Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 163 άτομα (10 μέλη και 153 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
για οσους ψαχνουν την Ουκρανη Πωλινα απο Αλκιβιαδου 16α θα την βρειτε απογευματινη βαρδια στο Ρευμουνδου 21Α. Και πρωινή βάρδια στο Ρευμούνδου 21Α είναι η Ευα-Σονια (απο φυλής 92, Αλκιβιαδιυ 16, Διδυμου 16,Βεργας...)
πολυ δυνατη αναβάθμιση στο προσωπικο το σπιτακι της Ρευμουνδου!  :pipa2:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Πρωινή τσάρκα στο Μεταξουργείο[/size]


8:55-10:25 π.μ

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 δεξιά (ισόγειο): Η αλβανίδα milf Ροζαλίντα. ΚΩΛΟΣ στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17: Η μολδαβή milf Σάρρα. Απλό στα 10.
Κολωνού 47 αριστερά (ισόγειο): Δύο κοπέλες: Η κοντόφαρδη Χρύσα και η Ελίτσα (sic) μία ψηλή γεροδεμένη μελαχρινή, με φαινοτυπικά χαρακτηριστικά αθιγγανίδας, ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σ' αλογοουρά, μεσαίο στήθος, ωραίο κώλο. Απλό στα 10 έκαστη.
Κολωνού 47 δεξιά (όροφος): Η βραζιλιάνα milfogilf Τερέζα. Απλό στα 10.
Κολωνού 48: Δύο κοπέλες: Η Μόνικα˙ με σοβαρό πρόσωπο, μακρύ (κάλυπτε τις ωμοπλάτες της) καστανό ίσιο μαλλί, μεσαίο στήθος, γεματούτσικο κορμί, και η ρωσίδα Τάνια που πρωί πρωί βρισκόταν, πού αλλού; Στο δωμάτιο με πελάτη! Απλό στα 10 έκαστη.
Κολωνού 53: Δύο κοπέλες: Η Ελένη˙ μία 24χρονη Ρουμάνα, με ξανθό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μεγάλο στήθος, ψηλή με δεμένο κορμί και ωραία κωλάρα. Απλό στα 10, και η κοκκινομάλα milf Σοφία˙ με ίσιο καρέ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, αψηλή μ' επίσης  μεγάλο στήθος και αρκετά βαρύ κορμί. Εμφανίστηκε με τα "πολιτικά" της. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 10.
Πληρώθηκε η πρώτη...

8746175789_f3173aa33e_c.jpg


8747301512_b8e5c82308_c.jpg


8746178903_ed83acafff_c.jpg


Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά (ισόγειο): Η κοντόχοντρη καστανόξανθη αλβανίδα Μαρία, με το μεγάλο στήθος. ΦΟΥΛ στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15: Η ρωσίδα Βίκυ˙ φαρδομούρα milf, με καστανό ίσιο μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, μάλλον μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί. Απλό στα 10.
Ιάσονος 44 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Απλό στα 10 για μία όμορφη νεαρή με ίσιο ξανθό μαλλί κάτω απ' τους ώμους, μεσαίο στήθος, κορμάρα! Κωλάρα! Μπουτάρες!
Ιάσονος 44 αριστερά (ισόγειο): Κλειστό στις 9:25 π.μ.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ρουμάνα Ινες˙ μία ψηλή νεαρή με όμορφο πρόσωπο, μαύρο ίσιο μακρύ μαλλί κάτω απ' τους ώμους πιασμένο σ' αλογοουρά, πολύ μεγάλο κρεμασμένο στήθος, κορμί με αρκετά παραπανίσια κιλά, μπουτάρες με κυτταρίτιδα. Φορούσε μεσοφόρι. Απλό στα 10.
Ιάσονος 43: Δύο κοπέλες˙ μία «Ελληνίδα» και μία «Βουλγάρα». Η συμπατριώτισσα Αριστέα ήταν με ξανθό ίσιο μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, πρόστυχο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, νορμάλ σώμα με κάπως παχουλά μπούτια, και η Μαρία ήταν με ίσιο καστανό μαλλί έως τους ώμους, επίσης πρόστυχο πρόσωπο, μικρό στήθος, γεμάτο κορμί με κοιλίτσα και χοντρά μπουτάκια. ΚΩΛΟΣ στα 10 έκαστη.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο): Η Ντενίσα˙ μία milf με μέτριο πρόσωπο, καρέ σγουρό κοκκινωπό μαλλί, μεγάλο στήθος, μπουτάρες και κώλο με κυτταρίτιδα. Απλό στα 10.
Ιάσονος 36: Η Μαρίνα, που δούλευε και στο υπερυψωμένο ισόγειο της Ιάσονος 46, πιθανόν αθιγγανίδα, με καστανόξανθο μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, έκφυλο πρόσωπο, μεγάλο ωραίο στήθος, τρία ταττού: Στον δεξιό της βουβώνα, στη δεξιά ωμοπλάτη και στη μέση χαμηλά. Απλό (ανέβαινε και από πάνω) στα 10.
Σημείωση: Η αλβανίδα Σάντρα θα είναι στην απογευματινή βάρδια από τις 5 και μετά.
Ιάσονος 33: Η ρουμάνα Αλίνα, από το ημιυπόγειο της Ιάσονος με το νούμερο 30. Επρόκειτο για μία χαμηλού αναστήματος, ξανθιά γλυκιά κοπελίτσα, με το ίσιο μαλλί της να φτάνει λίγο κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, γεματούτσικο κορμί (όχι χοντρή). Απλό στα 10.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο): Κλασικά η milf Τατιάνα. ΦΟΥΛ (εννοούν μόνο κώλο, χωρίς ελεύθερο στοματικό) στα 10.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Λόλα˙ μία όμορφη χαμηλού αναστήματος νεαρή, με ίσιο ξανθό μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, ωραίο μικρό στήθος, καλό κορμάκι. Απλό στα 10.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος): Η Κατερίνα˙ με ίσιο καρέ καστανό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, αδύνατη με μικρό στήθος, όμως καλό κωλαράκι και ωραία μπουτάκια. Απλό στα 10.
Σημείωση: Η εντυπωσιακή ξανθιά Ελσα ή Ελσος ή σαλονικιός, θα είναι μετά τις 12, στη βραδινή βάρδια, όπως μου είπε ο τσάτσος.
Ιάσονος 27 και Λεωνίδου: Η κοντούλα ρουμάνα Ναταλία, απ' το Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο) με ίσιο γκριζωπό μαλλί, αυτό με τις ανταύγειες, που έφτανε μέχρι τους ώμους, καλό προσωπάκι, μεγάλο στήθος, δεμένο-σφιχτό κορμί. Απλό στα 10.
Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο): Η Μαρία˙ μία φαρδοπρόσωπη ξανθούλα προmilf με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στητό στήθος, γεματούτσικο κορμί. Απλό στα 10.
Ιάσονος 1 μεσαίο:  Στις 9:50 π.μ η υπηρεσία μου είπε ότι η Σοφία θα ερχόταν σε μισή ώρα.
Κολωνού 11 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Αννα˙ μία νεαρή με μαύρο ίσιο μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο με μεγάλο στόμα, μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι και καλό κωλαράκι. Απλό στα 10.
Κολωνού 11 αριστερά (όροφος): Μάλλον η Αντζελα˙ μία επίσης νεαρή με καστανό ίσιο μακρύ μαλλί που της κάλυπτε τις πλάτες, μέτριο σοβαρό πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, κορμί με πιασιματάκια. Απλό στα 10.
Κολωνού 11 ημιυπόγειο: Κλασικά η μελαχρινή τσαμπουκαλού Μαίρη. Απλό στα 15.
Κεραμεικού 15 αριστερά (1ος όροφος): Η ψηλή ερωτική νεαρή Καμέλια. Απλό στα 10.
Κεραμεικού 13 μεσαίο (ισόγειο): Δύο κοπέλες: Κλασική παρουσία η αψηλή και όμορφη Ανέτα, τώρα παρέα με τη Μαρία˙ μία αρκετά πιο κοντή μελαχρινή προmilf με μαύρο σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί. Φορούσε μεσοφόρι. Απλό (και ισπανική) στα 10 έκαστη.
Κεραμεικού 13 αριστερά (όροφος): Σταθερά η Χριστίνα. Μετά τη ρουμάνα Αντζελίνα και την Κίττυ/Ιρις, η ψηλή, όμορφη, ξανθιά, επίσης Ρουμάνα (απ' το διπλανό ισόγειο) έχει πάρει τη σκυτάλη και "τρέχει" τον οίκο. Απλό στα 10.
Κολωνού 30 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Μαρία˙ μία όμορφη νεαρή μελαχρινή με το μαύρο μαλλί της να φτάνει κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, ωραίος κώλος. Απλό στα 10.
Κολωνού 30 αριστερά (όροφος): Συνάντησα το πιο δροσερό και ευχάριστο (χωρίς μυδωδιές, φωτεινό, άνευ μουσικής) περιβάλλον. Δούλευαν δύο νεαρές κοπέλες: Η πολύ όμορφη ρουμάνα Σιμόνα˙ με ίσιο καστανό μαλλί κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, ωραίο λεπτό κορμί, και η επίσης πολύ όμορφη (αλλά όχι τόσο όσο η πρώτη) Αιμιλία˙ μελαχρινή με το ίσιο μαλλί της να φτάνει μέχρι τη μέση, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί με μία διάστιξη χαμηλά στην κοιλιά, ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 10 έκαστη.
Κολωνού 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Χριστίνα˙ νεαρή με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, καλό πρόσωπο, αλλά το δεξί της μάτι "έφευγε" προς τα έξω, μικρό στήθος, λεπτό κορμί με μία διάστιξη στην αριστερή ωμοπλάτη, ωραίο κωλαράκι. Απλό στα 10.
Κολωνού 27 αριστερά (όροφος): Η αλβανίδα Ερικα˙ πρόστυχο πρόσωπο με φιλήδονα χείλη, καστανό κατσαρό καρέ μαλλί, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, καλός κώλος με λίγα ψωμάκια. «Τσιμπούκι, μουνί, ΚΩΛΟΣ στα 10!»
Κολωνού 32 αριστερά (ισόγειο): Η Μαρία˙ μία χαμογελαστή πιτσιρίκα με καστανό ίσιο μαλλί που κάλυπτε τους ώμους της, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κορμί μ' ερωτικά πιασιματάκια. Απλό στα 10.
Ιάσονος 44 αριστερά (ισόγειο): Στις 10:22 π.μ είχε ανοίξει. Δούλευε η Αλέξια˙ μία νεαρή αλβανίδα με όμορφο προσωπάκι, μακρύ πλούσιο ίσιο μαύρο μαλλί αρκετά κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, «ερωτικό σώμα με λίγα πιασιματάκια»...

Εεεεεε Όχι και "ερωτικό σώμα" η Αλέξια, βρε Φανούρη . . . . . . .  . . ? ? ? ? ?
Ωπα!...Καλά ντε! Μη "βαράς"!...  :grin:
Για να τη δω καλύτερα...Χμμμ...Λευκή σάρκα, κοιλίτσα, περίσσεια κρέατος στη μέση (όχι όμως ά-μεση), μικρές δίπλες πλάγια ψηλά στα πλευρά, γεμάτα μπουτάκια, που βέβαια θα μπορούσαν να ήταν πιο λεπτά, κωλαράκι τροφαντό.
Αν βάλω στη "ζυγαριά" και τις απόψεις των δύο συναγωνιστών που στις κριτικές τους ο ένας γράφει «... σωματικα χοντρη και τιποτα το ιδιαιτερο ...» και ο άλλος γράφει «... μεγαλούτσικο κώλο, με αρκετή για την ηλικία και το επάγγελμά της κυτταρίτιδα ...»
Θα καταλήξω πως...
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! Χα, χα, χα...Σου την έσκασα!
Αστειεύομαι αγαπητέ συναγωνιστή. ;)
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος): Η αλβανίδα Αλεξάνδρα ή Σάντρα, που το απόγευμα δουλεύει στο Ιάσονος 36. Μελαχρινή με φιλήδονα χείλη, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί. Απλό στα 10.

πολύ καλές συνεχείς ενημερώσεις σε καθημερινη βαση απο xilnik! :rockon:
και ο Φανούρης επίσης πάντα πιστός στα ραντεβού του σαββατου! ευγε!
Tnx Zero!

καταρχάς συγχαρητήρια σε όλους που δουλεύουν για την ενημέρωση μας!
[...]
εξαιρετική η ανάλυση φίλε Τζούρα [...]
Σ’ ευχαριστώ φίλε Dawn!

απογευματινη μινι τσαρκα στη φυλης (...) ειναι η πρωτη μου ενημερωση [...]
Καλή αρχή! :thumbsup:

ΦΥΛΗΣ 66Α η αννα η ρωσιδα [...]
Η Αννα/Ευτέρπη/Ιλόνα.

ΦΥΛΗΣ 71Β η τζουλια [...]
Αυτήν την είχα δει και στο ισόγειο του Φωκαίας 17.

ΦΥΛΗΣ 61 κλασικα η αλεξανδρα η σερβα [...]
Σέρβα είναι αυτή;...

Μπράβο φίλε KJ! ;)

Καλά, πότε κοιμάσαι;!...
Ωραία ενημέρωση! :thumbsup:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
εφευγε το ματι της προς τα εξω??δηλαδη τι θελει να πει ο ποιητης φιλε φανουρη
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
μπραβο φανουρη ωραια η ενημερωση σου
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Επιστροφή πριν από λίγο από την Φυλής και την 3η της βάρδια.
Δεν τα γύρισα όλα.

Ας ξεκινήσουμε, με τα ποιά σπιτάκια είχαν ρεπό σήμερα: Αγκ. 12, Φωκ. 19, 25, 27 1ος, Φυλ. 66δ, 59 1ος, 65, 73

Σε  αυτά που μπήκα:

Φυλ. 80: η Άννα Μαρία σε έκφυλη εμφάνιση, ίσιο ξανθό μαλλί και κατακόκκινα χείλη. . . . Κάποια στιγμή, θα το κλάψω το 20-αρικο, το βλέπω
Φυλ. 61: η ξινή Βίκη από Κολωνού και μια Τζούλια.
Φυλ. 69 ισ.: η Μάγια, όπου ετιμήθη. Είχα καιρό να την δω. . . . .
Φυλ. 71 ισ.: η Μαρία η Πόντια
Φυλ. 54: η Ευτέρπη
Φυλ. 56: μια καινούργια ξανθιά κοπελίτσα, η Πάολα. Δεν είναι άσχημη. Πρωτόβγαλτη, μάλλον. Η τσα2 της μάθαινε Ελληνικά . .
Φυλ. 66α: η Ντενίσα. Έχει βάψει το μαλλάκι καστανό, και δύσκολα την αναγνώρισα. Από σώμα, μοντέλο όπως πάντα. . . .
Φυλ. 74: Δεξιά η Άντζελα με φουλ, όπου και ετιμήθη, καθώς και στο αριστερό η άρτι αφιχθείς από το Μαρ. 59 , η Ρομπέρτα που έφαγα φόλα τις προάλλες. Η κοπελίτσα γαργαλιέται παντού (οπότε σε όσους αρέσκονται σε τρυφερές στιγμές, μάλλον να το ξεχάσουν) , καθώς και σου γυρίζει την κλεψύδρα με το που μπαίνει στο δωμάτιο, για να "σπάσει ο πάγος" . . . . . .
Φυλ. 109 1ος: η Μαργαρίτα, όπου έχει σπάσει αρκετά. Το στήθος το διέκρινα σε πτωτικές τροχιές, έχει φτιάξει κοιλίτσα, αλλά την ειρωνία στο σαλόνι την έχει ακόμα ψωμοτύρι . . . . .
Φωκ. 17: η Έλενα η Αιγύπτια
Φωκ. 27 ισ.: Μια Μαρία με μαύρα μαλλιά και άγρια χαρακτηριστικά προσώπου, μεγαλούτσικο στήθος.

Αυτά  τα ολίγα . . . .
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
η βικτωρια απο φωκαιας 27 ξερουμε τι βαρδια παιζει?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
πρωϊνή ενημέρωση:

Βέργας 2Α σταθερή πλέον στο πόστο της milf Ναταλία (αν θυμάμαι καλά το όνομα). Παίζει στην πρωϊνή βάρδια, έχει καλές από όσο ξέρω κριτικές, είναι ευγενική, αλλά όχι ιδιαίτερα εμφανίσιμη. Ωραίος ο χώρος, παροχή ντουζιέρας.
Βέργας 6Β σταθερή επίσης ξανθιά milf, ψιλογεματούλα. Κάπως καλύτερη εμφανισιακά από την Ναταλία, αλλά δεν μου αρέσει. Θυμόταν που έχω ξαναπεράσει και με ενημέρωσε ότι είναι σταθερά το πρωί και να μήν ξαναπατήσω εκεί και φυσικά μην μπορώντας να της χαλάσω το χατίρι δεν θα ξαναπατήσω. Το δίπλα ήταν κλειστό την ώρα που πήγα.
Βέργας 3 Στο ένα εκ των δύο μπουρδέλων έπαιζε μια ξανθιά milf/gilg την οποία να πώ την αλήθεια δεν καλοθυμάμαι αλλά πρέπει αν ήταν εμφανίσιμη. Στο δίπλα η αδύνατη καστανομάλλα pro-milf πολυλογού που με ενημέρωσε καθώς έφευγα ότι θα κλάψει, αλλά επειδή είμαι σκληρός άνδρας δεν μασάω εγώ. Αν γνωρίζει κανείς τις επιδόσεις της ας ενημερώσει γιατί μου ψιλοαρέσει εμφανισιακά και φαντάζομαι ότι θα είναι και καλή μέσα.
Εξηκίου 18Β ξανθιά milf πάλι, με καλή εμφάνιση αν και δεν θυμάμαι λεπτομέρειες.
Παιωνίου 47 αν και φοβάμαι το σκύλο αποφάσισα να περάσω για χάριν της ενημέρωσης. Επαιζε μπάλα μια γεματούλα καστανομάλλα με μπουκλέ μαλλί. Ωραίο πρόσωπο και αρκετά ευγενική.
Τροφωνίου 13 ισόγειο κλασσικά η ξανθιά milf με προστυχόφατσα και ωραίο σώμα που έχει μπαστακωθεί εκεί τα πρωϊνά. Καλή η εμφάνιση, μιλούσε στο τηλ και δεν πρόλαβε να σκυλιάσει καθώς έφευγα.
Τροφωνίου 13 όροφος milf Μπέτυ γνωστή στο χώρο με πληθωρικό στήθος, αρχοντογυναίκα με πολύ δυναμική αυτοπεποίθηση και από όσο γνωρίζω αρκετούς θαυμαστές.
Τροφωνίου 11 ισόγειο καστανομάλλα Milf με κοντό μαλλί, μικροκαμωμένη και μικροσκοπική, για όσους θέλουν μινιόν γυναίκες.
Τροφωνίου 11 όροφος pro-milf Τζούλια μελαχρινή ψιλογεματούλα, συμπαθητική φάτσα αλλά δεν μου βγάζει ερωτισμό. Πολύ ευγενική η τσατσά.
Διδύμου 20 ξανθιά Milf με μακρύ μαλλί και γλυκό πρόσωπο. Πρέπει να ήταν η Αλεξάνδρα αλλά μου φάνηκε ότι ψήλωσε ξαφνικά. Ωραία εμφανισιακά αλλά αν είναι η Αλεξάνδρα δεν μπαίνω.
Διδύμου 18Α Αντριάννα γνωστή και μή-εξαιρετέα.
Διδύμου 18Β Σύλβια καυλόφατσα με το πρόστυχο βλέμμα. Αν είχα περάσει καλύτερα την πρώτη φορά θα την είχα χρυσώσει τώρα αλλά...
Διδύμου 16Α Η τσατσά μου παρουσίασε μια ξανθιά gilf με κοντό (ήμιμακρο) μαλλάκι. Κατάθεση στην Ρώσική δύναμη. Όταν έφυγα πετύχα και την άλλη Milfάρα με τις βυζάρες που το όνομα της μου διαφεύγει. Αν το ήξερα θα τις έπαιρνα και τις δύο.

Αν και πέρασα καλά με την ανώνυμη milfάρα έκανα και μια δεύτερη κατάθεση στην Μαρίνα Φ109 όροφος. Δυστυχώς η δεύτερη κατάθεση δεν ήταν τόσο επιτυχημένη μιας και λόγω θεμάτων δουλείας το μυαλό μου ήταν αλλού αλλά και ένας καυγάς στη διπλανή πολυκατοικία δεν με άφηνε να συγκεντρωθώ. Ακολούθησε βόλτα στο ΝΑΚΑ για να χαζέψω την έκθεση με τις κιθάρες και βόλτα στο Αρχαιολογικό μουσείο και στο μουσείο Σιδηροδρόμων.

Αυτά από μένα φίλοι μου, να περνάτε καλά και καλές καταθέσεις!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
πρωϊνή ενημέρωση:


Βέργας 6Β σταθερή επίσης ξανθιά milf, ψιλογεματούλα. Κάπως καλύτερη εμφανισιακά από την Ναταλία, αλλά δεν μου αρέσει. Θυμόταν που έχω ξαναπεράσει και με ενημέρωσε ότι είναι σταθερά το πρωί και να μήν ξαναπατήσω εκεί και φυσικά μην μπορώντας να της χαλάσω το χατίρι δεν θα ξαναπατήσω. Το δίπλα ήταν κλειστό την ώρα που πήγα.
ωραια ενημερωση!
αυτη η χοντρη που λες παιζει να ειναι απο τις πιο μαλακισμενες-κακιασμενες μπαζομιλφ της πιατσας
μονο για γιαουρτια και φασκελα ειναι, κραζει  οποιον δεν περασει μαζι της το μπαζο

Διδύμου 16Α Η τσατσά μου παρουσίασε μια ξανθιά gilf με κοντό (ήμιμακρο) μαλλάκι. Κατάθεση στην Ρώσική δύναμη. Όταν έφυγα πετύχα και την άλλη Milfάρα με τις βυζάρες που το όνομα της μου διαφεύγει. Αν το ήξερα θα τις έπαιρνα και τις δύο.

Μαλλον πηρες την ρωσιδα Συλβια και μετά ειδες τηνεπίσης Ρωσιδα μιλφ Αλίνα με τις βυζαρες....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ωραια ενημερωση!
αυτη η χοντρη που λες παιζει να ειναι απο τις πιο μαλακισμενες-κακιασμενες μπαζομιλφ της πιατσας
μονο για γιαουρτια και φασκελα ειναι, κραζει  οποιον δεν περασει μαζι της το μπαζο...

δεν ξέρω, αλλά δεν ήταν καθόλου σωστή/επαγγελματική συμπεριφορά. Λογικό είναι να απηυδήσει με κάποιον που περνάει κάθε τρεις και λίγο και δεν μπαίνει πότε μέσα, αλλά εγώ βρίσκομαι στην περιοχή μία με δύο φορές το μήνα maximum, οπότε δεν μπορώ να ξέρω αν αλλάζουν οι κοπέλες. Δεν πειράζει τέτοιες συμπεριφορές επιστρέφονται σαν το μπούμπερανγκ.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Διδύμου 20 ξανθιά Milf με μακρύ μαλλί και γλυκό πρόσωπο. Πρέπει να ήταν η Αλεξάνδρα αλλά μου φάνηκε ότι ψήλωσε ξαφνικά. Ωραία εμφανισιακά αλλά αν είναι η Αλεξάνδρα δεν μπαίνω.

Διδύμου 16Α Η τσατσά μου παρουσίασε μια ξανθιά gilf με κοντό (ήμιμακρο) μαλλάκι. Κατάθεση στην Ρώσική δύναμη. Όταν έφυγα πετύχα και την άλλη Milfάρα με τις βυζάρες που το όνομα της μου διαφεύγει. Αν το ήξερα θα τις έπαιρνα και τις δύο.
στο 20 ηταν η μιλα και στο 16 εγω ειδα μονο την αλινα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Πολύ μικρή η σημερινή βόλτα ωστόσο θα αναφέρω ποιες κοπέλες είδα στα σπιτάκια που μπήκα. Η κίνηση αρκετά πεσμένη, η θερμοκρασία ανεβασμένη. Πολλές υπηρεσίες λόγω αναδουλείας έβγαινάν απο τους οίκους έξω στο δρόμο και έκοβαν κίνηση η προσπαθούσαν να ψαρέψουν πελάτες.
Ξεκίνημα απο Αλκιβιάδου 16Α όπου δούλευε η καινούρια κοπέλα που είχα δει και πριν μία εβδομάδα με όνομα Ραμόνα. Κοντή,γεματούλα σε οριακό επιπέδο, λευκό δέρμα,μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους. Μέτριας εμφανίσεως με γυμνό τσιμπούκι και πρωκτικό στο πρόγραμμα.Στο μεσαίο μπήκα για να κάνω αυτοψία για την καινούρια μιλφ και ήταν εκεί σε ντουέτο με την Ειρήνη.Νάτα λοιπόν το όνομα της που πρέπει να είναι σύντμηση του Ναταλύ η Νατάσα. Ηλικία 35-40,λευκό δέρμα,μετρίου αναστήματος,με μαύρα μακριά μαλλιά και τραχύ έκφυλο πρόσωπο με έντονο μακιγιάζ.Μου έκανε κλικ το look της που ήταν αρκετά πουτανιζέ και αποφάσισα να περάσω. Οι εντυπώσεις μου ήταν αρκετά καλές πλην όμως να σημειώσω οτι έχει αρχίσει να ξεψαρώνει αρκετά γρήγορα και προσπαθεί να ακολουθήσει ένα αρκετα πιο τυποποιημένο πρόγραμμα. Οι πρώτοι συναγωνιστές στάθηκαν πιο τυχεροί απο μένα γιατί ήταν πρώτες μέρες στην δουλειά. Ωστόσο θα την ξαναεπισκεπτώ δίνοντας της μία ευκαιρία να γνωριστούμε πιο καλά. Το πρόγραμμα που ανακοινώνεται στο σαλόνι για την Νάτα είναι το γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και το 69.Για την Ειρήνη είναι φουλ.
Στο Διδύμου 20 ήταν η μιλφ Μίλα,Ρωσόφωνη,με καστανόξανθά πιασμένα μαλλιά,κανονικών κιλών,αρκετά ναζιάρα και καλή μέσα στο δωμάτιο μία φορά που την είχα πάρει Αγκύρας.Στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται ελεύυθερο στοματικό αλλά μέσα στο δωμάτιο κάνει.
Στο Διδύμου 8 το ισόγειο ήταν κλασσικά η μιλφ Αννίτα γνωστή απο το Αλκιβιάδου 16Γ που δούλευε παλιότερα μαζί με την Κατερίνα την Σέρβα που αποχώρησε.
Στον όροφο ήταν η Αλεξάνδρα,κανονικών κιλών,με μαύρα μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα αλογοουρά.Κανονικό πρόγραμμα.Γνωστή απο το Φώκαιας 22 κάτω όπου έδινε και κώλο, απο αυτό το σπίτι καθώς και απο το Βέργας 3 αριστερό που δούλεψε πρόσφατα.
Στο Φυλής 40 ήταν η Πατρίτσια. Πρόκειται για γεματούλα κοπέλα,με καστανόμαυρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,αδιάφορη σε εμφάνιση.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.
Τα Φυλής 59 ήταν κλειστά.Στο Φυλής 74 αριστερό υπόγειο κλασσικά η Άννα απο το Φώκαιας 22 αριστερά με πρωκτικό. Το δεξιό ήταν κλειστό.
Στο Φώκαιας 17 καινούρια κοπέλα πρώτη μέρα στην δουλειά.Κοντούλα,με ξανθά μακριά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά,κανονικών κιλών με όμορφο σώμα,πρόσωπο και λευκό δερματάκι.Εμφανίστηκε χαμογελαστή με ένα σετ κόκκινων εσωρούχων,ομιλούσα πολύ καλά ελληνικά και η φωνή της ήταν λεπτή σαν την Πόντια απο το Φυλής 71 ισόγειο.
Η κοπέλα αυτή είχε πάντως κατί το  οικείως γνωστό. Η όλη της αυτοπεποίθηση και ο τρόπος που ψάρευε τους υποψήφιους πελάτες της αποκάλυπτε ότι έχει χρόνια σε αυτήν την δουλειά πάντως και σίγουρα πρέπει να έχει περάσει απο στούντιο και αυτή.
Στο Φυλής 71 ισόγειο ήταν η Έμυ κοπέλα κανονικών κιλών προς το γεμάτο με καστανόξανθα μαλλιά φλάτ λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Γνωστή απο Φυλής 80 και Φώκαιας 17. Πρωκτικό στο πρόγραμμα της.
Τέλος η δεύτερη συνάντηση μου έγινε με την Σάρα στο Φυλής 69Β, νόστιμη κοπέλα κανονικών κιλών,με μαύρα μακριά μαλλιά και ελεύθερο στοματικό στο πρόγραμμα της που αποτελεί ένα απο τα στανταράκια μου.Έτσι η βόλτα μου τερματίστηκε γρηγορότερα απο το προσδωκόμενο.
Σχετικά με την Νάτα θα γράψω εντός ολίγου την εμπειρία μου και τις εντυπώσεις που αποκόμισα. Για την Σάρα έχω γράψει παλιότερα στο Φυλής 69Β όταν την είχα πάρει για πρώτη φορά οπότε για όποιον ενδιαφέρεται ας ανατρέξει. Δεν θα επεκταθώ περισσότερο παρά μόνο θα κάνω την διευκρίνηση οτι η Σάρα απο το Φυλής 86 όροφος είναι άλλο πρόσωπο αλλά στα γενικά χαρακτηριστικά εμφανίσεως μοιάζουν πολύ οι κοπέλες.
Καλό Σαββατοκύριακο και ελπίζω να σας βοήθησα και με αυτά τα λίγα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Επίσης να αναφέρω την μίνι πρωινή μου βόλτα στην Φυλής.
Είχα ήδη προ-αποφασίσει να δω την Σοφία από Καλύμνου 48 1ος.
Αν θα μου έκανε κλικ, θα πέρναγα, αλλιώς τον πούλο.

Παρόλα αυτά, πριν πάω στην Σόφι, έκανα μια μικρούλα πεζοπορία:

Φωκ. 25 ισ.: κλειστό
Φωκ. 19: η Ρωξάνη και μια άλλη κοντούλα καστανόξανθη κοντοχωριανή της.
Φωκ. 17: ένα καινούργιο κατάξανθο χαμογελαστό καυλάκι, φορούσε ένα διχτυωτό φορεματάκι, καλό σωματάκι, κατάλευκο δερματάκι.
Φυλ. 74: η Μαρία με το μουστάκι, όπου έχει πάρει κιλάκια και έχει γίνει σαν ντολμαδάκι
Φυλ. 66α: η Ίρις-Κίτυ
Φυλ. 69 ισ.: η Σάρα.
Φυλ. 71 1ος: μια ξανθούλα με γυναικείες σεξουαλικές καμπύλες. Γλυκιά μου φάνηκε. Θα την ξανα-τσεκάρω (οπτικά)  :tits2:

Με αυτά και με αυτά, πάμε στο προκείμενο.
Η Σοφία είναι ένα καλλίγραμμο υπερήφανο Ρώσσικο άτι.
Δυστυχώς για εμένα , τον xilnik και κάποιους άλλους, δεν είναι για τα "δόντια" μας.
Και εξηγούμε: Η κοπέλα είναι υπερ-κινητική και θέλει εκείνη να έχει τον έλεγχο. Πράγμα που με αποσυντονίζει και με χαλάει . . .  

Πάμε από την αρχή.
Ανεβαίνω στο σαλόνι, την βλέπω, μου αρέσει, πληρώνω, μπαίνω, γδύνομαι, ξαπλώνω, περιμένω, ζεσταίνομαι, λιώνω.
Με το που έρχεται η ΜΙΛΦο-γαζέλα της αναφέρω ότι υποφέρω από την ζέστη. Λέει στην τσα2 να ανάψει (το εντοιχισμένο, μάλλον) κλιματισμό, μιας και δεν είδα πουθενά εξωτερική μονάδα. Όσην ώρα "πολεμούσα" η κλιματική κατάσταση του δωματίου δεν άλλαξε πάντως, για κακή μου τύχη.  :cussing:
Η Σοφία άρχισε αμέσως την επίθεση, ασυγχώρητο για ΜΙΛΦ. Κάθισε κάθετα σε μένα, χάιδεψε λίγο το κορμί μου και αναφωνώντας τις αντισεξουάλ φράσεις: πως με καυλώνεις κ.α.  :blahblah1:, έπεσε με την μούρη στο πεσμένο μόριο μου. Όπως καταλαβαίνετε, με αντιαθλητικό φάουλ από τα αποδυτήρια, η κόκκινη κάρτα δεν θα αργούσε να βγεί. Όμως, μιας και κατέβηκα μόνο για την πάρτι της, είπα να το παλέψω λιγάκι. Επειδή λοιπόν, μια λόγω ζέστης, μια λόγω της απαίσιας ηθοποιίας (εκτός και αν είμαι ο γκουρού του σεξ, όπου με διαλογισμό, αυτοσυγκέντρωση και μόριο σε στύση όσο ένα m&m, μπορώ να καυλώσω μια γυναίκα . . . . . ), της λέω να ξαπλώσει για να αναλάβω εγώ το καλλιτεχνικό πρόγραμμα. Με άκουσε μεν, αλλά μου έσπασε τον πούτσο δε. Πως κάνει η ουρά μιας σαύρας, αν της  την κόψεις? Πως χτυπιέται ένας δαιμονισμός κατά τον εξορκισμό? Εεεε, κάπως έτσι και χειρότερα έκανε, ενώ προσπαθούσα να χαϊδέψω/φιλήσω/δαγκώσω/απολαύσω το υπέροχο αδύνατο σώμα της. Τί ανάσκελα, τι μπρούμυτα, η μαντάμ είχε αφηνιάσει. Δεν με άφησε να κάνω και πολλά και αμέσως να με ξαναπάρει στο στόμα, μπας και δούμε φως. Πως όμως θα ανάψει το φώς, αν αντί για το λαμπατέρ, εσύ βάζεις στην πρίζα το μίξερ ? ? ? Προφανώς, έχει μια τεχνική και όποιον πάρει ο Χάρος. Θα πρέπει όμως να "ακούσει" και τις ανάγκες του πελάτη. Οπότε, φτάνει η δύσκολη στιγμή του αποχωρισμού. Της λέω ότι είναι ο πιο αδύνατος κρίκος και ότι τζάμπα της καταναλώνω τον χρόνο. Δεν μπήκε στον κόπο να ρωτήσει ή να επιμείνει. Απλά, αέρινα, χορευτικά, έφυγε από το δωμάτιο πάνω στις κόκκινες μπότες  της.  :S

Μετά από λίγο, έφυγα και εγώ, πετώντας μια μαύρη πέτρα πίσω μου. . . . . .  :thefinge:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ούπσ, Professorx, πάνω στην ώρα.
Για την Σοφία σου, λέγαμε. . . . .

Καλές βόλτες να έχεις και ακόμα καλύτερες "εμπειρίες" . . . . 
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τι μπαζοθυελλα αυτη ρε παιδια στο μεταξουργειο μερα μεσημερι μεσα στην ζεστη?

με επιασε πονοκεφαλος τωρ απου επεστρεψα, για σιμονα πηγα κολωνου 30 οροφος,αλλα δυστηχως ειχε περιοδο οποτε εφαγα πακετακι ωραιο..

κατεβηκα μετα διπλα κολωνου30α πεταχτηκε η αννα η μιλφ και μονο που δεν εβαλε τα κλαματα που δεν περασα,οχι δα,μια δυο φολα και ξεπεταγμα και θες να ξαναπερασω τριτη φορα? απαξιωση και δρομο...

η ομορφες φατσικα, ηταν πολυ χοντρες, η κανονικες σε σωμα χαλια απο μαπα...

α στο διαολο, το κρατησα το 10αρακι για σιμονα ... η αξια αντικαταστατρια της ιωαννας...

χτενισα ολη την περιοχη,αλλα τιποτα...

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Ούπσ, Professorx, πάνω στην ώρα.
Για την Σοφία σου, λέγαμε. . . . .

Καλές βόλτες να έχεις και ακόμα καλύτερες "εμπειρίες" . . . . 
Αmadeus ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Το ίδιο και εσύ!
Αυτό το καβλάκι στο Φώκαιας 17 πολύ καλό κομμάτι όντως αλλά το κόβω για ξεπέτα.
Με την Σοφία μάλλον έτυχε και έχουμε χημεία! Με σένα και τον xilnik ήταν διαφορετική όπως βλέπω.Θα συνεχίσω να την επισκέπτομαι μιας και έχουμε ταιριάξει αν και με τόσες κοπέλες που έχουν μαζευτεί να δώ που θα βρω τόσα εικοσάρικα! Δυστυχώς δεν φυτρώνουν στα δένδρα! Χε!Χε!
Καλό Σαββατόβραδο και καλή έξοδο αν βγεις!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom