Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 277 άτομα (19 μέλη και 258 επισκέπτες)

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1

Ν.Smirni 76 να σου δηλώσω την απεριοριστη εκτίμηση για το έργο που κάνεις τόσο στο τομέα της ημερήσιας ενημέρωσης, όσο και στον τομέα των κριτικών...

Πάρα πολλές φορές με την προσπάθειά σου μάς έχεις βοηθήσει όλους(άλλον λιγότερο,άλλον περισσότερο)στο να γνωρίσουμε, να προσανατολιστούμε και να καταλήξουμε στην καλύτερη(για τον καθένα)επιλόγη...

Απαραίτητη λοιπόν και ανεκτίμητη η παρουσία σου και το έργο σου που με τόσο μεράκι επιτελείς...

Εύγε...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
καλησπερα χυστες μπουρδελιαριδες,εσεις που ησαστε στα μπουρδελοπεριπολα,,,υπαρχει καμμια ετσι αδυνατη πανω και κωλο ποιο ανοιχτο κατω? στυλ σταμνας με ωραια κωλαρα,που να τον δινει κιολας?
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μαν διαβασα την κριτικη σου αλλα καποια πραγματα δεν τα ξεκαθαριζεις..
Σου εκαναν ταυτοχρονα 2πλο ακαποτο τσιμπουκι??

Γλωσσοφιλα που λες, εδιναν σε εσενα η μεταξυ τους??
Την Ανιτα που την εχω παρει 3 φορες γλωσσοφιλα δεν εδινε παντως.. Για την αλλη δεν ξερω

Παντως αν κανουν 2πλο ακα τσιμπουκι και 3πλα γλωσσοφιλα και τετοια ΠΑΩ ΤΩΡΑ!!  :rockon: :cum: :zfuck:

οσο η μια με τσιμπουκωνε η αλλη με φιλαγε και με εγλυφε παντου και το αντιστροφο. γλωσσοφιλα εδινε η μελαχροινη αλλα εγω εμεινα στα πεταχτα ενω με τη ξανθια ειχαμε μονο πεταχτα και δεν επεδιωκε γλωσσοφυλα οπως η φιλη της
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
δύο ερωτήσεις ....στα 30 ευρώ σε άφησαν να γαμήσεις και τις δύο ? ρωτάω γιατί όταν ρώτησα εγώ απάντησαν ότι την μιά γαμάς και απλά περνάς και έχεις χάδια απο την μία.
δεύτερον γράφεις στην κριτική σου για φιλιά από την Ανίτα , όσες φορές την έχω πάρει ξέρω ότι αποφεύγει τα φιλιά.

ναι στα 30 ειναι σεξ και με τις 2. το διευκρυνισα και πριν μπω μεσα στο δωματιο
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
εχω κανει παρτουζες με 2 μαζι σε στουντιο αρκετες φορες πληρονωντας κατι 100+ και μετα αναριωτιομουν ποσο  :jerking: ειμουν....

με 30ευρω το ευχαριστηθηκα πολυ περισσοτερο απο τα υπερεκτιμημενα και πανακριβα στουντιο
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
κατι στο δεκαρικο με δεκαπενταρικο το πολυ για κωλο εχουμε?
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 376987_1.jpg
    376987_1.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 20

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
καλησπερα χυστες μπουρδελιαριδες,εσεις που ησαστε στα μπουρδελοπεριπολα,,,υπαρχει καμμια ετσι αδυνατη πανω και κωλο ποιο ανοιχτο κατω? στυλ σταμνας με ωραια κωλαρα,που να τον δινει κιολας?
κολοκυνθους 63 εχει μια κοπελα στο στυλ που ζητας η οποια τον δινει στο δεκαευρω.απογευματινη βαρδια αν δεν κανω λαθος
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
209
Like
86
Πόντοι
1
ξερει κανενας αν η τερεζα στο Κολονου 47 δουλευει και απογευμα(5-12)??? η τι ωρες δουλευει?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
καλησπερα χυστες μπουρδελιαριδες,εσεις που ησαστε στα μπουρδελοπεριπολα,,,υπαρχει καμμια ετσι αδυνατη πανω και κωλο ποιο ανοιχτο κατω? στυλ σταμνας με ωραια κωλαρα,που να τον δινει κιολας?

γιαννα απο τροφωνιου τυπε…απογευματα...
 

αἴγαγρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2011
Μηνύματα
29
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Μαγκες ξερουμε αν δουλευει το βασιλικο τσιπουκι η Ζανα τωρα 3η βαρδια και που?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η Νικολέτα από το 54 δουλεύει απόγευμα;

Όχι............


Ν.Smirni 76 να σου δηλώσω την απεριοριστη εκτίμηση για το έργο που κάνεις τόσο στο τομέα της ημερήσιας ενημέρωσης, όσο και στον τομέα των κριτικών...

Πάρα πολλές φορές με την προσπάθειά σου μάς έχεις βοηθήσει όλους(άλλον λιγότερο,άλλον περισσότερο)στο να γνωρίσουμε, να προσανατολιστούμε και να καταλήξουμε στην καλύτερη(για τον καθένα)επιλόγη...

Απαραίτητη λοιπόν και ανεκτίμητη η παρουσία σου και το έργο σου που με τόσο μεράκι επιτελείς...

Εύγε...

Όντως...........μπράβο n.smirni76... :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
γιαννα απο τροφωνιου τυπε…απογευματα...
σωστός!

Λίγα από μετάξι πριν καμια ώρα...

Μεγάλου αλέξανδρου 22 ισόγειο ένα καινούργιο καλτ μιλφ
Ιάσωνος 33,στέλλα μαυρουλα
Ιάσωνος 30 κάτω ,τζούλια μαύρη.αυτη είναι πιο άγρια,γι αυτό δεν της βάζω υποκοριστικο.
Ιάσωνος 30 πάνω,τζένη η γνωστή και λόλα φόλα η γνωστή
Ιάσωνος 31 υπόγειο τατιανα μιλφ και χριστίνα νανάκι
Ιάσωνος 27 μαυρουλα που της έλειπε ένα απ τα μεσαία κάτω δόντια.εμφανίσιμη πάντως...
Λεωνίδου 28 κλειστά
Ιάσωνος 19 κάτω,κοντή αλβανη μιλφ,νομίζω άννα

Κολωνου 27 δεξί η χριστίνα η αλληθωρη
Κολωνου 27 υπόγειο μια ξανθιά ζουμπουρλουδικη

Κολωνου 30 κάτω η άννα και μια καινούργια μιλφ,λίλη.μπήκα με τη λίλη...πολύ καλή μέσα μπορώ να πω...χαλαρή και χαλαρωτικη,δεκτικη και συνεργασιμη,σεξ όπως πρέπει και γενικώς όλα καλά.την πήρε και φίλος μου με τις ίδιες εντυπώσεις.και στους δύο η τσατσά 'χτύπησε πόρτα' στο 7λεπτο.δουλευει και απογευματινή η λίλη.σε εμφάνιση θα τη χαρακτήριζα ζεστό,γλυκά εκφυλο μιλφάκι.προτείνεται σ οποιον την δει στο σαλόνι και καυλωσει.δε θα κλάψει τα λεφτά του σε καμια περίπτωση
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Κολωνου 30 κάτω η άννα και μια καινούργια μιλφ,λίλη.μπήκα με τη λίλη...πολύ καλή μέσα μπορώ να πω...χαλαρή και χαλαρωτικη,δεκτικη και συνεργασιμη,σεξ όπως πρέπει και γενικώς όλα καλά.την πήρε και φίλος μου με τις ίδιες εντυπώσεις.και στους δύο η τσατσά 'χτύπησε πόρτα' στο 7λεπτο.δουλευει και απογευματινή η λίλη.σε εμφάνιση θα τη χαρακτήριζα ζεστό,γλυκά εκφυλο μιλφάκι.προτείνεται σ οποιον την δει στο σαλόνι και καυλωσει.δε θα κλάψει τα λεφτά του σε καμια περίπτωση


Ωραίος lust...
Κάνουμε απεργία στην ενημέρωση και εσύ την έσπασες-απεργοσπάστη... :grin:

Την είδα κι εγώ την Λίλη το απόγευμα που έπινε καφέ με την Άννα και όταν την ρώτησα που είχε χαθεί αντί για μια κουβέντα μου είπε την ιστορία της ζωής της!!!

Είναι παλιό καλό μιλφάκι-σιγουρα την θυμάσαι και εσύ από παλιά αλλά τώρα δεν σου έρχεται στο μυαλό..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ωραίος lust...
Κάνουμε απεργία στην ενημέρωση και εσύ την έσπασες-απεργοσπάστη... :grin:

Την είδα κι εγώ την Λίλη το απόγευμα που έπινε καφέ με την Άννα και όταν την ρώτησα που είχε χαθεί αντί για μια κουβέντα μου είπε την ιστορία της ζωής της!!!

Είναι παλιό καλό μιλφάκι-σιγουρα την θυμάσαι και εσύ από παλιά αλλά τώρα δεν σου έρχεται στο μυαλό..

Όταν έφυγες.....περιμέναμε ακόμα λίγο...(Κολωνού 32Β)....μήπως ερχόταν η Βανέσα,να την τιμήσω πάλι....αλλά δεν!
Χαμηλό το επίπεδο.....γενικά και την κάναμε λόγω βροχής... :boobies:
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Όταν έφυγες.....περιμέναμε ακόμα λίγο...(Κολωνού 32Β)....μήπως ερχόταν η Βανέσα,να την τιμήσω πάλι....αλλά δεν!
Χαμηλό το επίπεδο.....γενικά και την κάναμε λόγω βροχής... :boobies:

Που και που της την βαράει και δεν κατεβαίνει για δουλειά...
Εσένα σου ταιριάζει η Χριστίνα από το Κολωνού 11 ισόγειο, με τα τατουάζ πατουσάκια γάτας χαμηλά στα πλευρά της...

Αλλά το θέμα είναι ότι και 15 ευρώ έχει και δεν κάνει 69...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Που και που της την βαράει και δεν κατεβαίνει για δουλειά...
Εσένα σου ταιριάζει η Χριστίνα από το Κολωνού 11 ισόγειο, με τα τατουάζ πατουσάκια γάτας χαμηλά στα πλευρά της...

Αλλά το θέμα είναι ότι και 15 ευρώ έχει και δεν κάνει 69...

Δεν με πειράζει.......θα την τιμήσω,είναι ωραίο στυλιάρι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom