Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (22 μέλη και 259 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Φίλε Dawn, σίγουρα πολύς κόσμος των μπουρδέλων-στούντιος μπορεί να μην μπαίνει καν στο site, όπως όμως μπορεί και πολλοί από τους "επισκέπτες" των χώρων αυτών-μέλη του bourdela, να μην είναι καν πελάτες. ;)
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Δεν εχει καμμια σχεση η Τζουλια του βιντεο με την Τζουλια της πραγματικοτητας. Η σημερινη Τζουλια εχει 15 κιλα παραπανω στο σωμα και μια νοοτροπια που σπαει κοκκαλα. Τι εννοω? μου ειπε να μου κανει ακαποτο και οταν της ειπα οχι-επειδη το αποφευγω παντου και παντα-, μου εδειξε χαρτια που ειχε μαζι της σε ενα μικρο νεσσεσερ μαζι με μωρομαντηλα, που ελεγαν οτι ειχε περασει γιατρους πριν απο 20 ημερες. Της λεω εσυ καλα κανεις και περνας γιατρους, δεν φοβασαι ομως μηπως μεχρι την επομενη ιατρικη εξεταση καποιος πελατης σε καλλησει κατι απο το ακαποτο? Φυσικα οχι μου λεει με μια βεβαιοτητα, δεν κολλαει κανεις απο στοματικο. !!!
Μαγκες, οι φαν του ειδους, προσοχη.. Και θα μου πει καποιος τι σε νοιαζει εσενα? οποιος γουσταρει ας κανει ακαποτο..συμφωνω, απλα το λεω γιατι οσο περιμενα ηταν μια παρεα απο 3-4 17χρονα που ολα πηραν ακαποτο και καμαρωνανε γιατι "γαμησαν την πορνοσταρ" !! ελεος...ας σωθει τουλαχιστον καποιο νεο παιδι..ειναι κριμα.

ειλικρινα σε σεβομαι...δεν το λεω ουτε ειρωνικα ουτε καπως...μπραβο σου...μπραβο που υπαρχουνε ανθρωποι σαν εσενα ειλικρινα χαιρομαι
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Δεν εχει καμμια σχεση η Τζουλια του βιντεο με την Τζουλια της πραγματικοτητας. Η σημερινη Τζουλια εχει 15 κιλα παραπανω στο σωμα και μια νοοτροπια που σπαει κοκκαλα. Τι εννοω? μου ειπε να μου κανει ακαποτο και οταν της ειπα οχι-επειδη το αποφευγω παντου και παντα-, μου εδειξε χαρτια που ειχε μαζι της σε ενα μικρο νεσσεσερ μαζι με μωρομαντηλα, που ελεγαν οτι ειχε περασει γιατρους πριν απο 20 ημερες. Της λεω εσυ καλα κανεις και περνας γιατρους, δεν φοβασαι ομως μηπως μεχρι την επομενη ιατρικη εξεταση καποιος πελατης σε καλλησει κατι απο το ακαποτο? Φυσικα οχι μου λεει με μια βεβαιοτητα, δεν κολλαει κανεις απο στοματικο. !!!
Μαγκες, οι φαν του ειδους, προσοχη.. Και θα μου πει καποιος τι σε νοιαζει εσενα? οποιος γουσταρει ας κανει ακαποτο..συμφωνω, απλα το λεω γιατι οσο περιμενα ηταν μια παρεα απο 3-4 17χρονα που ολα πηραν ακαποτο και καμαρωνανε γιατι "γαμησαν την πορνοσταρ" !! ελεος...ας σωθει τουλαχιστον καποιο νεο παιδι..ειναι κριμα.

Πραγματικά, και σ' εμένα άνοιξε το νεσεσέρ και μου έδειξε τα χαρτιά, λέγοντας  "...το όνομα - επώνυμο δεν σε ενδιαφέρει...".
Λόγω της υπερχείλισης της καύλας και του σκότους, το μόνο που κατάφερα να δω ήταν η φωτογραφία της.
Η διαφορά με τη δική σας περίπτωση είναι ότι μου έδειξε τα χαρτιά αφού προηγουμένως είχα εναποθέσει τα ψωλοχύματα στο στόμα της...

Driving in the fast lane...
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Σωστός Athal. Όντως σίγουρα δεν κολλάς κάτι από στοματικό...μέχρι να κολλήσεις.

Τουλάχιστον σε ό,τι αφορά HIV/AIDS,

από διάφορες πηγές,

While the risk of transmission from oral sex is relatively low, it is still present. The risk from receiving oral sex has been described as "nearly nil" however a few cases have been reported. The per-act risk is estimated at 0–0.04% for receptive oral intercourse.
wikipedia

Oral sex has been shown to be a less risky activity, but it is not risk free. Again, it depends on the viral load of the person with HIV and the dental health of the person performing oral sex. It’s also worth remembering that other sexually transmitted infections, such as syphilis, herpes and gonorrhoea, can be quite easily transmitted through oral sex. If you don't use condoms, or dental dams, for oral sex, it's a good idea to have regular sexual health check-ups.

The risk of HIV being passed on during oral sex centres on fluid containing HIV (semen, vaginal fluid or blood) finding a way into the bloodstream of an HIV-negative person (via the mouth or throat, which is more likely if there is inflammation, or cuts or sores present). HIV is not passed on through exposure to saliva alone, so a person with HIV performing oral sex on someone who is HIV negative is considered to be very low risk.

The type of oral sex makes a difference to the level of risk.

HIV transmission through 'receptive fellatio', which means an HIV-negative person performing oral sex on (giving a blow job to) a man with HIV is possible and it is likely that HIV transmission happens in this way sometimes.
HIV transmission through 'insertive fellatio', which means an HIV-negative man receiving oral sex from a person with HIV, is very low risk and may be impossible.
There have been very few reports of possible HIV transmission through cunnilingus (oral sex performed on a woman). It is biologically possible that HIV could be passed on through an HIV-negative person performing oral sex on a woman with HIV, but this is considered to be low risk.
There have been no documented cases of someone being infected with HIV through receiving cunnilingus from a woman with HIV.

aidsmap.com

We know oral sex is much less risky than anal or vaginal sex – but technically, HIV still can enter the body through open cuts and sores, or possibly by infecting the lining of the mouth.

Once HIV gets past the mouth, stomach acid and enzymes in the esophagus kill the virus. Swallowing cum, then, shouldn’t put someone at risk for HIV, as long as they swallow it and don’t let it sit in their mouth.
A popular jingle coined by one of our resident geniuses is: Spit or Swallow, Don’t Let it Wallow.

To make sure HIV transmission doesn’t occur, make sure you keep the mucous membranes in your mouth healthy – don’t brush your teeth, floss, or engage in any other aggravating oral behavior for about 45 minutes before oral sex. If you’re worried about bad breath, use gum or a breath mint! And remember, while the chance of HIV transmission via oral sex is very low, oral sex is a common way for other STDs to be transmitted, in particular gonorrhea and chlamydia.

stopaids.org
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Σύμφωνοι, δεν υπάρχει όμως μόνο το aids. Υπάρχουν διάφορα ΣΜΝ που μπορεί να σε ταλαιπωρήσουν.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Επίσης στα στούντιος οι κοπέλες βγάζουν πολύ λιγότερα χρήματα και υποχρεώνονται σε συμπεριφορές που πολλές φορές δεν γουστάρουν. Ας μην επεκταθώ ούτε εδώ.

Αυτο με τις συμπεριφορές με μπερδεψε λίγο.Ενοείς υποχρεώνοντε να στο παίζουν γκομενες,φιλες κλπ για να σε έχουν πελάτη;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
admin σόρυ, στην κριτική για την Νάνσυ στο Φυλής 40 ξέχασα να βαθμολογήσω.

σίγουρα δεν είναι 1 η βαθμολογία μου, γιατί θα αφορούσε ... εξωγύινο και όχι κοπέλα οίκου που εργάζεται.

η βαθμολογία μου είναι μέσος όρος 6.

συγνώμη και πάλι
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
[size=11pt]Saludos [/size]


56) Αχαρνών 104 (το προεδρικό): Κλασικά η Ελλη, η πρόεδρος των εκδιδομένων προσώπων στην Ελλάδα, ξανθιά και θηριώδης. Απλό στα 30 και γι' «αυταρχικά» ανεβαίνει η τιμή στα 50, μέχρι και τα 100 ευρώ.
επιτελους βρηκα την πληροφορια που ηθελα.ευχαριστω πολυ εισαι θεος.
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Πραγματικά, και σ' εμένα άνοιξε το νεσεσέρ και μου έδειξε τα χαρτιά, λέγοντας  "...το όνομα - επώνυμο δεν σε ενδιαφέρει...".
Λόγω της υπερχείλισης της καύλας και του σκότους, το μόνο που κατάφερα να δω ήταν η φωτογραφία της.
Η διαφορά με τη δική σας περίπτωση είναι ότι μου έδειξε τα χαρτιά αφού προηγουμένως είχα εναποθέσει τα ψωλοχύματα στο στόμα της...

Driving in the fast lane.
  Για να θετικοποιηθούν οι εξετάσεις για AIDS/HIV ,χρειάζεται να παρέλθει δίμηνο,απο την μόλυνση, οπότε το διάστημα αυτό μπορεί να μεταδίδει χωρίς να το γνωρίζει κανένας...
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Δεν εχει καμμια σχεση η Τζουλια του βιντεο με την Τζουλια της πραγματικοτητας. Η σημερινη Τζουλια εχει 15 κιλα παραπανω στο σωμα και μια νοοτροπια που σπαει κοκκαλα. Τι εννοω? μου ειπε να μου κανει ακαποτο και οταν της ειπα οχι-επειδη το αποφευγω παντου και παντα-, μου εδειξε χαρτια που ειχε μαζι της σε ενα μικρο νεσσεσερ μαζι με μωρομαντηλα, που ελεγαν οτι ειχε περασει γιατρους πριν απο 20 ημερες. Της λεω εσυ καλα κανεις και περνας γιατρους, δεν φοβασαι ομως μηπως μεχρι την επομενη ιατρικη εξεταση καποιος πελατης σε καλλησει κατι απο το ακαποτο? Φυσικα οχι μου λεει με μια βεβαιοτητα, δεν κολλαει κανεις απο στοματικο. !!!
Μαγκες, οι φαν του ειδους, προσοχη.. Και θα μου πει καποιος τι σε νοιαζει εσενα? οποιος γουσταρει ας κανει ακαποτο..συμφωνω, απλα το λεω γιατι οσο περιμενα ηταν μια παρεα απο 3-4 17χρονα που ολα πηραν ακαποτο και καμαρωνανε γιατι "γαμησαν την πορνοσταρ" !! ελεος...ας σωθει τουλαχιστον καποιο νεο παιδι..ειναι κριμα.
Γεια σου φιλε μου athal που μπορω να την βρω την συγκεκριμενη και σε ποια βαρδια γιατι οποτε περναω απο αλκαμενουσ δεν μπορω να την πετυχω με τιποτα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Γεια σου φιλε μου athal που μπορω να την βρω την συγκεκριμενη και σε ποια βαρδια γιατι οποτε περναω απο αλκαμενουσ δεν μπορω να την πετυχω με τιποτα.
βεργας 3...και πρωινη και απογευματινη αν εχω καταλαβει καλα
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
  Για να θετικοποιηθούν οι εξετάσεις για AIDS/HIV ,χρειάζεται να παρέλθει δίμηνο,απο την μόλυνση, οπότε το διάστημα αυτό μπορεί να μεταδίδει χωρίς να το γνωρίζει κανένας...

ΣΟΚ: Σταμάτησαν τις εξετάσεις για το AIDS

Άκρως επικίνδυνη είναι η κατάσταση που επικρατεί στα Κέντρα Αναφοράς για το AIDS, καθώς από τον περασμένο μήνα έχουν σταματήσει να κάνουν τις διαγνωστικές εξετάσεις για τον ιό, λόγω έλλειψης χρηματοδότησης.

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Ιατρικού Συλλόγου Αθηνών, το σχετικό κονδύλι που έχει εγκριθεί για τη χρηματοδότησή τους στον προϋπολογισμό τόσο για το 2012 όσο και για το 2013 έχει μπλοκάρει η υφυπουργός Υγείας Φωτεινή Σκοπούλη.

Τα Κέντρα έχουν αναστείλει τις εξετάσεις και έτσι δεν γίνονται τα επαναληπτικά τεστ για το AIDS που επιβεβαιώνουν την ύπαρξη του ιού, για τα οποία η απαραίτητη τεχνογνωσία υπάρχει μόνο στα Κέντρα Αναφοράς, αναφέρει η ανακοίνωση.

«Η χώρα μένει αθωράκιστη απέναντι σε έναν μεγάλο κίνδυνο που απειλεί τη δημόσια υγεία» επισημαίνει ο πρόεδρος του ΙΣΑ Γιώργος Πατούλης και προσθέτει: «Ενώ το τελευταίο καιρό έχει διαπιστωθεί ότι υπάρχει επιδημία του AIDS στους τοξικομανείς, η υφυπουργός Υγείας Φ. Σκοπούλη τινάζει στον αέρα το σύστημα θωράκισης της χώρας απέναντι στην ασθένεια».

Πηγή:

:think:
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Μετά από πρόσφατη περατζάδα από Μεταξούπολη, πιστεύω πως η Λολίτα από Βέργας 3 είναι μια αξιοπρεπής περίπτωση για το βαλάντιο που κληνόμεθα να δώσουμε. Όλα τα υπόλοιπα, χέσε μέσα Πολυχρόνη...  :idiot: :idiot:
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Μετά από πρόσφατη περατζάδα από Μεταξούπολη, πιστεύω πως η Λολίτα από Βέργας 3 είναι μια αξιοπρεπής περίπτωση για το βαλάντιο που κληνόμεθα να δώσουμε. Όλα τα υπόλοιπα, χέσε μέσα Πολυχρόνη...  :idiot: :idiot:
η λολιτα απο κεραμεικου δουλευε βεργας?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom