγίου Πέτρου 7 ούτε έχω δει καμιά αναφορά σε αυτό...» (john_fystikis, www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5628720#msg5628720]εδώ[/url])
Πράγματι και 'γω στο...

[...]
7) Περγάμου 1: Κλασικά η νεαρή γλυκιά και καλλίγραμμη Πάολα, απ' το ημιυπόγειο του 134 της Φυλής, σε απλό.
[...]
[...]
Περγάμου 1: Η επίσης όμορφη, νεαρή μελαχρινή Πάολα, απ' το ημιυπόγειο του 134 της Φυλής. Σε απλό.
[...]
...τη συναντούσα, αλλά το περασμένο Σάββατο που την ξαναείδα στο ημιυπόγειο της Φυλής 134 μπερδεύτηκα και τη ρώτησα «Η Πάολα δεν είσαι, που ήσουν και στο Αγίου Πέτρου;» οπότε εκείνη αντί να με διορθώσει μου απάντησε «Ναι, παλιά!», με αποτέλεσμα εγώ να σημειώσω «Αγίου Πέτρου»!
Πάντως απ' αυτό το λάθος μου μάθαμε –όσοι δεν ξέραμε– πως όντως έχει δουλέψει και 'κει  ;)

Οι ενημερώσεις σου πάντα αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση και ομολογουμένως άξιζες εσύ περισσότερο τον επόμενο τίτλο. Δεν σου κρύβω δε, πως περίμενα πρώτα το δικό σου βάπτισμα! Παρόλα αυτά ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και Respect για άλλη μια φορά!!!
Να 'σαι καλά!
Και η δική σου βόλτα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5629544#msg5629544]εδώ[/url] ήταν πολύ δυνατή!

Φανούρη ρίχνεις σταθερά 4 γαμήσια τη βδομάδα, είσαι πάνω από το νόμο του Picker. Αν διατηρήσεις για όλο το χρόνο αυτό το ρυθμό ξεπερνάς τα 200 γαμήσια.
Αμάν! Τι μου λες τώρα φίλε Ρicker! Χα χα χα...

[...]
Συγχαρητήρια και για την ενημέρωση!
[...]
Και τα δικά μου συγχαρητήρια για τη δική σου ενημέρωση φίλε Προφ!

[...]
[size=40pt]9 Χρόνια φέτος!!!  1-8-2005   1-8-2014[/size]
[...]
Χρόνια πολλά και καλά!


Επίσης μέσα στη βδομάδα πληρώθηκαν...

Η Τζένη, απ' το Ιάσονος 30 δεξιά (όροφο), μια κοπελίτσα με ίσιο, μαύρο μαλλί μέχρι τη μέση, μετρια φατσούλα, μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι, όπως και κωλαράκι, καλλίγραμμα πόδια. Σε απλό.

DSC05630.jpg


DSC05635.jpg


DSC05632.jpg



Η Μαρία, απ' το Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), μία χαμηλού αναστήματος Ρουμάνα, με ίσιο καστανοκόκκινο μαλλί μέχρι τους ώμους, "σκληρό" πρόσωπο με "ωραίο" χαμόγελο, μικρό, συμμετρικό, πεσμένο στήθος, γυμνασμένο σώμα με μία προχειροφτιαγμένη διάστιξη στο αριστερό της μπράτσο, ωραίο κωλαράκι, καλοφτιαγμένα πόδια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ και ΚΩΛΟ.

DSC05637.jpg


DSC05638.jpg


DSC05642.jpg



Η 'Αννα, απ' το Κολωνού 23 δεξιά (ημιυπόγειο), μία νεαρή Αλβανίδα, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, ομορφούλα με καλογραμμένα χείλη, πολύ μικρό στήθος, αδύνατη. Σε απλό.

DSC05655.jpg


DSC05653.jpg


DSC05651.jpg
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Για να κάνω φιγούρα, αποκαλύπτω ότι την Αθηνά / Ελένη / Πειραιαώτισσα, την είχα καταγαμήσει προ καιρού στο μπουρδέλο Αλκα117, όταν οι μαστοί της ήσαν φυσικοί...

τοτε ηταν ντροπαλουλα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
[size=11pt]Κολοκυνθούς, Μεγάλου Αλεξάνδρου, Ιάσονος, Λεωνίδου[/size]


19:04-20:35


DSC05661.jpg


Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος): Μία ομορφούλα, μελαχρινή, κοντούλα, με καλούτσικο κορμάκι μ' έναν ανοιχτόχρωμο σπίλο στη δεξιά της ωμοπλάτη (την είδα λίγο αργότερα στον δρόμο), μικρό προς μεσαίο βυζάκι, σε απλό προγραμματάκι!

Αν ήταν η Αλεξάνδρα που πήρα και ανέβασα κριτική....απλά μείνε μακρυά...


'Ενα εύγε και σε σένα για την ενημέρωση, αλλά και για τις φωτογραφίες σου www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5636480#msg5636480]εδώ[/url]  ;)

Να'σαι καλά...
:)

Ωραία η τσάρκα,απόγευμα Παρασκευής... :sunglasses:
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Για να κάνω φιγούρα, αποκαλύπτω ότι την Αθηνά / Ελένη / Πειραιαώτισσα, την είχα καταγαμήσει προ καιρού στο μπουρδέλο Αλκα117, όταν οι μαστοί της ήσαν φυσικοί...

Δεν κανεις και πολυ φιγουρα την στιγμη που την ειχε γαμησει το μισο φορουμ πριν απο σενα..:)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Δεν κανεις και πολυ φιγουρα την στιγμη που την ειχε γαμησει το μισο φορουμ πριν απο σενα..:)

Ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ είναι μέγιστη πορνο-μορφή παλιο-μαλάκα και απαιτείται να σκέφτεσαι πριν κάνεις οποιαδήποτε παρέμβαση...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Επίσης (αφού μπήκα να γράψω) να σημειώσω ιδιαίτερα την μοναδική ενημέρωση (όπως πάντα) του Φανούρη ...  :thumbsup:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Χαιρετισμους στο embolιασμενο μεταξι

Μια χαρά είναι,δεν πάθαμε Έμπολα... :cheesy: ;)

Ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ είναι μέγιστη πορνο-μορφή παλιο-μαλάκα και απαιτείται να σκέφτεσαι πριν κάνεις οποιαδήποτε παρέμβαση...

Στρατηγέ,μην ασχολείσαι...ο άνθρωπος είναι καμένος εγκεφαλικά και επιθετικός...άνευ λόγου... Δες τα τελευταία του ποστ...  :thumbsup:

P.S"

Τα σέβη μου...  :cool2:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Στρατηγέ,μην ασχολείσαι...ο άνθρωπος είναι καμένος εγκεφαλικά και επιθετικός...άνευ λόγου... Δες τα τελευταία του ποστ... :thumbsup:

P.S"

Τα σέβη μου... :cool2:

Δεν μπορώ να μην δεχτώ τα σέβη που (μου) δίδονται οτιδήποτε και αν ήθελε συμβεί, ενώ δεν θα το ήθελα.

Οπότε ποστάρω τα παρακάτω ...

ΑΚΡΙΤΙΚΑ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟΥ

Βρέθηκα σήμερα 1 Αυγούστου 2014 (και καλό μήνα πορνιάρηδες) στις 20:00 να περπατώ στα βήματα των πατέρων επί της Κωνσταντινουπόλεως, δίπλα στις γραμμές του τραίνου και κοντά στο (παλιό;) ταχυδρομείο.

παράξενο ...

αλλά μου άρεσε πολύ να βλέπω το εμπορικό τραίνο να φεύγει με τα 18 βαγόνια, ενώ η καύλα μου είχε τρυπήσει τα αρχίδια.

Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά

Αλέξια, προφανώς Ρωσίδα, δίμετρη με μπουκλωτά μαλλιά μέχρι τον αυχένα, αξιοπρεπή και αξιοπρόσεκτη εμφάνιση, μεγαλοκοπέλα με αρκετά χιλιόμετρα, στιβαρό σώμα, μασίφ για μεγαλο-γαμιάδες καριέρας με χορταστικά κω(ο)λομέρια και αποδεκτά βυζιά.

Στο σαλόνι η ταλαιπωρημένη υπηρεσία, προσπαθούσε να κερδίσει τις εντυπώσεις ή απλά την επίσκεψη προσφέροντας απλόχερα ευαισθησία, νερά, καραμέλες και ... «συζήτηση παρέας» του ενός λεπτού.

Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά

Άννα, μελαχρινό πορνοκόριτσο με τουρλωτό κώ(ο)λο και αναπτυξιακή νοοτροπία. Ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, σταθεροποιημένη, μάλλον λεπτή, κοντή με καλές σωματικές αναλογίες.

Εμφανισιακά, μπορεί να επιλεγεί για θεραπευτικό γαμήσι, αλλά δεν είναι βέβαιη η συναισθηματική ικανοποίηση.

Μπορεί ο δρόμος να κλαίει μαζί μας, όταν την γαμήσουμε και βγούμε από το μπουρδέλο.

Βιργινίας Μπενάκη 31

Ναταλύ ... ξαναβαμμένη αλλοδαπή στο ξανθό με σπαστά Ελληνικά και σπασμένη ιδεολογία με μαλλιά μέχρι τις πλάτες ...

Μπήκα στο πορνο-σάλονο και η υπηρεσία «μίλαγε» σε αντιστικτικό ρυθμό ως προς το ντισκο-τράγουδο του τρανζίστορ.

Η Ναταλύ γαμιόταν στο δωμάτιο με μισάνοιχτη την πόρτα και προσποιούνταν ότι ήταν ερωτευμένη ή ότι έφθανε σε οργασμό.

Περίμενα υπομονετικά και παρατηρούσα με λεπτομέρεια το ντεκόρ του πορνείου.

Μάσκες, φωτορυθμικά, έπιπλα, ανάποδες ανεμώνες, καντήλια, Χριστοπαναγίες και σφυροδρέπανα αποτελούσαν ένα ευαίσθητα ισορροπημένο σύνολο.

Εγώ συνέχιζα να ήμουν καυλωμένος και υπομονετικός.

Βγήκε, την είδα και βγήκα ...

Προτίμησα να δω το επόμενο τραίνο που αυτή την φορά έφευγε με μεγαλύτερη ταχύτητα

Καλό σας βράδυ πορνιάρηδες    

:)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Επίσης θα ήθελα να σημειωθεί ποιό κω(ο)λόπαιδο σβήνει τα ποστάκια μου ...  :think:
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
309
Like
199
Πόντοι
1
Παιδια μια απορια.Στις 7-8 η ωρα το πρωι ειναι ακομα η 3η βαρδια;Και αν ναι ποτε μπαινει η πρωινη;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πολλοί κλώνοι ρε πούστη μου, δεν υποφέρονται ...  :s&m_2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
Βρέθηκα σήμερα 1 Αυγούστου 2014 (και καλό μήνα πορνιάρηδες) στις 20:00 να περπατώ στα βήματα των πατέρων επί της Κωνσταντινουπόλεως, δίπλα στις γραμμές του τραίνου και κοντά στο (παλιό;) ταχυδρομείο.

παράξενο ...

αλλά μου άρεσε πολύ να βλέπω το εμπορικό τραίνο να φεύγει με τα 18 βαγόνια, ενώ η καύλα μου είχε τρυπήσει τα αρχίδια.


Εγώ συνέχιζα να ήμουν καυλωμένος και υπομονετικός.

Βγήκε, την είδα και βγήκα ...

Προτίμησα να δω το επόμενο τραίνο που αυτή την φορά έφευγε με μεγαλύτερη ταχύτητα

Καλό σας βράδυ πορνιάρηδες    

respect στρατηγέ μου...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom