Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (17 μέλη και 244 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε τον μαλακα τον λαστ...  πληρωσε 2 φορες και η αλλη τον παρατησε μεσα στην μεση  :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Κοιτα φιλε, οταν μια πουτανα γινεται το στανταρακι σου, γινεσαι και συ δικο της στανταρακι...

Αυτο εχει τα καλα του, εχει και τα κακα του. Αλλες φορες θα κατσει παραπανω, αλλες φορες αν εχει πολλη δουλεια, εμενα μου εχει τυχει να με αφησει τελευταιο ενω μπηκα πρωτος. Ξερει οτι εσυ δε θα φυγεις, ενω ο αλλος (ο καινουριος) στο μυαλο της φαινεται πιθανο οτι μπορει να φυγει...

Μες στη φουρια της δουλειας δεν περναει απο το μυαλο της οτι μπορει εσυ να ξενερωσεις... Τη δουλεια της κανει οπως ειπε κι ο συναγωνιστης... Εσυ ησουνα απλα ο πελατης που ξερει οτι θα περιμενεις...

πού χάθηκες εσύ ρε τύπε!
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
πού χάθηκες εσύ ρε τύπε!

έλα ρε τύπε, καλά μωρέ, εδώ είμαι :grin:

κυκλοφορώ στην πιάτσα, ήσυχα και διακριτικά. απλά δεν πορώνομαι και δε θέλω να επηρεάζομαι αρνητικά από αυτά που διαβάζω. :sunglasses:

διαβάζω σπάνια, είχα μήνες να μπω online, έτυχε να μπω σήμερα να διαβάσω κάτι σκηνικά, να στείλω και κάτι pm και κόλλησα...  :cool2:

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
έλα ρε τύπε, καλά μωρέ, εδώ είμαι :grin:

κυκλοφορώ στην πιάτσα, ήσυχα και διακριτικά. απλά δεν πορώνομαι και δε θέλω να επηρεάζομαι αρνητικά από αυτά που διαβάζω. :sunglasses:

διαβάζω σπάνια, είχα μήνες να μπω online, έτυχε να μπω σήμερα να διαβάσω κάτι σκηνικά, να στείλω και κάτι pm και κόλλησα...  :cool2:
στο δικο μου πμ δεν απαντησες ομως  :tickedoff:  :zfuck: :2on1:
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπορούσε κανείς άραγε να μην περιγράψει το γεγονός της χρονιάς;εμένα μου έμεινε ως ανάμνηση.
Οφείλω να το περιγράφω γιατί ήταν κάτι διαφορετικό,ζωντανό και κυρίως εξελίχθηκε σε αυθεντικό ευχάριστο κλίμα
απαλλαγμένο από σφιξίματα,στησίματα,ψεύτικες προβολές και ζητιανιστικούς ψευτοσεβασμούς.
Λίγο πριν την έναρξη της τρίτης βάρδιας στα μπουρδέλα (αγγίζοντας το τελείωμα της δεύτερης)
στην τυχαία συνάντηση με άλλους μπουρδελιάρηδες,η μοίρα αποφάσισε να παίξει εννιάμπαλο μπιλιάρδο
με έναν απ'αυτούς και έτσι με την στέκα του αυτός να αδειάσει όλο το τραπέζι ξεκινώντας από το Μεταξουργείο.
Χονδρικά λοιπόν..........9 μανίκια του κόνδορα μετρήσαμε σε 4,5 ώρες περίπου στις 3 μπουρδελοσυνοικίες της Αθήνας.

Κολοκυνθούς 38 πάνω: η τροφαντή ξανθιά Άντζελα με μάτια α λα Γκάρφιλντ και ακάποτη πίπα
Μ.Αλεξάνδρου 20 ισόγειο: η ξεπέτα αρχάρια μελαχρινή Μαρία με ωραίο κώλο και βλαχόφατσα σε απλό πρόγραμμα
Μ.Αλεξάνδρου 22 πάνω: η αραπίνα αγριόφατσα Εύα με σώμα πέτρα από Μ.Αλεξ 17 και Κ.47 ισόγειο σε απλό πρόγραμμα + 69
Μ.Αλεξάνδρου 22 κάτω: η βαρετή ξανθιά Σισίλια με αφράτο σώμα και φαρδιά κωλάρα σε πάρα πολύ αυστηρά απλό πρόγραμμα
Κολοκυνθούς 38 κάτω: η ξανθιά ξεπέτα Μαρία με καλό σώμα και ελαφρύ στραβισμό,ξεβράκωτη πίπα και κώλος
Ιάσωνος 46 πάνω: η μελαχρινή Μάρι με τις ωραίες βυζάρες που δεν χαμογελάει ποτέ εδώ και χρόνια,σε απλό πρόγραμμα
Ιάσωνος 27: η ξανθιά βαρετή Μαρία με το ωραίο σώμα σε πρόγραμμα με κώλο στα 15 ευρώ (πρώτη ριξιά του)
Περδίκκα 3 αριστερό: κλειστό
Περδίκκα 3 δεξί: τον πούλο επίσης
(αυτά μάλλον κλάταραν)
Ιάσωνος 20 με το ασανσέρ: η μελαχρινή τυπική Ναόμι με το ωραίο σώμα σε απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ (δεύτερη ριξιά του)
Ιάσωνος 20 το Λαρισέικο: η γνωστή ξανθιά ατραξιόν Λαρίσα σε απλό πρόγραμμα (τρίτη ριξιά του)
Εδώ θα σημειώσω ότι την πήρε στο σχόλασμα της ως τελευταίος,ενώ δεν είχε βλεφαριάσει καν στις τρεις πρώτες ριξιές.
Κολωνού 53:η Γιάννα το καναρίνι,ξανθιά τζιλφ με κρεμασμένο σώμα και ξεβράκωτη πίπα που δεν λέγεται όξω,σε απλό πρόγραμμα
Κολωνού 48:η παχουλή ξανθιά Λίντα με ξεβράκωτη τελειωτική πίπα που δεν λέγεται όξω,σε απλό πρόγραμμα
Μ.Αλεξάνδρου 15:η ξανθιά ζουμπουρλή Νάταλυ με ξεβράκωτη τελειωτική πίπα που δεν λέγεται όξω,σε απλό πρόγραμμα
(οι λεχρίτες άπλυτοι να μην χαίρονται για τα τρία προηγούμενα γιατί μέσα γίνεται επιλογή)
Μ.Αλεξάνδρου 28: η γουρλομάτα ξανθιά Βίκυ από Κερ 15 δεξί και Μ.Αλεξ 20 ισόγειο
με ωραίο σώμα σε απλό πρόγραμμα + 69 (τέταρτη ριξιά του)
Κολωνού και Λεωνίδου: η νταρντάνα μελαχρινή Λάουρα με την γαμψή μύτη και την αφράτη κωλάρα σε πρόγραμμα με κώλο
Κεραμικού 13: η μουνάρα της περιοχής μελαχρινή Λολίτα που σε λίγο θα πάει Φυλής
έτσι που κατάντησε η τελευταία,σε απλό πρόγραμμα
Ιάσωνος 19 πάνω: η ξανθιά Μόνικα με τα κατάλευκά δόντια και το ωραίο σώμα σε απλό πρόγραμμα (πέμπτη ριξιά του)
Εδώ θα σημειώσω ότι περιμέναμε πολύ ώρα κάτω εμείς οι κοινοί θνητοί και αναλύαμε θεωρίες
ενώ τελικά απλά είχε πολύ κόσμο στα δωμάτια.
Εκεί κάποιος ταπεινός παρατηρητής σαν εμάς αποχώρησε από το σύνολο και μείναμε λιγότεροι.
Αφού ο γίγαντας δεν είχε πιει ούτε νερό να επισημάνω,μετά από λίγο επέστρεψε στην Βίκυ στο Μ.Αλεξάνδρου 28
όπου ενώ εμείς απλά ακολουθούσαμε σαν υπασπιστές του αυτός.............(έκτη ριξιά του).
Εγώ προσωπικά είχα εκπλαγεί ενώ χώνευα κάτι σουβλάκια.
Καποιοι άλλοι ξυνόντουσαν ή κάπνιζαν,όλοι όμως βάζω στοίχημα ότι είχαμε χάσει το τόπι (Λόλα να ένα μήλο).

Επειδή πλέον μας είχε επισκιάσει η αυτού εξοχότης,τον παρατήσαμε ντροπιασμένοι στο τσαρδί και πήγαμε αλλού
να κάτσουμε μέχρι να τελειώσει (λέμε τώρα) και να έρθει να μας βρει.
Αλλά αυτός ο αλήτης ήρθε κι ήθελε κι άλλο.............σε εκείνο το σημείο
άλλος ένας υπασπιστής σμπαραλιάστηκε και μας καληνύχτησε.Έτσι μείναμε πιο λίγοι και σαν κοκότες επιβιβαστήκαμε
στο αμάξι του συγκεκριμένα ρωτώντας για πρόταση σε άλλη μπουρδελοπεριοχή.
Εδώ να σημειώσω ότι οδηγάει πολύ πιο γρήγορα από τον ζωγράφο οκταριών της ασφάλτου
που ακούει στο όνομα Κ...............ης!Με το αγέρωχο βλέμμα μου τον απείλησα ότι θα ξεράσω
και θα πνιγούμε στο τζατζίκι αλλά αυτός αφού με έγραψε στ'αρχίδια του επιτάχυνε με προορισμό την Φυλής.
Προτέιναμε Λιοσίων (κατά την αναγούλα στο αμάξι) και δέχτηκε (το περίεργο θα ήταν να αρνηθεί)
όπου στο 76 πάνω κάτι θυμήθηκα και έτσι..........

Λιοσιών 76 πάνω:η μελαχρινή μιλφ Μελίνα με φουλ πρόγραμμα στα 20 ευρώ τον οδήγησε στην............(έβδομη ριξιά του).
Φεύγοντας ρωτούσε τι άλλο υπάρχει (!!!!!!!!) και έτσι αντί να τον παραδώσουμε σε κονικλοτροφείο για να ησυχάσουμε
τον πήγαμε στο πολυτελέστατο Εξηκίου 18 πάνω όπου ήρθαμε αντιμέτωποι με την τσατσά και δύο αμίλητες κοπέλες.
Οι συγκεκριμένες τρεις μας κοιτούσαν επιθετικά χωρίς εμφανή λόγο,κάτι που μέχρι εκείνη την ώρα
μας ήταν ανύπαρκτο ως φαινόμενο.Εδώ θα σημειώσω ότι αισθανθηκα σαν πιτσικόμης σε μπαρμπουτάδικο στο Αιγάλεω
έτοιμος για καυγά,οπότε ξενερώσαμε και φύγαμε.

Πορεία προς Φυλής λοιπόν όπου εκεί ξεκάθαρα στην τρίτη βάρδια.................
Φυλής 80: η ξανθιά μπίμπο Άννα με ωραίο σώμα,μπότα και τουπέ σε κλασσικό πρόγραμμα
Φυλής 61: οι μελαχρινές με ωραία κορμιά,Τζούλια και Βίκυ (από Κολωνού 27 υπόγα) που εδώ και μήνες έχει ξυνίσει
κι οι δύο σε κλασσικό πρόγραμμα.
Φυλής 66: η κορμάρα Νικολέττα που δουλέυει κάργα γιατί εκτός από προσόντα έχει και μυαλό,σε απλό πρόγραμμα + 69
Φυλής 71: η νεοεισερχόμενη μελαχρινή Άντζελα με το πολύ ωραίο σώμα σε απλό πρόγραμμα
Φυλής 74 αριστερό: η νεοεισερχόμενη μελαχρινή παγωμένη και λίγο ξυνή Ντανιέλα με ωραίο σώμα,σε απλό πρόγραμμα
Φυλής 74 δεξί: η μελαχρινή Άντζελα με καλό σώμα σε πρόγραμμα με κώλο + 69
(όγδοη αλλά και ένατη ριξιά μαζί στο ίδιο δωμάτιο)
Μόλις ο τίτανας βγήκε από το δωμάτιο (με κώλο τρέφεται;) και περπατήσαμε λίγο
διέκρινα ιδρώτα στο μέτωπο του (επιτέλους ίδρωσε) και ενώ τον παροτρύναμε για το δέκατο (που εννοείται πως ήθελε)
έκανα το λάθος να πάω να φέρω νερά.
Ναι........ήταν λάθος γιατί ο τρισμέγιστος βάρυνε (καλά ρε πούστη,το νερό σε πείραξε;σε σκούριασε;)
οπότε από την μία τον είδαμε κάπως να εγκαταλείπει αργά-αργά αλλά από την άλλη το θηρίο πάλευε μέσα του να ξαναγαμήσει.
Έτσι λοιπόν...........
Φυλής 86 κάτω: Η μελαχρινή Μαργαρίτα η Μαργαρώ,αρκετά λεπτή και χωρίς κώλο αυτή την φορά στην ανακοίνωση,σε απλό πρόγραμμα
Φυλής 54: η ξανθιά Άννα/Ιλόνα με στεγνό σώμα σε κλασσικό πρόγραμμα + 69
Φυλής 56: η μελαχρινή Νταιάνα με την κορμάρα σε απλό πρόγραμμα

αλλά δεν μπήκε αλλού ο τίγρης και μετά από ψιλή κουβεντούλα έφυγε............αποφασισμένος όμως να σπάσει το ρεκόρ του.
Την επόμενη προσπάθεια του κόνδορα των μπουρδέλων θα την γράψει άλλο παλληκάρι.
Κύριε Σεβαλιέ επιβεβαιώστε το αληθές γιατί κι εγώ λάλησα με τα γεγονότα!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ξεροχυνω με ιγιες σεξουαλικη ζωη κονδορα :cum: :cum: :cum: :grin: :grin: :grin:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μπραβο στον κονδορα 9 μανικια μεσα σε μια μερα???
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
ξεροχυνω με ιγιες σεξουαλικη ζωη κονδορα :cum: :cum: :cum: :grin: :grin: :grin:
Να μην αυτώσει κι αυτός σαν κανονικός άνθρωπος; :2funny:
Ξέρω που μπήκες πριν που έγραψες,ομολογώ ότι σε πούλησε σαν ψευτοκαρδερίνα σε παζάρι.
Αν μπαίνεις με διπλό χρόνο (πιο πολύ δεν αντέχουμε οικονομικά βλέπεις) δικαιούσαι + 3 λεπτά χρονική ληστεία
(αυθαίρετο) και δεν πρέπει να βγει από το δωμάτιο γιατί μετά θελουν αλλαγή τα τακάκια.
Δες το σαν απορρυπαντικό σε οικονομική συσκευασία αλλιώς γιατί να το αγοράσεις;
Αν κατέβεις πες........ :grin:
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
μπραβο στον κονδορα 9 μανικια μεσα σε μια μερα???
Ναι πραγματικά φαίνεται απίστευτο,όπως παραδέχτηκε όμως μετά και κατόπιν αδείας του να γράψω
τα δύο μανίκια του βγηκαν κούφια και άσφαιρα αλλά στα άλλα έξυσε τοιχώματα.
Εγώ αυτό δεν το έχω κάνει ποτέ και σίγουρα ούτε μπορώ,αρκετά όμως-χαιρετώ! :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Να μην αυτώσει κι αυτός σαν κανονικός άνθρωπος; :2funny:
Ξέρω που μπήκες πριν που έγραψες,ομολογώ ότι σε πούλησε σαν ψευτοκαρδερίνα σε παζάρι.
Αν μπαίνεις με διπλό χρόνο (πιο πολύ δεν αντέχουμε οικονομικά βλέπεις) δικαιούσαι + 3 λεπτά χρονική ληστεία
(αυθαίρετο) και δεν πρέπει να βγει από το δωμάτιο γιατί μετά θελουν αλλαγή τα τακάκια.
Δες το σαν απορρυπαντικό σε οικονομική συκσευασία αλλιώς γιατί να το αγοράσεις;
Αν κατέβεις πες........ :grin:
μαλλον αλλη νομιζεις...

στη βαλερια στο αλκαμενους 113 εγινε το σκηνικο...

θα κατεβω μετα τις 10
 

number 9

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον αλλη νομιζεις...

στη βαλερια στο αλκαμενους 113 εγινε το σκηνικο...

θα κατεβω μετα τις 10
Δεν νομίζω λάθος,ήταν μέσα στις 4 που σκέφτηκα.
Είναι προφέσιοναλ η κοπέλα όμως και αίλουρος,τα λέμε!
Τέλος στα ποστ με αυτό,ήταν φοβερή στιγμή,δεν άντεξα-τα λέμε. :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
σήμερα το απογευματάκι ξαναπέρασα με την Νατα(λι) στο Αλκιβιάδου 16β , και σήμερα ήταν πολύ καλά ,
η κοπέλα μέχρι πρόσφατα πρέπει να θήλαζε , μιας και πάλι ρουφώντας και δαγκώνοντας τις ρόγες της
από αυτές εκκρίθηκε μικρή ποσότητα πικρού υγρού....
στο Φυλής 74 αριστερά είχε μια καινούργια παρουσία (λίγων ημερών αλλά δεν την είχα δει)η Ρομπέρτα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα
ενώ στο Φυλής 66δ είχε νέα κοπέλα(σήμερα πρώτη μέρα)που ούτε όνομα δεν της είχαν βγάλει και συναγωνιστής την βάφτισε Έλενα και αυτή το ασπάστηκε...
πολύ μέτρια , μελαχρινή κανονικό σώμα άκωλη 1,5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
 
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
σήμερα το απογευματάκι ξαναπέρασα με την Νατα(λι) στο Αλκιβιάδου 16β , και σήμερα ήταν πολύ καλά ,
η κοπέλα μέχρι πρόσφατα πρέπει να θήλαζε , μιας και πάλι ρουφώντας και δαγκώνοντας τις ρόγες της
από αυτές εκκρίθηκε μικρή ποσότητα πικρού υγρού....
στο Φυλής 74 αριστερά είχε μια καινούργια παρουσία (λίγων ημερών αλλά δεν την είχα δει)η Ρομπέρτα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα
ενώ στο Φυλής 66δ είχε νέα κοπέλα(σήμερα πρώτη μέρα)που ούτε όνομα δεν της είχαν βγάλει και συναγωνιστής την βάφτισε Έλενα και αυτή το ασπάστηκε...
πολύ μέτρια , μελαχρινή κανονικό σώμα άκωλη 1,5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
 
η μιραντα ξερεις αν δουλευει καθε απογευμα στο 71???
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Συνεχιζοντας την ενημερωση του φιλου μου του smirni τωρα το απογευμα
Φυλης
134 οροφος η ναταλια του kaloeros και του πυραυλου,σεξι κοντοπουτανη μελαγχροινη.Προσπαθω να θυμηθω ποια μου θυμιζει αυτο το εξαιρετικα γοητευτικο προσωπο
134 ισογειο βερονικα,μελαγχροινη με πλαδαρο κορμι,κοιλιτσα,αλλα και μια καλα κρυμμενη σεξουαλικη αυρα
Φωκαιας
17 η ωραια ελενη
19 η μαρινα με το σεξι μαυρισμενο κορμι και τα σιλικονατα στηθη
Αλκιβιαδου
16α πατριτσια νομιζω,ξανθο κοντο μαλλι,γυρω στα 50+,τα παντα ολα στις υπηρεσιες της,ακα στοματικο και φουλ προγραμμα
16β δυο κοπελες,η νατα καστανη mlf με καλο,νορμαλ κορμι και η γνωστη ειρηνη,πληθωρικο κοριτσι με κοντο ξανθο μαλλι

Μαραθωνος και αχιλλεως γωνια μονικα
Μαραθωνος 59 τζουλιανα,επιτελους καταθεση για πρωτη φορα με αυτο το υπεροχο ξανθο μωρο.Θ ακολουθησει κριτικη,περασα εξαιρετικα
Υ.Γ Να πω παλι ενα ευχαριστω στον amadeus γιατι και με αυτη τη κοπελα,η κριση του ηταν σωστη


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
Βάλτε λίγο φρένο με τη Νάτα στο Αλκιβιάδου 16β, διότι αφενός το έχετε καταγαμήσει το κορίτσι, αφετέρου η τσατσά έχει καβαλήσει το καλάμι με το τζίρο που γίνεται στο μαγαζί και χτυπάει συνεχώς πόρτα: μία φορά κατά τη διάρκεια της συνουσίας και δύο φορές μετά το τέλος, ενώ ντυνόμουν. Βγήκα έξω άρον άρον, ενώ οι συναγωνιστές στο σαλόνι γελούσαν. Έλεος, με τις άπληστες, πια! :tickedoff:
25 λεπτά την Κυριακή και 20 λεπτά σήμερα και δεν χτύπησε η πόρτα....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
τελικά έχει δύναμη το σαίτ και οι κριτικές...
και μιλάμε για μια γυναικα- μπάζο...
φαντασου να ηταν καμια μουναρα τι θα είχε γινει χαχαχαχα!!!
όντως είναι μέτρια εμφανισιακά , μέαα όμως είναι σούπερ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
Θα μπορούσε κανείς άραγε να μην περιγράψει το γεγονός της χρονιάς;εμένα μου έμεινε ως ανάμνηση.
Οφείλω να το περιγράφω γιατί ήταν κάτι διαφορετικό,ζωντανό και κυρίως εξελίχθηκε σε αυθεντικό ευχάριστο κλίμα
απαλλαγμένο από σφιξίματα,στησίματα,ψεύτικες προβολές και ζητιανιστικούς ψευτοσεβασμούς.
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
Μαραθωνος 59 τζουλιανα,επιτελους καταθεση για πρωτη φορα με αυτο το υπεροχο ξανθο μωρο.Θ ακολουθησει κριτικη,περασα εξαιρετικα
ωραίο παιδί η Τζουλιάννα  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom