Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (12 μέλη και 165 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ωραίος ο ορέστης  :rockon:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Βραδινή Μεταξουργείου (0:00-1:30):

-Ιάσωνος 19 (κάτω): Καστανή προμιλφ, λίγο νταρντάνα. Όνομα δε θυμάμαι, νομίζω Άντζελα αλλά δεν παίρνω όρκο... Καλές εντυπώσεις στο σαλόνι, συμπαθητικό πρόσωπο και διακριτικά τατού στο σώμα. Απλό στα 10. (7/10)

-Ιάσωνος 20 (πάνω): Μια κοπέλα με καστανοκόκκινα κοντά μαλλιά, κανονικό σώμα, μέτριο πρόσωπο. Πολύ επιθετική στο σαλόνι. Δούλευε παλιά Κολωνού 11-15 και πρόσφατα Φυλής 84 πάνω (πρώι+βράδυ). Νομίζω τη λένε Ανδριάνα(;). Απλό στα 15. (7/10)

-Ιάσωνος 30 (κάτω): Καινούρια μαυρούλα. Μπαμπάτσικη και κάπως τρομακτική... Απλό στα 10. (5/10)

Μετά από τηλεφωνική παρέμβαση τώρα το πρωί από beverly:

-Ιάσωνος 19 (κάτω): Βερόνικα (το όνομα της κοπέλας)

-Ιάσωνος 20 (πάνω): Ντιάνα ή Άντρια στη Φυλής

-Ιάσωνος 30 (κάτω): Τζουλιάνα η τρομακτική

Θυμήθηκα επίσης: Κολωνού 27 (κάτω): Χριστίνα το αλλήθωρο πιπίνι. Απλό στα 10. (7/10)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Μετά από τηλεφωνική παρέμβαση τώρα το πρωί από beverly:

-Ιάσωνος 19 (κάτω): Βερόνικα (το όνομα της κοπέλας)

-Ιάσωνος 20 (πάνω): Ντιάνα ή Άντρια στη Φυλής

-Ιάσωνος 30 (κάτω): Τζουλιάνα η τρομακτική

Θυμήθηκα επίσης: Κολωνού 27 (κάτω): Χριστίνα το αλλήθωρο πιπίνι. Απλό στα 10. (7/10)
:rockon: :rockon: ωραίος!!
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ελα ρε τυπε ωραιος  :rockon: :rockon:
Η Ιωαννα θα τσεκαριστει αμεσα  :cum:
Οσο για την Πατριτσια που λες οτι ειναι καινουρια εργαζεται καιρο στο 56 στην τριτη βαρδια.. Μαλλον εχει μπερδευτει λιγο. (εκτος και αν κανω λαθος που δε νομιζω, προχθες την ειδα και προκειται για την ιδια πατριτσια που εργαζεται στην αλυσιδα πανω απο 2 μηνες.)
Αο τις αγαπημενες μου και αυτη  :cum:

Μαλακίες για την Πατρίτσια, μάλλον οι άλλοι την μπερδέψανε με μια Ρωξάνη! Και την μπέρδεψα και γω!  :think: Πάντως αυτή την Πατρίτσια εγώ δεν την είχα ξαναδεί, ενώ κατεβαίνω τουλάχιστον 1 φορά τη βδομάδα στη βραδυνή. Όντως δε φαινόταν άπειρο το μωρό.

Αντίθετα η Ιώαννα σαν ψάρι έξω από το νερό κυριολεκτικά... Φρέσκο πράμα, φαινόταν... Πήγα να το βγάλω το 20αρικο αλλά λέω αν δε σου κάτσει τη γάμησες, δεν είχα άλλο 20αρικο για να "διορθώσω" πιθανή στραβή. Αν δεν είναι φόλα τύπε, ενημέρωσε να μπούμε.  :grin:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
η ριτα που εργαζοταν απογευματινη βαρδια στο βεργας 6 υπογειο εχει μετακινηθει στην τριτη βαρδια στο ιδιο μαγαζι(μετα τις 12 το βραδυ)για οποιον την ψαχνει
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα, ωραίο αυτό με τις κατά γούστο βαθμολογίες, χώρια από αυτές λοιπόν που αποτελούν προσωπικό γούστο του καθενός ας σημειώσω κι εγώ κάτι.
Πριν από λίγο στην Αλκιβιάδου στο Αλκ-α ήταν η Αλεξάνδρα η παχουλή με τις μυτερές ρώγες από το Ιάσ-44 δεξιά του Μεταξουργείου,αρκετά βαμμένη όπως πάντα για την περίσταση καλύτερης περιοχής
με πρόγραμμα τα πάντα όλα.Στο Αλκ-β ήταν η Πατρίτσια με τις τεράστιες μπουτάρες  και το πρόγραμμα τα πάντα όλα ενώ στο Αλκ-γ ήταν η Ντάνα με την Κατερίνα, κι οι δύο επίσης
σε πρόγραμμα τα πάντα όλα. Τώρα για τα υπόλοιπα που γράφτηκαν να πω ότι..
Η Ιζαμπέλα στο Φωκ-27 ισόγειο πάλι καλά για τις λοιπές που δεν έχει φοβερό πρόσωπο γιατί με τέτοιο κορμί θα έμεναν οι μισές άνεργες, η Ελένη στο Φωκ-27 υπόγειο βρίσκεται σε αποστολή.
Η αποστολή της είναι να μαζέψει πολύ χαρτί και γρήγορα,δείχνει αποφασισμένη.Η Γαβριέλλα στο Φυλ-84 όροφος δεν ξέρω αλλά μου δεν κάθονται εξάρες, δύο στα δύο και μέτρια πράγματα. 
Στο Κολ-23 το πρώτο συμπεραίνουμε ότι ακόμα και στην πορνεία υπάρχει βύσμα.Μα πως είναι δυνατό η Μαγκνταλένα να δουλεύει εκεί όταν άλλα αστεράκια χάνονται σε βομβαρδισμένες τρώγλες;
μυστήριο...αναζητείται μπουρδελιάρης για να της δώσει τουλάχιστον μέτριο βαθμό.Η Μιρέλλα στο Κολ-32 υπόγειο αν και σαν γκλίτσα σωματικά έχει απίστευτες δυνατότητες απορρόφησης ψωλοκραδασμών.
Εξαιρετικά αμορτισέρ και μόνιμο σφρίγος, κάτι ακούγεται θα επαναφέρει (και φανερά) τον κώλο που έδινε...ίσως φήμες ενώ η Μισέλ στο Κολ-32 πάνω καλά κάνει και πουλάει τρελίτσα για Φωκαίας.
Εμείς δηλαδή παραδεχόμαστε ότι γράφουμε εδώ;ποιος ξέρει όμως;
Στο Ιάσ-19 ισόγειο το κορίτσι με τα ονόματα Άντζελα, Βερόνικα (αν λέμε την ίδια) καθώς και τα δύο ονόματα από την τσατσά (α-τώρα ήρθε, β-περιμένετε να την δείτε) είναι αρκετά εξυπηρετική.
Η Μόνικα στο Ιάσ-19 όροφος απλά δεν μπορεί ενώ στο Ιάσ-20 όροφος η Άνδρια (έτσι την λένε όντως) είναι επιθετική μόνο στο σαλόνι γιατί μέσα κάνει αμυντικά τόξα ας πούμε.
Στην Φυλής δουλεύει τόσο διαφορετικά (περίεργο) που δεν δικαιολογεί την μικρή διαφορά 15άρικου σε σχέση με το 20άρικο.Στο Λεων-28 όροφος η Λεϊλά είναι αρκετά καλή και αξίζει π.χ για το Κολ-23
πρώτο ως πιο συμβατή σε πιο ωραίο χώρο (μα είναι δυνατόν η Μαγκνταλένα στο Κολ-23;) ή κάπου αλλού πιο ωραία αλλά έχει βολευτεί εκεί όπως φαίνεται.
Στο Ιάσ-30 πάνω κρίνοντας από τις βαθμολογίες του φίλου συμπεραίνω ότι δεν έχει πάρει την Άννα, αν την είχε πάρει θα έβαζε κουλουράκι και εδώ ξεκάθαρα δεν παίζει ρόλο το γούστο.
Όντως περούκα λοιπόν και κακοφορεμένη μάλιστα ενώ από κάτω θαυμάσιο μελαχρινό μαλλί, δεν κάνει όμως για αυτή την δουλειά, αν παραπονεθείς κιόλας ποιος την ακούει.
Στο Φυλ-71 όροφος το εικοσάρικο στην Κατρίν δίνεται για'μένα εις γνώσην μας μόνο για την εμφάνιση ενώ στο Φυλ-65 η Εμανουέλλα δείχνει όντως να πέφτει σιγά-σιγά, βασικά πιστεύω κουράστηκε.
Η Αλιόνα στο Φυλ-84 όροφος έχει τον κόσμο της,ίσως ιεροσυλία αλλά αν η Βανέσα της Φυλής (νούμερο 1 for ever) επέλεγε την βασίλισσα του επαγγελματισμού, πιστεύω θα διάλεγε την Αλιόνα.
Το ντουέτο Τζούλια και Βίκυ στο Φυλ-61 πάρθηκε από φίλο μου παλαιότερα και της βρήκε και τις δύο τέλειες.Απλά σημειώνω ότι ήταν φαντάρος πριν τις πάρει ενώ εγώ τις βρίσκω έτσι κι έτσι.
Στο Φυλ-74 ο φίλος με βρίσκει να διαφωνώ εντελώς στο 5/10 αν και όλα είναι γούστο.Η Μάγκντα είναι εξαιρετικά δυνατή.Τουλάχιστον έτσι μου έδειξε εμένα στο δωμάτιο.
Η Αγάπη στο Φωκ-24 είναι αρκετά καλή και σοβαρή στο αντικείμενο,αγαπητή πάντα στους πελάτες της ενώ στο Φυλ-66 η Ιωάννα που γράψατε διαθέτει το σπάνιο χάρισμα να προσαρμόζεται στο στυλ
του πελάτη,πιστεύω πως είναι πολύ καλή επιλογή.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Κων166 υπόγειο
Δυστυχώς, το μουνί της λεπτοφυούς νεαράς Πολωνής Άννας, άρχισε να βρωμάει από τους μύκητες.
Εκεί που είπαμε "δοξατοθεό" που έπαψε να έχει υπόταση, τώρα λέμε "παναγιαβόηθα" που βρωμάει το μουνί της...
 

Επισκέπτης
Τώρα στο Μετάξι:

-Κολωνού 15 αριστερά: Κλειστό

-Κολωνού 15 δεξιά: Αντρέα, έκφυλη φάτσα αδιάφορη (όπως και όλες οι έκφυλες φάτσες)

-Κολωνού 11 όροφος: Κλειστό

-Κολωνού 11 ισόγειο: Μιρέλα, πολύ όμορφη αλλά κομπλεξικιά (δεν αφήνει φιλιά στα πόδια)

-Κολωνού 11 υπόγειο: Άννα  :smitten: , κουκλάκι γλυκό και όμορφο με σωματάκι φωτιά. Σήμερα από τους 15 πόντους μου άφηνε μέσα της τους 10-12, στους υπόλοιπους 3-5 κρατούσε αντίσταση με τους μηρούς της. Όταν πίεζα για να το βάλω όλο, το προσωπάκι της γέμιζε με πόνο. Το πάχος του πέους μου, όπως το έβλεπα από πάνω, έμοιαζε να είναι σχεδόν ίσο με το 1/3 του πάχους της περιφέρειάς της. Τι καύλα... και πόσο τις λατρεύω όταν πονάνε.  :'(  :sunglasses:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Να πω πάνω στην ενημέρωση του πορνου φιλοπορνίδη/σκουμπυ/γαστρεντερίαςη/ντέρτηληβην ,ότι την αλεξάνδρα του ιάσωνος που είδε σήμερα αλκιβίαδου,την είδα χθες το απόγευμα έλλης.(επειδή αν θυμάμαι καλά είχε δημιουργηθεί πρόσφατα μπέρδεμα με τις αλεξάνδρες.

Βασικά ήθελα να πω ότι ο σκουμπυ ήταν κλώνος του ντέρτηληβην και να δημιουργήσω ντορο :grin:
Καλησπέρα, ωραίο αυτό με τις κατά γούστο βαθμολογίες, χώρια από αυτές λοιπόν που αποτελούν προσωπικό γούστο του καθενός ας σημειώσω κι εγώ κάτι.
Πριν από λίγο στην Αλκιβιάδου στο Αλκ-α ήταν η Αλεξάνδρα η παχουλή με τις μυτερές ρώγες από το Ιάσ-44 δεξιά του Μεταξουργείου,αρκετά βαμμένη όπως πάντα για την περίσταση καλύτερης περιοχής
με πρόγραμμα τα πάντα όλα.Στο Αλκ-β ήταν η Πατρίτσια με τις τεράστιες μπουτάρες  και το πρόγραμμα τα πάντα όλα ενώ στο Αλκ-γ ήταν η Ντάνα με την Κατερίνα, κι οι δύο επίσης
σε πρόγραμμα τα πάντα όλα. Τώρα για τα υπόλοιπα που γράφτηκαν να πω ότι..
Η Ιζαμπέλα στο Φωκ-27 ισόγειο πάλι καλά για τις λοιπές που δεν έχει φοβερό πρόσωπο γιατί με τέτοιο κορμί θα έμεναν οι μισές άνεργες, η Ελένη στο Φωκ-27 υπόγειο βρίσκεται σε αποστολή.
Η αποστολή της είναι να μαζέψει πολύ χαρτί και γρήγορα,δείχνει αποφασισμένη.Η Γαβριέλλα στο Φυλ-84 όροφος δεν ξέρω αλλά μου δεν κάθονται εξάρες, δύο στα δύο και μέτρια πράγματα. 
Στο Κολ-23 το πρώτο συμπεραίνουμε ότι ακόμα και στην πορνεία υπάρχει βύσμα.Μα πως είναι δυνατό η Μαγκνταλένα να δουλεύει εκεί όταν άλλα αστεράκια χάνονται σε βομβαρδισμένες τρώγλες;
μυστήριο...αναζητείται μπουρδελιάρης για να της δώσει τουλάχιστον μέτριο βαθμό.Η Μιρέλλα στο Κολ-32 υπόγειο αν και σαν γκλίτσα σωματικά έχει απίστευτες δυνατότητες απορρόφησης ψωλοκραδασμών.
Εξαιρετικά αμορτισέρ και μόνιμο σφρίγος, κάτι ακούγεται θα επαναφέρει (και φανερά) τον κώλο που έδινε...ίσως φήμες ενώ η Μισέλ στο Κολ-32 πάνω καλά κάνει και πουλάει τρελίτσα για Φωκαίας.
Εμείς δηλαδή παραδεχόμαστε ότι γράφουμε εδώ;ποιος ξέρει όμως;
Στο Ιάσ-19 ισόγειο το κορίτσι με τα ονόματα Άντζελα, Βερόνικα (αν λέμε την ίδια) καθώς και τα δύο ονόματα από την τσατσά (α-τώρα ήρθε, β-περιμένετε να την δείτε) είναι αρκετά εξυπηρετική.
Η Μόνικα στο Ιάσ-19 όροφος απλά δεν μπορεί ενώ στο Ιάσ-20 όροφος η Άνδρια (έτσι την λένε όντως) είναι επιθετική μόνο στο σαλόνι γιατί μέσα κάνει αμυντικά τόξα ας πούμε.
Στην Φυλής δουλεύει τόσο διαφορετικά (περίεργο) που δεν δικαιολογεί την μικρή διαφορά 15άρικου σε σχέση με το 20άρικο.Στο Λεων-28 όροφος η Λεϊλά είναι αρκετά καλή και αξίζει π.χ για το Κολ-23
πρώτο ως πιο συμβατή σε πιο ωραίο χώρο (μα είναι δυνατόν η Μαγκνταλένα στο Κολ-23;) ή κάπου αλλού πιο ωραία αλλά έχει βολευτεί εκεί όπως φαίνεται.
Στο Ιάσ-30 πάνω κρίνοντας από τις βαθμολογίες του φίλου συμπεραίνω ότι δεν έχει πάρει την Άννα, αν την είχε πάρει θα έβαζε κουλουράκι και εδώ ξεκάθαρα δεν παίζει ρόλο το γούστο.
Όντως περούκα λοιπόν και κακοφορεμένη μάλιστα ενώ από κάτω θαυμάσιο μελαχρινό μαλλί, δεν κάνει όμως για αυτή την δουλειά, αν παραπονεθείς κιόλας ποιος την ακούει.
Στο Φυλ-71 όροφος το εικοσάρικο στην Κατρίν δίνεται για'μένα εις γνώσην μας μόνο για την εμφάνιση ενώ στο Φυλ-65 η Εμανουέλλα δείχνει όντως να πέφτει σιγά-σιγά, βασικά πιστεύω κουράστηκε.
Η Αλιόνα στο Φυλ-84 όροφος έχει τον κόσμο της,ίσως ιεροσυλία αλλά αν η Βανέσα της Φυλής (νούμερο 1 for ever) επέλεγε την βασίλισσα του επαγγελματισμού, πιστεύω θα διάλεγε την Αλιόνα.
Το ντουέτο Τζούλια και Βίκυ στο Φυλ-61 πάρθηκε από φίλο μου παλαιότερα και της βρήκε και τις δύο τέλειες.Απλά σημειώνω ότι ήταν φαντάρος πριν τις πάρει ενώ εγώ τις βρίσκω έτσι κι έτσι.
Στο Φυλ-74 ο φίλος με βρίσκει να διαφωνώ εντελώς στο 5/10 αν και όλα είναι γούστο.Η Μάγκντα είναι εξαιρετικά δυνατή.Τουλάχιστον έτσι μου έδειξε εμένα στο δωμάτιο.
Η Αγάπη στο Φωκ-24 είναι αρκετά καλή και σοβαρή στο αντικείμενο,αγαπητή πάντα στους πελάτες της ενώ στο Φυλ-66 η Ιωάννα που γράψατε διαθέτει το σπάνιο χάρισμα να προσαρμόζεται στο στυλ
του πελάτη,πιστεύω πως είναι πολύ καλή επιλογή.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.627
Πόντοι
39.662
Τώρα στο Μετάξι:
-Κολωνού 11 υπόγειο: Άννα  :smitten: , κουκλάκι γλυκό και όμορφο με σωματάκι φωτιά. Σήμερα από τους 15 πόντους μου άφηνε μέσα της τους 10-12, στους υπόλοιπους 3-5 κρατούσε αντίσταση με τους μηρούς της. Όταν πίεζα για να το βάλω όλο, το προσωπάκι της γέμιζε με πόνο. Το πάχος του πέους μου, όπως το έβλεπα από πάνω, έμοιαζε να είναι σχεδόν ίσο με το 1/3 του πάχους της περιφέρειάς της. Τι καύλα... και πόσο τις λατρεύω όταν πονάνε.  :'(  :sunglasses:


καυλα η Αννουλα.... μου αρεσει το βατραχομουτρακι της.

 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μεσημεράκι Φυλής, μικρές εντυπώσεις.

Διδύμου 7Α η ψηλή μιλφ Μόνικα, λεπτό κορμί, παράξενο πρόσωπο. Δε μου πολυάρεσε αν και είχε ευγενικές εκφράσεις και γλώσσα σώματος.

Στο 7Β μια ψηλή λεπτή νεαρή που δε μπορώ να θυμηθώ το όνομα της. Είχε ασχημούτσικο πρόσωπο και φορούσε γυαλιά. Κορμί στυλιάρι όμως.

Απέναντι στο 8 ισόγειο η Αννίτα, ξανθιά παχουλούλα με γλυκό πρόσωπο. Μαζί της μια φοβισμένη νεαρή μελαχρινή αθίγγανη. Νόστιμη αλλά σα βρεγμένη γάτα.

Στο Φυλής 74 υπόγα πολυχώρος με δύο μπουρδέλα. Αριστερά κοντοπούτανο με ωραίο χαμόγελο αλλά μέτρια φάτσα όταν δεν χαμογελάει! Νομίζω ότι είναι η Μάντα. Δεξιά λεπτή ξανθιά, μετρίου αναστήματος με μεγάλα βυζιά και όμορφο πρόσωπο. Την έχει δοκιμάσει κανένας;

Στο 56 το άδειο σαλόνι πρόδιδε την απουσία της Νικολέτας. Στο πόδι της η μελαχρινή Τζούλια.

Στο 61 η λεπτοφυέστατη Αλεξάνδρα με το ρουφηγμένο πρόσωπο και η μελαχρινή κατσαρομάλλα Τζούλια η οποία έχει γλυκό πρόσωπο που από κάποιες γωνίες φαίνεται όμορφο και από άλλες όχι. :- Smokes and mirrors θα έλεγαν οι αγγλοσάξωνες για τα σκοτεινά σαλόνια των μπουρδέλων...

Τέλος επεθύμησα την πετίτ ματούρ Αλεξάνδρα από Διδύμου 20. Γνωρίζει κανείς την τύχη της;
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Μεσημεράκι Φυλής, μικρές εντυπώσεις.

Στο 7Β μια ψηλή λεπτή νεαρή που δε μπορώ να θυμηθώ το όνομα της. Είχε ασχημούτσικο πρόσωπο και φορούσε γυαλιά. Κορμί στυλιάρι όμως. Ανδριάννα


Στο Φυλής 74 υπόγα πολυχώρος με δύο μπουρδέλα. Αριστερά κοντοπούτανο με ωραίο χαμόγελο αλλά μέτρια φάτσα όταν δεν χαμογελάει! Νομίζω ότι είναι η Μάντα. Δεξιά λεπτή ξανθιά, μετρίου αναστήματος με μεγάλα βυζιά και όμορφο πρόσωπο. Την έχει δοκιμάσει κανένας; Τερέζα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom