Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (24 μέλη και 259 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
καταρχάς να δώσω συγχαρητήρια για τις εξαιρετικές ενημερώσεις των συμπολεμιστών.
Καταρχάς να σε ευχαριστήσω και εγώ με την σείρα μου.


Με ενημέρωσε κιόλας οτι αποχωρεί απο το Καλύμνου 48 και μεταφέρεται στο 36 καθώς και ότι η Σοφία δεν έχει χαρτιά και ότι φοβάται οτι θα τις μπαγκλαρώσουν μια μέρα και τις δύο... :rockon: :rockon:

Τότε μάλλον στην πρωινή βάρδια θα μεταφερθεί στην θέση της Λαρίσας.Η Νανά παραμένει αμετακίνητη πάνω απο δεκαετία στην απογευματινή βάρδια.Πιστεύω οτι η Μαρίνα η Γκέισα ταιριάζει στο υπερκαλτ αυτό σπιτάκι.

ελπίζω προφέσσορ στο ενδιάμεσο να υπήρχε στάση για γρήγορο σνάκ (πενιρλί, τυρόπιτα) και φυσικό χυμό για να πάρεις δυνάμεις!! Αξιός!!! :rockon: :rockon:

όταν λέω χωρίς ανεφοδιασμό εννοώ χωρίς σνακ, φυσικούς χυμούς, νερό ή στάση για να ξεκουραστώ.

ακούγεται ενδιαφέρον. Αν είναι και άξια στο δωμάτιο...πάντως αυτό το σπιτάκι πολύ μου αρέσει με τα μεγάλα καθαρά δωμάτια.

αδιάφορη ήταν.

προς υπεράσπιση μιας άγνωστης σε εμένα κοπέλας θα ήθελα να πώ ότι και η συμπαθέστατη φάλαινα στην σειρά ταινιών "Free Willy" ήταν και αυτή όρκα. Συνεπώς ενώ η όρκα είναι δολοφόνος φάλαινα έχει μεγάλη καρδιά.  :boobies:
Οπότε υποθέτω οτι σου αρέσουν και οι γεματούλες!

προφέσσορ χαράς το κουράγιο σου. Προσωπικά ξενερώνω με πρεζόνια. Αφενός μεν επειδή στεναχωριέμαι να βλέπω νέους ανθρώπους σε αυτή την κατάσταση αφετέρου δε επειδή αγριεύομαι και φεύγω άμεσα από την περιοχή. Αν ήμουν εκεί πχ δεν θα συνέχιζα την τσάρκα....
φαντάσου να γαμάς και να σε πέσει το σπίτι στο κεφάλι!!!
Και εγώ ξενερώνω άσχημα.

και άλλο υπερκάλτ σκηνικό!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:και εγώ την έχω χώσει εκεί αλλα με σκουφάκι!!! :rockon: :rockon:
Άλλο να στο λέω και άλλο να το ζεις με την συνοδεία μουσικής!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Πύραυλε, xilnik και Απόλυτε η Κάιτη είναι μιλφ σε καλοδιατηρημένη κατάσταση. Μπορεί να μικροδείχνει αλλά υπάρχουν κάποια σημεία στο σώμα της και στον λαιμό της που φανερώνουν την ηλικία της. Αν δεν είναι 45 άντε να είναι 2-3 χρόνια μικρότερη.Παρακάτω όμως δεν είναι σίγουρα.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Κάποια thread είναι σοβαρά και δε σηκώνουν τρολαρισμα ούτε πνεύμα.
Μαζεψε το λοιπόν, ει δυνατόν.

καλά ν.σμύρνη76 οκ το εμπεδώσαμε, τι το ποστάρεις δίς?,
μην αγχώνεσαι τόσο πολύ ρε παιδί μου, πήγαινε να πιείς ήσυχα το ποτάκι σου εμείς όλοι εδώ είμαστε και περιμένουμε τις ενημερώσεις σου, δεν φεύγουμε....
όλοι εσένα περιμένουνε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο επέστρεψα μετά από διπλή κατάθεση στις πορνοδεσποινίδες Τζωρτζια Φ.67 / Βικτωρια Φωκ.27,αφού είχα συνάντηση με πολλούς τιμημένους συναγωνιστές και επέστρεψα στην βάση του οπλίτη - πορνοκομάντο! Θα ακολουθήσουν κριτικές.............. :boobies:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Πήγα στην ξανθιά δίπλα στη Σόνια, στο 60κάτι άνω, εκεί που δουλεύει νύχτα η τσιμπουκλού.

ΛΟΙΠΟΝ, η τύπισσσα βρωμούσε τσιγαρίλα, σου πουλούσε έρωτες ότι είσαι μοναδικός και ανεπανάληπτος, αλλά απαγορευόταν να πιάσεις. Μου κλεινε τα πόδια, ε της τα άνοιγα κι εγώ, μα πονάω, μα έτσι, μα γιουβέτσι.

Την είπα ότι ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ και ότι φυσικά και δεν θα ξαναπατήσω.
Να μην ξανάρθεις..

ΜΑΥΡΟ ΣΤΙΣ ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Πήγα στην ξανθιά δίπλα στη Σόνια, στο 60κάτι άνω, εκεί που δουλεύει νύχτα η τσιμπουκλού.

ΛΟΙΠΟΝ, η τύπισσσα βρωμούσε τσιγαρίλα, σου πουλούσε έρωτες ότι είσαι μοναδικός και ανεπανάληπτος, αλλά απαγορευόταν να πιάσεις. Μου κλεινε τα πόδια, ε της τα άνοιγα κι εγώ, μα πονάω, μα έτσι, μα γιουβέτσι.

Την είπα ότι ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ και ότι φυσικά και δεν θα ξαναπατήσω.
Να μην ξανάρθεις..

ΜΑΥΡΟ ΣΤΙΣ ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
MAYΡΟ ΚΑΙ ΑΡΑΧΝΟ ΣΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ! ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ!Σε όσες μου το κάνουν αυτό εγώ φεύγω αμέσως έτσι και τις βρίζω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Πήγα στην ξανθιά δίπλα στη Σόνια, στο 60κάτι άνω, εκεί που δουλεύει νύχτα η τσιμπουκλού.

ΛΟΙΠΟΝ, η τύπισσσα βρωμούσε τσιγαρίλα, σου πουλούσε έρωτες ότι είσαι μοναδικός και ανεπανάληπτος, αλλά απαγορευόταν να πιάσεις. Μου κλεινε τα πόδια, ε της τα άνοιγα κι εγώ, μα πονάω, μα έτσι, μα γιουβέτσι.

Την είπα ότι ΔΕΝ ΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ και ότι φυσικά και δεν θα ξαναπατήσω.
Να μην ξανάρθεις..

ΜΑΥΡΟ ΣΤΙΣ ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΜΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
φίλε σε για πια λες ? για την Ανέλα στο 84β?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ακριβώς δίπλα από τη Σόνια, εκεί που δουλεύει η Αλιονα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
ναι εκεί...την ξανθιά με τα σιλικονάτα βυζιά?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
μάλιστα.....τι να πώ.
την πήρα μετά από πάρα πολύ καιρό πρίν 10 μέρες και ήταν άνω του μετρίου και δεν μύριζε.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Έγραψα ακόμα 2 κριτικές και έπεσε μαύρισμα φούλ,για ακόμα μια φορά.... Μετά μην ψάχνεστε....... :birdman:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Έγραψα ακόμα 2 κριτικές και έπεσε μαύρισμα φούλ,για ακόμα μια φορά.... Μετά μην ψάχνεστε....... :birdman:

δεν φταίμε εμείς εαν εσύ είσαι καθυστερημένος και δεν είσαι ικανός να γράψεις 10 σωστές γραμμές...διαβασε πάλι τι μαλακίες έγραψες και μετά ξαναέλα με τον κηδεμόνα σου κλαψιάρη.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
δεν φταίμε εμείς εαν εσύ είσαι καθυστερημένος και δεν είσαι ικανός να γράψεις 10 σωστές γραμμές...διαβασε πάλι τι μαλακίες έγραψες και μετά ξαναέλα με τον κηδεμόνα σου κλαψιάρη.
Για εσένα και τους 2 άλλους (που βάζετε τους κλώνους να δίνουν αρνητικές ψήφους) λέγαμε εχθές σε γνωστό καφέ.....ξέρεις εσύ! :jerking:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
<< Μου άρεσε,αλλά μπορεί και καλύτερα.....θα τιμηθεί και πάλι στο μέλλον...αν στρώσει....(μου είπαν ότι μετά τα 150 "γαμήσα",θα είναι κομπλέ SmileBig )...>>
Διαβασε αυτο που εγραψες..Κανονικα με αυτο που εγραψες επρεπε ηδη να σ εχουν διαγραψει απ το σαιτ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
<< Μου άρεσε,αλλά μπορεί και καλύτερα.....θα τιμηθεί και πάλι στο μέλλον...αν στρώσει....(μου είπαν ότι μετά τα 150 "γαμήσα",θα είναι κομπλέ SmileBig )...>>
Κανονικα με αυτο που εγραψες επρεπε ηδη να σ εχουν διαγραψει απ το σαιτ
Ας με διαγράψουν....................καλημέρα...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Δε χρειαζεται να ρωτησω τον προεδρο billy,τα Παντα ξερω..
Δεν υπαρχει μαυρισμα στη κριτικη σου,τωρα ειδα οτι ηταν 2 στα 5
Ουτε εχει σημασια αν αρεσει η' οχι σε καποιους,τη κοπελα τη ξερω,η κριτικη σου βοηθαει,το σχολιο ομως αφηνει πικρη γευση
Τιποτα λιγοτερο,τιποτα περισσοτερο

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δε χρειαζεται να ρωτησω τον προεδρο billy,τα Παντα ξερω..
Δεν υπαρχει μαυρισμα στη κριτικη σου,τωρα ειδα οτι ηταν 2 στα 5
Ουτε εχει σημασια αν αρεσει η' οχι σε καποιους,τη κοπελα τη ξερω,η κριτικη σου βοηθαει,το σχολιο ομως αφηνει πικρη γευση
Τιποτα λιγοτερο,τιποτα περισσοτερο
Κοίτα δεν έχω κάτι μαζί σου,όλοι μου έχουν πει τα καλύτερα για το άτομο σου και την δουλειά σου.... Αν βρεθούμε κάποια μέρα θα τα πούμε και από κοντά,για το τι παίζεται στο σάιτ (αν και τα ξέρεις)... Να'σαι καλά... :thumbsup:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Και γω δεν ειμαι ηθικολογος,απλα φαντασου οτι αυτη η κοπελα θα μπορουσε να ηταν η αδελφη μας,μια φιλη μας,ακομη και η μετερα μας bily
Κανενα προβλημα και απο μενα
 

Acropolis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα φιλοι συναγωνιστες ειμαι απο κρητη κ θα ανεβω για λιγες μερες αθηνα...θα ηθελα να με ενημερωσετε για τα καλα σπιτακια της εποχης κ τις βαρδιεσ, με ονοματα γυναικων...στειλτε μ πμ η εδω

ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom