Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (9 μέλη και 244 επισκέπτες)

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
αυτη η ομορφη μπιανκα απο φυλης 65 που αναφερει παραπανω  ο orestis kou ειναι η αυτη που δουλευει και σε διαφορα στουντιο  

απο περιεργεια, μηπως ξερεις σε ποια για να βρω φωτογραφιες/κριτικες?

Ψηνομουνα για μια καλη πρωινη καταθεση σημερα, αλλα δε θα πηγαινα σε καποια τελειως αγνωστη που μπορει να μου βγει "φολα".
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Φανούρης και Ορέστης thanks για την ενημέρωση!
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ρε σεις!απο που βγαλατε το συμπερασμα οτι η Φλώρη ειναι Αλβανιδα!Ρουμάνικα μου μιλουσε στο δωμάτιο!Τουλάχιστον κάποιες λεξεις τις γνωριζω!Οι Αλβανιδες κανουν ευκολα μπάμ!

Είναι Αλβανίδα, αφού το είχε πει στον professorx όταν ήταν στο δωμάτιο... Διάβασε και την κριτική του ρε!

Αν δεν ήταν Αλβανίδα, πως θα συνενννοούνταν στη γλώσσα της με τη Χριστίνα που εσύ λες ότι κάνει μπαμ ότι είναι Αλβανίδα;

Τώρα για τα Ρουμάνικα που λες εσύ και ο άλλος που του είπε ότι θα πάει Ρουμανία, μάλλον θα μπερδευτήκατε ή σας κοροΐδευει, αφού κάνει μπαμ ότι είναι Αλβανίδα...

υγ: γίναμε όλοι ξερόλες με τις εθνικότητες, έλεος...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96

Την ειχα γαμησει πριν 3-4 χρονια στο Φυλης69Β και ηταν απ τις χειροτερες φολες ολων των εποχων.
Τωρα δεν γνωριζω για τις επιδοσεις της, πιθανον να εχει βελτιωθει.
Παντως οπως ειπες στο φυλης65 τωρα δουλευει ρεπατζου οποτε να ναι.. Αφου την πετυχες χθες, δυσκολο να ξαναδουλευει σημερα  :-

Ναι αυτη ειναι. Μουναρα, αλλα αμα ειναι ετσι οπως τα λες δεν αξιζει...

Κοιτα οι φολες δεν αλλαζουν, αυτο μου εχει πει καποιος και πιστευω οτι εχει ενα δικιο. Μονο αν την ειχες παρει τελειως καινουρια και ηταν ντροπαλη να πω οτι κατι μπορει να αλλαξε. Αμα εχει ορεξη η αλλη να γαμηθει, δεν ειναι φολα, αμα δεν εχει ορεξη, φολα θα ειναι παντα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Την ειχα γαμησει πριν 3-4 χρονια στο Φυλης69Β και ηταν απ τις χειροτερες φολες ολων των εποχων.
Τωρα δεν γνωριζω για τις επιδοσεις της, πιθανον να εχει βελτιωθει.
Παντως οπως ειπες στο φυλης65 τωρα δουλευει ρεπατζου οποτε να ναι.. Αφου την πετυχες χθες, δυσκολο να ξαναδουλευει σημερα  :-

Η μεγαλύτερη φόλα όλων των εποχών ήταν η Σελένα..... Φ.84-86......... :S
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Είναι Αλβανίδα, αφού το είχε πει στον professorx όταν ήταν στο δωμάτιο... Διάβασε και την κριτική του ρε!

Αν δεν ήταν Αλβανίδα, πως θα συνενννοούνταν στη γλώσσα της με τη Χριστίνα που εσύ λες ότι κάνει μπαμ ότι είναι Αλβανίδα;

Τώρα για τα Ρουμάνικα που λες εσύ και ο άλλος που του είπε ότι θα πάει Ρουμανία, μάλλον θα μπερδευτήκατε ή σας κοροΐδευει, αφού κάνει μπαμ ότι είναι Αλβανίδα...

υγ: γίναμε όλοι ξερόλες με τις εθνικότητες, έλεος...

Λοιπόν, είχαμε παρέμβαση απο τoν therion που δεν κατάλαβε ότι ειρωνευόμουνα...

Η Φλώρη παιδιά είναι Ρουμάνα (όπως και η Λαρίσα και η Χριστίνα που εσύ λες ότι είναι Αλβανίδα και κάνει μπαμ).

Τώρα κάποιοι βγάζουν πολύ εύκολα συμπεράσματα για τις εθνικότητες και μάλιστα ισχυρίζονται ότι τους το έχει πει η ίδια η κοπέλα...

Όχι τίποτα άλλο, αλλά έτσι χάνεται και η αξιοπιστία κάποιων, να το ξέρετε, έτσι;
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Η μεγαλύτερη φόλα όλων των εποχών ήταν η Σελένα..... Φ.84-86......... :S

Μεγαλυτερη φολα που εχω παρει στη Φυλης ηταν η Ρωξανη. Περσι που την πηρα δουλευε στο Φ65 πανω. Και μεχρι προσφατα ακομα δουλευε στο Φω19...

Δεν προκειται να το ξεχασω ποτε ποσο φολα ηταν και πως την πατησα ετσι...

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μεγαλυτερη φολα που εχω παρει στη Φυλης ηταν η Ρωξανη. Περσι που την πηρα δουλευε στο Φ65 πανω. Και μεχρι προσφατα ακομα δουλευε στο Φω19...

Δεν προκειται να το ξεχασω ποτε ποσο φολα ηταν και πως την πατησα ετσι...
Στην 5άδα είναι και αυτή...... :S
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Η μεγαλύτερη φόλα όλων των εποχών ήταν η Σελένα..... Φ.84-86......... :S
Οχι ρε τυπε μου..Ηταν ωραιο κια υπομονετικο τεμαχιο...απλα βαριοταν λιγακι...αν  την παρακινουσες...ηταν φωτια...Απλα ηθελε λιγο σπροξιμο...ολα αφηνε να τα κανεις και παιχνιδακια..και ερωτα.. :rockon:
 

spprkis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2013
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, είχαμε παρέμβαση απο τoν therion που δεν κατάλαβε ότι ειρωνευόμουνα...

Η Φλώρη παιδιά είναι Ρουμάνα (όπως και η Λαρίσα και η Χριστίνα που εσύ λες ότι είναι Αλβανίδα και κάνει μπαμ).

Τώρα κάποιοι βγάζουν πολύ εύκολα συμπεράσματα για τις εθνικότητες και μάλιστα ισχυρίζονται ότι τους το έχει πει η ίδια η κοπέλα...

Όχι τίποτα άλλο, αλλά έτσι χάνεται και η αξιοπιστία κάποιων, να το ξέρετε, έτσι;
ότι θα πάει Ρουμανία το είπα μόνο για ότι θα λείψει,και Αλβανία να πάει δεν με ενδιαφέρει,ή να μην πληροφορούμε όσους την ψαχνουν
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Η Φλώρη παιδιά είναι Ρουμάνα (όπως και η Λαρίσα και η Χριστίνα που εσύ λες ότι είναι Αλβανίδα και κάνει μπαμ).

Τώρα κάποιοι βγάζουν πολύ εύκολα συμπεράσματα για τις εθνικότητες και μάλιστα ισχυρίζονται ότι τους το έχει πει η ίδια η κοπέλα...


η Φλώρη είναι Ρουμάνα, απλά ακούστε την να μιλάει.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
η Φλώρη είναι Ρουμάνα, απλά ακούστε την να μιλάει.

και γω έτσι πιστεύω και παίζει να το έβγαλε το όνομα από το Φλωρεντίνα που είναι ΠΟΛΥ συνηθισμένο γυναικείο όνομα στην Ρουμανία.
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
και γω έτσι πιστεύω και παίζει να το έβγαλε το όνομα από το Φλωρεντίνα που είναι ΠΟΛΥ συνηθισμένο γυναικείο όνομα στην Ρουμανία.

Κοίτα να δεις που προέκυψε μεγάλο θεματάκι...

ΟΚ, να προσθέσω ότι την έχω ακούσει να παίρνει παραγγελία από το ρουμάνικο εστιατόριο, την έχω ακούσει να μιλάει (και νομίζω ότι μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας ξεχωρίζω τα ρουμάνικα από τα αλβανικά), την έχω δει να μιλάει με άλλες γνωστές ρουμάνες της αλυσίδας και μου το έχει πει και τσατσά ότι είναι ρουμάνα. Τι άλλο;

Απλώς, ως προς τον therion, να μάθει να μην κρίνει τόσο εύκολα, γιατί κι αυτός φατσικά στην αρχή έλεγε ότι του μοιάζει για Αλβανίδα και ακόμα λέει ότι οι κοπέλες που κάνει παρέα (βλ. Χριστίνα) είναι σίγουρα Αλβανίδες.

Και ως προς τρίτους, αν δεν έχουνε κάτσει να ασχοληθούν με το θέμα, να μην πετάνε μια κουβέντα στον αέρα. Κάποιοι βλέπουν όλες τις κοπέλες για Αλβανίδες... ποιος ξέρει γιατί...  :think:

υγ: btw, η πλειοψηφία των κοριτσιών στη Φυλής πλέον (για τις μικρές μιλάω) είναι Ρουμάνες. Και ο λόγος είναι ότι η Ρουμανία ανήκει στην Ε.Ε. και δεν μπορούν να τις απελάσουν. Ενώ τις Αλβανίδες αν τις γραπώσει αστυνομία χωρίς χαρτιά, την άλλη μέρα έχουν φάει απέλαση δια παντός...
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
το Φλωρεντίνα γίνεται Φλώρη

και το Λουμινίτσα (Φωτεινή) γίνεται Λούμι.

απλά πράγματα.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Μεγαλυτερη φολα που εχω παρει στη Φυλης ηταν η Ρωξανη. Περσι που την πηρα δουλευε στο Φ65 πανω. Και μεχρι προσφατα ακομα δουλευε στο Φω19...

Δεν προκειται να το ξεχασω ποτε ποσο φολα ηταν και πως την πατησα ετσι...
Την Ρωξάνη την είχα πρώτο πάρει όταν δούλευε πριν 3-4 χρόνια στο Μονής Προδρόμου υπόγειο με ένα μπάζο που δούλευε παρέα και ήταν πολύ καλή με τρομέρη συμμετοχή... μετά από λίγο καιρό όταν μετακόμισε στο Φωκαίας 19 που την πήρα ήταν έπιπλο! Τώρα από θέμα εμφάνισης εμένα μου άρεσε πολύ σε πρόσωπο και κορμί με μόνο μείον τα κρεμασμένα της βυζιά! Φυσικά έφυγε μόνιμα πλέον από  όσο μου είχε πει η υπηρεσιά, και καλά έκανε αφού από το σαλονάρισμα και μόνο έδειχνε τις προθέσεις της...
Υ.Γ. Δε γνώριζα πως είχε περάσει και από το Φ.69Α.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Την Ρωξάνη την είχα πρώτο πάρει όταν δούλευε πριν 3-4 χρόνια στο Μονής Προδρόμου υπόγειο με ένα μπάζο που δούλευε παρέα και ήταν πολύ καλή με τρομέρη συμμετοχή... μετά από λίγο καιρό όταν μετακόμισε στο Φωκαίας 19 που την πήρα ήταν έπιπλο! Τώρα από θέμα εμφάνισης εμένα μου άρεσε πολύ σε πρόσωπο και κορμί με μόνο μείον τα κρεμασμένα της βυζιά! Φυσικά έφυγε μόνιμα πλέον από  όσο μου είχε πει η υπηρεσιά, και καλά έκανε αφού από το σαλονάρισμα και μόνο έδειχνε τις προθέσεις της...
Υ.Γ. Δε γνώριζα πως είχε περάσει και από το Φ.69Α.

πο!!! Τι με θύμησες τώρα το cult υπόγειο στη Μονής Προδρόμου. Πανάρχαιο μπουρδελάκι.
 

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολη την μπουρδελοπαρεα..θα σας διηγηθω εν ταχυ τι επαιξε το τελευταιο 10ημερο...με την βοηθεια του οπαπ πεσανε στα χερια μου 300 οπου ενα μερος τα εσπρωξα στις τσατσαδες!ολες οι επιδκεψεις γινανε απογευμα και νυχτα..περασα καλα αλλα εφαγα και 2 φολες απιστευτες!τουμπανο περασα με την θεια νικη απο αλκαμενους 113.καθαρη η θειτσα πεντακαθαρος ο χωρος..λεπτεπιλεπτη χωρις να βιαζεται και θα ξανατιμηθει...η σαντρα απο το 117 πιτσιρικα με ωραιο σωμα και μικρο στηθος.στο τελος επαιξε και μασαζακι..αλο ενα gilf στην καλυμνου επεισης πολυ καλη φαση...η τζουλιανα εχτες στο αλκιβιαδου γ ε τιναξε στον αερα..+γλωσσοφιλα.η θειτσα ειρηνη στο α φουλ προγραμμα αλλα στο δωματιο αδιαφορη.τιμηθηκε επειδης στην περιοχη αλλο ενα ιλφακι στο γ το οποιο μου διαγευγει το ονομα,καλη περιπτωση...και τωρα φιλοι μου οι φολες!μια αλεξανδρα στο ελλης χοντρη με πεταχτες ρωγες..βαριοτανε απιστευτα αλλα το χειροτερο ηταν η μποχα που βγαζανε και οι 2 τρυπες της...σιχαθηκα τοσο πολυ που σηκωθηκα και εφυγα...το ιδιο επαθα με την αννα απο κων/πολεως 166.μαγκες χρονια στα μπουρδελα...τοση βρωμα πουθενα...τον εβγαλα,τον επαιξα στα βυζια της και βουρ για απολυμανση..ντροπη ρε καριολες!!!λεφτα βγαζετε..τιμηθηκα επεισης 3-4 στο μεταξι αλλα ηταν της σειρας...το νου σας μαγκες και προσεχετε που δινετε τα λεφτα σας
Στο αλκαμενους 113 προχθες δουλευε η βαλερια...χαμος στο σαλονι ε και σηκωθηκα και εφυγα
 

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
Τωρα ετοιμαζομαι για μια καταδρομικη μαραθωνος γτ δεν εχω πολυ χρονο..για να δουμε..
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Στην Φυλης 84 οροφος εχει παρει κανεις αυτο το φοβερο πλασμα νομιζω Γαβριελλα την λενε...ξανθο λεπτο σωμα και πολυ γλυκια αθωα φατσα??Οποιος την εχει δοκιμασει ας πει εντυπωσεις...
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Στην Φυλης 84 οροφος εχει παρει κανεις αυτο το φοβερο πλασμα νομιζω Γαβριελλα την λενε...ξανθο λεπτο σωμα και πολυ γλυκια αθωα φατσα??Οποιος την εχει δοκιμασει ας πει εντυπωσεις...

Χέσε μέσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom